|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mož in motor
4.4.2008 22:36:49   
baguSka
Ne vem. Nesreče ki se zgodijo niso pri 50/uro.


Lahko se manj ja. Dovolj je, da motorist ravno spelje in mu avto preseka pot z mesta, ko prav tako spelje... en padec z motorja je lahko tudi usoden... Moj brat je padel s kolesa, ko ga je zbil avto, pa se ni vozil 50 na uro... je pac udaril z glavo ob rob cestisca. Poskodba pri motorostih oz verjetnost da bo slo karkoli narobe, je pa se toliko vecja.

Drugace pa: bravo misek!

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Mož in motor
4.4.2008 22:38:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

In ali je sposoben zaščititi družino po svojih najboljših močeh.


Ja je sposoben. Ampak če gremo v skrajnosti, bi potemtakem moral ukinit vožnje z avtom, pa je v službi non-stop na cesti, pa najboljš da še službo zamenja, ker v gradbeništvu dela, pa lahko s kakšne višine dol pade,....

On se ni odločil, da se bo ubil na cesti! On se je odločil, da bo užival v vožnji z motorjem. Pol najboljš, da še avta ne kupim, ker se lahko ubijem, četudi ne bom jaz nič kriva. Ampak saj ne razmišljamo o tem. Najbrž vsi delamo na tem, da se nam nesreče ne bodo zgodile, da bomo varno vozili po cesti, no predvidevam oz. vem, da bo tudi on naredil vse, da bo vsakič pripeljal varno domov k ženi in otroku v objem.





Glej, izhajam iz tega, da nesreča nikoli ne počiva in da se živemu človeku že tako ali tako lahko zgodi vse. In recimo, da usodi ne moreš ubežat, ok. Eno je, če človek umre na delu, kjer je delal ZA svojo družino, da bodo imeli za jest, da bodo spali na toplem, da bo imel zdravstveno zavarovanje, da bo kreditno sposoben...drugo pa je, če človek ZA HOBI kupi motor in umre. Mogoče se sliši glupo in si misliš smrt je smrt ampak zame sigurno ne. Jaz se bom sigurno počutila drugače, če bo moj stari bog ne daj umrl v avtu na poti v službo ali pa med svojim hobijem.




Aja pa še to..lažje je otroku povedat, da je ati dal življenje medtem ko je delal ZA NAS, ali pa da se je pač moral it malo zluftat po ovinkih.

< Sporočilo je popravil nivess -- 4.4.2008 22:39:24 >

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Mož in motor
4.4.2008 22:39:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Jaz se bom sigurno počutila drugače, če bo moj stari bog ne daj umrl v avtu na poti v službo ali pa med svojim hobijem.


Raje ne komentiram, kaj bi izbrala...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Mož in motor
4.4.2008 22:40:33   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: karmar

Ne morem kaj, da se ne bi vtaknila v ta pogovor. Moj mož ima močan cestni motor in tudi jaz sem nora na vožnjo z njim. user posted image (seveda ne sedaj....user posted image )
Res je, da n amotorju ne veš kdaj ti hitrost tako poskoči, ker je to v trenutku. So pa seveda zelo zelo nevarni tudi vozniki avtomobilov, še posebno tisti. ki ne vejo zakaj imajo v avtu montirana ogledala... Če gre motorist po avtocesti recimo 150 km/h,  in se mu kar naenkrat vrže na pas še avto... NO COMMENT: Da pa ne bo pomote- ne zagovarjam divjanja. Še vedno se lahko vozi s pametjo.
... je pa NORO, ko enkrat začneš ne moreš nehat.


no evo... tipicen primer motorista po dusi... noro!!

in jaz nikakor nimam nic proti motoristom.. dalec od tega! dejstvo je, da je za vecino nesrec krivih ravno avtomobilistov, ki jim zaprejo pot.. ampak glih zato bi se mogli motoristi zavedat, da je njihovo zivljenje v nevarnosti!! ce jim to ni dovolj, ko so sami, bi blo fino, da bi to spregledali vsaj ko imajo druzino in otroke.. zakaj pa na pistah recimo ni tolk smrtnih zrtev!!??

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Mož in motor
4.4.2008 22:41:58   
tinkatonka
ok lahko diskutiramo o tem do onemoglosti. Dejstvo pa je, da moram jaz v prvi vrsti nehat razmišljat o tem, da bi se mu kaj zgodilo, ker potem lahko samo doma sedim in se živciram. Ampak bom raje razmišljala o tem, kaj mi bo on skuhal za kosilo ko bo prišel domov živ in zdrav. Najbrž bodo sicer jajca na uč, ampak vseeno, važno da bodo. user posted image


< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 4.4.2008 22:44:43 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Mož in motor
4.4.2008 22:46:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

ok lahko diskutiramo o tem do onemoglosti. Dejstvo pa je, da moram jaz v prvi vrsti nehat razmišljat o tem, da bi se mu kaj zgodilo, ker potem lahko samo doma sedim in se živciram. Ampak bom raje razmišljala o tem, kaj mi bo on skuhal za kosilo ko bo prišel domov živ in zdrav.





To je zelo lepo in dobro zate. Svaka ti čast, jaz sem daleč od takih dobrih optimističnih razmišljanj user posted image .

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Mož in motor
4.4.2008 22:48:04   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Lahko se sicer zgodi, da bo prodal motor zaradi ljubega miru, ampak zamera bo ostala, ce se bos se naprej tako obnasala. Obsojati njegovo dejanje sicer olajsa tvojo duso, ampak ne prinese kaj dosti.
Mam raje da zameri, kot pa da ga ni.


In mislis, da je zamera resitev?


A smrt pa je resitev!? Ce ze govorimo o tem, da ona raje vidi, da ostane ziv.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Mož in motor
4.4.2008 22:49:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Lahko se sicer zgodi, da bo prodal motor zaradi ljubega miru, ampak zamera bo ostala, ce se bos se naprej tako obnasala. Obsojati njegovo dejanje sicer olajsa tvojo duso, ampak ne prinese kaj dosti.
Mam raje da zameri, kot pa da ga ni.


In mislis, da je zamera resitev?


A smrt pa je resitev!?


Dejtsvo je, da je motor tukaj, a ne? Torej je treba iskat resitev od tu naprej, ne pa kar nekih zamer kuhat.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Mož in motor
4.4.2008 22:49:22   
baguSka
Ocitno sta pet let stara, oba... . Vsaj on, ce kar kupi motor.


Ja, on definitivno.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Mož in motor
4.4.2008 22:49:26   
tinkatonka
To je zelo lepo in dobro zate. Svaka ti čast, jaz sem daleč od takih dobrih optimističnih razmišljanj .


No sej priznam, da bo tako razmišljanje tud zame težko, ampak se bom trudila.

Sicer pa mogoče še to. Moj mož se noro boji letal in letenja in ni šans, da bi ga kdaj spravla gor, kot on mene ne na cestni motor ( user posted image  ). Pa letim službeno kar pogosto, pa ga je strah za mene, ampak je rekel, da o tem ne razmišlja, ker je potem samo slabe volje. On raje tuhta, kdaj bom priletela, da ga bom poklicala in mu zaželela lahko noč, ter poslala tel. poljubčka njemu in sinu za lahko noč. In isto bom jaz. Bom poskusila strah odmislit, čeprav bo prisoten in mislit na lepe stvari, ki se bodo zgodile po tem, ko bo doma.

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 4.4.2008 22:50:52 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Mož in motor
4.4.2008 22:49:45   
Anonimen
Joj, zdaj sem se spomnila, da jaz pravzaprav nikoli nisem uspela spoznat svojega dedka,saj se je z motorjem ubil, ko sta bli moja mama in njena sestra stari 13 in 16 let.  Aja, pa da ne bo kdo mislil, da sta bili že dovolj "veliki", namreč za kaj takšnega nisi nikoli dovolj velik.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Mož in motor
4.4.2008 22:49:54   
baguSka
Dejtsvo je, da je motor tukaj, a ne? Torej je treba iskat resitev od tu naprej, ne pa kar nekih zamer kuhat.


Ja. Motor: adijo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Mož in motor
4.4.2008 22:50:30   
Anonimen
Dejtsvo je, da je motor tukaj, a ne? Torej je treba iskat resitev od tu naprej, ne pa kar nekih zamer kuhat.


Ja. Motor: adijo!user posted image user posted image user posted image


Ah ja.


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Mož in motor
4.4.2008 22:51:44   
baguSka
Aja, pa da ne bo kdo mislil, da sta bili že dovolj "veliki", namreč za kaj takšnega nisi nikoli dovolj velik.


Itak da ne.. Vedno je tezko ob taki izgubi. Otrokom, ki so odvisni od svojih starsev, pa se toliko tezje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Mož in motor
4.4.2008 22:53:24   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Dejtsvo je, da je motor tukaj, a ne? Torej je treba iskat resitev od tu naprej, ne pa kar nekih zamer kuhat.


Ja. Motor: adijo!user posted image user posted image user posted image


Ah ja.




user posted image user posted image  Sej se mal hecam no... :))) Ce on nebi mogu preko sebe, za svojo druzino in jaz nebi mogla preko svojega strahu, potem bi sla jaz adijo!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Mož in motor
4.4.2008 22:58:17   
baguSka
Še vedno me bo strah, ko bo kam šel, ampak mu zaupam.


Super!! Jaz sem tudi zaupala, ampak vse ostalim udelezencem v prometu ne zaupam...user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Mož in motor
4.4.2008 23:00:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Še vedno me bo strah, ko bo kam šel, ampak mu zaupam.


Super!! Jaz sem tudi zaupala, ampak vse ostalim udelezencem v prometu ne zaupam...user posted image


Potem je problem v tebi, ne v motorju.

Ne vem, no, kje srecujete take divjake. Sem ogromno na cesti (in v zraku user posted image ) pa se ne spomnim situacije, ki bi me prestrasila...bom malo pobrskala po spominu...Skratka, nis(m)o sami norci na cesti.


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Mož in motor
4.4.2008 23:02:12   
tinkatonka
Evo moj "motorist" je zaspal na kavču. user posted image  Ga grem pal "piknit", da premakne svojo seksi ritko v posteljo in se grem ckrlat.

Lahko noč.



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Mož in motor
4.4.2008 23:02:49   
baguSka
Dejstvo je,da ne maram motorjev, ampak dejstvo je tudi to, da ljubim svojega moža.


Jaz pa imam fuuull rada motorje in tudi fuuuull ljubim svojega moza... in jaz itak da mu nebi nikoli nic prepovedala in bi se z njim na lep nacin pogovorila. Ampak vcasih se pa res ne da it preko sebe...

In Gina, se strinjam s tistim, da je moskim po vecini hobi na prvem mestu - poleg druzine... Ampak jaz osebno odobravam hobi svojega moskega, ki bo malo bolj varen od drugih... Zato ze v samem startu nebi izbrala vec moskega, ki v sebi nosi to zeljo. To pa mislim da se kar hitro prepozna... Seveda je pa to stvar vsakega posameznika in vsak odloca zase, ne!? Tako kot motorist, ki se zavestno odloci, da se bo ganju po cestah in izigraval svojo usodo, tako tudi jaz, ce bom to prenasala ali ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Mož in motor
4.4.2008 23:06:34   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Še vedno me bo strah, ko bo kam šel, ampak mu zaupam.


Super!! Jaz sem tudi zaupala, ampak vse ostalim udelezencem v prometu ne zaupam...user posted image


Potem je problem v tebi, ne v motorju.

Ne vem, no, kje srecujete take divjake. Sem ogromno na cesti (in v zraku user posted image ) pa se ne spomnim situacije, ki bi me prestrasila...bom malo pobrskala po spominu...Skratka, nis(m)o sami norci na cesti.




Itak da je problem v meni. Ker ne zaupam drugim ljudem na cesti!!! Ker se zavedam, ce sem motorist in nekdo zapelje pred mene, da zna bit zelo zelo hudo... pa ni nujno da sem divjak!!! In jaz sem tudi ogromno na cesti in nikakor ne izkljucujem moznosti, da se mi tud v avtu kej ne zgodi, vendar imam vecji obcutek varnosti kot na motorju! Ker ce bom z motorjem peljala 50km/h al pa z avtom, je ogromna razlika! In ne govorim da so sami norci na cesti, govorim o tem, da je lahko le eden je ze dovolj, da umre tudi en cisto nedolzen motorist, ki se vozi po vseh predpisih...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Mož in motor
4.4.2008 23:09:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

govorim o tem, da je lahko le eden je ze dovolj, da umre tudi en cisto nedolzen motorist, ki se vozi po vseh predpisih...


Tudi taki so...kot so nedolzni ostali vozniki.

Veliko je pa tudi takih (vsaj na pamet, lahko da se motim), ki umrejo zaradi lastne nespameti. To, da se jih je ze nevemkoliko zaletelo v isto betonsko ograjo na cesti do Kocevja, ima veze samo z njimi....ne s kulturo ostalih voznikov.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Mož in motor
4.4.2008 23:17:04   
baguSka
Ja je sposoben. Ampak če gremo v skrajnosti, bi potemtakem moral ukinit vožnje z avtom, pa je v službi non-stop na cesti, pa najboljš da še službo zamenja, ker v gradbeništvu dela, pa lahko s kakšne višine dol pade,....

On se ni odločil, da se bo ubil na cesti! On se je odločil, da bo užival v vožnji z motorjem. Pol najboljš, da še avta ne kupim, ker se lahko ubijem, četudi ne bom jaz nič kriva. Ampak saj ne razmišljamo o tem. Najbrž vsi delamo na tem, da se nam nesreče ne bodo zgodile, da bomo varno vozili po cesti, no predvidevam oz. vem, da bo tudi on naredil vse, da bo vsakič pripeljal varno domov k ženi in otroku v objem.


Od vsega nastetega je ravno med motoristi najvec zrtev... sej ni nujno da je smrt. Lahko je invalidnost, pa kakrsnakoli ze! Po mojem mnenju se noben od motoristev nikoli ni videl ljudi v soci recimo... kako tej ljudje zivijo in koliko je takih, ki nesrece celo prezivijo... ampak ne vem, ce ni celo bolje, da jih nebi... :((((

In itak odlocitev motorista ni samomor! Normalno da ne! On bo uzival, doker se mu ne bo neki zgodil... ampak ko se neki zgodi, so pa posledice lahko zelo hude... hujse kot pri voznji z avtom npr... in veliko vecje moznosti so, da se nekaj zgodi... In sploh mi ni jasno, kako lahko nekateri primerjate avto in motor! Ali avto in pesce, ali avto in kolo...?? V vsakem primeru od nastetih, vsak v avtu prezivi, med tem ko imajo vsi ostali nasteti zelo malo moznosti za prezivetje... Le da imajo tudi izmed teh, vsaj slednja dva, svojo cono, po katerih avti ne smejo... motor pa tega nima, torej NI ZAŠČITEN pred avtom!! In motorist bi naredil vse le v primeru, da se nebi vec vsedel na motor. Vsaj na ta nacin, da se ne pelje po cesti.

To je pac moje skromno mnenje oz misljenje. In ne morem drugac.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Mož in motor
4.4.2008 23:18:17   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

govorim o tem, da je lahko le eden je ze dovolj, da umre tudi en cisto nedolzen motorist, ki se vozi po vseh predpisih...


Tudi taki so...kot so nedolzni ostali vozniki.

Veliko je pa tudi takih (vsaj na pamet, lahko da se motim), ki umrejo zaradi lastne nespameti. To, da se jih je ze nevemkoliko zaletelo v isto betonsko ograjo na cesti do Kocevja, ima veze samo z njimi....ne s kulturo ostalih voznikov.


No.. in ce se avto zabije pri enaki hitrosti kot motorist v betonsko ograjo!? Je kaksna razlika??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Mož in motor
4.4.2008 23:20:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

No.. in ce se avto zabije pri enaki hitrosti kot motorist v betonsko ograjo!? Je kaksna razlika??


Ne razumem, kaj te zanima.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Mož in motor
4.4.2008 23:22:15   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

No.. in ce se avto zabije pri enaki hitrosti kot motorist v betonsko ograjo!? Je kaksna razlika??


Ne razumem, kaj te zanima.


Nic me ne zanima. Hocem samo povedat, da je nespametno govort, da potem najboljs da se tud avta ne kupi, ker si tud non-stop na cesti... Ker med avtom in motorjem je ogromna razlika!! In ta komentar ni bil misljen kot odgovor tebi, ampak na sploh, recimo vsem 'pametnim' motoristom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?