|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stare borke :-)
26.12.2009 17:08:33   
Kepica83
Živjo moje stare borke!!!user posted image

Kepica se javlja po dooolgem času. Kako ste mi kaj? Kako so vaši sončki? Upam da ste lepo preživeli praznike. Veliko sem mislila na vas le časa ni bilo za pisanje.

Rižkoooo. hvala za klepetek zadnjičuser posted image . Kako je božiček Liam??user posted image

Sonček85 tudi tebi iskrena hvala za vseuser posted image user posted image user posted image . Nevem kaj bi brez tebe in rižkoo. In obema še 1x hvala za voščilnico in lepe želje.  Obljubim, da bo od zdaj več časa za vas. Kako je moj Aleks?

Pilotinca bravo bravo za vsak teden user posted image

A.biba čestitke za diplomouser posted image
Maška še malo pa boš tudi ti važička z malo štručkouser posted image user posted image

Nogavica, drobtinica, zvesta, mariee, twixy, MM, tassikauser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Kepica83 -- 26.12.2009 17:09:40 >

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Stare borke :-)
26.12.2009 17:42:09   
Kepica83
user posted image

Najina smrekicauser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Stare borke :-)
26.12.2009 20:55:37   
Anonimen
Kepica83
Kako lepo smrekico mata..user posted image Za pogovorček pa tudi tebi hvala.. sva fajn podebatirale. Obe v avtu, jst z otrokom, ti s trebuščkom... , pametne pa lih nisvauser posted image .


Sonček85, ja daaaariloooo... Po n.l. se vidiva... al pa, če boš kej v CE hodila, mi sporoči...


MM, nehi že s tem darilom. Sej veš, da je LM moj kolega na daljavo... tko da... sej ni blo zateuser posted image . Joj, sej bi teb tud kej morala, sm jst tud smotana. Sam okol otrok se vse vrti,... to tud ni fer. No pa, sej smo se zarad njih spoznale...user posted image
Ja puzzli potujejo k tebi... Ej, naša dežela je je zakon, zato pa v tam pri tebi tega ni..user posted image
Je pa moj mali tud podaljšal za urco. Od 20 do 03:00 user posted image pol pa čez 4h spet. Men pa joške pokajo..user posted image

Ej moram vam povedat, da moj troček tok čeblja, on se prv pogovarja z mano. Res no... dons najbolj.. prv glasn je bil in men je srček pokal. Je reku.. Guuuuuu user posted image . Ma sm srečna. Smo šli pa mal center CE, je prelepo okrošeno in... mali je tko gledal lučke vn iz vozička, da jih niti za trenutek ni zaprl. Naj povem, da drugače skoooz spi. Lepo je blo, full. Pol sva si pa z dragim privoščila pojedino iz Mcdonaldsa in mi je slabo kok sm se napokala. Tok grdo hrano sm jest začela ampak mava dogovor, da v 2010 nehava. Ko pridem na svoji 50 kg, pa začneva delat punčkooo... se pravi mam cajt do marca... user posted image

Grem... zakaj vas pa nič ni???user posted image Grem še sladoled iz Mc-ja pojest...user posted image


(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Stare borke :-)
26.12.2009 21:02:43   
Kepica83
Rižkooo mmmmm jaz bi tudi iz mcdonaldsa papala user posted image user posted image user posted image . Hja dve klepetulji za volanom sma bileuser posted image . Kje pa se sonček skriva?

Bravo za Liama da se tako pogovarja z mamicouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Stare borke :-)
26.12.2009 22:16:45   
malaMravljica
sedaj pa nobene zame tukaj. Sem sama doma, moj je sel na roj dan od kolegice, ker bi nam zamerla, ce noben ne pride, jaz imam pa izgovor, da ne morem. Ja, mali ze spancka in sem za pc-jem, pa sem spet vidla tok lepe zadeve za malega, sam res ne smem no, sem prav jezna, tok cunc za malega smo dobila za darila, da sedaj nic vec ne rabi, jaz pa same lepe zadeve vidim. Rizkoo, kaj bi tvojemu malemu pasale zivo rdece hlace? Ce ja v kolk stevilki. Ves, ce jih narocim tebi jih bom tudi nam user posted image

Punce, moj mali danes cel dan ni jokal, cisto nic.

Kepica, vasa smreka se pa sveti, lepaaaaa je. Sam pazi, tukaj je bilo na porocilih prej kolk ljudi je te praznike ze zgorelo, ko se je smreka uzgala. Pa nocem strasit, sam opozarjam na previdnost, ok. Ej, pa jaz nisem nic na tekocem, si ze gospa Kepica ti in ti moram cestitat? Sej smo ze konec decembra in mi je sumljivo vse skup. Ej, pa bodi tok dobra in daj slikco rinke gor.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Stare borke :-)
27.12.2009 13:30:21   
malaMravljica
Punce, sam mojo napakico vam sporocim, ni mi Mariee psolala slikc od male, Maj je bila, sem cist pomesala. Tko da punci od Maj mi je tok lepa.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Stare borke :-)
27.12.2009 21:45:07   
Anonimen
MM user posted image ... ti si kot jst. Tok enih darilčkov sva dobila.. pa tok enih cunjic, jst pa še kr najdem neki kar mi je full všeč in kupujem. Škatlo mam pa tud že prpravleno za shranit vse te cunjice, ki so ble dejansko 2 x ali 3 x oblečene. Preveč mava vsega... Sam kaj.. tko pač je. user posted image
Mi mamo zdej čisto 62.. kr verjet ne morem. A to pomeni, da moram zdej že 68 kupovat????.. Joj kok raste sine moj.... prv velik je že...user posted image
Mami obožuje rdečo barvo, sm si takega plaščka prvoščla za božička. Me je dragi obdaroval. A tebe je pa tvoj tkooo... hehehehe, faca. Pa kaj, pridn je in dobre argumente ti je podal.user posted image Faca ati!

Ej a veš, da ti moram pojamrat.... dons sva se z mojim lih pogovarjala. Naš mali tok joka skoz. Ampak full. Tud če se naspi, mal zdrži pol pa skoz tečkota... ne vem. Te kr utrudi ta jok.user posted image

Ej, ej... jutri je pa ponedeljekkkkk... dej mi plisss sms stisn, ker bom tolk neučakana..., doma me pa ne bo, ker mava z mali nevrofizeoterapijo. Pa ti popoldan dinčke nakažem...


Kepica83, božiček Liam spančka. Komi sm ga uspavala... ne vem kaj mu je. Kot sm že pojamrala, skoz joooka. Skooooooz...pa sm kr mal žalostna. No, čeblja full.. vsaj to me veseli.
Kako pa kej tvoj buško?
Sonček pa najbrž uživa s svojima fantoma.... sej veš za praznike vidiš... da štrajkamouser posted image . Lupčka ti.


user posted image


(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Stare borke :-)
27.12.2009 21:49:31   
Kepica83
Rižkoo buši je vredu. Kar prdino raste. Imamo 95cm obsega že tako da smo pridniuser posted image . Hvala za lupčka ki ga vračam. Upam da bo Liam postal boljše volje. Kaj pa če mu jezička pokažeš?? Tudi joka? user posted image  

Joj prav pogrešam našega sončka85user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Stare borke :-)
27.12.2009 22:19:05   
Anonimen
Kepica83,
jeziček moj je zakon.., smejčka se in me poskuša oponašat. Res... tud on ga kaže.. sploh pa ko se postaviva pred ogledalo, mava cel cirkus.user posted image
No, danes tud jeziček ni bil smešen..user posted image

Sumim na zobek..
Uu lepi buško...user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Stare borke :-)
28.12.2009 7:00:19   
sonček85
mm:je lepa čarobnost ko si sam čisto sam s svojima dvema najdražjima.Men je tzko lepo.SmrečA JE PA lepa,pa kaj pol če je rdeča,samo da je čarobna.Super za tko ćudovito spanje,ve da so prazniki in da je potrebno veliko počitka ,ker čez dan je noro user posted image

Za puzzle pa poglej - PENASTE PUZZLE vsaj pri nas tko piše

kepica.no si le priša.Prav je tako, a vsak tudi potrebuje svoj čas da uredi kar mora in tako je prav.
Mi smo ok,Aleks je pa pravi lubčki,namreč včeraj smo dobili PRVI ZOBEK user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kaako lepo je ko prebereš da te nekdo zares pogreša,samo veš tast je imel 24ga RD popl pa smo ga cel vikend žuraliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz te tudi pogrešam ,ma saj te moram mal poklicat ,samo nisem motila motila sedja za Božič ko je vsak rad v objemu tistih najljubljenih in s svojo družino.user posted image Te kaj pokličem.Aleks ti pa pošilja goro poljubčkovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvuser posted image

rižkoo moj:ja možno da se kaj pred NL oglasmo ,ni pa rečeno,čene pa drugo leto ziheruser posted image A tisto je urejeno user posted image A še kar jokca moj lepotec,sam a veš mogoče ga pa kaj matra ,KAKO PA KAJ KAKA sedaj?


ostale:vse vas pozdravljam in javite se kaj ,najbolj pa uživajte s svojimi najdražjimi.



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Stare borke :-)
28.12.2009 10:05:18   
tassika
Ojla punce, tudi jaz sem se bolj malo oglašala, ker smo bili ves čas leteči, pa obiski, sem kar malo utrujena, pa jih dobim v čet ponovno, bomo skupaj praznovali NL, zoja bo pa spet prišla na svoj račun, ker je tako cele dneve po rokah, še dobro, da pri meni potem ne izsiljujeuser posted image

Rižko, midve sva tudi že pospravili št 56, predvsem bodije pa malo pajackov, mislim, da nama je ostal en sam, ki pa ga imam za pižamco, so mi pa te cunjice tak smešne, ji oblečem pajkice 62, čisto prav, žametne hlače ista št, pa za dva roba zavihat, pa ista firma, enako za majčke, ena čist prav, druga malo prevelika. Ja hitro rastejo tile naši dojenčki, zoja je v zadnjih 10 dneh zrasla ko konoplja, kar naenkrat nisem več mogla bodija zapetuser posted image . Mogoče pa Liam jokca, ker bo kmalu polna luna, pa ga že malo daje, ali pa samo malo sprobava, meni je to Zoja delala prejšnji teden, na rokah super, v ležalniku takoj jok, pa ji ni nič manjkalo, pa zdaj hoče, da si ves čas ob njej in jo ogovarjašuser posted image . Aja pa smejčka se že, pa na previjalni zjutraj tako vriska, ko ima spet suho ritko, je tko smešna.
 
Sonček super za zobek, zdaj bo Aleks boljše volje.
 
Kepica že 95cm obseg, madonca tvoj dojenček bo pa velikuser posted image
 
Midve se pa še vedno boriva z zamašenim noskom, špricam, čistim, ampak problem je v tem, da ji nič vn ne teče in tudi z aspiratorjem ne ddobim veliko vn, včasih malo, diha pa tako, da mene srce boli, sploh več ne vem kaj naj naredim, danes sem ji naredila še inhalacije z kapljicami 31, pa je bilo nekaj časa ok, zdaj pa spet malo hrope. A je možno, da je to samo od suheha zraka?

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Stare borke :-)
28.12.2009 11:02:33   
a.biba
Hej!
 
VESELE PRAZNIKE VSEM!
 
Se nisem nič javljala, ker je bil moj pc na servisu, so ga črvi napadli. Hvala vsem za čestitke, je bilo te dneve kar pesto. Sem namreč včeraj še roj. dan praznovala, tako da je bilo v znamenju obiskov in praznikov, ter proslavljanja.
Sem ok, buši raste, otroček je čisto divji... tako, da upam, da nadaljujemo tako lepo kot smo zaključili leto.
 
Zdaj grem pa za nazaj malo prebrat, če mi bo ratalo, pa kosilo kuhat. Se še kasneje kaj javim.
 
Lp!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Stare borke :-)
28.12.2009 12:51:43   
malaMravljica
Rizkoo, a pol to pomeni, da lahko rdece hlace kupim najinema dvema. Jeeeee, ej bi pa jaz kar 74 narocila, da bodo za spomladi, kaj menis? Zivo rdece, jupi.
 
Oh ja, jok zna urtudit, vem kako je, ceprav moj zelo malo joka. En dan je ponoci slabo spal in pol cel dan precej jokal, pa se vn nismo mogli zarad mraza. Moj naceloma joka sam ko je plenica za menjat, ce je lacn, pa ce kdaj pozornost rabi, kar nekega brezveze joka pa skoraj ne pozna. Zadnjic sem prebrala, da si otroci izberejo starse, je moj mali ze vedel, da je tok priden otrocek in da mora  k meni, da nam imela se dodatnega dela, ker sem tok veliko sama z njim user posted image user posted image   Mi je pa sedaj eno noc tok slabo spal, do 2h spal, pol pa se je zbujal cist vsako uro, oh saj jaz bi rajsi spala ja, sam za mojega malcka mi res ni tezko cist nic naredit, ma se mi smeji in maha z nogicami in rokicami ko pridem do njega, kaj naj bom pol jezna in zalostna, no way. Ej, jaz sem tok ponosna da imam sina, saj ves mogoce bo to moj edini otrok, no edini ki zivi pri meni user posted image user posted image  Kenija je le malo dalec, in pol imam sina, jupiii. Saj bi jaz tudi hcerko imela, sam verjetn bova sam pri enem ostala in pol se ze vidim cez par let, tko ponosno bom z mojim fantkom masirala po mestu.

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85


Za puzzle pa poglej - PENASTE PUZZLE vsaj pri nas tko piše

 
hmmm. prepozn odgovor, so ze na poti iz SLo v Nemcijo oz se v SLo cakajo na pot, saj ne vem, so pa ze kupljene.


rižkoo moj:ja možno da se kaj pred NL oglasmo ,ni pa rečeno,čene pa drugo leto ziher
 
ja, ti jo kar obisci se pred NL user posted image user posted image user posted image  a sem nesramna a, da odgovarjam namesto Rizkoo



Tassika, mojega sem prej zvagala in zmerla, mislim da ima 64 cm in 5.900g. LAhko se bo katera zgrazala, da je presuh, ker kar berem so vsi full manji s tezo pa full cez, sam men je cist dovolj, ce bi bil tezji bi mi bil debel, pa pol se jim naredijo joj kako se rece, take brazde po rokicah in nogicah in tam pol se kakseno uneto kozo fase.  Drugac pa mu se vedno oblacim hlace 56, ker so bile prej zgoraj in spodaj zavihane, sedaj ne vec, bodije imava pa ze 62/68, pa 62 tudi se ponosiva tiste velike.
 
Kepica, kaj zdej si gospa Kepceva al ne?????
 
a.biba  malo z zamudo pa tolk bolj iz srca, Happy Birthday to You!  user posted image user posted image user posted image  slikce tortice mi pa noce in noce zalimat gor
 

 

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 28.12.2009 12:53:50 >

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Stare borke :-)
28.12.2009 14:52:59   
malaMravljica
http://www.amazon.de/Puzzlematten-Buchstaben-Zahlen-Set-36-teilig-St%C3%BCck/dp/B0017U0QYW/ref=pd_sim_sg_1

po moje bodo pristale pri nas tudi te. mal sem smotana ja, bi ga ze dej pisat ucila, knjigice itak ze gledava in se uciva imena zivalc user posted image

ja, sej imam idejo, ene spodi v kuhinji, da bo lezel po tleh, ko bova kuhala, ene pa tukaj v dnevni, je itak ogromna, tu bom dala abecedo in stevilke. Jupi..

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Stare borke :-)
29.12.2009 9:32:22   
a.biba
Sem včeraj vse prebrala, danes pa že tako vse pozabila. Hvala vsem za čestitke, sem vesela, da nisem nobene slabe novice prebrala. Še vedno mislim na Twixy in upam, da je ok in se pripravlja na prihod male prineceske.

Kepica83 - poročena? Neporočena? Ne boš nič poročala? Malo me pa matra firbec, pa kakšno slikico.

Zdaj grem pa glasovat - imam eno veliko luknjo, da vidim kakšno je stanje.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Stare borke :-)
30.12.2009 13:27:06   
Mariposy
Hojla punceuser posted image
Se spet oglašam po dolgem času, imamo tudi pri nas pestro za praznike.Sem sama spekla in okrasila torto za starejšega nečaka, pa tudi po piškotih že omamno diši mmmmmm......user posted image Potem pa še obiski sem in tja, pa bo že počasi konec leta user posted image
Vsem mamicam in bodočim mamicam, želim vesele in zdrave praznike, pa seveda v Novem letu 2010, ki prihaja ogromno lepih trenutkov z malimi nadobudneži, pa da bodo vsi malčki in malčice, ki prihajajo zdravi in polni energijeuser posted image

Lep pozdravčekuser posted image


_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Stare borke :-)
30.12.2009 17:06:09   
Anonimen
Punce moje.. sam na hitr.. user posted image Nekatere ste že dobile, naj pa napišem še tukaj oz. bom kr kopirala... iz maila namenjenega mojim prijateljem in vam seveda. user posted image

Drage moje :-),
HVALA za vsak glasek posebej... z vašo pomočjo smo prišli do zmaggeeee. No.., smo tik pred njo in v njo verjamemo :-). Portretek našega sinčka je naš...
Res iskrena hvala, pravi borčki smo... tako kot naš mali sin. :-)

Lupčka vam... in v novem letu polno zdravja in osebnega zadovoljstva.

Želim vam tako močna in zadovoljna čustva, kot sem jih jaz doživljala v tem letu.. Ja, zelo sem srečna. Želim si to tudi za vas....

Rižkoo in moja fanta


P.s. Lepo vas prosim še za zadnji komentar... , jutri sprintamo in shranimo našemu sinčku v spomin.
http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=402&Itemid=220

HVALA in ena rožica od Liama za vsakoo.... od mami pa bo tortica, kepica, pijačka... v živo. 
user posted image

(odgovor članu Mariposy)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Stare borke :-)
30.12.2009 17:37:27   
malaMravljica
Pilotinica, ooojla, kako si?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Stare borke :-)
30.12.2009 22:09:07   
pilotina
malaMravljica...šele sedaj sem videla

dobro sem in trebušček raste

pa vi, kako ste


(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Stare borke :-)
30.12.2009 22:26:19   
malaMravljica
oooo,a trebuscek pocasi ze raste, lepooooo.Ves kaj, skoda, da ti moje prve oblekce za bejbija ne bodo prisle prav, tvoj bo poleten, moj pa jesenski in imam  vse toplo, grrrr... pa se nekoga imam v rokavu, da bo zadevice porabil.Ej, Pilotinca, bos lupinico novo kupovala? Kaj ce bo moja ostala neposkodovana, imam od prvega dne prevlekico cez in bo verjetn dobro ohranjena, bi ze dalo kaj zmenit?

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Stare borke :-)
31.12.2009 8:47:10   
pilotina
malaMravljica...lahko se bova kaj zmenili...veš z veseljem bova kupovala stvari za najinega bejbija, ni pa treba, da je vse novo tko, da ja, hvala...se bova dogovorili kaj pa kako

dekleta, poglejte moje rožice, najin bejbi je že na četrti...jupiiiii

drage moje želim vam prijeten silvestrski dan z vašimi srečami, uživajte, cartajte in imejte se najlepše najlepše najlepše
cmoka vsem



(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Stare borke :-)
31.12.2009 10:26:17   
a.biba
Pilotina user posted image user posted image user posted image  zdaj bo pa začel buši pospešeno rasti in še malo pa boš čutila otročička. Kako sem vesela zate, vse naj ostane tako lepo kot je potekalo zdaj in kmalu bosta imela ob sebi eno prekrasno dete, ki bo deležno ogromno vajine ljubezni.

VSEM ŽELIM ZELO USPEŠNO LETO 2010, PREDVSEM ZDRAVJA, SREČE IN LJUBEZNI. NAJ SE VAM URESNIČIJO VSE ŽELJE IN NAJ BO LETO POSUTO Z DROBNIMI POZORNOSTMI, KI NAM POLEPŠAJO VSAKDAN IN PREŽENEJO MONOTONOST. Srečno v 2010 in lepo praznovanje vsem!

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Stare borke :-)
31.12.2009 10:41:19   
Anonimen
Punceee... zadnji dan v starem letu. Mi je kr žal, ker je blo to leto zame tko lepo.. ampak res lepo...., zdej pa odhaja.user posted image No, verjamem, da bo pa leto 2010 še lepše.
Ma, jst vam moram rečt, da ste mi vsaka posebej prirasle k srcu..., res ste unikatne..vsaka posebej in od vsake sm se naučila česa, z vsako sem začutla nekaj... in enostavno ste enkratne....
No, vesela sm, da vas poznam... nekatere zares, nekatere preko črkic... No, z vsako posebej čutim neko vez... Moje življenje je res bolj polno z vami, mojimi RR prijateljicami. Sploh pa HVALA, ker ste ble z manooo..., ko sm bla ob selitvi v moj novi dom res osamljena. Vse moje punce sem pustila v Lj., ve ste ble pa vsak dan z mano. Ja, sej ene tega ne veste, jst pa vem.., da mi je blo zarad vas lažje..
No... zdej bom počasi nehala...user posted image vas hvalit..... Skratka, vsaka posebej blizu mojgauser posted image .
Veliko lepega, predvsem topline, ljubezni in čim manj negativnih ljudi okoli vas... vam želim...

MM, v 2010 si želim vozičkat s teboj... user posted image
Sonček85, ti si pa moja, moja..., ne spremeni se..


< Sporočilo je popravil Rižkoo -- 31.12.2009 10:42:39 >

(odgovor članu pilotina)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Stare borke :-)
31.12.2009 10:45:50   
Anonimen
Evo darilček.... Notri je nekaj kar si želite. Res je... user posted image
Punce moje odprite ga v mislih in si nekaj zaželite, jaz in moj Liam pa bova v 2010 upala z vsako posebej....


user posted image

< Sporočilo je popravil Rižkoo -- 31.12.2009 10:50:22 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Stare borke :-)
31.12.2009 11:45:25   
tassika
Ojla punce, pa saj ne vem kaj naj napišem, je že Rižko vse povedala, super je da se poznamo in si stojimo ob strani, naj bo novo leto za nas še bolj čvekavo in veselo.

Moja zoji je pa danes stara že 2 meseca in včeraj zvečer je bila tako prijazna, da se mi je ob 22,30 na ves glas smejala v postelji, no saj čez 10 min je pa padla dol in zaspala.

Zdaj moram pa nehat, imamo povabljene prijatelje na silvestrsko večerjo in je treba malo še pripravit, saj mi ni treba omenjat, da sem že ob 6,30 delala jogurtovo strjenkouser posted image

Danes se imejte kar se da lepo, uživajte s svojimi zakladki in trebuščki in naj bo novo leto polno pozitivnih presenečenj.

papa od tete tassike in male zvezdice Zoje

ps. če bo čas vas pridem še kaj pogledat v starem letuuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?