|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stare borke :-)
18.12.2009 11:21:00   
tassika
kukuc a vas je zamedlouser posted image  evo zoja malo spančka in imam čas, da vam kaj napišem, zadnje čase me itak vse prehiteva, komaj kaj naredim, zdaj imava še fizioterapijo za handling in pa vaje za izbolšanje koordinacije in mi vzame vse to ful časa, potem pa še zojo vse zanima in če ne spi se moram kar z njo ukavrjat, je pa tako fino, ko te gleda in posluša z odprtimi usti, pa si misli, daj mat nehaj nakladatuser posted image  Danes mislim, da se mi je celo nasmejala, samo še čakam, da bo tisto pravo, večkrat skupaj, mogoče sploh ni bila pri volji, ampak vem, da moram malo počakat, ker neuradno bo šele drug teden stara 1m razvoja se pa ne da prehiteti so mi rekli. Mi je pa tale handling španska vas, sploh mi ne gre tako kot bi moglo, moram do srede zvadit, da ne bom kregana, samo kaj ko mi je lažje po moje in kar pozabim kako bi moglauser posted image
 
Rižko sem poslala sms kako sta z Liamom, pa mi je napisala, da še čakajo vizito.
 
MM prav polepšala si mi dan z slikico, kakšna faca je LM, jaz moram pa danes kupit božičkovo kapico, da bom lahko naredila božične čestitke, sem ful zgodnja a neuser posted image
 
A.biba, gužva je pa ni časa pisat, saj veš prednovoletni čas, pa obiski, pa kupovanje daril,... po novem letu bo pa spet bolje ko bo treba napisat kakšna vsa darila smo dobili. Aja meni je božiček prinesel sušilca, sem ful ponosnauser posted image

Sonček saj še ne bo tako hitro, najprej bo še malo po kolenih lezel za tabo, veš kako je fino, ko piješ kavico v kuhinji in nekaj prišiba izza ovinkauser posted image  po eni strani mi je super ker je še mala, po drugi pa bi kar rada, da malo zraste, pa še tako vem, da bo šlo prehitro, sem zahtevna a neuser posted image
 
Pilotina, kako je bilo na pregledu od Fargesie, vse ok, še malo pa ga imaš že ti, jaz že zdaj držim pesti, pa itak vem, da bo vse ok in da bo prišla mala pilotinica, sem se kar odločla da bo punčkauser posted image
 
Evo upam, da nisem koga pozabila, bolj malo sledim zadnje čase. preberem že, ampak mi takoj uide z glave. Aja da vam še lušte nardim, danes bom pekla piškotke une iz modelčkov, so najbolj simpl, čez vikend pa bova smrekico postavila, samo ne vem še kam, vedno zmanjka prostora, pa še treba je gledat, da je nekej odmaknjena od pikija, ker drugače se zna zgodit da se loti kablov od lučk in bo on svetil namesto njih user posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Stare borke :-)
18.12.2009 20:27:32   
Fargesia
hej!
 
hvala za pestke...na pregledu je bilo vse ok...le da mi UZja ni naredil...ga imam v torek. sem pa potem doma z AS našla srčka in je moj mož rekel, da je tko slišat kot ena ful hitra lokomotiva.user posted image

naslednji pregled je NS 29.12., pregled pa 12.1.

aja...stara sem 27 (za seznam...)...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Stare borke :-)
18.12.2009 20:49:59   
Anonimen
Evo me punce moje..., sva doma. Doma je najlepš.
Smo utrujeni, gremo pančkat... juti pa poročilo.
Lahko noč, ženskice


(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Stare borke :-)
18.12.2009 20:52:05   
sonček85
biba:ni zakaj,še dobro da sem se spomnla kje sem to videla.No meni je rekel da dobim drugi t ,je pa baje notri 118 prizvodov od artiklov do kakšnih prospektov so same uporabne stvari
tassika:user posted image user posted image user posted image ne pijem kaviceuser posted image ja je pa res lepo ko nekaj malega prišiba za tabouser posted image .kot si rekla še prehitro ti bo zrastla
fargi:wiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image bravo in srečno na UZ v torek ,pa kako slikco pokaži potemuser posted image


evo mi smo pa od tašče,kjer sva bila ves dan.Obiskal nas je Božiček ,Aleks se ni nič ustrašil,kar gledal ga je ko so pa ostali otročki peli je on delala aaaaaa lllaaaaal laaaaauser posted image user posted image user posted image moj mali miško

No to je pa Aleks med ostalimi ptrpčki s katerimi  bo od februarja dalje-joj špe samo 2m potem pa gre v varstvo jaz pa delat aprilauser posted image


user posted image Božičekuser posted image
user posted image Aleks s prijatelji



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Stare borke :-)
18.12.2009 20:53:19   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Rižkoo

Evo me punce moje..., sva doma. Doma je najlepš.
Smo utrujeni, gremo pančkat... juti pa poročilo.
Lahko noč, ženskice


user posted image user posted image user posted image user posted image Lupčka


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Stare borke :-)
19.12.2009 8:12:03   
pilotina
hejla lepotičke

fulll snegeca imamo na obali, no za moje pojme je to ful, par centimov user posted image ...ne predstavljam si kaj imate vi user posted image

zjutraj, ko je bila še tema sem poslikala, sedaj še počakam, da se malo zdani, pa vam na maile pošlejm kako imamo tuki

Fargesia še tuki user posted image user posted image user posted image

tassika hvala user posted image

Rižkoo...le poročaj

sonček85...lepi Aleks...a to gre v privat varstvo?

dekleta...a je danes dan, ko se naša kepica poroči?

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Stare borke :-)
19.12.2009 9:24:28   
a.biba
Snežni pozdravček!

Vau, tole pa je sneženje. Saj količinsko še ni toliko, ampak če bo šlo takole cel dan ... ojoj... še sreča, da ne rabim nikamor. Ker je baje katastrofa na cestah, spet.

Pilotina a tudi k vam je prišel sneg? To šele more biti kaos. Ti kar bodi doma na varnem in toplem. Vau, že konec 12 tedna user posted image user posted image user posted image . Kdaj imaš pa nuhalno?

Fargesia super za pregled in da je vse ok! Pazi nase, NS bo takoj tu.user posted image user posted image user posted image

Sonček85 a Aleks gre h kakšni babici ali v vrtec? Jaz bom tudi morala nagruntati, če bom letos nerojenega otroka že vpisala za v vrtec za aprila drugo leto al kako? Sem dobila en namig za službo, pa če bom res morala po porodniški takoj v službo, bom imela sranje z varstvom.
 
Ste že na božičku bili - mi ga imamo v vasi v torek. Po mojem zagovoru, ob napovedanem snegu, moj ima pregled v bolnici, tako da grem sama...tako, da bo pester dan, bi rekla...

Kepica83 tole bo nepozaben dan, pa toliko snega samo za vaju. Meni je full lep dan za poroko. Varno vožnjo in nepozabno doživetje vama želim!
 
Še podpis naše babike, ki se je naučila na računalnik napisat svoje ime in se zdaj slini zraven:
 
SARA
 
 

 


(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Stare borke :-)
19.12.2009 9:35:26   
a.biba
Twixy is back.

Ste videle punce, Twixy se je javila na starem forumu. Očitno je iz bolnišnice domov prišla.user posted image  Upam, da se nam bo še javila kaj!
 
Tassika so piškotki uspeli?
 
Rižkoo smo držali pesti, upam, da pride eno lepo pozitivno poročilo na vrsti enkrat pač...

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Stare borke :-)
19.12.2009 9:36:31   
pilotina
a.biba...ja imamo snegeca...tko fajn je, če ne rabiš vn...dragi je pa moral v službo, ampak pravi, da je kar šlo...je pa rekel, da so ljudje kar panični na cesti in kr neki zavirajo brez veze...k sreči, da je sneg bolj suh in ni nič mokro, ker imamo še poleg burjo in če bi biloo še mokro zraven bi imeli en sam led

tvojega maila nimam...mi ga pošlješ na ZS, da tudi tebi pošljem slikice od zasnežene obale, veš to se ne vidi vsak dan user posted image

aaa pol je tapravi dan...bom Kepici smsm stisnila

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Stare borke :-)
19.12.2009 9:42:04   
pilotina
a.biba...NS imava v torek 22.12.09 pri dr. Uršuli Reš Muravec v Dravljah

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Stare borke :-)
19.12.2009 9:54:31   
a.biba
IZVIRNO SPOROČILO: pilotina

a.biba...NS imava v torek 22.12.09 pri dr. Uršuli Reš Muravec v Dravljah


Uuuu, ta torek bo pa res nekaj posebnega. 100 in ena stvar se dogaja na tisti dan... res zanimivo... to pa bo pester dan....

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Stare borke :-)
19.12.2009 15:21:31   
sonček85
Pilotina:ja v privat ,k moji taščiuser posted image user posted image user posted image Ja  za snegeca pa vem koliko ga imate ,mi je kolegica s Primorske slikco poslalauser posted image A si dobilauser posted image
biba.iiiiii kako lepo od Sare.BRAVO
twixy:ja še tukaj hip hura zanju ,upam da vidi da smo stare borke tle in da se še nam kaj javiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo ok,danes smo doma,smo vse pospravili ,mjutri pa gremo v Podčetrtek na kopanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Stare borke :-)
20.12.2009 11:59:06   
Anonimen
Oj punce mojeeee....
jst spet nimam velik cajta zato vas bom sam pozdravla...

POZDRAVLJENEuser posted image

Sonček85, a si ti rekla, da maš za Alekda uno zadevco za odtis rokice?? Dej povej mi, a je ok? Jutri pa se vidimo.user posted image

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Stare borke :-)
20.12.2009 12:10:39   
a.biba
Pozdravček!

Glaski oddani, zdaj pa nazaj učit in kuhat kosilo.

Lepo nedeljo vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Stare borke :-)
20.12.2009 13:34:22   
tassika
Jutro, bolj na hitro se javljam, ker čakam novice od svakinje sta z malim na infekcijski na infuziji, ker je toliko bruhal in zdaj čakam, če je rotavirus, se moram pozanimat, kako pa kaj, kdaj je otrok kužen, prej ali potem ko ga že ima, ker smo bili v četrtek pri njih na obisku. No če je to to, potem odpadejo vse božične večerje in kosila, ampak bolje tako kot pa da zojo izpostavljam nepotrebnim zadevam.

No pa še k lepšim novicam, danes smo bili zunaj, je bilo tako lepo in sončno, ampak zoja sploh ni za žur, sem jo vzela iz vozička, da smo se poslikali, pa je vse prespalauser posted image  Zdaj grem pa počasi malo kosilo skuhat, zvečer pa me mika en hiter sprehod čez staro LJ samo če se ne bo preveč shladilo, amapk sej mali je v vozičku tako toplo, prej mene zebe kot njouser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Stare borke :-)
21.12.2009 8:01:18   
zvesta
Prosim, tiste, ki ste na FB, postanite oboževalec skupine in potrdite pri naslednjih dveh slikah LIKE ali VŠEČ MI JE. Prosim! Rabimo še nekaj glasov :)

http://www.facebook.com/photo.php?pid=2796075&o=all&op=1&view=all&subj=182136124833&aid=-1&id=756644770&oid=182136124833

http://www.facebook.com/photo.php?pid=2796075&o=all&op=1&view=all&subj=182136124833&aid=-1&id=756644770&oid=182136124833#/photo.php?pid=2796073&o=all&op=1&view=all&subj=182136124833&aid=-1&id=756644770&oid=182136124833&fbid=190047349770

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Stare borke :-)
21.12.2009 8:53:07   
sonček85
rižkoo:ne nimamo še ,se že spravljam kupovat 8m pa še nič.Ma morem zdaj 1x res

Jupi danes se vidmoooooooooooooooooooooooo

tassika.kako je z nečakom?Upam,da je ok




mi smo pa včeraj na polno uživali v Podčetrku in mami je kr uste mela odprte ko je zagledala v kakem luksuzu smo se kopali.Namreč bili smo v novem delu in uživali na polnoooooooooooooooooooooooo.

Hvala pa seveda moji mamici ki mi je odstopila karte ,ki jih je dobila za RD




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Stare borke :-)
21.12.2009 9:38:12   
tassika
Sonček še nobenih informacij, včeraj niso vedeli še nič, so mu pa delali tudi UZ če je slučajno slepič pa HB ni bil, tako da je dobil še eno flašo infuzije in sta ostala notri, danes sem pa klicala pa se mi ne oglasi, mogoče imajo ravno vizito.

Mojo pikico pa danes nekaj rahlo zvija in sva mogli že ob 9 vstat ker je tako jokala in prdkala, zdaj pa tukaj na kavču z dudo nekaj gode jaz pa sušim en stroj cunj, ker se ji je zjutraj uspelo polulat in pokakat na previjalnouser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Stare borke :-)
21.12.2009 15:28:43   
malaMravljica
o hudo, kaj je Twixy ze doma al kaj. Ja suuuuper, vesela vesela vesela.

Soncek, se bos te dni kaj videla z Rizkoom, ma ne danes ampak nekje od pojutrisnjem naprej?  Tam kjer se Aleks z prijateljcki igra je bila pa mami kar v nebesih od srece in ponosa a ne da. Joj SOncek, kje se kupi taka podlaga kot jo imajo tam na tisti slikci, tiste mega puzle za zlozit in kolko cca je, se ves?

Vsem ostalim pa sam en pozdravcek, sem tok lena, niti pisat se mi ne da. Aja, full nas je zasnezilo, prej sem sla do vrta in sem imela ta visoke skornje, mi je skor zgoraj sneg v skornje prisel.


(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Stare borke :-)
21.12.2009 18:12:00   
pilotina
hejla

sem s pregleda...UZ mi ni delala, sva pa poslušali srčka, ki zelo lepo bije

sedaj grem počivat, ker sem zelo utrujena...nič nisem brala, bom pa, sam ne danes

cmoka vsem

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Stare borke :-)
21.12.2009 18:17:04   
malaMravljica
iiiiiii Pilotina, kok si me razveselila sedaj. Suuuuper in bravo za malega Pilotkota. Ej, vceraj sem tok hitro paket delala in nisem nasla flask, tok sem bila zalostna sam saj jih se ne rabis, ze dobis ok. Od cunc za tvoj trebuscek pa upam, da ti bo kaj vsec, ce ne pa v kontejner vrzi, je pa vse novo.




(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Stare borke :-)
21.12.2009 18:35:45   
tassika
Še tukaj, super za srčka, jutri pa NS, komaj čakam, da mi sporočiš kako je šlo in kaj imate pilotka ali pilotinco. Oblekic od MM pa ne vržt stran, čez 2 leti bodo ravno meni pravuser posted image

MM ti bom kar tukaj odgovorila, tale verižica od dudice pri nas dobi živčni zlom, ker grda grda duda pada iz ustuser posted image  imamo pa tudi mi malo snegeca, sam bolj bo jutri sranje ker je napovedana huda poledica, ojoj upam da se zrihta do drugega tedna da bom šla lahko k pilotini na kavico.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Stare borke :-)
21.12.2009 20:49:02   
sonček85
taSSIKa.:hej,oprosti,sem videla da si klicala ,samo sem imela glih Rižkoo pri meni na obisku in se nisem javila,potem je pa že tko moj prišel iz službe insmo bili skupaj z Aleksom
Upam ,da bo res kaj bolje z nečakcom.

mm:ja mogoče se bom kar povej,lahko tudi na ZS.
Te puzzle imajo pa v babycentru sedaj v akciji.Povej koliko jih potrebuješ in grem v sredo v nabavo ter pošljem

pilotina.jeeeeeeeeee jupi, le tako naprej.Po moje bo Pilotinkauser posted image

No  danes smo imeli rižka in Liam-a na obisku,a veste kako sem uživala ,pa Liam je pravi cuker,smo šli lepo na sprehod ,mamici sva se napokali s skutini palačinkami tko da je moje presenečenje rataalo za našo lepo mami Rižkoo.Pa kako lepo darilce smo dobili ,res hvala še 100x Rižek naš**********kissssssssssssssssss

nočko vsemmmmmmmmmmmm


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Stare borke :-)
21.12.2009 21:01:27   
Anonimen
Oj ženskice...
No, sinčka sm dala spat, pocrklala sva se... ma vedno bolj se odziva na mene in atija in okolico. To ni res kako jst ob tem uživam. Sm prava ponosna mamica.user posted image

Drugač pa poročilo od prejšnjega tedna. CMCRF uspel. Prekinitev dihanja ni. Vse bp. So pa strici odkrili nekaj novegaaa..., kr neki. Naš otrok naj bi bil hiperpigmenitiran. Kr neki spet. No... jajčka pa bradavičke ma bolj temne in je že neki narobe. Uglavnem nek hormon naj bi se izločal v kri in če bo diagnoza potrjena potem bo naš dojenček veliko bolj občutil bolečino kot ostali dojenčki, bo bolj nagnjen k stresom in žalosti... Uglavnem, ne verjamem jim ampak v endokrinološko ambulanto vseeno morava. No, te strici zdravniki ne vejo, da mamo malo bolj temnega atija. In... ene 7 jih je mel vizito, pa me en vpraša... "a ma mogoče vaš partner, če ste opazila, vidla.. bolj temne te dele telesa..?!" Sm sam pogledala in rekla, da nism bla pozorna na barvo ampak, da si bom jajčkauser posted image in njegove bradavice temeljito ogledala zvečer pod lučkouser posted image ! So sam padli v smeh.., jst pa resnauser posted image .
Skratka, to je to.... mela sm pa cimro v sobi, ki je mela okrog 22 tako pojedino naročeno, da sm mela filing, da spim sred kuhne. user posted image Pa skoz je šuškala z folijo in mi tamalega zbujala.., tko da snemanje ni blo v kosu ampak kr v večih. Sm bla mal jezna. Njen sinek pa je bil rojen z 500g. Ko mi je opisovala kako sta se borila... so mi šle solze. Naš mali nikakor ni pravi nedonošenček. Ne, res ne... taki primeri so, da te stisne pri srčku. Pri 4 mes, ko bi moral prvič ven iz porodnišnice je dobil norice in so ga čist požrleuser posted image ..., je mel plastično operacijo, da so ga poflikal, dobesedno. Grozno ampak sta pa borčka....
Toliko...

MM..pa kje si ti no, nisva se že dolg slišale. Te kr pogrešam. Pa kšn sms... hočeš rečt, da nimaš cajta??!!user posted image Jst ti pošljem puzzle.. a une za na tla.. s črkami ali številkami... a telelel.. lej.. na katerih moj sin gleda TV in ga briga za vse...user posted image hm... shrani.si ne dela..., ne morem prilimat slikce, ti jo pošljem na mail. Pa poglej. Poceni so do konca... PUZZLE

Punce, super za pregledeee... joooj noro. Mamice bote kmalu..., sej se spoloh ne zavedate! !.. Pa tok je lepo.

MAŠKA
, lepo te je blo vidt, tamala je pa tko leeeepa, res. Princeska. Buši tud lepi.

Sonček85
, ne bo ti treba kupovat, sm vesela, da Alči tega ni mel. Hehehhe, sm te nasrala. HVALA ti do miljon, tok je največ... za vse. Palačinke s skuto so ble najlepše presenečenje zameeee in vonj mam še zdej v nosku. HVALA. Veš kaj, zdej grem pojest še polovičko. Mnjami.... Res si cukr od ženske. Prvo darilo za Liama je pa že pod smrekco. Tok sm vesela.user posted image Slikce so pa tud tko leeeeepe. Dobr sva se pofotkale, una teta je pa carica. Je misnla, da hočmo njo za spomin metuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Bom nardila, pa ji pošljeva. Smešna teta.

Tassika, kakšna verižica od dudice?? Hvala ti za mail v zvezi z 3D slikco. Je že kupljena in že oddana za božička.user posted image

Pilotina, a je lepo poslušat srčija od sinekauser posted image ? Tud če bo punčka, jo bom rada mela.user posted image Kdaj pa zveš spol? Nam boš zaupala?

Skratka, mela sm en lep dan! Bla pridna, voščilnice poslala..., smrekco mamo že tud. Včer narejena. Tamalmu smo lučke prižgal, pa mu nič ni blo jasno.user posted image Tok lepo je bit mami za božička.

Aja, jst sm tud božička že dobila. Mi je dragi kupil čevlje, puhovko in plaščekuser posted image . Sva šle s taščo v soboto mal v šoping pa sva se mele prv lepo. No in sm tud od nje dobila božička.... en čudovit eleganten črn in zelo drag plašček... user posted image Pridna je pa mal sva spet vzpostavle nek lep kontakt. Sicer mi je pa skoz kupovala ... , je full pozorna. Sam kaj.. ko se lepe stvari kr hitro pozabijo, če se ti kaj zameri.user posted image

Uglavnem... dons ko sm božala mojga sina, sm si zaželela bušija user posted image .

Punce, sladko sanjajte. Pobožajte bušije in otročke.


HVALA ZA VSE GLASEKE..
Pridne ste in najverjetneje nam bo uspelo...user posted image
user posted image



< Sporočilo je popravil Rižkoo -- 21.12.2009 21:07:39 >

(odgovor članu a.biba)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Stare borke :-)
22.12.2009 8:25:19   
soncek_25
Jutro!
Sam tolk, da vas pozdravim, ker vas zeloooo pogrešam.

Letos ste mi res stale ob strani, ko sem najbolj potrebovala oporo in ste mi tudi pomagale, da sem se sestavila in postavila nazaj na pravo pot. HVALA VAM ZA VSE, ZLATE STE!!!Brez vas bi bilo veliko težje.

Želim vam lepe praznike in vse lepo v novem letu. Predvsem pa uživajte z malimi sončki, pa v brcikah.

Rada vas imam! Lupčka***

p.s. upam, da mi ne zamerite, k tkole uletim vsake toliko časa, ampak pogrešam čvekanje z VAMI!


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa zato cilj toliko lepši!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?