|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 15:06:10   
Anonimen
Hehe, jaz pa naj bi imela rok 1.4. če je test danes pokazal prav. :) Le kdo bo verjel, ko se bo sporočala novica, če ta datum res drži? :D

(odgovor članu Chi_Pita)
  Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 19:19:23   
*pupsa*
ja kje je zdej dini da nam pove kaj je uštimala?!?!?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: II pričakujemo julija 2009
30.7.2009 21:49:21   
mokca
čer!

ja upam da se 5 testekov res ni zmotilo.user posted image user posted image pa čorava tud menda nisem.user posted image

T.Z.; ful dobr datum,ja kdo bo verjel...user posted image user posted image user posted image ma kr počakaj še z novico.drži jo v sebi.čeprav mene razganja.ve samo mož in moja priča.

in v ponedeljek grem na odvzem krvi.moram it,da potrdijo 100%,pa sploh še na pregled se moram naročit.ker delam v taki službi,da moram takoj povedat.moram potem zamenjat delovno mesto.

ja kje je dini???

upam da je vse ok???
dini: kar koli je že,drži se.user posted image bodi pozitivna.

jest pa grem še mal rr čekirat,potem pa spat!aja,sem napisala da ful slabo spim???isto kot v 1. nosečnosti.kaki 2,5 ur na noč.tudi če sem ful kreplena.pravjo da zarad hormonov.user posted image user posted image
ene pa spijo ko klada.user posted image user posted image

v aprilke še ne bi šla tipkat.bom sam pokukala.ful mi je še zgodaj,čeprav nima veze.


_____________________________

Upam,da se najinem sinčku aprila pridružijo še ene iskrive očke.

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 8:30:47   
*pupsa*
ja dobro jutro pa kje ste zdej danes čvekice???!!! user posted image

(odgovor članu mokca)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 8:45:19   
Chi_Pita
Dobro jutro ... user posted image
T.Z. in dini ... novičke čakamo user posted image user posted image user posted image držimo pesti da je novička vesela user posted image ...

mokca ... ja jaz sem taka, ki zaenkrat spi ko klada ... user posted image zaspim ob 23h ali 24h in spim do 6h  ... bi pa spala tudi čez dan ... v bistvu bi spala non stop, če bi lahko user posted image ... nič kukat k nam, pridruži se user posted image user posted image user posted image user posted image

pupsa kako se pa ti počutiš?



_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 8:46:43   
*pupsa*
oj, jah bolj tko....slabo mi je skoz čez dan tko d bolj malo jem....spala bi pa jst tud skoz 24/7 user posted image  komaj čakam sredo da vidm mojo pikico na UZ user posted image

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 8:52:01   
Chi_Pita
ooo ke lepo ... pikico boš videla ...user posted image ...
ah, jaz se moram pa še naročit ... sem prav jezna, ker so dopusti poleti user posted image

Meni je tudi že slabo (se mi kislina dviguje), sam se mi zdi malo prehitro vse skupaj ... mislim, da sem zgubila že -1kg,  ker mi ne gre za jest ... ah, sej bomo nadoknadli kmalu user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 8:58:18   
dini
Jutro, jst sm user posted image user posted image user posted image user posted image kot sm že vedla, da bo, drugače ne gre zgleda. Na Uz ni nč vidla da bi bla user posted image , me poslala na urinski test, je bil ----, v ponedeljek pa morm it na neke hormonske preiskave in za ščitnico.user posted image user posted image user posted image

Čestitke vsem novim user posted image .

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 9:04:30   
Chi_Pita
dini ... jooj kako hudo ... user posted image user posted image
ne bit žalostna, drži se punca ... user posted image user posted image user posted image
bo sonček posijal tudi tebi, sam najprej reši te preiskave
Pustimo času čas user posted image user posted image user posted image



_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 9:10:35   
Anonimen
Tudi jaz sem danes zjutraj videla - Ah ja....

(odgovor članu Chi_Pita)
  Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 9:11:15   
NATAŠA35
Jutro vsem...

oh dini, ne user posted image user posted image user posted image , naredi te preiskave - kakšna pa je to preizkava?, potem boš vedela...zdaj saj veš na čem si...

ela
kako si mi kaj, imaš še vedno izcedek?

pupsa bo videla svojo pikicouser posted image user posted image user posted image

T.Z. pa ne nouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil NATAŠA35 -- 31.7.2009 9:12:13 >


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 9:11:50   
dini
Jst ne verjamem več ne testom ne znakom, nobenmu!!!!

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 9:14:23   
NATAŠA35
dini ne govori tako nastrojeno no...vem, da si želiš zanositi čimprej, samo včasih se ne zgodi po naši volji...ne obupaj in naredi prvo te preiskave kakršnekoli so, potem pa v nove boje...

zakaj so ti testi 1x pokazal rahlo user posted image , drugič ne, pa mi ni jasno...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 9:23:31   
dini
Rekla je, da je odebeljena sluznica.user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 9:49:10   
S*
Dini, bodi srečna, se je vsaj začelo premikat. Od kar te spremljam si na mrtvi točki, zdaj pa berem da greš na hormonske teste in na pregled za ščitnico. No, to je velik napredek. Toplo pa ti priporočam da gre tvoj dragi še user posted image preverit, ker po tem izvidu te bo tvoja ginekologinja prvo uprašala.
Srečno

T.Z.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 9:51:52   
dini
Hvala S*, čakava tudi njegove rezultate že.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 11:01:31   
chloe
Dini, T.Z. user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 12:37:37   
aleunam
Dini, upam, da bo po preiskavah vsaj ugotovita kje je "problem" in da vama čimprej uspe. user posted image user posted image

T.Z., user posted image  ni? Kdaj pa naj bi nastopila tardeča?

No, jaz sem danes dala krvni test skoz. V sredo je bil beta hcg 838,4, danes pa 1.349!!!! user posted image user posted image user posted image  Končno lahko lažje zadiham. Zdaj pa moram samo še paziti nase in "pikico", ki raste v meni. Upam, da bo v četrtek na UZ že vidna.

Torej, počasi se bom preselila med marčevke. Po izračunih naj bi bil rok 18.3.2010. user posted image

< Sporočilo je popravil aleunam -- 31.7.2009 12:38:35 >

(odgovor članu chloe)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 12:45:06   
S*
aleunam user posted image  user posted image  user posted image Čestitke user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 12:52:52   
mokca
ojla!
da še napišem nekaj zadnji dan julija!user posted image

dini:
bodi vesela,se je začelo premikat.
preverili ti bodo z 3x odvzemom krvi,prolaktin!3x zato,ker je to stresni hormon in ob zbodljaju naraste.delali ti ga bodo v razmaku kakih 20 min.
pa preverili TSH,LH IN FSH,reči še za estradiol,ki je tudi pomemben.ponavadi jemljejo,ni pa nujno.in T3 in T4.

Prolaktin pa ne sme biti visok,ker onemogoča zanositev.ponavadi punce dobijo tabletke-BROMEGRON,al neki tazga.ta znižuje prolaktin,ker ne sme bit povišan.je pa tudi hormon,ki je v nosečnosti povišan,ne pa ob zanositvi,ker dela težave.
če so izcedki(jaz sem diplomirala iz tega,res)pa govori o hormonskem neravnovesju.o tem mnogo piše.

moj nasvet!
mogoče boš rekla: baba kaj pametuješ,ti si itak noseča,ampak sem dala pred prvo nosečnostjo dosti skos:
-ful omeji ogljikove hidrate(jej jih samo zjutraj)(jaz sem zadnji mesec ful strogo to omejila(porihta ti hormone in res ne pretiravam,tudi posti  so o tem)
-naroči si HORMO FIT SPREJ
-in nujno pejt naprej v raziskovanje zakaj ne rata(potihem pa delajta na tem)
držim pesti!!!

zdaj pa grem še mal okol prebrat.vsem,ki ni uspelo v juliju,sem mislila,da meni tudi ne bo,pa zgleda je.M zamuja 2 dan.test pozitiven.ok zdaj čakam na pregled.do takrat je dolga pot,upam da  srečna.
zzdaj pa se selim med navijačice in močno stiskam pesti za avgust.user posted image user posted image

_____________________________

Upam,da se najinem sinčku aprila pridružijo še ene iskrive očke.

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 13:05:43   
aleunam
Mokca, take nasvete je zmeraj dobro prebrati. In tista, ki to da skozi, mislim, da najbolje ve... user posted image

(odgovor članu mokca)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 13:15:41   
dini
Hvala ti mokca, za nasvet, zdej približno vem kako bo potekao ja. Kaj pa je to T3 in T4? In odebeljena sluznica napoveduje user posted image ?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 13:17:43   
aleunam
Nista T3 in T4 pri ščitnici? Mogoče sem mimo pihnila... user posted image

Dini, držim pesti zate. user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 13:20:24   
dini
Ja za ščitnico me je tudi dala ja. Hvala vsem puncam.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: II pričakujemo julija 2009
31.7.2009 15:31:35   
Rakica_80
Jaz sem tudi dala skozi Bromergon-lani, sem imela povišan hormon prolaktin, od takrat vse okuser posted image
Dini, tudi ti se boga že matraš nekaj cajta zauser posted image , ne?
No, važno, da si začela s preiskavami, saj tako boš našla hitro vzrok tvoje neplodnosti in se bo hitro našla rešitev douser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil BEBIII -- 31.7.2009 15:32:30 >


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?