|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 9:12:48   
chloe
Chi Pita Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, jaz sem se pridruzila kar marcu, ceprav imam PDP glede na ringarajin kaluklator sele 6.4.. Jaz tudi mislim, da bo prej, tam okoli mojega 30. rojstnega dne v marcuuser posted image user posted image

Pa mislim, da aprilk se itak ni na forumu, tak da kar k nam pridi!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 9:22:53   
miklarom
čestitke novima user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image .

Chi_Pita in Pupsa - PDP ti računajo po ZM + 7 DNI prištejejo zraven, in ti dajo ta datum PDP-ja, ko pa bosta šli prvič na UZ pa tam točno pokaže koliko tednov in dni je nosečnost,

želim vam vsem lepo in mirno user posted image . user posted image

S* pa kako si ti meni, ja ne vem, kaj je s tem julijem da je tako malo user posted image , user posted image  no upam da bo pa zato avgust vesuser posted image

dini - pa kaj je zdaj s tabo , tebi že dolg zamuja, do kdaj pa je tvoja G. na dopustu. Ne čakaj predolgo in pojdi na pregled

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 9:24:55   
*pupsa*
miklarom hvala za razlago ampak mi je to že jasno...hotla sem povedat da je po izračunu na ringaraji ta datum vendar na prvem pregledu po izmeri ploda določijo približen datum poroda....vsaj pri prvi je bilo tako, da se je datum iz RR čisto ujemal z določenim PDP na pregledu in tudi rodila sem točno na ta rok user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 9:27:48   
aleunam
Mislim, da se lahko "vpišem" med julijske user posted image , ampak nisem še 100%. user posted image

Torej, imela sem rahle krvavitve 16 dni (začelo se je na prvi dan predvidene user posted image ), v tem času mi je CB 2x pokazal plus - prvič bolj rahlega, drugi je bil že močnejši. Včeraj sem bila na pregledu in g me je poslal na urinski test, ki je potrdil nosečnost, vendar pa se na UZ ni videlo še ničesar (naj bi se komaj po 6t). Če sem noseča, potem predvidevam, da sem zanosila med 22.6. in 27.6. (zadnji dan O), kar bi pomenilo dobre 4 t. Naslednji teden imam še enkrat UZ in tokrat upam, da se bo pikica že videla. user posted image

< Sporočilo je popravil aleunam -- 28.7.2009 9:28:13 >

(odgovor članu chloe)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 9:45:18   
dini
Čestitke aleunamuser posted image user posted image user posted image user posted image , moje G še 14 dni ni.user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 9:55:04   
NATAŠA35
chi pita in aleunam user posted image user posted image user posted image user posted image , evo pa so že 4 user posted image , kar ni tako slabo, ne...

dini takoj enemu G, pa magari samoplačniško, pa ja ne boš čakala 14 dniuser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 10:08:58   
aleunam
dini, a drug te ne more sprejeti? Moja g je tudi na dopustu, pa me je sprejel drug. Sicer pa itak nisem imela kaj čakati, ker sem krvavela.

Nataša35, midve pa mislim, da se poznava preko 90. dnevne diete  in njihovega foruma (si bila tudi ti na srečanju na Goričkem pred leti?).

< Sporočilo je popravil aleunam -- 28.7.2009 10:09:39 >

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 10:38:56   
dini
Ma večina jih je na dopustu al pa ne sprejemajo.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 10:53:23   
aleunam
Ja, vem, da je večina na dopustu in to na dolgem dopustu. Si privoščijo. user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 10:55:41   
dini
1 mesec dopustauser posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 10:57:08   
NATAŠA35
aleunam a misliš srečanje pri sandriuser posted image user posted image ... a si imela mogoče nick ELA??? ne mi zamerit, če sem te slučajno zamenjala s katero??

drugače sem pa še vedno na tem forumu in največja čvekauser posted image user posted image .

dini takoj pokliči v lj in se zmeni na pregled v bolnici, kjer te moram pregledat, če ne pa samoplčniško in to takoj punca...res ne moreš čakat na tvojo nesposobno G, ki te bo samo pregledala drugo pa ne....


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 10:57:41   
*pupsa*
dini če imaš nujno oz. če rečeš da je nujno te bo vsak G pogledal....ne kompliciraj in pejt d vsaj vidjo kaj je!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 11:11:58   
Anonimen
Chi_Pita in aleunam ISKRENE ČESTITKE!!!! user posted image

Eto moje user posted image še ni od nikoder. Glede na 28dni bi morala priti že 23.7. če bi bila na 31dni 26.7. danes pa je ravno moj najdaljši cikel. Pa da vidimo kaj bo :)

(odgovor članu *pupsa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 11:22:14   
NATAŠA35
pupsa kako si mi kaj?

t.z. držim pestiuser posted image , kdaj boš delala test


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 11:24:03   
*pupsa*
oj nataša35...ej za dol padit sm :) dons sm tko slaba d komi živim, sploh ne vem kaj mi je, pa še 3 ure službe, jooooj user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 11:24:24   
aleunam
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

aleunam a misliš srečanje pri sandriuser posted image user posted image ... a si imela mogoče nick ELA??? ne mi zamerit, če sem te slučajno zamenjala s katero??


Ja, to sem jaz. user posted image

Oh, jaz upam, da naslednji teden vidim pikico na UZ in da se lahko veselim, da je 100%...

T.Z., potem pa testa delat... držim pesti za user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 11:26:43   
Anonimen
Nataša35 in aleunam: glede na to, da je bil v soboto - sem se odločila, da delam šele v soboto, če seveda prej ne pride M. Potem pa javim :)

(odgovor članu aleunam)
  Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 11:32:48   
aleunam
No, ti kar javi. user posted image

Kak dolgo pa ste delale na user posted image ? Nama je očitno uspelo v drugem krogu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 11:35:36   
Anonimen
Mi2 sva zdaj v 4.krogu pa (še) ni uspelo (mi je čudno napisati "še", ker vem, da se nekatere leta in leta trudijo tako da v primerjavi z njimi to ni nič....)

(odgovor članu aleunam)
  Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 11:44:30   
Chi_Pita
Punce hvala za čestitke ... in veliko sreče v naslednjem krogu user posted image user posted image user posted image
Opa ... vidim, da se nove nosečke počasi javljajo ...  ... aleunam čestike - pridruži se mi pri aprilčicah ... zaenkrat sem edina aprilska srečka, zate T.Z. pa držim pesti, da se bo pikica kmalu videla user posted image user posted image user posted image , pa seveda tudi pridi tam kaj pokukat user posted image

chloe ... mislim, da bom jaz kar pri aprilčicah za začetek... pridi pokukat ... sem malo prebirala marčevke, pa so že skoraj vse imele preglede pa srčka videle user posted image , ma v bistvu so kar dosti pred mano ... tako, da se ne bi lih k njim mešala, ko pa imajo vse utečeno ... bom videla, če in kako me bojo sprejele user posted image ...




_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 11:57:35   
NATAŠA35
aleunam user posted image user posted image user posted image user posted image superca, da se poznave....sem te pogrešala na forumu o ločevalni...in kako ti gre drugače? še 1x čestitke in bravo, da vama je uspelo kar hitro...

pupsa jaz sem tud čisto na koncu...včeraj sem začutila šraufanje, ker je O nastopila in midva sva zjutrajuser posted image user posted image , pa mogoče se bo prijelo, sploh ko je moj doživel orgazen, pa rekel, da se bo prijelo, ker je bilo drugačeuser posted image user posted image user posted image - v božja ušesa...

sem vesela, prihaja sestrica iz taiwana, ker ima očka 60 let...nekaj bi mu ušpičla, pa še vedno ne vem kaj...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 12:07:23   
*pupsa*
ah te desci...moj je tud reku sm vedu d bo takoj...pojma nimajo...hehehhe, sam upajmo da ga tvoj ima in da boš res vidla tisti plusek.
moj očka je mel tudi ta mesec 60 let sva ju s sestro poslali za 3 dni v sarajevo k si je to tok želel!!user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 12:08:56   
aleunam
Nataša, drugače sem v redu. 90.dnevno sem opustila in se vrgla na montignaca. user posted image  Uspešno, potem pa spet malo počitka in + kg, pa spet pridna... user posted image  Mah, pustimo kilograme. user posted image

Ej, če mož pravi, da je bilo drugače, potem že ve o čem govori. user posted image

Jaz svojega datuma poroda ne vem; zadnjo "pravo" user posted image  sem imela 11.6., O pa 22.6.-27.6. Najboljše bi bilo 24.3., ko imava z dragim obletnico. user posted image  No, ampak še vedno, počakati moram do naslednjega tedna (četrtek), da vidim pikico.

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 12:20:22   
NATAŠA35
hehe ja deci pa res znajo, samo jaz se danes prav hecno počutim, prsa so me začela bolet, ne počutim se prav dobro, mah bom že...

sej 11.08. bo kmalu ne, samo ne vem če bom zdržala tako dolgo, da ne delam testauser posted image , samo če ga bom prej, pa bo - , bom malo razočarana... 13.08. praznujeva z mojim obletnico poroke in bi bilo to lepo darilouser posted image , samo počakat bo moral 9 mesecevuser posted image user posted image

aha ela - te bom kar tak klicala...a si zdaj gospa? imaš kakega otroka že? meni ločevalna več ne pomaga, pa moram nekaj drugega poskusit, pa se potem vrnit nazaj, pa bo nekaj učinka


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 12:39:04   
aleunam
Nisem poročena in nimam še otrok. user posted image  Otroci najbrž bodo, po poroki pa nimam neke želje. Mogoče nekoč.

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Punčki bo ime...?
brina_s

Sem (smo) pred rokom in v dvomih,.......

Ula (50%)

Erika (19%)

Elina (31%)


Število vseh glasov: 236

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!