|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 12:40:22   
dini
aleunam a imata obletnico marca ko sta se spoznala?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 13:32:32   
aleunam
Takrat sva "postala" par user posted image (pa ne letos, že par let nazaj)

< Sporočilo je popravil aleunam -- 28.7.2009 13:33:04 >

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 13:34:53   
dini
Lepouser posted image user posted image user posted image , midva greva pa v 7 letouser posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 13:38:58   
NATAŠA35
aha, torej prvi otrok user posted image user posted image user posted image superca, sem vesela nate...midva sva se poročila po 10 letih koruze - torej sva skupaj že 14 let, ker župnik ni hotel krstiti otroka, če nisva poročenauser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil NATAŠA35 -- 28.7.2009 13:39:55 >


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 13:46:27   
*pupsa*
jst sm mojmu rekla, da če otroka ne bo hotu krstit župnik ga pa pač ne bova krstila....no pa je popustil župnik user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 13:49:36   
NATAŠA35
pri enem ali dveh ne težijo, pri tretjem pa se spodobi, sploh pa po 10 letih, da se poročivauser posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 14:56:25   
aleunam
Zaradi tega ga ni hotel krstiti? user posted image  Kriza...

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 15:06:15   
MiniMiska
opa opa, nove nosečke - čestitke čestitke user posted image user posted image user posted image  se je le malo popravila "statistika" julija, zdaj pa pridemo na vrsto še ostale, ... v avgustu.
Lepo se imejte, pazite nase in na svoje bušije ;)

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 20:53:41   
lambada
Spet se malo oglašam.
Pri meni nič novega. user posted image zamuja 28 dni, test negativen. Tak da bomo začeli z primolutom.

Srečnim nosečkam pa vse dobro v nosečnosti. user posted image

(odgovor članu MiniMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: II pričakujemo julija 2009
28.7.2009 21:05:29   
isabeaux
chloe...in chi - pita...ČESTITKE......bravo....user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj pa veselo in srečno user posted image ...

no chi - pita...a si mela kake znakce...kot jih prej ni bilo...al so bli enaki kot pms?

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu lambada)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 8:16:44   
Anonimen
Jutro punce!

Eto tudi pri meni nič novega, cikel traja že 38dni, M se še vedno ne napoveduje. Zdaj pa res že komaj čakam sobote!

(odgovor članu isabeaux)
  Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 8:21:08   
NATAŠA35
t.z. držim pesti, da ti uspe...kaj če bi naredila test v petek, potem si lahko peta user posted image v julijuuser posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 8:32:05   
Anonimen
Hehe mogoče pa res... ;)
Čeprav imam občutek, da me bo jutri moj osebni zdravnik dal na test, ker imam probleme z mehurjem in če ne bo ok mi ne bo predpisal še ene doze antibiotikov, brez da bo vedel ali sem ali nisem noseča.

(odgovor članu NATAŠA35)
  Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 8:35:07   
dini
Jutro punce, navijamouser posted image user posted image user posted image user posted image
So malo preuredili RRuser posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 8:41:16   
Chi_Pita
IZVIRNO SPOROČILO: isabeaux

chloe...in chi - pita...ČESTITKE......bravo....user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj pa veselo in srečno user posted image ...

no chi - pita...a si mela kake znakce...kot jih prej ni bilo...al so bli enaki kot pms?


Dobro jutro user posted image
hvala za čestitke vsem ... še vedno ne morem verjet user posted image
No, pri nas pa je bilo tako, da nisva redno user posted image , mislim, da sva samo ene 5x ta mesec ... kot izgleda je bilo dovolj user posted image ...
hm znakci pa ne vem kje naj začnem: joškice napihnjene in boleče (tudi PMS), neko praskanje po trebuhu - drugačno kot pred M, dviguje se mi kislina, zaspanost, zebe me, tako da sem sredi poletja oblečena v dolge rokave user posted image , ... sej ne vem če so to znaki za user posted image , meni se to prej ni dogajalo, tako, da sem jih povezala s tem ... user posted image user posted image user posted image

Držim pesti, da se mi v aprilu kmalu pridružite user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 8:49:02   
Tejchy25
Jutro! Čestitke Chi_pita!!!

A vam lahko js mal pojamram? Dons se počutim kot ena cunja...slabo mi je, vrti se mi, po želodcu mam oblutek, da se mi skos nekej pretaka...čist sm smala in kr visim tle na mizi...:(

Če bi bil za to kak vzpodbuden razlog bi še prenesla, tko pa...:(

No, hvala, k ste me prebrale, se takoj bolš počutim :)

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 8:54:38   
Chi_Pita
Čaki tejchy kaj pa je s tabo ... kako je s tvojim testom ... a je M pol prišla? user posted image   V postu si opisala mene user posted image ... Kaj pa misliš, da je razlog za tako počutje?

_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 8:55:21   
kago
Moje user posted image tudi še ni... pa se bližamo že 60 dnevi ciklusa... kdaj je bla O pojma nimam :D :D glede na neredne menstruacije niti ne upam kaj preveč... čeprav imava ravno zaradi tega redne spolne odnose...



user posted image user posted image user posted image user posted image za nove user posted image :)


_____________________________

Ni ga mulca čez horjulca

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 8:55:37   
NATAŠA35
Tejchy25, da te potolažim, se eneko počutim, samo imam toliko del sedaj, ko sem se vrnila z dopusta, da se mi meša, pa nekako pozabim, kako se počutim...pa še ta RR je tako lepe barve, da ti dvigne razpoloženje, tak da je najbolje da visiva goruser posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 9:05:41   
Tejchy25
Chi_pita: ja ne vem, kaj je zdej to...noseča 99% nisem, ker sem mela user posted image , sicer šibko in kratko, ampak je blo prejšnji mesec isto...testi negativni, tko da mislm, da bo to kej druzga...

NATAŠA35: js pa samo sanjam dopust, sm ga vzela 14 dni, pa bla vsak dan v pisarni, k je tok dela...:( Sj js tut se delam k da nič ni, mam pa srečo, da mam svojo pisarno in mam vsaj mir več al manj...

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 9:11:38   
NATAŠA35
ja vem kak je to...jaz sem si ga hvala bogu vzela in še dobro, da sem šla malo dlje, tako da so me pustili na miru...je pa zdaj prava norišnica, ker je vse na meni, pa 8 decev za poštimat...mam pa res srečo, da mam dobre šefe in ostale sodelavce, samo imam dece čez glavouser posted image user posted image , tako doma kot tu sem deklica za vseuser posted image user posted image , ampak so vseeno zlatiuser posted image user posted image

ja to je pa hudič, da si rezerviraš dopust, pa ga ne moreš izkoristiti...upam, da ti šef kako povišico da, ker jaz bi ga nekam poslala, če bi mi to narediluser posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 9:33:13   
dini
Jst grem jutri h G, ker tam danes ne delajo. Jst bom user posted image user posted image ker me je strah, pa še svetlo rjav izcedek je prišel. Bom mirovala.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 10:12:33   
Tejchy25
Dini: Super, da si končno dobla enga, ki dela. Pa nič user posted image , sej več da smo s tabo. Navijamo in upamo, da je vse ok, ti pa kr lepo počivaj do ju3!!!
Potem pa z novičko, upam, da prijetno, na dan :)

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 10:23:17   
dini
Hvala Tejchy25, joj ti izcedki bedni.user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 14:35:36   
aleunam
Oh, punce, mene je danes čakalo veliko razočaranje na wc-ju. Na papirju je bilo kar nekaj krvi - tudi dve kepici, za kateri ne vem, če je strdek ali sluz. Pozneje več nič.

Ko sem se pošteno user posted image  , sem klicala g. To ne moreš verjeti, eno uro je telefon zvonil v prazno (pa ni bil čas malice). Ker nisem prišla do njega, sem šla v laboratorij in samoplačniško (28,71€) naredila krvni test. Ta je pokazal nosečnost, saj je bil beta hcg 838,4 (ne vem kakšna je merska enota). Zaenkrat mi ta podatek pove samo to, da sem (bila) noseča, ne pa tudi, ali je bil tisto danes zjutraj spontani splav. To bo pokazal šele naslednji krvni test - če bo vrednost manjša ali večja. Ponovila ga bom v petek.

Ta teden sem doživela že toliko občutkov (od sreče do žalosti), po glavi mi je rojilo toliko misli, danes pa še to. In sedaj sem spet v dvomih. Vsaj do petka. user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?