|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Klomifenke 2008
27.1.2008 21:22:34   
Lupita
Evo, punce, se javljam na raport!

Ravnokar sem našla izcedek, kar pomeni, da je prišla gospa nedobrodošla. Tako sem se bala, da bom razočarana, da zdaj niti nisem toliko. Še sreča, nazadnje me je čisto sezulo.

Od te teme se poslavljam, ker sem imela zadnji cikel. user posted image Želim vam veliiiiko veliiiiikih foliklčkov in da bodo prinesli veliiiiko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pridno user posted image user posted image user posted image user posted image . user posted image

Hvala za družbo, hvala za vse spodbude in pomoč, se vidimo na kateri drugi temi, če bo pa kaj posebnega vam pritečem pa povedat... Ampak verjetno novic še ne bo tako kmalu. Držite pesti in mejte se rade še naprej!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vaša lupitka

(odgovor članu andre3a)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Klomifenke 2008
27.1.2008 21:59:51   
trinity22
Lupita žal mi je, da je prišlauser posted image user posted image user posted image user posted image

Za vse, ki greste na UZ  želim da bodo čim večji folikliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

maša, pandka, ... za vas pa itak stiskam pesti, da me kar roke bolijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Klomifenke 2008
27.1.2008 23:08:44   
stunfek
lupita koliko "rund" klomifena si pa jemala?

Tudi jaz stiskam pesti za pluske in pa za naše ljube folikle, naj rastejo user posted image  in sproducirajo fejst jajčeca user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 7:54:08   
pandka
Punce hvala za vso podporo.
Danes je 31 dan, test ponovno negativen, tako da user posted image gotov ne bom, tečke nikjer. Po pravici povedano bi bila vsaj TEČKE vesela, ker potem bi vsaj vedela, da stvar s klomifenom funkcionira in se ni sam primlo. Če pa tečke ne bo pomeni, da je še kaj več narobe, čeprav sem imela lep folikel. 

Punce to je moj prvi mesec in sem čist psihično down, jaz vas vse občudujem, ki se trudite že tolk časa in vam čestitam k karakterjem.

Punce še enkrat hvala za vse in Maša držim pesti, za vse ostale pa lepe folikelčke.


(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 8:33:38   
janney
Dobro jutro!

Najprej ena user posted image  al pa še enauser posted image  no al pa raje kar triuser posted image  za prebujanje!
Kako smo kaj danes? Kakšne nove vesele novičke, kakšni znakci? Mene danes zjutraj že tako špika v maternici da sem v službi kar pritrjena na stol pa se prebavne motnje imam-groza!

Iiiiiii danes imava pa z mojim user posted image  obletnico in kako lepo darilo bi bilo če bi konec tedna izvedela lepo novičko user posted image user posted image user posted image  

Pandka dokler user posted image  ne pride in dokler G. nosečnosti ne zavrže je še vedno upanje, tako da jaz upam s teboj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


lp

Janney



(odgovor članu pandka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 10:46:53   
nf
Dobro jutro!
kje je user posted image !?? I need I need I need!  A so za tudi vas ponedeljki čist preveč smrtonosni? user posted image  Cel vikend sva bila zunaj, od Planice, Ajdovščine, Zaplate, skos uživala v sončku, tko da sem zdej čist dead user posted image  Tazga vikenda pa že dolg ne! Je pa v hribih tako, da je do 1600m sonček in ful toplo, potem pa kr naenkrat sneg pa tudi ful lepo. No včeri sva se na poti na vrh parkrat vrgla v travo in sončila, potem na zasneženem vrhu pa oblekla vse kar sva imela s sabo in še je malo zeblo.

Tak je to user posted image  Kako je z vami punce, a so že kaki rezultati?? Maša? Glej da boš takoj poročala o rezultatih, me smo en velik firbec user posted image

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 11:09:51   
stunfek
dobro jutro...dober dan. user posted image

nf...madonca si bila pridna. ti kar zavidam sonček in hribe :) meni so se pa vsi plani podrli, ker je moja mala miš zbolela in sem tudi danes seveda doma. zjutraj je imela vročino 38.p, kar napoveduje, da bomo najverjetneje cel teden doma.

ej punce eno vprašanje. jaz sem zadnji klomifen vzela včeraj zjutraj in danes ponoči me je zagrabila ful slabost. res hudo. zjutraj ko sem se zbudila ob 7 ih se mi je v iber vrtelo in me ni spustilo do 9ih. madonca sem se bala, da me bo kar pobralo. se je kateri že zgodilo, da ji je bilo po klomifenu slabo? Upam, da mi jutri ne bo več. Zanimivo imam stranske učinke bolj ponoči. No, danes pa še zjutraj.


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 11:16:57   
nf
Stunfek, škoda da je tvoja mala zbolela pa tako lepo vreme je bilo. A si zihr, da je bila slabost od K? Glede na to, da je otrok bolan, je mogoče tudi tebe začelo kej gristi? Ali pa si kej čudnega pojedla? No ne vem, upam, da ti bo zdaj bolje! user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 11:17:54   
gracija
Pozdravljene!
Tudi jaz sem klomifenka. Imam eno vprašanje. Zanima me, ali je možno , da pride v enem ciklusu do dveh ovulacij? Sem namreč tik pred M oziroma jo ne pričakujem. Danes zjutraj sem imela obilo sluzi, tako kot pri ovulaciji, zato sem naredila ovulacijski test in je bil pozitiven. Ovulacijo sem imela pred 14 dnevi, danes je 28 dan ciklusa. Naredila sem ttudi nosečniški test in je žal negativen.

Lep dan vam želim!

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 11:39:46   
stunfek
zanimivo gracija. morda pa je še prezgodaj za test. za vsak slučaj pa le user posted image . saj veš, narava je čudna reč, nikoli ne veš kako jo zagode :)

ja, nf, možno, da me kaj grabi, ker mi je bilo res obupno slabo. zdaj je ok. upam, da se ne pojavi ponovno.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu gracija)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 11:45:27   
nf
uuu gracija, kakšna zlata priložnost! Izkoristi jo! user posted image  user posted image  user posted image  To je pa potem kr 2kratna verjetnost za zanositev! A pa si zihr da si že pred 14 dnevi ovulirala?

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 12:03:40   
gracija
Hvala dekleti za pomoč.
Ja sem ziher, da sem že imela ovulacijo, saj je BT kazala tako, njen dvig namreč, pa še ovulacijski testi so bili pozitivni. Mi je pa farmacevtka v lekarni rekla, kao da ni možno, da ima ženska v enem ciklusu več kot eno ovulacijo, sam se mi zdi, da ni bla prov prepričana. Zato me zanima, če je ima katera podobne izkušnje.
Pridne bodite..pa čim več sončka.

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 12:31:58   
pandka
Samo sporočam, da se je končno vlila user posted image . Tako da v nove boje, čez 5 dni na nov ciklus K.

Za ostale pa držim pesti.

lp

(odgovor članu gracija)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 12:41:47   
nf
Ah jej pandka user posted image  user posted image  user posted image  Držim pesti za novembrsko user posted image !

(odgovor članu pandka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 13:07:10   
stunfek
oj pandka....user posted image  veliko sreče v novem krogu! Madonca kaj ni nefer, ker je vsa zadeva res precej odvisna od sreče . Pušenjak procesu celo včasih pravi loterija!

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 13:21:46   
pandka
Stunfek prav imaš, jaz se počutim kot na loteriji in čas teče.

Če bi vi vedeli kako je meni žal, da sem začela delat na tem šele pri 31 letih. Se mi zdi, da je še manj možnosti, da zadanem.user posted image

Tko, če kaka mlajša bere, punce prej je treba začet na user posted image . user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 16:10:41   
trinity22
pandka, žal mi je da je prišlauser posted image user posted image user posted image user posted image

maša, kje se pa ti skrivaš???


(odgovor članu pandka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 16:26:11   
dinchy 86
caw  punce!
user posted image user posted image user posted image user posted image  za novo temouser posted image user posted image user posted image user posted image

no punce pri meni je O  bla,tko da zdej cakam nauser posted image ,mogla bi priti okrog 8 fabruarja ,,ce pa  ne ,grem delat test 15.UPAM DA NE BO user posted image  TA MESEC.....

pandka-jst sem stara 21 ,in nevem kok leta vplivajo na to,pri meni se tudi ni nic do zdej zgodilo....
no punce  kaj naj vam recem,,,samo pridnouser posted image user posted image user posted image user posted image pa bo...

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 18:40:06   
stunfek
Pandka ne sekiraj se. pri 31ih si se prava mladenka user posted image bos videla, ne bo vec potrebno vec kot par krogov in potem bos imela busija user posted image . Samo potem, ko ti rata pa nikar ne odlasaj za drugega, ce si ga zelis...to se je pa meni zgodilo user posted image . nic kontracepcija pa to....lol.

meni se malo rola (priznam). ze cel dan se igram z legokockami in polezavam v postelji in pripovedujem pravljico za pravljico user posted image ne samo, da je moja miska bolana, tudi jaz sem fasala vrocino in sem cist hin. bi ful rada spala - otroci pa, saj veste - ma 38.5 vrocine pa je naspidirana kot na obicajen dan.

ampak se ne pritozujem user posted image z veseljem trpim ta mala trpljenja, ker odtehta vse. ko mi rece, da jaz ne smem v sluzbo, ker samo njena mamica jo lahko pozdravi s poljubcki najbolj pa pomaga, ce se cel dan igram z njo....hehehhe

drzite se pupe zlate in naj  v posiljki plavalckov se vsaki najde en olimpijec in oplodi  nasa velecenjena jajca, da ze koncno (spet) dozivimo neprespane noci in svet postavljen na glavo (no, to bo bolj za prvorodeke) user posted image

Gremo pluski! Gremo user posted image ! Go go go go! user posted image


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu dinchy 86)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 19:15:24   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

pandka, žal mi je da je prišlauser posted image user posted image user posted image user posted image

maša, kje se pa ti skrivaš???




Maša se skriva v svoji luknji...test negativen in malo prej je pritekla M...moram si nabrat novih moči...to ni več za nikamor...pa niti ne vem če sem spet na klomifenu al ne, ker mi G zadnjič ni nič rekel...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 19:29:39   
neela
Maša - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  rade te imamo!!!!!!

Štunfek - tudi mene občasno prime slabost, ko sem jemala K. V trenutku sem se počutila, kot da bom šla glih kar bruhat.

gracija - pozdravljena!

Medva z mojim user posted image  veselo user posted image user posted image user posted image user posted image . Četudi napol prežurirava vikend in sva čisto fuč - še vedno najdeva energije za user posted image  - sploh sem naspidirana jaz, ker imam samo to v glavi, da so sedaj O dnevi...user posted image user posted image user posted image . In srčno si želim, da bi tokrat res zadela na loteriji user posted image !

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 19:41:39   
snežinka7
No pa, da vam tudi jaz povem kako sem zrihtala na UZ. Levi folikel velik 25 in polno majhnih, desni pa 14 in polno majhnih. Tako, da dobila sem stop inekcijo, sedaj pa moram počakati do jutri potem pa v akcijo. Je res, da se mora počakati en dan potem pa lahko seksaš. Meni je danes rekla, da naj imava spolne odnose jutri zvečer.Toliko za enkrat pa lep pozdrav.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 20:00:37   
andre3a
Pozdravček!Maša in pandkauser posted image user posted image user posted image  ne obupat gremo naprej!!!
Jaz sem bila danes na UZ in videl je več majhnih foliklov nekje 13mm in moram v sredo še enkrat na UZ tako da danes ni nič rekel kdaj naj bi bila ovulacija.
Se bova v sredo pogovarjala in upam na najboljše saj moram bit v Trbovljah že 6.40.Držite pesti jaz pa jih močno tudi za vas!!!!!!!!
Stunfek tudi tebi se bliža UZ in želim ti polno velikih foliklov.

_____________________________

ANDREJA

(odgovor članu snežinka7)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 20:11:19   
stunfek
maša 82 user posted image user posted image user posted image   nej gre vse v tri krasne ampak moči pa bo seveda spet treba nabrat. žal mi je, za vsako posebej, ko pride M, ki jo noče. drži se maša!

hvala za info o slabostih neela, opisala si točno tako kot bi jaz. očitno je potem to res od klomifena.
Snežinka super! Po mojem ni nič narobe če tudi danes user posted image  in še jutri zvečer :)

Andre3a, držime pesti da bodo foliklčki še zrastli - hvala za dobre želje za moje folikle. Jaz hodim pa v Zagorje k G in moram bit v četrtek zjutraj ob 7:45 tam.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu andre3a)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Klomifenke 2008
28.1.2008 21:44:57   
trinity22
oooohhhhh nnneee mašikauser posted image user posted image user posted image , žal mi je da je prišla, vedi da te imamo rade in smo s tabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image danes se izjoči, potem pa spet v nove boje.

Za vse ostale pa navijam, da bodo iz teh foliklov nasatnejo lepiuser posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?