|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj je varanje varanje?
9.1.2009 13:04:32   
MLADAMAMICA
aha... torej svoje mnenje naj zadržim zase? zakaj ga pa ti ne bi. glih tko očitno nimaš izkušenj, kot jaz. Meni je dotično razpravljanje prav zabavno user posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Kdaj je varanje varanje?
9.1.2009 13:29:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

aha... torej svoje mnenje naj zadržim zase? zakaj ga pa ti ne bi.


HAAAHAHAHAHA mladamamnica nikar ne zadržuj svojega mnenja zase. Matr pol se nam mela komu smejat user posted image

Prav z veseljem berem tvoje umotvore, res user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Kdaj je varanje varanje?
9.1.2009 14:20:20   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

aha... torej svoje mnenje naj zadržim zase? zakaj ga pa ti ne bi. glih tko očitno nimaš izkušenj, kot jaz. Meni je dotično razpravljanje prav zabavno user posted image


Misliš, da jih res nimam?

mnenje pa je dopustno, tako tvoje kot moje

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Kdaj je varanje varanje?
9.1.2009 16:35:43   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: tina a

Jaz sem vedno govorila, da če me bo udaril (samo udaril), da je med nama nepreklicno konec. Pa ni bilo. Še dolga 4 leta sem vztrajala in se trudila. Dobesedno rinila z glavo skozi zid.

Tako, da ko boš (upam, da ne boš) v takšno situacijo postavljena boš lahko rekla - prevara pomeni, da je nepreklicno konec.

Nekateri so po prevari partnerja zopet našli svojo srečo ... nekateri pa so šli narazen. Nihče pa z zagotovostjo ne more reči, da pri njemu pa do tega ne bo prišlo in da tega 100% ne bo počel. Jaz sem bila zase tako sigurna, ampak sem vseeno prestopila mejo. Kaj misliš, da je ti ne moreš?? Ne bodi tako prepričana, saj nikoli ne veš kaj vse ti prinese življenje.


Od ene ki 4 leta rine z glavo skozi zid in se pusti sem pa tja prebutat, pa kakšne načelnosti in pokončne drže res ni pričakovat. Pa brez zamere.
Zato nehajte že po sebi sodit, da če ve niste 100%  same vase, da smo vse enake.

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Kdaj je varanje varanje?
9.1.2009 18:20:38   
Zofy
Mah, midva sva že na začetku odnosa definirala, da je varanje le seks. Seveda je bilo to 10 let nazaj, ampak jaz še vedno isto mislim, zanj pa ne vem kako je njegovo stališče danes. Ampak kar sva rekla, sva reklauser posted image

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu kalyani)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Kdaj je varanje varanje?
11.1.2009 12:59:29   
ronja
ronja spet kvasi neumnosti. Malo nazaj si pisala da varanja na dolgi rok ne bi tolerirala, enkratno "napako" pa , zdaj za pišeš

tudi jaz si ne bi pustila postavljat pogojev, kdaj me bo nekdo imel rad... ker rad me ima zato, ker sem taka, kot sem, ne zato, ker se dosledno obnašam v skladu z njegovimi pravili.

Predvidevam da velja isto zanj, ker vidva sta kot eno.


Vsekakor zanj velja isto. Ampak noben od naju ni tak, da bi si želel imet dolgoročno dve zvezi hkrati - torej to ni problem, ker to spada pod "taka sva".  se pa strinjava, da se pač v določenih okoliščinah verjetno lahko zgodi, da se nekdo narobe odloči oz. naredi napako. Drugo pa je, če napako non stop ponavlja in še skriva zraven.
To, da ga privlači še kakšna druga, pa res ne pomeni, da ne bi bil več z mano, ampak rajši z njo! Kaj tebi je privlačen ves čas samo en moški?

Res pa je, da sem jaz s svojim ljubosumjem opravila že v otroštvu - sem videla, da ti ne prinese nič dobrega in lahko onemogoči kak krasen odnos... pa sem se odločila, da je boljše živet brez njega, da ga ne rabim. Prav hecno, da me kljub temu ni še nihče varal...

tweed, to je vojna z mlini na veter - nobena od ljubosumnih žensk se ne bo postavila v kožo, da se to lahko zgodi tudi njim - oz. da se lahko znajdejo v situaciji, ko jih bo varanje zamikalo... Se pa strinjam s tabo - ne varajo samo moški in prav enako možnosti je, da bom sama prevarala lubija kot da bo on mene. Moj lubi je včasih mislil, da je prevara konec - potem pa si je čez čas premislil...

Pri meni pa ni vse črno in belo: jaz pa lahko ljubim bolj ali pa manj. Svojega lubija sem ljubila že precej let nazaj, pa vendar ga zdaj še neprimerno bolj...

in vsi kdaj pa kdaj naredimo krivico drugemu...In mi kot krivci takrat še najmanj trpimo...

Hm, ne vem, če bi se strinjala - jaz se vsekakor bolj sekiram, če sama naredim komu krivico (in to vidim) kot pa če jo nekdo drug meni... Ko sem bila pol leta na berglah zaradi enega pijanega voznika, se mi je zdelo, da je meni lažje: bila sem telesno poškodovana, ja, ni bilo fino, niti pod razno, ampak vseeno je bilo njemu še hujše, to vem. In čeprav je potem čez čas spet vozil pijan, vem, da mu je bilo grozno, nikoli ne bi hotela zamenjat z njim... Pred svojo vestjo ne moreš zbežat... ne rabiš nobene zunanje kazni, je to čisto dovolj...

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Kdaj je varanje varanje?
11.1.2009 15:28:42   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

in vsi kdaj pa kdaj naredimo krivico drugemu...In mi kot krivci takrat še najmanj trpimo...

Hm, ne vem, če bi se strinjala - jaz se vsekakor bolj sekiram, če sama naredim komu krivico (in to vidim) kot pa če jo nekdo drug meni... Ko sem bila pol leta na berglah zaradi enega pijanega voznika, se mi je zdelo, da je meni lažje: bila sem telesno poškodovana, ja, ni bilo fino, niti pod razno, ampak vseeno je bilo njemu še hujše, to vem. In čeprav je potem čez čas spet vozil pijan, vem, da mu je bilo grozno, nikoli ne bi hotela zamenjat z njim... Pred svojo vestjo ne moreš zbežat... ne rabiš nobene zunanje kazni, je to čisto dovolj...



Eni res razmišljajo (čutijo) tako...Spet drugi nimajo take močne vesti kot takšni. Spet ta tretji v nekaterih situacijah občutijo ful občutek krivde, v drugih spet (pre)majhne...In tako dalje...Ronja...res niso vsi ljudje dobri, veš...user posted image Sem bila jaz včasih tut takšna...no, sej mi je še zdej kdaj včasih težko verjet, da nekdo ni takšen kot bi jaz rada, da je...user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Kdaj je varanje varanje?
12.1.2009 4:41:29   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: loredana
Od ene ki 4 leta rine z glavo skozi zid in se pusti sem pa tja prebutat, pa kakšne načelnosti in pokončne drže res ni pričakovat. Pa brez zamere.
Zato nehajte že po sebi sodit, da če ve niste 100%  same vase, da smo vse enake.



Ti si zelo hudobno in zelo zelo primitivno bitje.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Kdaj je varanje varanje?
12.1.2009 6:47:06   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: tina a
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
o globokem razmišljanju pri prevari pa itak ne bom več razlagala, k zame (kot že miljonkrat rečeno) ni nobenih vzorcev zakaj me je varal in jih nit slišat nočem. prevara je in bo - konec user posted image


Mladamamica dokler nisi v takšni situaciji lahko pametuješ in govoriš vse možno. Eno je teorija, drugo je praksa.

Jaz sem vedno govorila, da če me bo udaril (samo udaril), da je med nama nepreklicno konec. Pa ni bilo. Še dolga 4 leta sem vztrajala in se trudila. Dobesedno rinila z glavo skozi zid.

in kaj si dosegla s tem, da si v tej vezi ostala? nič, le še več modric si dobila. to je tako. dlje ko si tu, večje je s*anje. tko da nobenga nemorš spremenit. in ko do nečesa takšnega pride, se od tu odide.

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Kdaj je varanje varanje?
12.1.2009 6:49:09   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Mah, midva sva že na začetku odnosa definirala, da je varanje le seks. Seveda je bilo to 10 let nazaj, ampak jaz še vedno isto mislim, zanj pa ne vem kako je njegovo stališče danes. Ampak kar sva rekla, sva reklauser posted image

kaj to pomeni, da lahko z drugimi seksa? ali da se lahkoz drugo poljublja, sam seksat ne sme? user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Kdaj je varanje varanje?
12.1.2009 6:49:59   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
zame (kot že miljonkrat rečeno) ni nobenih vzorcev zakaj me je varal in jih nit slišat nočem.

Tole se bere kot zatiskanje oči pred resnico. user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Kdaj je varanje varanje?
12.1.2009 12:33:05   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: tina a
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
o globokem razmišljanju pri prevari pa itak ne bom več razlagala, k zame (kot že miljonkrat rečeno) ni nobenih vzorcev zakaj me je varal in jih nit slišat nočem. prevara je in bo - konec user posted image


Mladamamica dokler nisi v takšni situaciji lahko pametuješ in govoriš vse možno. Eno je teorija, drugo je praksa.

Jaz sem vedno govorila, da če me bo udaril (samo udaril), da je med nama nepreklicno konec. Pa ni bilo. Še dolga 4 leta sem vztrajala in se trudila. Dobesedno rinila z glavo skozi zid.

in kaj si dosegla s tem, da si v tej vezi ostala? nič, le še več modric si dobila. to je tako. dlje ko si tu, večje je s*anje. tko da nobenga nemorš spremenit. in ko do nečesa takšnega pride, se od tu odide.


Ne mladamamica ... ni me pretepel ... samo udaril. 1x

Zato ti pravim, da dejansko lahko govoriš, da bo zveze konec če pride do varanja ... ni pa to rečeno. Kajti takrat, ko se znajdeš v takšni situaciji, možgani in čustva ponavadi odreagirajo drugače kot pričakuješ.



_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Kdaj je varanje varanje?
14.1.2009 10:20:20   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

IZVIRNO SPOROČILO: tina a

Jaz sem vedno govorila, da če me bo udaril (samo udaril), da je med nama nepreklicno konec. Pa ni bilo. Še dolga 4 leta sem vztrajala in se trudila. Dobesedno rinila z glavo skozi zid.

Tako, da ko boš (upam, da ne boš) v takšno situacijo postavljena boš lahko rekla - prevara pomeni, da je nepreklicno konec.

Nekateri so po prevari partnerja zopet našli svojo srečo ... nekateri pa so šli narazen. Nihče pa z zagotovostjo ne more reči, da pri njemu pa do tega ne bo prišlo in da tega 100% ne bo počel. Jaz sem bila zase tako sigurna, ampak sem vseeno prestopila mejo. Kaj misliš, da je ti ne moreš?? Ne bodi tako prepričana, saj nikoli ne veš kaj vse ti prinese življenje.


Od ene ki 4 leta rine z glavo skozi zid in se pusti sem pa tja prebutat, pa kakšne načelnosti in pokončne drže res ni pričakovat. Pa brez zamere.
Zato nehajte že po sebi sodit, da če ve niste 100%  same vase, da smo vse enake.


loredana, sklepam, da si bila od rojstva pridna punca, ki vsako nedeljo sedi v prvi vrsti v božjem hramu in mislim, da se ti odvija življenje po načrtu........

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Kdaj je varanje varanje?
14.1.2009 12:41:59   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Mah, midva sva že na začetku odnosa definirala, da je varanje le seks. Seveda je bilo to 10 let nazaj, ampak jaz še vedno isto mislim, zanj pa ne vem kako je njegovo stališče danes. Ampak kar sva rekla, sva reklauser posted image

kaj to pomeni, da lahko z drugimi seksa? ali da se lahkoz drugo poljublja, sam seksat ne sme? user posted image


Ne, seveda ne. Hotla sem rečt, da ne vem, če se še vedno strinja s tem, da poljubljanje ni varanje. Mah, to je bilo bolj mišljeno, če greš ven, pa ga malo zaserješ, ne da imaš z neko drugo osebo tak odnos, da si kao zaljubljen in si vse poveš in se stiskaš in ljubčkaš... to je že druga pesem.


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Kdaj je varanje varanje?
14.1.2009 17:04:48   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: smigli


loredana, sklepam, da si bila od rojstva pridna punca, ki vsako nedeljo sedi v prvi vrsti v božjem hramu in mislim, da se ti odvija življenje po načrtu........



Daleč od tega draga moja. Sem pa odrasla, ko sem si družino ustvarila, in se ne obnašam kot pizdun.
Življenje mi pa ne gre točno po načrtu, a to še ne pomeni da se postim podjebavat vsakemu ki ima 5 minut časa.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Kdaj je varanje varanje?
14.1.2009 21:12:54   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: RayBan

Najbrž ne boš verjela, ampak JA. Mi znaša že dolgo. In že dolgo nimam več 25 let.

Oprostim lahko, če mi kdo pomotoma na nogo stopi ali me moj pozabi zjutraj zbudit, prevare pa nimam kaj odpuščat. Ker to ni nobena napaka, je zavestna odločitev človeka,s katero veliko pove, če le hočeš videt.  


se podpišem user posted image user posted image

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Kdaj je varanje varanje?
15.1.2009 12:00:12   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

IZVIRNO SPOROČILO: smigli


loredana, sklepam, da si bila od rojstva pridna punca, ki vsako nedeljo sedi v prvi vrsti v božjem hramu in mislim, da se ti odvija življenje po načrtu........



Daleč od tega draga moja. Sem pa odrasla, ko sem si družino ustvarila, in se ne obnašam kot pizdun.
Življenje mi pa ne gre točno po načrtu, a to še ne pomeni da se postim podjebavat vsakemu ki ima 5 minut časa.


Glej, draga tvoja nisem, glede ostalega pa naj ti povem, da obstajajo zelo kompleksni vedenjski vzorci, ki ne temeljijo na podj....., nekoga ki ima 5 min!
Zdi se mi skrajno neokusno, naivno, hudobno ipd., da se spuščaš žalit nekoga ( na tvoj način) , ki je vstrajal v neki "nezdravi" zvezi o kateri ne veš skoraj nič.

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Kdaj je varanje varanje?
15.1.2009 17:34:48   
loredana
Ej, ona je svojo zgodbo na forum obesila, jaz sem pa komentirala. In kaj zdaj?
O naivnosti bova pa kdaj drugič, ok?

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.1.2009 13:05:24   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

Ej, ona je svojo zgodbo na forum obesila, jaz sem pa komentirala. In kaj zdaj?
O naivnosti bova pa kdaj drugič, ok?


noph nisem je obesila ... sploh pa ne celo zgodbo user posted image user posted image user posted image

In ni me pretepal - ampak samo udaril. 1x

In zaradi tega pravim, da se včasih zgodi, da celo življenje govoriš eno, ko pa se srečaš s situacijo pa odreagiraš popolnoma drugače.

In ne gre vse po načrtih, pa naj bodo še tako dobro zastavljeni. Če pa tebi to uspeva ... potem pa samo kapo dol. user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.1.2009 17:29:54   
loredana
Ti praviš to, jaz pa pravim da ne sodi vseh po sebi, ker če se ti ne poznaš, še ne pomeni da se nihče ne in da bomo vsi odreagirali tako kot ti. Kar pomeni v nasprotju s tistim kar smo mislili še en dan prej.


(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.1.2009 17:35:57   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

Ti praviš to, jaz pa pravim da ne sodi vseh po sebi, ker če se ti ne poznaš, še ne pomeni da se nihče ne in da bomo vsi odreagirali tako kot ti. Kar pomeni v nasprotju s tistim kar smo mislili še en dan prej.




Samo to ti bom rekla - hvala bogu, da smo si različni. Ker bi bilo življenje izredno dolgočasno, če ne bi bili.

Upam, da ti bo life vedno tekel tako kot si si ga zamislila. In da bo vse belo in črno brez sivine. Veliko sreče!!!! Resno in brez heca!user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.1.2009 17:56:02   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
IZVIRNO SPOROČILO: tweed
Kaj pa priprave na pusta? Takrat je tudi cel teden bolj nor...

Takrat bo šele hudič, ko te bo v maski res lahko kdo zamenjaluser posted image , pa bo draga poljubila enega drugega viteza ali kar pač že boš...

Okrog pusta bomo pa v swinger-klube hodili. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: tweed
IZVIRNO SPOROČILO: loredana
lahko naučim jaz za naprej? Kvečjemu to, da so moški prasci.

Hvala, ampak mislim, da nismo vsi...

O, ste, ste... ampak nekateri ste užitni. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: anja19
eno vprašanje...kaj bi naredile če gre vaš tip vn...in ti powe..da je biu pijan...in da ga je kao ena ženska kušnla..tko čist na izi..pč n vem tri poljubčki?

Vprašala bi, če je bil še toliko trezen, da jo je lahko kušnil nazaj. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: naivka
Ljubiti in varati eneiniste osebe ne moreš. Je nemogoče.

Lahko pa partnerja/-ko ljubiš, v ljubimca/-co si pa zaljubljen-a.
IZVIRNO SPOROČILO: tina a
ni me pretepel ... samo udaril. 1x

Enkrat premalo, ja - da bi dojela.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Kdaj je varanje varanje?
16.1.2009 20:33:31   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Enkrat premalo, ja - da bi dojela.


Cak malo... koliko  casa si ti ze vztrajala v prvem zakonu? Koliko let? ... Te je premalo rugal, tepel ali cesa je ze blo premalo, da si vztrajala...?


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.1.2009 7:02:39   
Kerensa*
Poročena sem bila 7 let, od tega skoraj 3 leta sploh nisva bila par (dejansko - niti živela nisva skupaj, ampak sva bila samo poročena na papirju). Vztrajala nisem pri ničemer, ker ni imelo smisla. Razen, če pod "vztrajanje" šteješ tudi to, da sem ostajala poročena toliko časa, da sem si materialno lahko privoščila, da sem odšla. Po tej logiki pa sem vztrajala, ja, ampak sem že predtem živela, kakor, da nisem bila poročena.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Kdaj je varanje varanje?
17.1.2009 9:31:43   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Poročena sem bila 7 let, od tega skoraj 3 leta sploh nisva bila par (dejansko - niti živela nisva skupaj, ampak sva bila samo poročena na papirju). Vztrajala nisem pri ničemer, ker ni imelo smisla. Razen, če pod "vztrajanje" šteješ tudi to, da sem ostajala poročena toliko časa, da sem si materialno lahko privoščila, da sem odšla. Po tej logiki pa sem vztrajala, ja, ampak sem že predtem živela, kakor, da nisem bila poročena.


Svojo zgodbo si ze zdavnaj napisala na RR. In prvi udarec (par mesecev po poroki - noseco) in vztrajanje po tem (selitev v socialno garsonjero v Lj skupaj s partnerjem...)... Povsem zadosti, da je slika jasna.  


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?