|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 14:42:44   
NATAŠA35
ela to se je meni tudi zgodilo, pa sem lepo donosila in je šlo vse lepo tako kot mora iti...mogoče se je odluščilo, še tisto, kar se mora in ni nič hudega...

torej lepo počivaj in se ne sekiraj preveč, pa bo vse ok...zate user posted image user posted image user posted image za srečo...

dini, končno lahko greš kG, ma superca...poskusi se zmenit, da te vzame k sebi kot pacientko, če bo seveda boljši kot tvoja...ne skrbi zarad izcedka,pa držim pesti, da ni nič...upam, da bo napovedal, da si user posted image , sporoči kako je bilo...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 14:48:59   
isabeaux
alenuam...če je nehalo tečt...potem je velika verjetnost, da ni nič s plodom narobe in bo vse ok...kaj pa na urgenco...si šla...pejdi tja...ne se igrat, da ti dajo kak utrogestan, če leži na hormonih...aja in kolk časa si user posted image ?

Ker pri meni so vsi ss - i zgledali tako, da se je vlilo in je lilo nekaj dni...tko da..upam da pri tebi plodek ostane in bo vse ok z njim...držim pestke...

< Sporočilo je popravil isabeaux -- 29.7.2009 14:50:05 >


_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 14:57:44   
Anonimen
alenuam: upam, da je s plodom vse ok. močno, močno držim pesti!!!

(odgovor članu isabeaux)
  Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 15:02:10   
aleunam
Punce, hvala za lepe želje, malo sta me pomirile. Čeprav nikoli se ne ve, bom morala počakati na vsaj še ene krvne izvide. Verjamem, da je vsako telo in vsaka nosečnost zgodba zase.

Ja, na srečo ni več teklo. A mislite, da je lahko vzrok Dabroston in bi se mogoče res samo še luščilo? Včeraj sem vzela prvi dve tabletki...

isabeaux, sem brala, da si imela že več ss. Upam, da se ti čemprej vse porihta in da bo enkrat realna user posted image , tebi Nataša pa tudi user posted image  user posted image . A si tokrat želita deklico po treh fantkih? user posted image

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 15:25:29   
isabeaux
alenuam...vse bo ok...morda pa je kriv dabroston...ne vem...bi bilo dobro g. vprašat...a na urgenco pa ne greš? Jaz bi šla na tvojem mestu, ker pol ti takoj nardijo uz...pa veš na čem si...kolk daleč si nosečka?

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 15:28:27   
pepca35
aleunam, držim pesti zate. Imela ss, ampak se je ulilo kot iz škafa, ne po kapljicah. So takrat rekli, da bi bilo ziher kaj narobe in da narava že ve... Majhne krvavitve pa ne pomenijo kaj hujšega, navadno. Vseeno se daj gledat.

Prvič je bilo presenečenje, ki je nastalo po letih brezplodnega čakanja in se slabo končalo. Mi ni šinilo, da sem noseča, dokler nisem bila strašno cmerava, vse mi je smrdelo in zaostajala je redna m.

Danes je 3- 4 dni do nepričakovane. Morda dela psiha a imam res hecen občutek. Nič mi ne smrdi, tečna kot ponavadi, malce šraufanja. Imam pa povečane prsi, ki pred m nikoli ne vzhajajo tako očitno. Modrc mi je kar tesen. Test jutranjega urina je negativen. Se kateri z izkušnjami (pre)zgodnjih tednov zdi, da je še kakšna šansa, ali naj grem v trgovino po vložke. Cikli so dolgi 31 dni.

< Sporočilo je popravil pepca35 -- 29.7.2009 15:38:46 >

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 15:42:39   
aleunam
Pojma nimam od kdaj sem noseča. user posted image

Pa da razložim. user posted image  mam na 28 dni, traja 5 dni in je "normalno" močna. Takšno sem imela nazdnje 11.6.-15.6. O je nastopila 22.6.-27.6 (predvidevam, da sem takrat zanosila). No, 10.7. pa se mi je začela rahla krvavitev, roza barve in je trajala 16 dni. user posted image  V ponedeljek sem imela g in dal me je na urinski test, ki je pokazal 1,56 nosečniškega hormona (to je najbrž malo, ali?), na UZju pa se ni videlo še nič. Tak da me je na ponovni pregled naročil naslednji četrtek (6.8.).

Najbrž se mu bom ponovno naslikala na vrata v petek. user posted image  Pa naj me da na krvnega (da vidimo, če bo upadanje ali rast - upam, da slednje) in uz. Če pa ne bo šlo, pa bom šla še enkrat na samoplačniši krvni test.

So me danes čudno pogledale, ko sem rekla, da sem samoplačniško in me na koncu vpraša - pa veste koliko stane? user posted image  Ja, poceni ni, ampak tukaj ni bilo debate!

(odgovor članu pepca35)
Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 19:23:08   
chloe
Ojoj, Aleunam. Verjamem, da ti najbolj prijetno pri srcku. Ja, najbolje bo, da te res da na krvne preizskave, potem pa gledajo rast hormona (naj bi se podvajal iz dneva v dan). Po mojem ni nic hujsega, tudi jaz sem v prvi nosecnosti enkrat imela podoben izcedek pa se je vse srecno koncalo!

Ampak za tvoj osebni mir, ti pa priporocam, da res obisces ginekologa in to pred cetrtkom!! Drzim pesti!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa noge v luft in pocivat!

Jaz sem kar malcek zaskrbljena ke se kar nimam nekih izrazitih znakov, sploh pa mi ni slabo. Se ne spomnim kdaj bi se naj le-ti zaceli bolj izrazito pojavljat. Pupsa, kdaj je tebi zacelo biti slabo? Po mojih izracunih sem sicer noseca sele 4t1dan, ampak me res skrbi, da mogoce ne gre za zgodnji SS. Naredila sem se en test danes zjutraj in crtica ni bila tako izrazita, tako da sem zdaj cisto paf in mislim, da hormon morda upada. Sicer sem prebrala, da naj izrazitost crtice naj ne bi povedala koliko hormona imas, nosecnostni test bi naj povedala le, ce ga imas (tj. noseca) ali ga nimas (ne noseca). Kaj pa vem? Punce, ki imate to izkusnjo, vem, da je tako tezko podozivljat tezke trenutke, ampak vsakrsno vase mnenje bi bilo v pomoc. Sicer sem rekla, da bom z ginekologom tokrat pocakala do konca avgusta, ampak verjetno bom sla tja kar drugi teden, ce ne zacnem prej krvavet. Sploh nocem o tem razmisljat...

Vsem, ki se cakate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: II pričakujemo julija 2009
29.7.2009 19:27:27   
chloe
Aja, alenuam, poglej tale link za izracun kako noseca siuser posted image

http://www.americanpregnancy.org/duringpregnancy/pregcalc.html

Meni pravi 4t. Sem si ravno izracunala. Kdaj bi ve na mojem mestu sle h ginekologu?

V prvi nosecnosti sem dolgo cakala s testiranjem (sem mislila, da mi pac zamuja), zdaj pa sem vse naredila bolj tehnicno pa se mi vsi dnevi vlecejo.user posted image

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 8:22:36   
NATAŠA35
cloe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vse bo ok...

jaz sem si šla računat, pa mi izračunal nosečnost 2 tednovuser posted image user posted image user posted image ...sem mislila, da je en izračun (drugi) napačno izračunal, ko mi je napisal čestitamo noseči ste dva tedna...jaz sem pa hotela, samo da vidim, kdaj imam ovulacijo in plodne dneveuser posted image

kako ste mi vse?

ela kako je s tabo?

dini držim pesti, danes imaš pregled, ne?


< Sporočilo je popravil NATAŠA35 -- 30.7.2009 8:25:43 >


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu chloe)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 9:05:01   
dini
Jutro punce, ja pregled ampak šele ob 16h, me je že zdej strah kaj bo.user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 9:11:52   
Tejchy25
Jutro!

Dini, tut js držim pesti!

No, js vam pa samo povem, da me ves čas na wc tišči in letam k utrgana...upam, da si zdej nism še mehurja prehladila, ne vem kaj me vse skup heca...

No, pa bo že, dons mi vsaj slabo ni nč :)

Nataša35, a ti pa 2 tedna? :)

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 9:12:44   
dini
Joj kaj berem, za vse user posted image user posted image user posted image da bo vse ok.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 9:13:31   
dini
Hvala vam punce.user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1339
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 9:45:45   
chloe
Dini, drzim pesti za pregled! Potem pa hitro porocat!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 9:47:30   
dini
Jst tudi zate chloe, da bo vse ok.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu chloe)
Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 11:13:24   
aleunam
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35


ela kako je s tabo?

dini držim pesti, danes imaš pregled, ne?



Jaz sem danes zjutraj spet krvavela, ampak vsaj pol manj kot včeraj. Se bojim najslabšega... user posted image  Bomo videli jutri.

Dini, tudi jaz držim pesti. Pa javi nam kako je. user posted image

Chloe, po tem izračunu sem v 6 tednu in 5 dni. user posted image  Hm, potem bi se na UZju moralo že kaj videti...

Aja, kako je z tem nosečniškim hormonom? A se res vidi razlika iz dneva v dan?

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1342
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 11:40:33   
tecnobica
Samo toliko se javim, da povem, da je moja tečka pritekla prvi dan na morju in da sem cel cajt plavala z menstrualno šalčko... Grrr. Prov pokvarjen dopust..

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1343
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 11:43:47   
*pupsa*
joooj tecnobica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 1344
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 11:46:11   
aleunam
Oh, to pa ni fajn. Verjamem, da ti do neke mere pokvari dopust.

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1345
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 13:23:27   
Anonimen
Daan čveke!
Da poročam: sem od zdravnika, sem morala dati urin za preiskavo, če so zdaj ok ledvice in mehur. No in grem spotoma v drogerijo in kupim test. Tako, da ga nisem delala s prvim jutranjim urinom. Se mi celo okence obarva roza (FS), samo ena črtica ostane bela. Pozabim nanj, grem čvekat z mamo. Pridem nazaj, ga primem, da ga vržem v koš in.... eto čiiiiiiiiiiisto bleda črtica.
Jutri ponovim s prvim jutranjim urinom pa da vidimo, če laže ali ne....

(odgovor članu aleunam)
  Neposredna povezava do sporočila: 1346
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 13:31:00   
Chi_Pita
T.Z. držim pesti ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jutri zjutraj ponovi test, bo pomoje kar pravilno pokazal user posted image user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1347
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 14:15:30   
mokca
Daaaaan!
Tudi mi z dopusta!mi kar ni blo za bit v vodi.user posted image user posted image user posted image

no in tudi jaz mislim da se 5 testov z vsemi šibkimi črticami vred NE bi zmotilo.user posted image Včeraj dan preden bi dobila M sem zagledala še 1x močan user posted image .
Upam,res močno upam da je to to!
in potem: CHIPITA: nisi edina aprilka.po mojih izračunih naj bi imela rok 7.4.user posted image daj Bog da do tja pridemo.tako da upam da bova skupaj  aprila stokali.user posted image user posted image user posted image

in iskrene čestitke vsem ostalim user posted image .

in še to. moje opažanje in je res ker sem se iz prve nosečnosti spomnila da je tako: ne špikajo jajčniki,kot pred M,to je bolečinica,ki te malo pika prav nekje tam ki je mehur,za mehurjem je pa meternica.malo nad sramno kostjo.drugih znakov za 1x nimam,razen malo večje joškice,bolijo nič.tudi občutjive niso.pa malo mi meso smrdi.
joj itak je še prezgodaj,kaj blefiram.dokler ni pregled za mano ne bom mirna.

in še to: v dokaz mi je,da mi je testek 5 dni pred M,pokazal user posted image .torej je možno.

ampak ker kar ne morem verjet,bom še 1 test nardila,ali je to to punce?????user posted image

_____________________________

Upam,da se najinem sinčku aprila pridružijo še ene iskrive očke.

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 1348
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 14:21:26   
Chi_Pita
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mokca jupppiiii ... čestitke user posted image  user posted image  user posted image
Ja ja skupaj bova, pa še veliiko velikkko drugih punc user posted image user posted image user posted image

A ti ni bilo za bit v vodi ... jaz pa vsak dan na morju ... se ne morem upret v tej vročini ... ali lahko škodi? user posted image

Po moje ne rabi delati še enega testa ... jaz sem ga danes - pa čeprav ne bi rabila ... je pa črtica močnejša od testne ... user posted image to je to ko rabimo dokaz user posted image user posted image user posted image

Želim ti mirno nosečnost in ja, da uspešno pridemo do konca user posted image




_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu mokca)
Neposredna povezava do sporočila: 1349
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 15:05:29   
aleunam
Mokca, mislim, da se 5 testov ne bi zmotilo. user posted image

Jaz pa imam po izračunu na spletni strani, ki jo je chloe podala, rok 18.3.2010. No, upam, da mi jutri krvni test pokaže višjo raven hormona.

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 1350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?