|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stare borke :-)
22.12.2009 10:13:30   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: soncek_25

Jutro!
Sam tolk, da vas pozdravim, ker vas zeloooo pogrešam.

Letos ste mi res stale ob strani, ko sem najbolj potrebovala oporo in ste mi tudi pomagale, da sem se sestavila in postavila nazaj na pravo pot. HVALA VAM ZA VSE, ZLATE STE!!!Brez vas bi bilo veliko težje.

Želim vam lepe praznike in vse lepo v novem letu. Predvsem pa uživajte z malimi sončki, pa v brcikah.

Rada vas imam! Lupčka***

p.s. upam, da mi ne zamerite, k tkole uletim vsake toliko časa, ampak pogrešam čvekanje z VAMI!



oooo kako lepo si pa ti to napisala. Prav hvala ti. Jaz ti pa zelim, da bi bilo 2010 tvoje leto in da bi proti koncu leta tudi ti stiskala malo strucko k sebi.

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Stare borke :-)
22.12.2009 10:18:03   
malaMravljica
joj punce, kaj nam bo Pilotina danes povedala da bo Pilotko al kaj. hi hi.. ce zacnemo stave pobirat pol je moje mnenje jasno, fantek je.

Soncek, hvala za ponudbo, zlata si ti, sam res ni treba, sem vidla ja ceno, bom pogledala kok so tukaj in drugace pa tudi sama lahko narocim v slo ves, saj imam se nekaj zlahte dol, da mi posljejo.
Za S&R srecanje me je pa sam zanimalo, nic konkretnega ves user posted image user posted image user posted image

Tassika pa nima casa, uci malo smejckat se user posted image user posted image

Skratka, Pilotina, stiskam pesti za pregled.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Stare borke :-)
22.12.2009 10:43:34   
tassika
Evo čisto nahitro:

Pilotina sporoča, da je z njenim pilotinkom/njeno pilotinco vse ok, več bo pa sama poročala ko pride do računalnika.

Tassi je bila pa na depilaciji, tukaj ful dežuje in sem namontirala lupinico na voziček, pa čez dežno prevleko za košaro ker je dovolj velika pa sva šibali na poledico, zimske gume vozička se kar dobro držijo cestiščauser posted image  zojo smo pa tudi že poučili kam bo hodila ko bo večja. Itak je pa vse prespala kot vednouser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Stare borke :-)
22.12.2009 12:14:03   
sonček85
rižko:hvala in naše gre tudi danes pod smrečko,slikce pa komaj čakam ,danes ti pa pošljem moje.lp
sonček:tudi tebi vse naj naj v letu 2010 in lepe praznike ,naj pa se ti izpolnijo vse skrite želje in tudi tista ,ki si jo najbolj želiš.Kar pridi nas še kaj pokukat ,pa mislim da se nam boš lahko kmalu tudi pridružila



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Stare borke :-)
22.12.2009 15:28:25   
pilotina
dekleta hvala user posted image

res mi je toplo pri srcu, ko vas berem, zlate ste

ja, najin bejbji se veselo premika in izvaja prave akrobacije v mojem bušiju...z dragim sva najsrečnejša

sem bolj kratka, ker sem včeraj in danes imela poln dan...obljubim, da si bom v naslednih dneh vzela čas in prišla k vam in dolgo poročala

cmpka cmoka

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Stare borke :-)
22.12.2009 20:24:16   
nadka30
Dovolite mi minutko za moje voščilo

Naj vam novo leto 2010 prinese čim več lepih stvari,
pozabljeni naj bodo vsi dvomi in skrbi.
Uspeh naj vam povsod sledi,
sreča, veselje, ljubezen naj med vami živi,
vsem želim obilo starševske ljubezni ter čim več prelepih trenutkov z vašimiuser posted image
tiste, ki pa skrivate svoje zaklade še v trebuščku pa čim lepšo nosečnost do konca ter
čim več brcik.
Vse želje, ki letos se niso izpolnile,
vse sanje, ki niso sadu obrodile,
naj v prihodnjem letu dobijo polet,
naj čim prej izpoli se njihov obet.
Srečen, vesel Božič ter čim lepše 2010

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Stare borke :-)
22.12.2009 21:06:55   
sonček85
pilotina:jupijej ,ostalo pa napisano na sms-uuser posted image
nadka:hvala enako


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Stare borke :-)
23.12.2009 8:25:47   
a.biba
Pozdravček!

Toliko, da vam javim - KONČNO DIPLOMIRALA in od srca se mi je odvalil velik kamen bremena. Tako, da zdaj začnem s pripravami na praznike. Najprej nakupovanje, potem v staro službo na en pogovor, pa sledi čiščenje in pripravljanje za praznike. Nekaj preveč pa tudi nimam namena pretiravat, ker sem že zdaj utrujena. Je prišlo nekaj za mano.

Pilotina user posted image user posted image user posted image - res sem vesela, saj vem, da sem ti že napisala, sam res sem.user posted image


Na svoj računalnik sem uspela virus dobit, tak da ga ne uporabljam, zato se bom bolj poredko javljala, ker se pri sosed švercamuser posted image , tak da nič bat, mi smo ok.

Lepo bodite, pa pridem pokukat, ko mi uspe.


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Stare borke :-)
23.12.2009 9:58:03   
zvesta
a.biba, čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Stare borke :-)
23.12.2009 11:24:15   
zvesta
Daleč proč od tu je en poseben kraj.
Prav hecen. Tam je vse medeno.
Ptice, rože, vode se med seboj razumejo
in prav nihče se ne krega drug z drugim.
In iz tega kraja sijejo žarki in teče voda in pršijo kaplje na vse strani.

Tu in tam zaide kakšen žarek tudi na Zemljo,
tu in tam pade kakšna kaplja tudi tu med nas
in prinese sporočilo oddaljene zvezde.
Takrat ljudje spoznamo sporočilo ljubezni.


Lepe praznike in vse dobro v 2010!

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Stare borke :-)
23.12.2009 16:24:48   
sonček85
biba:ćestitke ,to pa je res najlepše NL darilo ,a ne ?
Lepo praznuj oboje
zvesta:hvala enako ,pa kako je lep tvoj sinek


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Stare borke :-)
24.12.2009 10:15:19   
MAŠKA
Ojla!


Punce moj buši me vedno bolj utruja, zadnje dneve me vse tam spodaj boli, pa križ boli, pa spat ne morem, pa buši boli... dete pa veselo izvaja akrobacije.... mislim, da prav dolgo vse skupaj ne bo več trajalo, čeprav se po drugi strani zavedam, da sem lahko še tudi do konca januarja v enem kosu. user posted image  Sem pa začela prejšnji teden z akopunkturo na Dobrni... računam na čudežni učinek te zadeveuser posted image


a.biba čestiteke za diplomo!user posted image user posted image user posted image

Pilotinca, suuuuper, kar tako naprejuser posted image ...  kako lep je tvoj tickerček, zdaj že imaš pravega človečka pod srčkomuser posted image !

Rižkoo tudi vama čestitke za uspešne preiskaveuser posted image .

Zvesta srčkanega božička imateuser posted image

Sonček85 in Rižkoo morda se lahko kaj dobimo v naslednjem tednu na tortici, če bosta imele čas seveda in če bo jaz še v enem kosuuser posted image

Pozdravček še za Tassiko, Sonček25, Fargesio, Twixy in za vse ostale, če sem slučajno še katero pozabila...

Pa vsem lep in prijeten Božič!


_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Stare borke :-)
24.12.2009 11:10:10   
malaMravljica
Maska, mene si cist pozabila user posted image    joj dalec si, se 21 dni ti kaze, pol pa weeeeeee user posted image user posted image  ej, pa zelim ti, da ti akupunktura pomaga bolj kot je meni. No, saj ne vem kolk mi je pomagala, sam predolgo je slo vse skup pri meni.

Punce, hotla sem vam povedat, ne bom izdala nic skrivnosti, sam kar ze vemo, ok. Mariee ima puncko, ima lepo ime in bejbika je toooooooookkkk lepa, jaz bi jo kar za mojga malega rezervirala user posted image user posted image  pa kok laskov ima. Lepa, lepa, lepa je. Prav dan mi je polepsala ta mala pupika danes.


Tako, vsem lepe praznike. Jaz grem smreko postavit. Imeli bomo bejbi smreko, ker pac imamo tudi bejbija doma. Vam ze dam slikco gor, ok.


(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Stare borke :-)
24.12.2009 12:09:14   
tassika
Ojla evo mene, zapravila še zadnje dinarčke porodniškeuser posted image

Ma kaj ko sem pa mogla it vn, zoja je bila sitna ko driska in sem jo napakirala v voziček in sva šli. In jaz za foro vzamem s sabo dežno prevleko če bo slučajno padalo, dežnika pa ne in pridem vn in rosi grrr, grem v BC kupim zložljiv dežnik od vinksic in pridem vn in ne dežuje več. No ja imam pa krasen moder vinks dežnikuser posted image  no im potem sva šli še v mercator v dzs po darilne vstopnice za špas teater, v tgovino ne hodite ker je taka gužva k da celo leto ne bodo odprte trgovine in potem še v iano in hočem neki kupit zoji in pravi prodajalka, če kupite 5 kosov je potem na vse 50% popusta in kaj mislite, da sem naredilauser posted image

No in midve privozičkava domov in kaj zdaj če jo pustim notri v vozičku se ponavadi zbudi v 10min in sem jo lepo s košaro nesla na balkon in spi ko tavelikauser posted image

Evo pa še najino voščilo:

Veliko sreče in lepih sanj, naj vam prinese božični dan in novo leto naj zaživi brez solza in skrbi. Nataša in Zoja


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Stare borke :-)
24.12.2009 12:17:32   
Fargesia
user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Stare borke :-)
24.12.2009 15:25:48   
MAŠKA
Joj mravljica soryyyuser posted image ,pa res sem te izpustila... seveda tudi tebi in tvojim mravljinčkom pozdravček in lepe praznikeuser posted image

A meriee se pa nič ne bo javila?

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Stare borke :-)
24.12.2009 20:47:41   
sonček85
maška.u revca ,naj akupunktura pomaga,se pa čujemo user posted image
mm:iii kasko lepe novičke za našo mariee,zakaj se nam pa nič ne javi user posted image

V teh dneh prejemate mnoga voščila:
ena so romantična, druga bolj stvarna,
ena izvirna druga uradna in suhoparna.

Kaj naj vam zaželimo mi?

Naj bo naša želja tokrat nasvet:
ne pozabite nase,
imejte se radi,
hitite počasi,
ljubite življenje...
Praznujte
user posted image



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Stare borke :-)
24.12.2009 22:40:38   
Nogavica
Punce, lepe praznike vam želim!

user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Stare borke :-)
25.12.2009 10:34:31   
tassika
user posted image
 
Ko se staro leto bo poslovilo,
s spomini za na pot se založilo,
še isti hip bo novo leto vstalo,
spet svežih nam pričakovanj bo dalo.

Naj z zdravjem bo in s srečo darežljivo!
Doda naj še ljubezen neminljivo,
veselo naj pričara ti zabavo,
v težavah pa pokaže pot naj pravo!


SREČNO 2010 !!!!
 
 
 

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Stare borke :-)
25.12.2009 11:54:07   
pilotina
vesel Božič in lepe praznike, cmoka vsaki

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Stare borke :-)
25.12.2009 11:58:38   
twixy
user posted image

_____________________________

Popolnost.

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Stare borke :-)
25.12.2009 13:18:36   
Anonimen
Ej punceee....
Še od mene.. in upam, da uživate kjerkoli že ste... Naj srček poln bo topline in obraz z izrazom zadovoljstvauser posted image

user posted image

Pri nas je lepo..., včer smo mel pri tašči božično večerjico, danes pri nas zajtrk, sm polna rogljičkov. Daril, miljon...user posted image .. same super zadevce. Pa sm misnla, da zame ne bo nič pod smrekco, ker je božiček že par dni prej bil... pa sm mela kr dva darilčka... od taščeuser posted image
Skratka... lepi dnevi so to, ko smo skupaj in doma. No, mal so bli jezni name, ker ne delam izjem pri urniko mojega otročka. Če se hodi ob 20 spat, se hodi vsak dan.. in jim kr ni jasno. Ne morejo poštekat, da sm jst z njim 24h na dan in da po 20 rada mal počivam.... oz., ne dovolim, da se urnik podira. Otročkom se pa kr hitr.user posted image


MM, komaj čakam ponedeljek... in komaj čakam vsako uno stvarco. Čist obsedena. Ej, še en paketek je šel proti tebi ampak bog si ga vedi, kdaj ga boš dobila.... Za tisto se pa ne zahvaljuj..., prv z veseljem smo ga obdarili.user posted image

Ej, kje pa je mariee... od kod ti informacije in ime in da je punčka in da je MAAAMI.. user posted image ? No, zaupaj nam...

Nogavica, prv nadarjena si. Full všeč... ideja za naslednje leto? Lahko? Sm bla prv vesela.

Tassika, cukr je tamala.


Sonček85, še neki iz tujine mam zateuser posted image . Polupčki mi ljubimcauser posted image


Pilotinka, uživaj ob poslušanju... veš kaj... kar v nosečnosti poslušaš... otročka umiri in uspava, ko pride na svetek.

No, zdej vam bom pa še smrekco našo prilimala in našga božička z balkončka. Tud on vam vse naj, naj želi... poleg nas 3eh.user posted image

Twixy, full lepo, da se vsaj pofočkaš ampak... ne odzivaš se na klice, na sms-je... a je lahko vsaj kakšno podrobnost zaupaš?? Sej veš, da smo ble vse s teboj, upale, držale pesti, mislile nate..... Jst osebno sm v nevednosti.. nič ne vem, kaj je s teboj in piko poko..? Dej PROSIM, vsaj kaj več napiši... Mene res iskreno zanima..
Pa veš kaj še... vajina punčka je pa danes toliko velika in toliko težka, kot je bil naš Liam, ko se nama je pridružil. Ma vajina mala borka je je prava borka.user posted image


< Sporočilo je popravil Rižkoo -- 25.12.2009 13:29:22 >

(odgovor članu twixy)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Stare borke :-)
25.12.2009 13:32:06   
Anonimen
user posted image Ne znam smrekce obrnt... glavo mejčkan zarotirite user posted image

user posted image


< Sporočilo je popravil Rižkoo -- 25.12.2009 13:42:41 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Stare borke :-)
25.12.2009 19:01:11   
sonček85
rižkooo:prav imaš ,tudi jaz sem rkela naj bo božič letos ali NL ,spat se gre ob 20h,drugo leto bo pa mogoče malo dalj.Lepa smrečka in še lepši Božičekuser posted image user posted image

u A zame darilce,kako lepo hvala hvala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Stare borke :-)
26.12.2009 12:45:47   
malaMravljica
Bejbe, mi smo se vceraj res cel dan cartali in imeli dan samo za nas 3. Nimamo veliko takih dni v letu in sem uzivala 100/h Danes ze nismo vec sami recimo user posted image   sva pa z mojim prej sla na sprehod z vozickom in mali me se sedaj spi v vouku. Bi rada da mal poje, ker poslusate to. Jedel je zvecer ob 20.30 in potem prvo "nocno" dojenje ob 6h zjutraj pol pil, ga previla, se mal popil in sem ga dala spat, ob 9h je se tok trdno spal, sem sla geldat ce je vse ok, pol je pa tasca klicala gor in ga je telefon zbudu- Skratka prespal 9 ur skupaj in pol se 2,5. Priiiden a ne. Ja vceraj pa cel dan nic spal.

Nasa jelka je pa taka. Spet rdeca pac.

user posted image

Twixy, hojla, lepo te je spet videti na rr. In to v enem kosu, braaaavo. Ko bo treba pa sporoci, da bomo pomagale dihat.

Rizkoo, ti si pa nora, sam se bom ze oddolzila. Na poti so pa puzle a ne, jupiii. Ej, tukaj sem jih iskala na netu, pa ne najdem, sam puzle mi vrze vn, ne vem kako naj bi jih iskala. V mesto in po trgovinah grem pa tok poredko, ves jaz morem cist povsod malega s sabo imet, pol ponavadi se mi mudi in ga imam kar v lupinicio in vse na hitrco, res nisem imela casa nekih daril kupovat. Zvecer na netu narocit pa, ma zvecer sem tok zmatrana, se mi ni dalo. Moj je vceraj videl kako je cel dan bit z dojenckom v stanovanju, nismo nic vn sli, zvecer je rekel sam, kapo dol za zadnje tri mesece. Ma saj naceloma je priden, sam ce pa ne gremo vn je pa jok ja, saj razumem, sam ko je res tok mrzlo ga ne vozim vn, mi ne potegne, se bojim za pljucka, pa rajsi jok prenasam, je vseeno bolj zdravo se mi zdi.

Vsem ostalim pa pozdravcek. Aja Tassika, tvoja mala pa v oblekici ze user posted image   in ups, skor pozabila. Nasa Mariee se mi zdi je full zaposlena, in neskoncno srecna z malcico. Mi je pa dala na mail par slikc, mala je enostavno cukrcek, res, pa ime ima toooook lepo, pa mamica in ocka sta tudi lepa. Vec pa ne smem povedat, ker ne zelim izdajat informacij, ce bo sama prsla gor bo ze povedala.


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?