|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 8:12:37   
sapi
arneja  še vedno v svetu drogerašice ... pa bo še kar nekaj časa trajalo user posted image ... uh vikend je bil prehranjevalno naporen ...  danes bom pa na sadju in zelenjavi ... a živčki delajo, verjamem ... vendar sploh ni druge kot , da bo plusek ...

sapi

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 8:16:01   
sarasan
Jutro punceuser posted image

Skorajda bi rabila že dopust, da vse preberem.  
Julija30 + Rubin - vama želim uspešen ET,
Zorica - tebi pa seveda uspešno punkcijo -
joj, ko bi imela že tudi jaz vse to za sabouser posted image ! Jutri me je najbolj strah, da folikli niso dovolj zrastli, ker se mi zdi, da je bilo prvič več uspeha, oziroma moram priznat, da se prvič niti nisem toliko spuščala v to in da sem bila prepričana, da s pomočjo teh hormonov ni nobenega dvoma o tem, da pridemo vsi tudi do ET-ja. Zdej se mi pa zdi, da ne čutim ne jajčnikov, razen kar sem bolj napeta kot prvičuser posted image . Mogoče pa tudi zaradi Menopurja, ker sem imela prvi IVF GonalF.
Joj, kolk filozofiram.
Shadow - lep pozdrav!!!user posted image
Zdej pa kavico spit, da pridem malo k seb in da neham o takih neumnostih razmišljat!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 8:26:52   
sapi
sarasan stran črne misli ... seveda bo vse ok in bodo foliklčki dovolj veliki user posted image ... ti si kar lepo kavico privošči in se malo zrelaksiraj ...

sapi

(odgovor članu sarasan)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 8:31:44   
sarasan
No, kava kuhanauser posted image , pride katera na kavouser posted image  , ker sem jo mal preveč skuhala in mi bo srce razneslo, če jo bom sama spilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 9:16:07   
mismis
Dobro jutro

čakalke, špikarke in trepetalke

danes je lep dan, meni se pa tako spiiiiiiiiiiiiiii....................



No kot že rečeno, držimo pestke za naše današnje akterke:
Ponedeljek, 02.06.
mala81- UZ
Rubin - ET
Julija30 - ET

Zorica - punkcija
in seveda tudi za
 
Ponedeljek, 02.06.
Gigi1 - UZ
Abra - UZ
Punce veliko sreče danes user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa še za vsako po ena


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu sarasan)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 9:26:29   
kajsica
Julija in Rubin, čuvajta pikici, to so naši zakladi!!!! Držim pesti!

Zorica, tudi zate držim pest in naj bo čimveč kvalitetnih jajčec

Abra in Gigi, za vaju me pa že roke bolijo, toliko navijam. Hitro poročanje! Kako je videt srčke?????

Arneja in Lučka, kako se počutita? Spodaj pa se more nekaj dogajat, saj so spremembe. Jaz sem imela konkretne krče, kot da se bo vseeno ulilo, no pa je bil + na koncu. Tako da nič strahu!

Dejzi, nič rumene barve, ti ne ločiš barvnih spektrov. Priznaj? Verjamem da je vse belo, kot mora bit!

Grethy, kaj je sedaj s tvojo M? Je al ni? Packa kaj zafrkava, ko ni treba!!! Daj daj pohiti, da bomo skupaj jamrale?

Sarsen in Shadow pozdravljeni!!! Pa brez črnih misli!!!

Sapi, a ti si pa v klubo drogerašic!!! Pridna pridna, kdaj imaš sedaj UZ?

Mismis, kdaj ti začneš?

Gita, ti pa si popolnoma poniknila! Kje si? Si že v klubo drogerašic????Ali imaš ti tudi pingvinčke?

No jaz sem danes dala kri, zjutraj spila kavo (čeprav je ne pijem redno že nekaj let, mi ne paše), tako da mi je sestra vzela kri, je pa tekla za razliko od soboteuser posted image user posted image user posted image , vendar sem pa pridelala lep hematom za tren oka user posted image . Bomo pa se s kremo mazali, da bo čimprej minilo, me še čaka veliko pikic. Pol pa naj me policaji ustavijo, jaz pa cela prepikana in plava....me res zanima kaj bi mi rekli???? WP daj komentar!!!! No ob 11.00 morem pa poklicati, da mi povedo koliko je hormona v krvi in kdaj imam naslednji pregled!

Punce lep dan želim vsem in prevsem uspešen, ker danes se bo pa kar nekaj lepih stvari zgodilo.




(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 9:27:45   
womanpolice
PUNCE .... moje klepetalke... mine dan in pol, pa že naklofate 4 strani....

Včeraj na obhajilu in na krstu smo se imeli lepo, hkrati mi je pa bilo tud malce hudo... Vsa tista žlahta ne vedo, da imava probleme z zanositvijo... In potem ko so bili tam 3 otroci od starejše sestre (en je šel h krstu) in tamal (pol leta star) od mlajše sestre, so mi govorili: "zdaj sta pa vidva na vrsti! Kdaj bosta kaj poskrbela za naraščaj?" Ko bi vedeli, kako me to boli... In potem, ko sm imela v naročju izmenoma oba nečaka ter ju lubkovala in božala po mehki koži in glavci... Je kr težko se zadržat, da ne potočiš solz...


MISMIS... Ja, super pesmica... tud jst včasih napišem kakšno... al pa pesmice/posvetila za poroko ; sm napisala sestrični in sestri... sta potem obe jokali, ko sm to brala.

ARNEJA... rade volje bi prilepila, ampak tale MOZZILA noče tega nardit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nč, grem posodo pomivat, popoldan ob 17.00 uri pa v službo (do 1ih).

Imejte se lepo! Pa ne tolk čvekat user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 9:29:38   
womanpolice
<Kajšica... dobro jutro.... komentar? hm... ko bi videli prešpikane roke, bi ti najprej še pogledali zenice - če bi te bile "čudne", bi te pa mal peljal v LJ na odvzem krvi in vode... Pa saj si že vajena dat kri in vodo... (pa ne za drogo, da ne bo pomote)... želim ti lep dan, pa se kaj slišiva...

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 9:38:11   
sapi
kajsica prvi UZ pade 10.6. saj veš dolgi postopek trajjjaaa ... vidim, da se tudi pri tebi dogaja ... kako pa potem naprej ...

sapi

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 9:41:24   
kajsica
Wp te razumem kaj se ti je včeraj dogajalo!

Tudi midva sva bila na pikniku, se je zbrala cela žlahta po njegovi strani in od mojga sestra ima malo manj kot leto dni starega sinčka. Seveda smo ga cartali in razvajali. Moj je še z vozičkom neki okol šetkal, pa ga nosil, pa sta hodila in mi moj reče, da malo trenira.....in na vse to opazuje od mojega babica in mi pravi, "a ni lep pogled, lej kako mu paše in ali ji imam kaj za povedat" jaz pa njej nazaj "babi, a mislite, da mi hoče kaj povedat, a mislite, da si on kaj takega želi" in moja tašča sliši pogovor pa v smeh in me objame in mi je rekla samo to " ob letu osorej, bomo pa naslednje čuvali" in se mi nasmehne.

Ja tašča pozna najino zgodbico in te njene besede so bile kot balzam za mojo dušo! Boli pa ker veš da ni tvoj, ko ga držiš in ga vohaš(men dojenčki tako lepo dišijo) in božaš mehko kožico, ampak sem se navadila sedaj, da sploh ne razmišljam več tako "le zakaj ni moj". Vse ob svojem času in kot sem pred kratkim napisala, ene pač moremo več storiti zato, da pridemo do željene sreče. BOMO PA MAMICE VSE, SLEJ KO PREJ!!!!

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 9:46:08   
kajsica
Sapi, danes ob 11.00 morem poklicati in mi bodo povedali kako naprej, ali pridem na pregled spet jutri ali pa pojutrišnjem.

Čakam pa sedaj na svojo O, da bo moje telo pripravljeno na sprejem pingvinčkov (upam, da bosta oba preživela odmrznitev).

So se mi pa sestre kar smejale danes ko so me videle, je ena rekla drugi, ki mi je jri jemala, tej pa kar žile prereži, da boš dobila malo krvi. Pa sem ji povedala, da sem jo ubogala in kavo spila (fuj, je capuccino boljši)!

No v glanem čakamo!!!!

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 10:35:13   
sapi
kajsica seveda bodo preživeli odmrznitev kako pa .... držim pesti za dober rezultat in da čimprej pride tvoja O ...  važno, da jo toliko priteče, da ti analizo naredijo ... si pa boga potem si že brez špikic kot drogerašica user posted image ...

sapi

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 10:57:18   
gigi1
Drage moje. 1000x hvala za navijanje, vendar ne kaže dobro.
Imam 1 GV, velikosti 1,3 cm ploda ni videti, samo neke senčke, kaj šele, da bi srček bil. Naročili so me čez 1 teden, kaj več pa tko ne povejo, ker baje niso sigurni.
Zaenkrat obstaje še majhno upanje, glede na to, da se pri meni vse bolj počasi dogaja in sem imela maratonski postopek, vendar po pravici povedano nisem preveč optimistična.
Vseeno sem skočila v adrialab na BHCG. Izvidi bodo okoli 14ih. Srčno upam, da mi bo BHCG vlil nekaj optimizma. Po Abrinih navodilih ga bom ponovila čez 2 dni. Če je pa že danes nizek, bom vasj vedela pri čem sem.

Abrica močno stiskam pesti zate in upam, da boš ti sporočiola veselo novico.

Objemčke vsem.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 10:59:22   
ledenka
gigi user posted image user posted image user posted image  držim pesti, da bo vse ok in da se srček pojavi naslednji teden!!!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 11:01:22   
blanč
GIGI ne noooooooooooooooooooooooooouser posted image . user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 11:10:19   
mismis
Gigi,

predvidevam da je ti je zelo težko, ampak draga moja še je upanje, saj vidiš, da so te naročili čez 1 teden. Do takrat bo pa cela tema IVF/ICSI stiskala pestke samo zate in tvojo pikico.

Kdaj pa dobiš rezultate BHCG? Koliko si je imela v takrat, ko so ti merili na GK LJ, ali je bila tvoja tam nekje okoli 300 (sem si prav zapomnila).

Uglavnom močno držim pestke zate in za tvojo pikico

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 11:11:16   
sapi
gigi držim pesti, da naslednjič vidiš srček kako bije .... saj imaš še malo časa tako, da ni za obupat ... povej kakšen bo rezultat ...
abra kako pa je s teboj ... tudi zate držim pesti ...

sapi

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 11:23:31   
gigi1
Drage moje vsem hvala za tolažbo. Saj še nisem obupala, vendar se moram pripraviti na slabe novice.

Miška BHCG sem imela 390 (dobro si si zapomnila). Ob 14ih pokličem in sporočim kakšen je danes. Če kaj obeta, pa čez 2 dni ponovim vajo.

Malo sem brskala po tistem linku z UZji in kakor sem ugotovila, moja GV zgleda kot da bi bila v 6t ne pa 7t in 3d. Pri 6ih t. se vidijo not neke senčke, pikice pa še ni. Morda sem pa res tak slow motion, da pri meni vse zamuja. Tudi po BHCG, ki sem ga takrat delala je do vgnezditve prišlo nekoliko kasneje. Sem se tudi spomnila, da je mene takrat zašraufalo kakšen 5 ali 6 dan po ET in ne v prvih 4ih dneh.

Pismu, sem že mojmu rekla, če je vse ok in sem res samo tako počasna, kaj bom pol 10 ali 11 mesecev noseča??? Mislim, pa to se res lahko sam men zgodi user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 11:38:29   
kajsica
Gigi, samo ne obupat al pa imeti črne misli!!!! Kolikor spremljam tvojo zadevo, je pri tebi prišlodo malo poznejše ugnezditve, zato si imela tudi beto malo nižjo (sem pa res strokovnjak) in bom še naprej držala pesti zate, da boš naslednji teden ugledala srček.

Verjemi mi, če bi bilo karkoli narobe ali pa če bi se uni bali, bi te naročili že čez 2 dni in ti merili beto. Tako je bilo pri meni, ko so me decembra 14 dni vsak drugi dan merili beto in delali UZ, ker je bil sum da nekaj ni OK. Tako da punca glavo pokonci, nič slabega ne mislit in čez en teden boš videla, vse bo OK!!!!!

Abra, kje si ti?

Sapi, ja brez inekcij sem fiksarka user posted image , moje roke boge bodo čisto plave!!!!

Jutri grem ponovno dati kri in na UZ, ker je moj hormon že zelo visok in je blizu O. Benti, sedaj pa me bo še malo strah ratalo, ko se dan D približuje. Grem malinov čaj kuhat, da bo posteljca orng pripravljena, ko bom šla po moje eskimčke!!!!

Koliko lažje je drugim "solit" pamet in jim svetovati in pomagati, ko pa si sam v tem......u kriza, pozabiš na vse stvari!!!!

Punce držite se!!!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 11:39:01   
gigi1
Julija, Rubin, Zorica, Mala punce polepšajte mi dan!

Kajšica, no pa je le pritekla. A si kakšnega šnopija ruknila?Žal mi je za hematom. Meni je teta v adrialabu tako lepo kri vzela, da zgleda, da hematoma ne bo.

Sapi ma tvoj še zmer nežno rokco?

Gretka, kaj je zdej s to tečko?

Arnejči, Dejzika kako so Lučka, Ivica in Janica?

Zvezdica, Pinki kako sta danes?

Hedi pa menopurmanija? Še drži?

Miška si vse naštudirala čez vikend? Mislim, pesmica je pa huda! Če so posledice študija v kombinaciji s Heinekenom take, pa kar naprej. Boš kmalu kakšno pesmarico izdala user posted image

Blanč, Oktavija kaj novega?

Sarasan in Shadow dobrodošle.

Abrica čakam na dobre novice.



_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 11:41:54   
blanč
Gigi kar lepo optimistično naprej. No pr men neki novga je, sicer ni nosečnost (na žalost) ampak stvari se odvijajouser posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 11:42:35   
sarasan
Gigi1, čez en teden boš vidla, da je vse v redu.... samo ne smeš se zdaj sekirat. Držim pesti zate, da bo ta teden čim prej minil, da boš vidla srčekuser posted image ! Za hitrejše minevanje pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vsak dan čakanja v tem tednu.
Sarasan

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 11:43:23   
gigi1
Kajšica user posted image  user posted image  user posted image  za visoki hormon. Še malo pa bo!

Hvala, ker si mi opisala tvojo izkušnjo. Zdaj mi vse prav pride, je pa res da ful mozgam in imam že malo izkrivljen spomin. Skušam se vsega spomnit, kar bi lahko vodo speljalo na moj mlin - torej, da sem pač počasna. Vem pa kolk sem js pametna pri drugih, ko si pa sam v šitu je zgodba nekoliko drugačna. Zanimivo, a ne? user posted image


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 11:43:55   
kajsica
Gigi, no ja včeraj sem bila na pikniku, pa sem spila 2 jegra, sta mi tako pasala, pa eno pivo, pa čez dan vsaj ene 3l vode, pa danes preden sem šla sem pila kavo, pa še pol litra vode.....pa saj sem kot žaba!!! Glavno je da je kri pritekla, bila pa je taka temno rdeča.

Pa saj bo,sam ne vem kje mi bojo jutri kri vzeli, ker imam na obeh rokah hematom??? Iz riti user posted image ? No se malo hecam, se mi je pa že zgodilo, da so mi kri jemali iz noge user posted image user posted image user posted image . Ma jaz sem malo čudna!!!!

Kje ste danes mariborčanke???? Se še nič niste javile!!! Kako ste????

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 11:53:05   
mismis
Kajsica

kako pa ti piješ čaj iz malinovih listov, mislim kdaj si ga začela piti in do kdaj ga boš pila (ali do ovulacije)


Blanč-iiiiiiiiiiiiii


kaj je pa pri tebi novega, zdaj si tako lepo namignila, da me daje firbec


Gigi1

ne vem, če bi se Ministrstvo za zdravstvo strinjalo s tem, da jaz nadaljujem svojo pesniško kariero z heinekenom v roki. Žal so Prešernovi časi že minili

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?