|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Klomifenke 2008
11.9.2008 7:31:54   
Anonimen
Dobro jutro.

Frula, med jemanjem K me nič ne špika po jajčnikih oz. res redko. Med O je sicer včasih malo bolj, ampak še zdaleč ne toliko kot se mi zdi, da mi me moglo.user posted image

little angel, tud jaz sem včeraj nehala s K. Tako, da sedaj pa obe v akcijo. user posted image user posted image user posted image

tejčica, tud jaz sem očitno v taki fazi, ko se mi zdi, da še 100 let ne bom videla plusa. Včasih bi se tako rada s kom pogovorila, vendar moj user posted image  kar na hitro obrne temo okol. Če pol še vztrajam, se pa včasih tud skregama. On ful pravi, da prehitevam stvari, ker bi rada, da gre na spermiogram. user posted image user posted image  Danes začnem s tečajem tenisa, jutri pa jahanja. Se moram neki zamotit - probaj tud ti.

Res je tale tema malo zamrla, tako, da hitro vse klomifenke in ex-klomifenke, nekaj napisat.

(odgovor članu nf)
  Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Klomifenke 2008
11.9.2008 10:22:22   
nf
Joj ne Suzi, ne še naganjat tvojega na spermiogram. Pusti času čas. Po pol leta ni še nobena drama, da ne rata. Počakajta do enega leta in se potem začnita ubadat s preiskavami. Do takrat pa probajta uživat v delanju user posted image  user posted image  Meni je ful fino, ker ko pogledam nazaj, imam polhn romantičnih trenutkov, ki so povezani z delanjem otročka. Nobenemu se ne bi odpovedala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Klomifenke 2008
11.9.2008 11:07:29   
little angel
midva sma odkar je user posted image odsla v akcijiuser posted image user posted image je treba not spravit prejsni mes ko smo samo enih parkrat, zaradi zdravstvenih razlogov... tak da ta mes upamo na uspeh. meni so se danes tudi zaceli toti vrocinski vali, katastrofa. se pocutim kot da je zunaj 40 stopinj. sem mela ponoci odprto vse kar je mozno pa nisem bla pokrita pa mi je blo taaaak vroce, dragi pa je bil celi zamotan v odejo tak ga je zeblouser posted image drugace pa ta mes ne stejem nic dnevov sploh nisem racunala kateri dan tocno naj bi bla ovulacija.... nic me ne zanima samo da bo 1.10 plusekuser posted image

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Klomifenke 2008
11.9.2008 11:58:45   
tejčica30
Little angel, ti si Štajerka (jaz sem tudi). Kar govoriš o totih vročinskih valovih tudi mene daje. Včeraj, že ob mraku sem nekaj na vrtu še delala, pa me je enih par ljudi vprašalo, če me nič ne zebe - ker sem imela oblečeno eno mini poletno majčko.

Kar se tiče Štajerske, se mi pa že malo meša, tako pogrešam klopotce v tem letnem času. Me bo enkrat ftrgalo in se bom vsedla v avto in odpeljala...

Suzi, kako to, da si po pol leta že na klomifenu?
Moj možek se je pa že navadil na te debate, pa mu na začetku tudi ni šlo najbolje. Se prav spomnim, nekje po pol leta, ko so me M že spravljale v obup, da je rekel - Pa menda ne boš zdaj ob vsaki M jokala?! Ampak je potem hitro dojel, da se nekomu pač moram potožit in da kot ženska drugače doživljam vse to in se proba vživet, razumet, potolažit. Res je zlatuser posted image



(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Klomifenke 2008
11.9.2008 12:07:32   
tejčica30
IZVIRNO SPOROČILO: little angel
.... nic me ne zanima samo da bo 1.10 plusekuser posted image


To velja tudi zame! Sva pa usklajeni.

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Klomifenke 2008
11.9.2008 12:35:49   
Anonimen
nf, to kar si napisala je vse res. Sam men se zdi mal bedarija, da se sedaj filam s K, pol grem na HSG in laparo, medtem ko je lahko problem tud na njegovi strani. Ker kakorkoli obrnem, ni toliko stranskih učinkov, če si ga enkrat na roko vrže user posted image  (čist po domače povedano), kot jih imam jaz z K. Sicer sem se pa tko odločila, da mu tud omenim ne več. Pa kar bo pač bo.

tejčica, meni je dala G klomifen še predno sva sploh poskušala zanositi. Ker imam PCO, O pa nikoli. Je pa tako, da če že eno leto prej veš, da je s teboj nekaj narobe in, da boš težko zanosila, je pritisk na psiho še tok večji. Sej če bi blo vse ok, se po pol leta še 100% ne bi sekirala. Tako je pa to mal drugač. Mislim pa, da je tole moj zadnji cikel s K, ker očitno je še kaj drugega narobe.

< Sporočilo je popravil skuštrana suzi -- 11.9.2008 12:38:05 >

(odgovor članu tejčica30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Klomifenke 2008
11.9.2008 13:28:53   
Anonimen
A ste že našle kakšno ime, da se bomo lahko poimenovale?' Ker še malo, pa bo 200 strani.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Klomifenke 2008
11.9.2008 13:33:55   
tinč407
hey babike
samo da vas na hitro pozdravim, potem pa tečem v službo user posted image   danes mi nekako ni. user posted image

jaz imam jutri ultrazvok za moje foliklčke user posted image user posted image   bomo vidlo kaj so naredile 4 tablete K na dan. Upam da se bo kaj videlo. Držite pesti. Tudi jaz jih držim za vas in navijam za vsako posebej pa čeprav sem zadnje čase bolj malo oglašam. berem pa vas kolko se da redno da ne ostanem zadaj user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Klomifenke 2008
11.9.2008 15:50:15   
lučka 25
tinč, dobro opravi jutri. Jaz že navijam, držim pesti, pošiljam pozitivno energijo za rast foliklov,.....user posted image user posted image user posted image user posted image ......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Klomifenke 2008
11.9.2008 15:51:51   
lučka 25
A kako bi se preimenovale? Meni bi najbolje pasale "nore klomifenke"user posted image , samo kaj ko potem nobena nova klomifenka ne bo upala priti med nas, ker bo mislila, da smo res zmešane.user posted image  user posted image  user posted image

Kaj pa pozitivne klomifenke, kot je že enkrat bilo. Mislim, da najbolj ustreza vsem nam.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Klomifenke 2008
11.9.2008 17:42:13   
malagala
Ojla, vse pozitivne klomifenke!!!user posted image

Ta 5. UZ ta mesec (2. ciklus, 1 t. na dan) je pokazal, da obstajajo vsi pogoji za zanositev - ta velik folikel je počil, sluznica pa se je zadebelila na 6 mm. (v 1. ciklusu sem imela 2 tabl.. pa je bla sluznica pretanka...).

Čeprav malce dvomim, da se je ta mesec kaj prijelo, se tolažim vsaj s tem, da se je normalno sprožila O.user posted image

No, če po 20.9. prideuser posted image , mislim, da bom končala s K. (tako je blo zadnje mnenje dr.) in me čaka še kaka laparo, pa histero...Pa priprave na nadaljnje postopke...

No, držim pesti za vse nas!!!user posted image



(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Klomifenke 2008
11.9.2008 19:50:15   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: malagala

Ojla, vse pozitivne klomifenke!!!user posted image

Ta 5. UZ ta mesec (2. ciklus, 1 t. na dan) je pokazal, da obstajajo vsi pogoji za zanositev - ta velik folikel je počil, sluznica pa se je zadebelila na 6 mm. (v 1. ciklusu sem imela 2 tabl.. pa je bla sluznica pretanka...).

Čeprav malce dvomim, da se je ta mesec kaj prijelo, se tolažim vsaj s tem, da se je normalno sprožila O.user posted image

No, če po 20.9. prideuser posted image , mislim, da bom končala s K. (tako je blo zadnje mnenje dr.) in me čaka še kaka laparo, pa histero...Pa priprave na nadaljnje postopke...

No, držim pesti za vse nas!!!user posted image





user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  To so pa dobre novice. Kot si rekla, že misel, da je prava O, je lepa, da pa bo uspelo, pa še lepša. Jaz držim pesti, navijam,.....da vama v tem ciklusu uspe in pustiš laparo in še kaj, nekje daleč stran in se boš raje veselila user posted image .

(odgovor članu malagala)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Klomifenke 2008
11.9.2008 20:52:58   
malagala
lučka 25 - Hvala za pesti in lepe misli...Jih nucam...

Pa vse ostale, kako kaj z vami???

Nockouser posted image



(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Klomifenke 2008
11.9.2008 21:15:47   
Sulfinija
Punce moja prava user posted image je prišla je prišla v sredo zjutraj,ne v torek je bil le še rjavi izcedek zato jutri začnem klomifen.Upam,da me ne raznese zaradi navalov vročine.Upam,da bo akcija uspešna kar se da.Držite pesti.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu malagala)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Klomifenke 2008
11.9.2008 21:23:31   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

Punce moja prava user posted image je prišla je prišla v sredo zjutraj,ne v torek je bil le še rjavi izcedek zato jutri začnem klomifen.Upam,da me ne raznese zaradi navalov vročine.Upam,da bo akcija uspešna kar se da.Držite pesti.

LP Mojcauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Že navijam, da bo čim manj vročinskih valov, drugih stranskih učinkov i donber odziv na K. Navijam za user posted image user posted image .

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Klomifenke 2008
12.9.2008 6:26:10   
lučka 25
Poglej no. Včeraj zadnja, danes prva. Ste pa res ali prave zaspanke, ali pa bolj počasne klepetulje. user posted image





Dobro jutro.............en lep dan vam želim.

Eno kavico za dobro jutro user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Klomifenke 2008
12.9.2008 10:07:14   
nf
Oj babe žabe!
Jaz sem pa že z eno nogo v Bocvani. user posted image  Prvi korak je bil, da sem poiskala letalske karte in naredila približen itinerarij, drugi korak je bil, da sem premasirala dragega, da me bo dejansko peljal, čaka me še tretji korak, da še vse te zadeve booknem ali nabavim. user posted image  Ful ful ful se veselim!!! V Bocvano si želim it že 2 leti, prebrala sem vsaj 10 knjig na to temo, skratka I'm ready. user posted image  Je pa res, da je ekstremno draga in zahteva kar veliko napora. Sigurno bova dala ene 1700 eur za karte, ene 1100 eur za najem avta, potem pa ne vem, kako bova imela za spat. Prenočišča, ki jih je zelo zelo malo, znajo biti najcenejša 200 eur... Mogoče bova najela še kemping opremo. To morva še malo potuhtat, pol sva pa good to go. user posted image
Takle mamo pri nas. Drugače sem pa danes pojedla zadnji K in skoraj upam, da ne bo ratalo, da nama ne bo zaribalo poti. user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Klomifenke 2008
12.9.2008 14:21:02   
frula
Uaaaaa, nf, super user posted image user posted image user posted image . A da je tok draga Bocvana? Nisem vedla. Lahko pa si zrentata tak avto, da bosta lahko še spala v njem user posted image !Kdaj pa gresta? Midva sva pa tut kupila karte - in to v...... Guatemalo!!! Jupiii!Sva kar na istem - tut jaz sem dons pojedla 3 tabletko - sem pa zavarovala letalsko karto, če slučajno kaj vmes pride user posted image user posted image user posted image . Me je pa včer ful močno glava zabolela vsakič ko sem vstala iz sedečega položaja - a je to tut med stranskimi učinki K? Pa vroče mi je tut ponoči tolk da komaj živim.
Lučka, hvala za kavico -  njami, ta je bla pa odlična. Mam polna usta sline user posted image
Sulfinija, držim pesti za user posted image  ali/in user posted image  user posted image user posted image user posted image
Čau!

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Klomifenke 2008
12.9.2008 15:15:51   
lučka 25
nf, frula a tako bosta vidve uživali. To je pa super!!! jaz bi tudi, pa ni možno. Sem prevelik komplikator, vse prestavljam, ....polno obveznosti,...ma kaj sploh naštevam- sami izgovori. Včasih sva še znala uživati in sva šla kam, ampak bolj po Evropi, zdaj pa ne najdeva več časa, denarja.

Vidve kar uživajta s svojim dragim, pa kar naj bo konec tega meseca viden pri obeh en lep user posted image . user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu frula)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Klomifenke 2008
12.9.2008 15:17:27   
lučka 25
Punce, a veste kaj j danes? PETEK!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Sem mogla zakričat, upam, da ni nobena oglušela. Ampak sem že tako komaj čakala petek, ker sem noro utrujena od službe. Bom zdaj 2 dni bolj na izi, pa še vsa premočena ne bom ene 5x na dan, kot sem v službi.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Klomifenke 2008
12.9.2008 23:03:14   
nf
Frula jaz tudi!! Konec oktobra za zihr letiva v Johannesburg oz izgubiva 200 eur, če kaj pride vmes. user posted image  Ti si pa tudi ena frajerka, čestitam za Gvatemalo!!!! user posted image  user posted image  user posted image  Kdaj letita? Za kolko časa? Ej z veseljem bi najela tak avto, ki ima na strehi šotor al pa kaj podobnega, samo so ene 400-800 eur dražji od navadnih terencev. Pa morava še malo premislit, če se nama splača. Komaj čakam user posted image  user posted image
Lučka, če hočeš it, pa pejt. user posted image  Izgovori so za sisije. user posted image
No, punce, tale tema tudi uradno zamira. V zadnjih treh dneh se nismo premaknile iz te strani. user posted image  Kje so naše Fargi, Miška, Trinity, Bebi, Suzi,...???

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Klomifenke 2008
13.9.2008 13:26:28   
frula
nf - jest tut komi čakam - ful je dober občutek ker zdej ne razmišljam samo o user posted image . Greva pa 17. novembra pa prideva nazaj 15. decembra. Jest upam, da bo šlo vse po načrtih. A vidva pa že oktobra?
Lučka - čas si morš kar vzet, denar pa mal planirat - al pa si povečaš limit na banki user posted image
Ja pa res, kje ste vse punce? Imate res tolk dela? Pridite med pavzo na rr mal pogledat - vas pogrešamo user posted image

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Klomifenke 2008
13.9.2008 13:49:36   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: nf

Lučka, če hočeš it, pa pejt. user posted image  Izgovori so za sisije. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: frula

Lučka - čas si morš kar vzet, denar pa mal planirat - al pa si povečaš limit na banki user posted image


Bo treba res začet malo oz. veliko upoštevati vajine nasvete. Saj vem, da so to samo izgovori in, če bi hotela bi že šla. bom/bova začela delat na tem. user posted image

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Klomifenke 2008
13.9.2008 13:57:17   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: nf

No, punce, tale tema tudi uradno zamira. V zadnjih treh dneh se nismo premaknile iz te strani. user posted image  Kje so naše Fargi, Miška, Trinity, Bebi, Suzi,...???


IZVIRNO SPOROČILO: frula

Ja pa res, kje ste vse punce? Imate res tolk dela? Pridite med pavzo na rr mal pogledat - vas pogrešamo user posted image


To je pa čisto res. Sem že študirala danes, če bomo sploh do 200 strani prišle, da bi lahko novo temo odprle, pa če bo šlo tako naprej to sploh ne bo možno.

Klepetuljice, dobrovoljčice, kje ste?
A imate preveč dela s hišnimi opravili user posted image ?

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Klomifenke 2008
13.9.2008 14:06:15   
lučka 25
Če pa imamo vsaj me tri: nf, frula in jaz, malo samogovorov, pa nam mogoče uspe priti do 200 strni.

Jaz sem zgleda že začela. user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?