|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stare borke :-)
4.10.2011 21:23:16   
sonček85
hej hej,Hvala ej sem ti na fb pisala kaka 2t nazaj pa ne vem če si videla;))

čakamo;)



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: Stare borke :-)
19.10.2011 18:40:49   
lunica 85
hej hej ,bejbe

Kako ste ,vidim da smo res vse zaposlene:delo ,dom ,služba,.......
Aja da vas ne bom zmedla ,to je moj drugi nick ,katerega sem nazaj usposobila.

lp,S85


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: Stare borke :-)
27.10.2011 9:20:16   
soncek_25
Stare borke, moja opora!
Po dooolgem času se vračam nazaj na forum. S sončkom smo na vezi, z ostalimi pa neuser posted image
Moj sinko je star že skoraj 14 mesecev, ne vem kam čas beži. Bilo je veliko lepega pa tudi hudega v zadnjem letu, ampak zdej sva oba ok in sva srečnauser posted image ...poleg tega pa si želim še enega otročka in počasi bomo začeli delati na temuser posted image
Poljubček vsemuser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa zato cilj toliko lepši!

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: Stare borke :-)
29.10.2011 7:59:21   
lunica 85
Sonček_25:jupijej še tukaj .Lepo ,čakamo vesele novičke-bova skupaj nosečke v decembruuser posted image ,no mogoče pa kaj prej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držim pesti za naju obe.

Pozabi vse slabo in pusti za sabo ,seda je čas za nsmeh na obrazu ,veselje ,srečo in polno košaro ljubezniuser posted image

lp,S85



(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: Stare borke :-)
7.11.2011 10:14:06   
lunica 85
nikjer nobene ,kaj je zdaj to .
Vse smo prezaposlene z otroci ,službo ,družino ,prazniki,....
Ja tak je tempo danes ,user posted image
No mi smo ok ,se trudimo ,čakamo user posted image ki ga že od 29.8 ni ,kaj čaka ne vem .Vmes sem že naredila 3 teste ,ki so itak vsi bli negativni,no včeraj sem pa šla na wc in opazila tko rdečkasto sluz in že bila vsa vesela da sedaj bo pa le prišla da lahko začnemo  na polno po user posted image in evo do danes nič.hmmmmmmmm kaj naj si misli m,ja nč kupla sem si matični mleček tko kot v prvo in elevit,ko pa pride user posted image če pride pa začneva  z dragim še pit krvomočnico -to bojo delal plavalčkiuser posted image user posted image user posted image

lepo se imejte vse in se beremo ,z nekateri pa tudi vidimouser posted image

sonček:veselo na plusek ,drug mesec je tvoj
tassika:čakamo novičke ta mesecuser posted image user posted image
twixy>:srečnih in lepih zadnjih 24 dni

lp,S85

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: Stare borke :-)
9.11.2011 7:55:51   
tassika
Sonček, kako ni user posted image , kaj pa g. pravi? Malo mi je čudno, ker sem brala, da si do zdaj imela vse ok, zdaj p anič več.

Evo jaz še vedno 2v1, toliko so strašili o prezgodnjem porodu, že 1m imam vse pripravljeno, zdaj pa nič. Upam, da se v naslednjih 9 dneh kaj zgodi, ker čez rok pa res ne bi rada šla, že tako so vsi nadležni in me vsak dan kličejo če je že kaj. Ja itak, pa vsem se pozabila sporočit user posted image  Ma malo sem sitna, sama sebi sem odveč, luna prihaja in se kaže in na meni in na tamali, je taka kot bi imela roj sršenov v ritiuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: Stare borke :-)
14.11.2011 7:50:01   
lunica 85
Tassika:Evo tisti dan ko sem napisala da je ni ,je le prišal po tolikem času.Kaj G pravi -hmm ne vem ker je nisem klicala in delala panike ,sem jo pa potem klicala 1 teden v nov a je bila na dopustu.No potem pa jo le dobila 7.11,veselo začela oba z dragim pit krvomočnico ,jaz še matični mleček in elevit.Če decembra ne bo pol ne vem kdaj bouser posted image MOra bit ,vem da bo user posted image user posted image user posted image Ja drugače je pa tudi meni vse mal čudno kako to da zdaj nje ni kr odnikoder prej pa 2,5 let redno ,NO UPAM DA ME OD ZDAJ NAPREJ NE BO HECALA

No zdaj naj pa še čestitkam.Veliko cartanja in ljebezni Patriku

Mi trije


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: Stare borke :-)
14.11.2011 7:51:53   
lunica 85
Tassikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vse najlepše in najboljše ob Rojstvu PATRIKAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: Stare borke :-)
14.11.2011 7:56:46   
lunica 85


user posted image  




 ŽE  PONOSNE MAMICE  user posted image

 
MAMICA:            DOJENČEK:           RD MAMICE:     RD DOJENČKA: 
 
01. soncek85      Aleksander             02.04.1985       23.04.2009
02. rižko              Liam                       20.06.1982     04.09.2009
                           Mark                                              23.03.2011
03. Maj2009        Julija                      18.06.1984      20.09.2009
                        Neža                                            20.07.2011
04. Nea_Teja      Jaka                       12.02.1975     26.09.2009
05. MalaMravljica Luca Mateo           12.10.1978     03.10.2009
06. Nogavica       Tilen                       18.05.1977      17.10.2009
07. Drobtinica      Matic                      28.09.1979    27.10.2009
08. Tassika         Zoja                        12.08.1983    31.10.2009
                          Patrik                                            13.11.2011
09. mariee            ?                                  (26)                  ?
10. Nataša28     Danaja                            ?            05.12.2009
11.Kejti              Jure                         21.02.1973    22.12.2009
12. Nincrli         Nataniel                         (24 )          31.12.2009
13. MAŠKA          Živa                         31.05.1975   12.01.2010
14. Maxy              ?                                                  v 37t/2009
15. sašaš             ?                                    ?                   ?
16.Twixy            Lili Sue                    10.02.1981    03.02.2010
17.Zvesta         Saraja                     24.10.1979   17.02.2010
18.Strumf          Matevž                   20.5.82          26.03.2010
19.Kepica83         Tej                       20.11.87        28.03.2010
20. A.biba         David                           26             22.04.2010
21. Brvar             Maj                                             06.05.2010
22. Divans1       Luka                                            06.05.2010
23. Fargesia    Andraž                        26               07.07.2010
24. Pilotina       David                     19.09.1979     09.07.2010
25. Oton         Izadora                                          24.07.2010
26. Nadka30   Melanie                   26.09.1979     09.09.2010
27. Sonček25  Žan                         12.01.1980    15.09.2010

user posted image


NAŠE BORKE ,KI ČAKAJO NA PLUSEK &
user posted image

Sonček85 ??

BODOČE MAMICE user posted image

                               user posted image user posted image

 
  IME:             STAROST:         KRAJ:             PDP:                                    
   

01. Twixy       10.02.1981    Nemčija      01.12.2011




NEKAJ KORISTNIH LINK-ov

user posted image  Prva pomoc za  mamice user posted image

Dojenje   user posted image

LA LECHE LEAGUE SLOVENIJA
NAJPOGOSTEJŠA VPRAŠANJA
ISKALNIK NAJPOGOSTEJŠIH VPRAŠANJ MON
DOJENJE MON FORUM

Otrok    user posted image
Brošura MOJ OTROK IMA VROČINO
Brošura DOJENČEK -  kako ga pestujem in kako se ukvarjam z njim (Handling)
PEDIATRIJA MON FORUM

Masaža dojenčkov in otrok  user posted image
http://www.masazadojencka.si/masaza.htm

Baby handling:
http://www.youtube.com/watch?v=WfZDWtXDewA

Kapljice (A)D3 (zamenjave):
- Idro_plurivit (Italija)
- Oleovit D3 (na oljni bazi, naj ne bi povzrocal krcev. Dobi se v AT ali lekarna Arnika. Sk. loka)
- Plivit D3
- dodajte!

Kapljice proti krčem:
user posted image
- Mylicon (Italija)
- Sab simplex
- Colic calm
http://www.coliccalm.com/index.html
- Antiflat (AT)
- Milicon Goccie (IT)
- Colikind (homeopatske granule, IT ali lekrna Arnika)
- Vetrovne kapljice (koroske lekarne)
- Lefaxin (AT)
- GasBimbi (v lekarni receno, da naj ne bi bile najboljs)
- bioGaia (probiotiki www.biogaia.si )
- dodajte!


Cepljenja:  user posted image
- Knjizica za starse - cepljenje otrok
- rotavirus:
http://www.zzv-ce.si/unlimitpages.asp?id=357
  http://med.over.net/forum5/read.php?37,4244011
  http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2206492
- norice (vodene koze): http://www.zzv-ce.si/unlimitpages.asp?id=275#norice-vodene%20koze
- redna cepljenja: http://www.ivz.si/index.php?akcija=novica&n=1766
- cepljenje otrok s konjugiranim pnevmokoknim cepivom


Od rojstva brez plenic:
- http://www.diaperfreebaby.org/index.php?module=article&view=10&MMN_position=251:14
- http://www.diaperfreebaby.org/index.php?module=article&view=8&MMN_position=237:14:224
- http://www.ringaraja.net/forum/od_rojstva_brez_pleni%C4%8Dk/m_3945712/tm.htm
- http://med.over.net/forum5/read.php?1,4473621

UVAJANJE GOSTE HRANE
Uvajanje GH
Uvajanje GH 1



_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: Stare borke :-)
14.11.2011 10:31:42   
malaMravljica
Tassika, tudi od mene cestitke za Patrika! Upam, da je slo hitro in da je mali zdrav, ti pa fit. Bravo mami!

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: Stare borke :-)
15.11.2011 11:43:21   
MAŠKA
Joj kaj vidim... Tassika ma fantka user posted image user posted image user posted image . Čestitke in veliko lepih skupnih trenutkov želim vsem skupaj!

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: Stare borke :-)
15.11.2011 20:15:26   
a.biba
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE povečani družinici! Malemu Patriku veliko zdravja, zadovoljstva in ljubezni. Vsem skupaj pa veliko prespanih noči in veselja, ter hitro okrevanje mamic!.
Pa upamo, da kakšno slikco dočakamo user posted image .

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: Stare borke :-)
24.11.2011 7:07:39   
lunica 85
hoj hoj lubike ,pridem pogledat malo po dolgem času in me vrže na orvo stran.Pa mlo gledam kdo je kaj pisal in kaj zasledim.Naša maj2009 je nosečkauser posted image user posted image user posted image -no vsaj po tikerčku sklepam ker ji piše da je 3t in še nekaj .Bravo,ker je res mala razlika-julija JE rodilauser posted image .čestitke še 1x user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pri nas še nič novega
twixy:še 1t pa veselo čakamo novičke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil lunica 85 -- 24.11.2011 7:08:46 >


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: Stare borke :-)
27.11.2011 11:22:59   
tassika
Punce hvala za čestitkeuser posted image  Tukaj je slikica iz porodnišnice, novejše še nimam, porodno zgodbo vam pa kasneje napišem, ko bom imela obe roki frejuser posted image

user posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: Stare borke :-)
27.11.2011 12:59:11   
tassika
Evo pa še porodna zgodba, saj je čisto kratka user posted image

V nedeljo 13.11. smo šli še k tašči na kosilo in čez cel dan se mi je izločala čisto prozorna sluz, za katero nisem vedela, ali je čep ali ne. Po kosilu smo šli domov, moj je šel zvečer še na telovadbo, jaz pa dežurat na wc, ker me je ves čas tiščalo lulat. No moj pride domov malo čez 21.00 in mu rečem, da mi mora še obrvi populit in takrat se meni zazdi, da imam popadke. Ob 21.40 začnem štopat, popadki na 10min, kar boleči. Nič počakam 5 popadkov na 10 in kličem mojo sestro, da je prišla čuvat Zojo. Ob 22.40 z mojim štartava proti porodnišnici, popadki že skoraj na 5min. Parkirava in grem jaz lepo še peš v triažo, tam ena pred mano. Čakam in meni odteče voda, pošljem sestri sms, da zdaj me pa res ne bodo domov poslali :) Pride sestra, vpraša kakšno je stanje, poveva z uno punco v čakalnici in pravi, pa pojdimo na CTG. Tista punca me spusti naprej in ob 23.25 me priklopijo na CTG. Popadki že zelo pogosti in boleči, sestra gleda in pravi "dobro vam je tole zalaufalo" greva se pogledat. Odracam za njo, se vsedem na stol in gleda, pa pravi, super, kar preoblecite se in pridite, da napiševa sprejem. Jaz rečem, koliko pa sem odprta in pravi 8 prstov, mene skoraj kap. Ok se preoblečem, mojemu dam vrečko, da jo odnese in čakam. En popadke, komaj preživim, drug popadek meni začne dol pritiskat, sestra gleda, prime telefon in reče " takoj rabim porodno imamo eno tahitro :)" Me odpeljejo, sestre iščejo mojega, ker je šel on lepo počasi še na WC. OB 23.45. pridem v porodno, babica reče, primite se pod koleni in gremo. Moj prileti, se vsede na stol in ob 23.57 je bil Patrik zunaj. Rodila sem brez klisitrja, brez britja, brez protibolečinskih sredstev, tudi rezana nisem bila nič. Ni bilo časa za nič :) Danes sem kot rožica, rahlo še utrujena, ampak boli pa nič. Mali je priden, lepo se dojiva. Itak pa samo je, spi in kaka, tako kot morajo dojenčki :)
In zdaj, če primerjam prvi in drugi porod. Prvi je bil res daljši, ampak malo manj boleč, vendar na koncu zaradi protibolečinskih zadev sploh nisem vedela, kdaj pritiskat, nič, sem bila malo zadeta :) Tukaj pa je bilo bolj boleče, ampak sem lahko lepo sodelovala in na koncu sem vse vedela, nič ni megleno.



_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: Stare borke :-)
29.11.2011 21:13:43   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Punce hvala za čestitkeuser posted image  Tukaj je slikica iz porodnišnice, novejše še nimam, porodno zgodbo vam pa kasneje napišem, ko bom imela obe roki frejuser posted image

user posted image
kako sta lepa in lepa porodna zgodba -res expresen poroduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image veliko lepih skupnih trenutkov.


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: Stare borke :-)
2.12.2011 16:48:22   
a.biba
user posted image user posted image user posted image Tassika to ti je pa sanjski porod. Naj bo tako sanjsko še naprej, mirno spanje, super dojenje in seveda sestrici ne preveč stresa ob navajanju na novega družinskega člana. Boš videla kako sladke so potem sestrici z mlajšimi bratci. Naša dva sta si prava družba in mami ima mogoče mal miru, ko se igrata user posted image .
Javi se še kaj in krasna slikica - hvala!

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: Stare borke :-)
11.12.2011 9:22:30   
tassika
A katera kaj v o Twixy, nič se ni javila, jaz si pa kar ne upam sms-a poslatuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: Stare borke :-)
21.12.2011 21:22:26   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

A katera kaj v o Twixy, nič se ni javila, jaz si pa kar ne upam sms-a poslatuser posted image
ne nč se ni javila ,sam po moje je že zdavnaj rodila,pozabila na nas.  vseeno čestitke ;)user posted image


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: Stare borke :-)
19.2.2012 22:47:17   
MAŠKA
Hej punce... kje steuser posted image , komaj sem sploh še našla našo temo....

Naše punce rastejo... ta večja prvošolka uživa v šoli, ta majhna hodi v vrtec... ima pa revica vročinske krče, ampak zdaj smo nekako to sprejeli in upam, da se ne bodo pjavljali prepogosto.

Upam, da se katera še javi... da bi se vsaj Lunica s kakšno lepo nivičko čimprej pohvalila!

Pozdravček!

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: Stare borke :-)
20.2.2012 20:48:07   
sonček85
oj oj maška ,jaz večrat pokukam če je katera kaj na novo nPISALA pa nbena nič.
Ja mogoče vas pa res presenetim z lepo veselo novičko ,No tokrat vam sporočam da je naša kepica nosečka user posted image user posted image user posted image user posted image

pikepoke za tamalo in da bo bolje s temi vroč.krči.

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: Stare borke :-)
20.2.2012 22:01:16   
MAŠKA
Oj zdaj si pa spet sončekuser posted image , držim pesti!

ja, vročinski krči so pa ena zelo zoprna stvar... ko sem prvič to doživela, sem mislila, da mi Živa umira v naročjuuser posted image . V roku pol ure ji je vročina narastla na 38,2 in sem ji dala calpol... potem je nekajkrat trznila z levo rokico zaobrnila očke in padla v nezavest, ki je trajala kakšne 4 minute, pa še sama sem bila z njo... na nič se ni odzivala, vedno bolj je pomodrevala in bila nazaj zategnenjena... takšnih občutkov ne privoščim nikomur.... in pol se je vse skupaj še enkrat ponovilo v bolniciuser posted image

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: Stare borke :-)
21.2.2012 19:06:34   
sonček85
maška:ja nazaj sonček;)
O to je pa res grozno ,upam da bo res šlo na bolje in da se ne bo več ponavljalo .

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: Stare borke :-)
22.2.2012 11:47:35   
malaMravljica
joj Maska, kaj se to dogaja pri vas. Saj vem, to je za te vrocinske krce normalno in ne smes panike naredit, samo halo, kako obdrzim mirne zivce pri tem. Drzim pesti, da se vam to neha.

Poznam pa obcutek nemoci, ko nimas pojma kaj naredit. Pred 2 tedni si je LM odlomil zgornjo enko, je slo 1/4 zobka stran. Bilo je zvecer ob 18.30 in pediater ni bil vec dosegljiv, zobozdravnik tudi ne, moj pa na sluzbeni poti. Super. Mali me je gledal s pogledom mami pomagaj, vem da mi bos pomagala, se me oklepal kot klop in neutolazljiv jok. In kaj naredis, niti na urgnco ne mores, ker ga ne mores dat v avtosedez, z otrokom v roki pa ne mores vozit. Ampak smo preziveli, zgleda ok, da ne bo treba pulit.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: Stare borke :-)
3.3.2012 12:54:00   
MAŠKA
Ja Mravljica, točno na to sem pomislila jaz, ko je bila Živa nezavestna... ne smem je dati v avtosedež, ker se lahko zaduši... edino rešilca bi lahko klicala, ampak na srečo, se je po nekaj minutah prebudila...

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?