|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samolepilna fototapeta
5.10.2009 21:37:08   
zez76
Živjo!
Kupila sem samolepilno fototapeto in mi je prodajalka(po netu) rekla,da je čist na easy to položit zdej pa,ko sem jo dobila ni to več tko easy! Je pršu en g., ki se ukvarja sobopleskarstvom in polaganjem tapet in je reku,da bi lahko na les in steklo bilo ok, da na steni pa ne! Če ima kdo kakše izkušnje naj mi prosim napiše,ker mi je res hudo ker sem preveč € dala za njo!user posted image

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 5.10.2009 23:03:15 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO
5.10.2009 22:00:11   
čmrgelj
ja jaz sem preoblekla otroške omarice z samolepilno tapeto pa mi je kar šlo. važno je da je površina na kar lepiš popolnoma gladka in da na njej ni niti malo majhnih delcev, Tapeto po čisto malo načneš prebližno 5 milimetrov jo nalimaš po ravni liniji nato pa z ravnilom drsaš po zgornji strani obenem pa spodnji odpadni del odstranjuješ, merkati moraš da si ne delaš zračnih mehurčkov, če se ti pa že naredijo mehurček prebodi z buciko in z ravnilom iztisni zrak. Najprej poskusi ne tistem delu ki je najman opadljiv da se privadiš
srečno

(odgovor članu zez76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO
6.10.2009 13:36:51   
ajataja
sej ni tako težko,je pa res to samo za gladke površine,stene odpadejo.

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO
6.10.2009 15:44:58   
Hope2
ototapete obstajajo tudi za stene, tak da ne vem zakaj pravite, da niso za steneuser posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO
7.10.2009 12:33:56   
ziva1
Tudi sama sem razmišljala o plastificirani fototapeti na steni v kuhinji namesto ploščic, saj ne bom imela v bližini štedilnika in bi si jo lahko privoščila. Pa tudi mene zanima, ali je možno samo polaganje direkt na steno oz. ali jo moraš vedno prilepiti na ravno površino. Katera ima takšne izkušnje naj se javi kako je to izvedla?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO
7.10.2009 12:46:25   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: ziva1

Tudi sama sem razmišljala o plastificirani fototapeti na steni v kuhinji namesto ploščic, saj ne bom imela v bližini štedilnika in bi si jo lahko privoščila. Pa tudi mene zanima, ali je možno samo polaganje direkt na steno oz. ali jo moraš vedno prilepiti na ravno površino. Katera ima takšne izkušnje naj se javi kako je to izvedla?



Moja sestra ima fototapeto v kuhinji nad pomivalnim koritom, direkt na steno zalimano. Saj najbrž se bo javilauser posted image

Bi pa jaz raje naročila te fototapete pri kakem proizvajalcu, da mi potem tudi on položi in lahko kdaj koli potem tudi reklamiram. Unim fototapetam v lesnini, obi-ju itd ne zaupam.

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO
8.10.2009 18:46:16   
Paštetka
Fototapeto imamo nalepljeno direkt na steno v kuhinji nad pomivalnim koritom.

Res je da je en prav poseben sistem kako zalepit tapeto. jaz sem gledala zraven, če ne bi, bi se ziher čist drugače spravila zraven. user posted image

Je pa res simpl zalepiti, samo sistem moraš imeti. Potem pa rabiš ravno in topo ravnilo, da potegneš in sproti spravljaš mehurčke ven.


Tapeto sem imela sicer kakšne 3 mesece brez stekla in se ni nič zgodilo. Sem jo lepo pobrisala. Zdaj imam steklo čez, ker se mi vseeno zdi, da bi se slej, ko prej lahko brez stekla uničila.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 8.10.2009 18:47:13 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO
26.10.2009 9:21:42   
mala zirafa
Prvič slišim za te tapete.Res ste me navdušile. Kako poteka ta stvar.Recimo če bi želel v spalnici polepit steno ki bo za posteljo oz pri vzglavju.A to se kupi v rolah.Če je motiv cvet vrtnice, se potem ta cvet lepi po kosih, ali kako?Sem nova v tem.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO
28.10.2009 16:56:44   
Paštetka
samolepilna fototapeta je v enem kosuuser posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 28.10.2009 16:57:00 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO
29.10.2009 15:49:12   
ziva1
Paštetka kje pa si kupila fototapeto

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO
29.10.2009 18:18:11   
Paštetka
Na spletu sem našla sliko, ki mi je bila všeč, potem sem jo pa po mailu poslala v tiskarno Klar.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO
21.11.2009 18:59:44   
MiNa*
kako p ajestistimi, ki imajo na steni npr. spalnice na kakšen meter nalimane rožice, metulje ipd? A je to fototapeta čez celo steno, ali so nalepljene le rože, metulji? ALi so morda to celo narisane zadeve? Se mni zdi neumno lepit celo steno v tapeto, če želim gor le dva metulja, kako lahko to izvedemo?
Nekaj takega sem videla recimo pri prostorami.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZNA KDO POLOŽIT SAMOLEPILNO FOTOTAPETO
23.11.2009 19:17:52   
Paštetka
to so nalepke, ki jih lahko kupš skoraj vsepovsod.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?