|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stare borke :-)
14.12.2009 12:37:08   
Nogavica
Zdaj sem šele videla, kje je tema - po mojem jo bodo prestavili na čvekanje, ker je ta del foruma bolj namenjem vprašanjem glede novorojenčkov in dojenčkov.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Stare borke :-)
14.12.2009 15:09:02   
a.biba
Kratko poročilo z morfologije: vse super, fajn kot mora biti. Vse v mejah normale, na svojem mestu, teža 310g, tako da je po tednih čisto ok, mogoče res kakšna dva dni odstopa, kaj več pa tudi ne. Tako, da mamici so solzice tekle, tako lepo je bilo gledati. Je potrdil, da je to en pravi migec, je malo preglavice delal, tako hitro se je obračal. Spol smo tudi komaj potrdili, tako da 99,9 je rekel, da je tole fantek.
Naslednjič me pa čaka test sladkorja in veselo čakanje tam v čakalnici... je pa po novem letu, ravno 4 leta po tistem, ko sem na tistem stolu izvedela, da sem prvič noseča user posted image
 
Pridem potem kaj več napisati, me mačka mala nekaj rabi.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Stare borke :-)
14.12.2009 16:09:39   
sonček85
maška:hvala ,mij e pa naša kepica že veliko povedala tko da hvala miška moja.Ja ma kr težko in zahtevno temo
rižkoo:ma seveda nisem jezika,te popolnoma razumem.Ti pa kar lepo uživaj z mami in poročaj kako je bilo na razvojni.
Ne,ne ne bo smerekice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
iiiiiiiiiiiiiiiii hvala lubika za tko lepe in tople besede
Za temo pa HVALA ,ČE BOŠ KAJ LAHKO SE PRIPOROČAMO
Kako lepo darilce bo pa dobil naš Liam,iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mami res si zlata

naša nogavička:kako si ?V polnem teku med otroci in voščilnicami.Kako lepo,no jaz sem tudi danes vse napisala do konca ,jutri pa marširajo naprej od osebe do osebe.user posted image
biba:jupi kako lepi rezultati in super za pregleduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



no mi smo pa z 2h sprehoda ,je mali tko lepo spal v vozičku ,mami pa je zamedlo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ati pa je šel dinarčke služituser posted image Men je tko lepo ko gre zunaj snegec,prav vesela sem



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Stare borke :-)
14.12.2009 17:01:28   
malaMravljica
Bejbike moje,

cist na hitro, ker se bo zihr mali zbudil, imam ga v jedilnici, danes sem mu tja prestavila zibko za cez dan, da mal spi in se guga notri.

Soncek, nisem ti se poslala slikce, ma bom, ker naredila sem jo, sam se na pc jo dat in poslat. JA, sneg in pravo timo imamo, zebe za znoret, jutri moreva pod nujno v trgovino, ker nisva sla ze neki casa.
Hehe ... ne bos me ne okepala vec, niti odpret ne grem maila, ker se bojim ;-) res ga se nisem odprla ves.

Rizkoo, a noce bit v slingu, ti ti mali. MA ne sekiraj se, men se itak sling ne zdi prevec dober za hrbtenico. Jaz bi ti takoj mojo ruto dala naprej, sam ti bo cist prevelika tebi, ker bi se jaz lahko eno manjso vzela. EJ, poglej sem na ta link, tu so vse te zadeve za nosenje.  https://www.tsm-kids.de/bauchtragen/index1.html  jaz bi imela to ki se imenuje Bondolino, sam kaj bo reku moj, ce bom kupila enih 100 razlsicnih zadev, da sem cist zmesana verjetn.
IN ne misli, da je kar stran vrzen denar, ce mali noce bit v lezalniku. Moj je rad notri, sam nimam ga vec kot max 20 min na dan. Men je mali enostavno se premali in to ni prevec dobro za hrbtenico, tudi babica mi je rekla, da imam super lezalnik, sam da ne ga sedaj se prevec imet notri.

Tassika, lepa bejba ja. Ej, ce bos kupovala trak za nosenje pazi kaksno velikost bos vzela, na tvojem linku tisti je univerzalna velikost in to zihr ni ok. KEr si manjsa bi jaz itak na tvojem mestu vzela kaksnega M veliksost.
 
Maska, ves, ne dajam slikc od malega tko vsem na ocke. ZAgotovo pa dam na mail, ce mi das na zs mail.

In se eno vprasanje, kaj katera zne na ZS slikco zalimat? Se da, sam jaz ne vem kako.
Moj je prisel v nedeljo full hitr domu, lih da sva z malim prej se spravila iz postelje. JE rekel, da je bilo pol metra novega snega tam. No, pol smo pa nedeljo izkoristili za cartanje, popoldne smo pol vsi 3 zaspal na kaucu, je bilo tok lepo.

No, pa se je zbudil mali, vsaj dovolj casa za to napisat mi je dal user posted image  





(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Stare borke :-)
14.12.2009 17:12:44   
sonček85
mm:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti si mene okepalauser posted image ja ni problema ko boš lahko.Ja tko lepo si ti njega daal v jedilnico in sae mali možek gugnga.Super mami
zs slika:isto jo tko povlečeš kot sem v to okence

mi pa lepo spimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Stare borke :-)
14.12.2009 17:57:53   
malaMravljica
iii Soncek, a sem te okepala nazaj. Jeeeeeeee user posted image user posted image user posted image  ma dej sem smotana, nisem pomislila, da grejo na zs isto slikce gor kot sem. Smotka smotana.

Punce ki dojite. Nisem zihr, sam je za sprobat to. Jaz imam sedaj ze par dni fuuuul naval mleka, pa nisem pogruntat od kod, mozno je, da od cedevite, ker sem jo zacela te dneve pit. Ce bi katera rada imela vec mleka naj poskusi, nisem sicer zihr, sam bi znalo bit to.



(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Stare borke :-)
14.12.2009 18:00:11   
sonček85
mm:ja malo si me pa res,čeprav piše ne POŠLJI NAZAJ ,jaz pa nasedem user posted image user posted image user posted image

Ja tko grejo ,a si poslala ,ti je šlo


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Stare borke :-)
14.12.2009 18:24:43   
Mariposy
Hojla punceuser posted image
Vsem tistim ki ste user posted image že dočakali iskrene čestitke, vsem nam, ki na naše male nadobudneže že nestrpno čakamo želim povedati naj še malo potrpijo user posted image pa bodo kmalu pri nas v toplem objemu, vsem tistim pa ki se še boriti NE IZGUBITE VOLJE!!! user posted image

Hvala rižkoo da si ustanovila to temo, ker se mi zdi res dobra ideja, sploh za nas ki smo marsikaj dale skozi in za tiste ki so ravno kaj podobnega doživeleuser posted image
Veliko srečeuser posted image user posted image


_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Stare borke :-)
14.12.2009 18:27:39   
zvesta
punce moje, jaz vas sploh ne utegnem brat, tako ste pridne...

(odgovor članu Mariposy)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Stare borke :-)
15.12.2009 7:34:28   
sonček85
mariposy:no pa boš kmalu na čisti polovički,jupi.user posted image
zvesta:še tukaj user posted image user posted image user posted image


kepica:????????????????????????????kje ste babnice,rižkoo,mm,.........


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Stare borke :-)
15.12.2009 9:34:29   
tassika
Evo mi smo se pa skopal, končno, zoji je bilo všeč, mami pa tudi, ker ni bilo jokauser posted image

Nič zdaj pa šibam pospravit in jest, dokler spi, sem se samo mogla pohvalituser posted image

ps. glasovanje opravljeno

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Stare borke :-)
15.12.2009 10:20:30   
MAŠKA
Ojla punce!

Se moram pohvalit.... danes sem pa tudi jaz dobila slikice od Malega mravljinčkauser posted image ...mi je prav dan polepšal!user posted image .

Popoldan imam pregled, po pregledu pa ima naša pupa nastop s plesno šolo, tako da me danes spet ne bo kaj veliko na RR.

Sonček85 pa spet se danes ne bova mogli dobituser posted image . Mogoče se pa naslednji teden kaj naokoli pripeljem. Bom uradno že na porodniški!

Pozdravček!

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Stare borke :-)
15.12.2009 10:38:00   
zvesta
evo, končno dobre novičke od Twixy:

Hej! Zdaj nisem pisala, ker je blo stanje fuuul kritično in so naju že skoraj odpisali!! Ampak zdaj so rekli, da je konec hude nevarnosti ampak bodo po porodu potrebne operacije! Srečna sem, ampak me je še vedno strah! Vse pikepoke in objemčki so pomagali! Hvala vam punce, rada te/vas mama zelo!!

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Stare borke :-)
15.12.2009 11:07:58   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

evo, končno dobre novičke od Twixy:

Hej! Zdaj nisem pisala, ker je blo stanje fuuul kritično in so naju že skoraj odpisali!! Ampak zdaj so rekli, da je konec hude nevarnosti ampak bodo po porodu potrebne operacije! Srečna sem, ampak me je še vedno strah! Vse pikepoke in objemčki so pomagali! Hvala vam punce, rada te/vas mama zelo!!
user posted image in hkrati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

maška:ja mogoče pa drug teden,samo kaj ko bojo že prazniki vmesuser posted image
tassika:jupi super za kopanje


no danes pa ni naš dan:Aleks je že cel dan tko siten da kr kaj,nič mu ne paše,mu hočem probat zobeke se samo dere,ni da ni.Upam,da bo kak zobek pokukal ven in bo boljš.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Stare borke :-)
15.12.2009 11:24:38   
sonček85
tko skutine palačinke so že v pečici  potem se gremo pa filat z njimi.Imam pa doma bolnika tko da ........grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


rižko,mm,kepica,maj,mariee,.....in ostale KJE STE


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Stare borke :-)
15.12.2009 12:02:08   
Nogavica
zvesta, lepo pozdravi twixy in ji pošlji še v mojem imenu en kup user posted image za naprej.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Stare borke :-)
15.12.2009 12:11:55   
MAŠKA

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

evo, končno dobre novičke od Twixy:

Hej! Zdaj nisem pisala, ker je blo stanje fuuul kritično in so naju že skoraj odpisali!! Ampak zdaj so rekli, da je konec hude nevarnosti ampak bodo po porodu potrebne operacije! Srečna sem, ampak me je še vedno strah! Vse pikepoke in objemčki so pomagali! Hvala vam punce, rada te/vas mama zelo!!


Joj sem kar kurjo polt dobila...ampak da je le upanje!
Operacije pri tako malih otrocih so ponavadi tudi zelo uspešne. Imam sestrično, ki je preživljala tudi hudo kalvarijo, njen sinek je imel kar hudo napako na srčku...ampak po dveh opracijah srčka (prva nekaj dni po rojstvu, druga pri enem letu), je njen sinek popolnoma zdrav. Je že kar nekaj let od tega, zdaj že hodi v šolo.

Pestke za Twixy in njeno pikico pa držimo še naprej!user posted image user posted image user posted image

Sonček85 se kaj slišimo!user posted image

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Stare borke :-)
15.12.2009 13:32:38   
a.biba
Twixy user posted image user posted image user posted image  me veseli, da slišimo še nekaj pozitivnega, čeprav še ni konec boja.  Me je tisti stavek, da so že obe odpisali, čisti iz tira vrgel. S tabo smo v mislih, veliko moči in uspešen boj še naprej. Vem, da ne boste obupali in če sta prišli tako daleč, boste zmogli še to.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sonček85 hitro okrevanje bolniku, predvidevam, da je to tvoj dragi.

Tudi jaz sem mislila, da bo naša princeska danes zakuhala, že en teden spi full nemirno in danes mi je bila zelo sumljiva. Sicer vročine ni imela, čeprav se mi je zdela malo topla, ampak je hotela na vsak način v vrtec, ker so imeli eno predstavo. Pa sem se z vzgojiteljico zmenila, da me naj takoj pokliče, če se ji bo zdela čudn, pa me ni nič klicala, tako da je očitno ok. Potem sem šele videla, da imajo danes telovadbo, tako da ji moram opremo nesti, pa bom videla v kakšnem stanju je, če je za na telovadbo ali ni.
 
A katera ve kdaj izrastejo čisto kotni zobi, ne vem kateri so šestka mogoče? Sem jo gledala, da ima bele bunkice, ampak se mi zdi, da sem enkrat brala, da rastejo pri petih letih. Mogoče tu tiči našo nemirno spanje. Sem že pozabila kako je to, če otrok ne spi mirno ponoči in tudi ve boste kmalu user posted image že mamice, druge pa malo kasneje.user posted image
 

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Stare borke :-)
15.12.2009 13:37:55   
malaMravljica
Twixy, joj sem vesela sedaj, kar solzice so mi prisle v ocke. Ma samo da je konec najslabsih novic. Ja, se bodo skrbi po porodu, samo res, mali so bolj trdozivi kot si mislimo in po moje bo vse ok. Tudi tukaj je imela ene deklica poleti operacijo na odprtem srcu, ze prej so hoteli drugace, pa so med operacijo ugotovil da ne gre, cez dva meseca pa potem ta zelo nevarna operacija, ma je slo vse ok in puncka je cist zdrava sedaj. Twixy pa se naprej stiskam pesti za sreco in cakam sam se dobre novicke od nje.

Jaz sem pa malega zvecer okopala in sem se bala kako bo spal, ker ponavadi pol ni dobro spal, vceraj pa od 21h do 4.45, skor celih 8 ur skupaj. Sej ce bi mami tudi spala ves ta cas bi se tudi naspala, sam kaj ko sem sla spat ob 1h, no vseeno je bilo kar dovolj spanca. Sedaj mi pa spet mal spancka, upam da bo vsaj pol ure skupaj.

Grem se glasovat za vase malcke. Aja, tu se vec snega user posted image

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Stare borke :-)
15.12.2009 16:15:00   
Mariposy
Sonček85: smo že na čisti polovički od jutri naprej user posted image wiii, zagotovo pridejo tudi dnevi ko so malčki malo trmasti in nejevoljni ampak to spada zraven pa tudi z veseljem se spopadamo s tem oz. se bomo kajne user posted image palačinske so bile zagotovo slastne mmmmm............

tassika: zelo imaš luštkano punčkouser posted image in veliko veselja še naprej pri kopanjuuser posted image

MAŠKA: še malo pa boš že kmalu držala svojo malo štručko v rokahuser posted image

zvesta: prenesi tudi moje pozdravčke twixy in ji povej da smo v mislih z njima in ji želim veeeliiikooo sreče za naprej in veliko user posted image

Mala mravljica: potem je pa tudi priden tvoj mali nadobudnež, ko je tako lepo in dolgo pospaluser posted image




_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Stare borke :-)
15.12.2009 16:32:02   
sonček85
maška:seveda se čujemo.Poročaj kako je bilo na pregledu
biba:ja moj dragi je,sicer ne vem kaj mu je a je ves bogi.A je šel vseeno delat
Za zobeke pa nebi vedela.Vem samo da mi je zadnič sodelavka rekla ko sem vprašala koliko zobkov ima njena pupika(sept.bo stara3leta ) in je rkela da vse
Kako je pa s tvojo ,a je ok?

mm:jupi super za tko dolgi spanec LM-a
mariposy:ja res je tudi to spada zraven,upam da je res zobek in da bo kmalu pokukal ven,čene pa ne vem kaj bi druga bilo.
Ja palačinke so bile odlične,sem kr 2x si naredvala.Ma  saj se  mi pozna



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Stare borke :-)
15.12.2009 17:55:51   
a.biba
Čer!

Za mene je že večer, ker je tema.

Sonček85 upam, da je Aleks boljše volje, verjetno ga zobki dajejo. Upam, da ga mine in tvoj dragi kmalu ozdravi.

Sara je pa tako tako, cel dan je bila v vrtcu in ni bilo nič narobe. Ko se je pa zbudila iz popoldanskega spanca in sem jo že čakala je pa kar v jok planila. Zdaj je bila čisto ok, sma pa zdajle namerili 37,4 in ima mrzle rokice, tak da to pomeni, da ji bo zdajle narasla vročina. Malo še počakam, pa dobi lekadol, ker se pri nas ni za igrat, zaradi že enega vročinskega krča. Tako, da upamo, da je samo nekaj prehodnega in jih je v vrtcu baje kar nekaj bolanih, tako da nič nenavadnega.
 

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Stare borke :-)
15.12.2009 19:57:58   
sonček85
biba:hvala
Joj upam,da pri vas ne bo res kaj hujšega in da bo jutri Sara takšna kot vsak dan.user posted image user posted image user posted image



evo mi smo imeli pa obisk,je prišel Aleksov cimer in sta take fore delala,najbolj sta pa bila zanimiva ko sta kruh jedlauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Stare borke :-)
15.12.2009 20:19:07   
sonček85
mm:mi jih imamo so superuser posted image user posted image user posted image
http://www.malamasa.si/catalog.php?c_id=9&p_id=118


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Stare borke :-)
15.12.2009 21:39:11   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

mm:mi jih imamo so superuser posted image user posted image user posted image
http://www.malamasa.si/catalog.php?c_id=9&p_id=118



iiii, mi jih bomo tudi imeli, ko jih bo LM rabil user posted image user posted image user posted image  
dam stran kar na priljubljene user posted image

LM ze spancka in sladko sanja, kar nisem ga mogla v posteljco nest, sem ga kar gledala in ga bozala, sedaj pa moram cakat, da se ponoci prvic zbudi, da bo spet pri meni.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?