|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 7:37:02   
Zvezdici
Dobro jutro.

Kakšen lep sonček je danes, bo treba ven nasprehod user posted image user posted image .
pupsa - super da si sekončno uspela naspat! Jaz, pa sem šla ponoči celo samo 2x na wcuser posted image .

Danes, pa 4. del odpremo ane. user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 7:45:01   
mojcej77
Čao, punce!
Tudi meni je danes uspela dokaj prespana noč, saj imam ponavadi s tem kar težave (najprej me je ta mala z brcanjem zbujala ali pa me je na wc, pol pa nisem mogla zaspat on sem bila redno že ob 4h pokonci, pa sem poizkušala dopoldne nadoknadit...danes pa od 24h do 7:30 z enim samim obiskom wc-ja! wiiiiii! Bravo jst!).
Danes greva z mojim po nakupih - morava še zadnje zadeve za dojenčka nabavit. Se mi zdi, kot da sem zadnja, pišuka...ampak bom potem bolj mirna. Pa torbi za v porodnišnico bom pirpravila - zase in za malo.
Glede ricinusovega olja - ful se režim, ko vas berem...hkrati pa sočustvujem. To olje poznam, mi ga je mama na lase dajala, kasneje v puberteti sem pa pogruntala, kako močan odvajalni učinek ima, pa sem z njim "hujšala". Od takrat mi rata slabo, če samo pomislim nanj oziroma se spomnim, kakšen vonj ima. Obup!!! Vso srečo, ricinusovke!!! Pa poročajte!!!


(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 9:19:54   
lucika
vekybel, na moji flaški piše na tešče, 1-2 žlici. tu gor je ena nalepila opis, tam je pisalo, da se lepo spočiješ in naješ prej...

ponoči sem skor znorela. zdaj ko imam res nahod, mi operil prime na vsak 5 poiskus. ful fino, ponoči dobivam take panične napade, ker ne moram dihat. pol me grlo boli, malo uho, ponoči me je še zob. a naj grem taka rodit?
in naty, ja, tud moje noge do grozne, me prav koža boli na dotik. sem sprobala juho z veliko peteržilja. si lahk misliš, kak je to nagravžno. pol sem si dobila ene tablete za odvajanje vode. sem vzela en dan 1/4 in drug dan 1/2..pomagalo ama popolnoma nič. nimaš kaj, čimveč noge v luft in čakaj, da rodiš. kot sem že pisala, v prvo se mi je začelo zatekanje že konec junija, začetek julija in je držalo do konc oktobra, ko sem rodila. ampak, ko sem rodila, sem imela noge ko srnica, prav že med porodom mi je vse vodo ven potegnilo. tak da nič bat, najkasneje takrat bo ok. lahko se pa gres v porodnišnico pokazat, pa te bodo dali na prisilno ležanje. ne bi fajn, pa tud voda ne bo šla ven...

vekybel a si že?


(odgovor članu mojcej77)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 9:37:37   
zoey
Jutro!
Jah, kar mislite si, da sem kam šla, malo morgen user posted image Zdaj se sploh ne sekiram več (do ponedeljka), pol bom pa začela piuser posted image user posted image
Včeraj sva imela veliko pucalno akcijo, še 2 okni imam za spucat pa par frčkarij. Sem odlašala, da bi to user posted image zrihtal, ko bi bila jaz v P, zdaj sem pa obupala in zagrabila za krpe in čistila. Vmes sem šla pa 2x spat, ker sem kar zakomirala. Je pa lubi ful prehlajen in me je mal panika, če ne bo smel bit zraven oz. da še mene okuži. Bolj kot sem se opazovala, več težav sem imela, tako da sem se kar nehala in sem zdrava kot dren user posted image Edino spala sem bolj švoh, ob 4h budnica, pol pa do pol 7h nič od spanca, sem pa vmes že pozajtrkovala in pol mi je fajn, ko se zbudim lepo sita user posted image
Zdaj pridejo prijatelji na (upam da zadnjo user posted image ) kavo k nama, potem pa na sonček!!!

user posted image user posted image user posted image Girl79 za pupko z lepim imenom user posted image
Vi2 Ricinusovki - good luck. Upam, da vaju ne bo preveč zvijalo in da bosta prepustili wc tudi drugim danes, da jih ne bosta pošibali v hosto user posted image Pol bosta šli pa obe v P, me pa vse ju3 v dežurne lekarne user posted image user posted image user posted image
Moje nogice so tudi bolj dormeo, samo tako hudo, kot pa ve opisujete pa ni. Bogice user posted image Ampak saj bo šla kmalu ven in potem bo kar na1x fuuuuul kil manj in to bo zakon user posted image


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 9:44:16   
vekybel
Dan!

Jz sem še tu in še nisem spila olja. Zdej sem zajtrkovala in še malo počakam da se mi hrana vleže in potem grem v akcijo. Nisem hotela na tešče piti, ker bi mi še slabo naredilo a še nekje sem brala pa ne vem kje da je dobro da se zjutraj naješ pa potem spiješ. Tako da javim ko bom.

Danes je pa res lep dan in upam da mi prinese srečo. user posted image

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 9:46:15   
lucika
evo, jaz sem požrla svojo dozo, pa da vidimo. ampak me je pa kr prešinilo, uvau, kaj če mi zdaj ta trenutek voda odteče...pa da moram v porodnišnico in jim bom tam srala? :)))) ni poti nazaj, kaj bo, pač bo. aja, pa sploh ni tak bljak za spit. zgleda nagravžno, okus pa se mi zdi da ma po vosku. zdaj pa 2-4 ure, pa da vidimo. sem se zvagala zdaj...pa tud če sam mal dehidriram, ne bo nič škode, glede na moje vodenično telo....

zoey, jaz tud hodim na "zadnje kavice". je fajn...

upam, da ne zboliš. jaz sem, pa kaj naj...lahko da mine kot je prišlo, lahko da bom bolna še kak teden ali dva...bo že minilo...

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 9:50:29   
zoey
user posted image user posted image user posted image Lucika user posted image
Zdaj pa nam hitro napiši še vse, kar želiš deliti z nami, da odpremo 4. del, potem pa mrkneš. Najprej na wc, pol pa v P user posted image Če boš pa tam sračkala, se pa tudi ne sekiraj, ne boš ne prva, ne zadnja.


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 9:52:09   
Zvezdici
lucika in vekybel - velik sreče z oljem. Dobre sta. user posted image

zoey - jaz sem bila pa ziher, da si že šla. Pa vidim, da nam še družbo delaš.

Ampak se prav vidi koliko malo nas še je. user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 9:58:07   
vekybel
lucika kaj piše 2-4 ure traja al kako? Koliko si ga spila?

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 10:06:20   
vekybel
Evo ga jz sem tudi pa kaj bo bo. Malo sem zalila z baylisem da mi popravi okus. Punce držite pesti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 10:08:53   
lucika
jaz sem si 2 žlice zmešala z švepsom. saj ni tak hudo spit. zdaj je bolj, ko čakam, kaj bo in če sploh bo kaj...:))))
vekybel, poročaj....saj veš, na 15 minut:)

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 10:10:21   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

Evo ga jz sem tudi pa kaj bo bo. Malo sem zalila z baylisem da mi popravi okus. Punce držite pesti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Go veky in lucika. user posted image
Da vama res rata! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 10:11:58   
vekybel
lucika veš da bom, če ne bom preveč visela na školjki user posted image . Kaj misliš kdaj začne reakcija?

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 10:28:03   
mojcej77
Punce...
na Marčevkah 2010 bi se bilo dobro oglasit user posted image .

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 10:30:06   
lenčy
lucika in vekybel držim pesti, da boste danes zibaliuser posted image

js grem pa vn na sončka pa se slišimo še kaj danes, če ne v tem delu pa v naslednjem.
lepo se imejte in izkoristite dan!

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 10:40:35   
vekybel

Prepisano iz knjige Modrost rojevanja:

Prvotni prebivalci z različnih koncev sveta so za sproženje prooda uporabljali ricinusovo olje. Če ga jemljemo oralno, deluje kot odvajalo, spodbujanje prebavnega trakta ob roku pa pogosto sproži porod. Skoraj 9 % od skoraj 11.000 nosečnic v veliki študiji porodnih centrov ga je uporabilo za sproženje poroda, ne da bi se pojavili stranski učinki. V Babiškem centru na Farmi priporočamo, da se sproženja poroda z ricinusovim oljem lotimo po zajtrku po prespani noči. Jedilno žlico olaj dodamo umešanim jajcem ali jo pomešamo s sadnim sokom, da je malce okusnejše. Če je treba, nosečnica poje še eno jedilno žlico po tem, ko je použila prvo.



< Sporočilo je popravil vekybel -- 6.3.2010 10:41:01 >

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 10:40:56   
lucika
naj gre vse skupaj v tri pm; ne vem drugega povedat.....


(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 10:41:57   
vekybel
mojcej77 zakaj????

lucika kaj je bilo???

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 10:45:40   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

mojcej77 zakaj????

lucika kaj je bilo???


Preberi na marčevke 2010 starši čvekamo user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 10:54:54   
vekybel
Ma prav me je šokiralo, ne morem verjet. Jz sem tudi pozitivna na sreptokok in me je prav strah. user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 10:59:22   
lucika
vekybel, ne paničarit. očitno je teh steptokokov več. ti si verjetno testirana na b.
ampak, da v letu 2010 se lahko to zgodi...grozno res. saj verjetno res premalo poznam medicino in je verjetno teh zadev toliko, da ne morejo imeti vsega pod nadzorom...ampak se mi zdi, da bi pa lahko za najhujše stvari avtomatsko brise jemali... al pa vsaj opozorili starše, kakšni vse simptomi se lahko pojavijo in kaj moramo paziti..a je to tak težko???
naš je bil nekaj dni na intenzivni, niso vedeli kaj mu je in kaj sploh bo...testirali vsega boga..sem ravno zadnjič izvide gledala: neznana okužba. pa **** ti neznano ,jkaj pa delate tam??? hvala bogu se je srečno končalo, a bog si ga vedi kaj je bilo...

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 11:02:00   
NM
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

Ma prav me je šokiralo, ne morem verjet. Jz sem tudi pozitivna na sreptokok in me je prav strah. user posted image


Vekybel - pa si dobila kakšno zdravilo?


Držim pesti za zdravje vseh, saj kr ne morem verjet, kaj se lahko zgodi. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 11:10:32   
Anonimen
vekybel, ne paničarit. očitno je teh steptokokov več. ti si verjetno testirana na b.
ampak, da v letu 2010 se lahko to zgodi...grozno res. saj verjetno res premalo poznam medicino in je verjetno teh zadev toliko, da ne morejo imeti vsega pod nadzorom...ampak se mi zdi, da bi pa lahko za najhujše stvari avtomatsko brise jemali... al pa vsaj opozorili starše, kakšni vse simptomi se lahko pojavijo in kaj moramo paziti..a je to tak težko???
naš je bil nekaj dni na intenzivni, niso vedeli kaj mu je in kaj sploh bo...testirali vsega boga..sem ravno zadnjič izvide gledala: neznana okužba. pa **** ti neznano ,jkaj pa delate tam??? hvala bogu se je srečno končalo, a bog si ga vedi kaj je bilo...


JA se strinjam, naše zdravstvo je čedalje bolj v ****u. Lepo ali grdo povedan. Če imaš še kake veze, večinoma prideš dober skozi - če ne si pa za njih samo številka. Žalostno ampak resnično.

Šele zdaj sem se tudi malo zavedala kako srečo imave, še dobro, da sem imela 22.2 CR, ker če bi čakala do PDPja, Zara verjetno ne bi dobro odnesla ali pa?



(odgovor članu lucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 11:13:00   
vekybel
Ja na strepokok b a ni to isto kot pri valen? Nič nisem dobila je pa napisal na napotnico z rdečim in v materinsko knjižico da mi bodo med porodom dali antibiotik, ker se med nosečnostjo ne zdravi, tako da moram bi pozorna tudi jaz in jim omenit da ne bi pozabili, tako mi je rekel moj G. Drugače pa zdej ko hodim na CTG-je v P mi je še tam sestra napisala na papir kjer so moji vsi podatki, da ne pozabijo.

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 11:14:34   
vekybel
sara2007 povej mi kako je v bilo v P glede pleničk pa vložkov, a si imela vsega dovolj ali so ti kaj morali tvoji prinest?

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?