|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
28.5.2010 23:40:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu direktna)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: brisače
29.5.2010 0:36:54   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

Douglas Adams je pa menda ze vedu, zakaj je za celo vesoljsko popotovanje dovolj samo ena... user posted image


user posted image user posted image



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: brisače
29.5.2010 8:22:53   
mateyka
user posted image
http://en.wikipedia.org/wiki/Towel_Day
http://www.zurnal24.si/bizarno/douglas-adams-stoparski-vodnik-dan-brisace-138911/clanek
user posted image

mind the towel!!! user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: brisače
29.5.2010 12:10:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz sem se pa zdejle spomnila, da so nas v OŠ učili glede higiene, da če imaš samo 1 brisačo, da si je z njo treba najprej obraz obrisat, potem trup, roke, rit in nato noge ... pa na sistematskem smo tut filmček na to temo gledali ... no in potem ne vem, če je res tako fajn se z eno in isto brisačo par dni brisat ... pač razmišljam ...



samo eno vprašanje se mi poraja ob branju tega posta: a vidva z možem ne izvajata oralnega sexa?

Al oralno seksava al ne bom pač zadržala zase, ker o tem res nebi tule razpredala ... pa to kar sem napisala, sem napisala za to, ker sem se spomnila, da so nam o tem razlagali v osnovni šoli in ne za to, ker bi midva iz teh razlogov ne uporabljala istih brisač ... duš, naučte se brat dame in gospodje ... user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 29.5.2010 12:18:56 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: brisače
29.5.2010 12:17:01   
barika
jah, bRRanje je na RR res velik problem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: brisače
29.5.2010 12:18:35   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: tix

Po uporabi jih dava sušit, istočasno je v uporabi ena ali dve. Ko se umaže jo dava na tla pred kad in še tam nekaj dni opravlja svojo funkcijouser posted image Se pravi, da jih menjavava izključno po potrebi.


vidiš, to pa meni ne gre skupaj ... da daš brisačo od tuširanja na tla user posted image

Hja no, vsak po svoje user posted image


Pri mojemu doma so bili recimo vajeni po vsakem tuširanju dati brisačo v koš ... in kaj hitro sem opazila, da so tam brisače trde in grobe. Pač posledica nenehnega pranja user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: brisače
29.5.2010 13:45:35   
emica2008
pri nas jih menjamo po potrebi, cca 2x tedensko.

je pa moj mali bratec ta velik car (moj prejšnji domek): vsak dan frišno brisačo zase, pol da pa še eno frišno po tleh, da mu ni treba, ko je ves čist na mrzle ploščice stopit. no tako je ponavad zvečer, zjutri pa itak spet frišna brisača za faco obrisat.....dobra je moja mami, da to pere.....jz bi kar papirnate brisačke za enkratno uporabo obesla, pol naj se pa znajde, kokr se ve pa zna

< Sporočilo je popravil emica2008 -- 29.5.2010 13:46:11 >

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: brisače
29.5.2010 14:16:09   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

pri nas jih menjamo po potrebi, cca 2x tedensko.

je pa moj mali bratec ta velik car (moj prejšnji domek): vsak dan frišno brisačo zase, pol da pa še eno frišno po tleh, da mu ni treba, ko je ves čist na mrzle ploščice stopit. no tako je ponavad zvečer, zjutri pa itak spet frišna brisača za faco obrisat.....dobra je moja mami, da to pere.....jz bi kar papirnate brisačke za enkratno uporabo obesla, pol naj se pa znajde, kokr se ve pa zna


je pa komot, tale tvoj bratec ... a ne bi raje imel na tleh kak tepih, da revček ne bo stopil na hladne ploščice (sploh zdaj, ko se bliža poletje) ? user posted image

ali pa naj mu mama za kak teden prepusti pranje ... me zanima, kaj bo po tem menil o menjavanju brisač user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: brisače
29.5.2010 14:35:00   
lananai
Brisače imava za večkrat uporabit in uporabljava oba isto, tko da je vedno za tuširanje samo ena v uporabi. Za obraz in roke (ob lijaku) je pa druga.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: brisače
29.5.2010 15:25:09   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: direktna

...z osebno higieno pač ne moreš pretiravat!!
...če kupiš cenejši pralni prašek (tekoči ariel imam samo za pisano), si na koncu finančno gledano na istem. pa še vse je čisto! ...nekateri imamo radi, da v hiši in v kopalnici diši po svežem.
..meni (še posebej pa mojemu na pamet ne pride, da bi eno brisačo uporabil 2x)..mu moram omenit ta forum user posted image  ..in nekatra mnenja tu gor.

..saj se da prišparat pri drugih stvareh,  pri nekaterih pač ne!!

lp


O, pa lahko pretiravaš, verjemi. Poznam mamico, ki je svojemu otroku nakopala hudo vnetje ritke, ker mu jo je nonstop drgnila in umivala.

Hočeš, da ti kopalnica diši po svežem, al po kemikalijah. Ceneni pralni prašek pa tud ni biser zdravja, se mi zdi. Sam odgovor tebe in tvojega moža me zanima. Kaj je narobe z brisačo, v katero se obrišeš ko se temeljito umiješ in jo posušiš? Res me zanima. Takim bi jest pobral praške, pralne stroje, sušilne stroje, pa bi vas nagnal prat v najbližji potok s kosom mila v roki. Me zanima, če bi še producirali toliko "umazanega" perila. Se sploh zavedaš, da delaš s pitno vodo ko svinja z mehom in da ves svinjak, ki ga spustiš skozi odtok s prekomernim pranjem, čiščenjem in razkuževanjem fašeš nazaj v pipo.

(odgovor članu direktna)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: brisače
29.5.2010 15:43:33   
kalbo
Pa še to. Preštejte ve "perice" koliko pip imate v bajti in z vsake vam vsak trenutek priteče frišna dobra pitna voda in ve kraljične delate s tem ko svinja z mehom. Predstavljajte si, da bi obstajala ena sama taka pipa za 500 ljudi, do nje bi blo pa dve uri hoda daleč iz te pipe bi tekla pa blatna voda.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: brisače
29.5.2010 15:50:55   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Me zanima, če bi še producirali toliko "umazanega" perila.


vejšdauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: brisače
29.5.2010 16:03:02   
krtačka
Midva imava vsak svojo brisačo (uno ta veliko, za na plažo) in jo imava cel teden (belo perilo dam prat ob sobotah zvečer, perem na 95 stopinj), medtem ko jo otroku menjam vsak dan, ker z njo vsako večer, ko smo vsi stuširani, obrišem kopalnico.
Za obraz in roke imamo vsi trije enako, menjam vsak drugi dan.

Eni veliki packi smo, tko!user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: brisače
29.5.2010 16:33:55   
pelin
Oh, kako sem se zdajle nasmejala, ko sem vse tole prebrala...user posted image ..kaj vse lahko človek prebere o tako enostavni zadevi, kot je pranje brisačuser posted image ...Sem bila pa kar malo osupla, ko sem se skušala spomnit, koliko brisač porabimo mi  štirjeuser posted image ...a veste, da po pravici povedano sploh ne vem natančno...vsak konec tedna jih je za približno en pralni stroj...S številom se nikoli nisem ravno obremenjevala...je čisto odvisno od situacije (obiski, moji rdeči dnevi, kopanje v banji .)...imamo vsak svojo, ki je ne menjamo ravno vsak dan, nekako dvakrat na teden pa kar...ponavadi vsak svojo brisačo zamenje, ko se mu zdi, da se vonja, ker se pač ne posuši čisto do suhega...Imamo pa vsak svojo zato, ker se z brisačami fino prenašajo razne glivične in druge kožne  bolezni, na kar nas je še posebej opozoril alergolog, ki je imel v rokah našega škrata, ki ima dermatitis. Seveda dermatitis ni nalezljiv, je pa veliko drugih zadev, ki jih človek včasih še opazi ne. Drugače se mi pa moj dragi in otroci seveda ne gabijo in se tudi, če pač tako nanese, vsi obrišemo z eno...v večini pa se držimo vsak svoje...ločimo jih pa po barvah..

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: brisače
29.5.2010 17:14:47   
krtačka
ah tardeča, takrat pa seveda tud jst usak dan menjam brisačouser posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: brisače
29.5.2010 18:42:09   
posastka
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Brisače imava za večkrat uporabit in uporabljava oba isto, tko da je vedno za tuširanje samo ena v uporabi. Za obraz in roke (ob lijaku) je pa druga.



enako tudi midva

se mi zdi da, če bi oba po vsakem tuširanja dala brisače v koš za umazano perilo, dam lahko kr odpoved v službi in doma samo brisače perem, glde na to da imava 3kg pralni stroj

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: brisače
29.5.2010 19:22:09   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

ah tardeča, takrat pa seveda tud jst usak dan menjam brisačouser posted image


za tiste dneve pa imam tiste ikeine 20x20 cm frotiraste mini brisačke in zadeva urejena.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: brisače
29.5.2010 19:56:16   
Raho
Iz tega pa bi se dalo diplomsko napisatiuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: brisače
29.5.2010 20:21:29   
čaki
če se stuširam, predvidevam, da sem čista in tisto brisačo potem komot uporabim 3-4 krat.....jo lepo posušim in je znova primerna za uporabo.



tako tudi miuser posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: brisače
29.5.2010 23:14:05   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: direktna

...z osebno higieno pač ne moreš pretiravat!!
...če kupiš cenejši pralni prašek (tekoči ariel imam samo za pisano), si na koncu finančno gledano na istem. pa še vse je čisto! ...nekateri imamo radi, da v hiši in v kopalnici diši po svežem.
..meni (še posebej pa mojemu na pamet ne pride, da bi eno brisačo uporabil 2x)..mu moram omenit ta forum user posted image  ..in nekatra mnenja tu gor.

..saj se da prišparat pri drugih stvareh,  pri nekaterih pač ne!!

lp


O, pa lahko pretiravaš, verjemi. Poznam mamico, ki je svojemu otroku nakopala hudo vnetje ritke, ker mu jo je nonstop drgnila in umivala.

Hočeš, da ti kopalnica diši po svežem, al po kemikalijah. Ceneni pralni prašek pa tud ni biser zdravja, se mi zdi. Sam odgovor tebe in tvojega moža me zanima. Kaj je narobe z brisačo, v katero se obrišeš ko se temeljito umiješ in jo posušiš? Res me zanima. Takim bi jest pobral praške, pralne stroje, sušilne stroje, pa bi vas nagnal prat v najbližji potok s kosom mila v roki. Me zanima, če bi še producirali toliko "umazanega" perila. Se sploh zavedaš, da delaš s pitno vodo ko svinja z mehom in da ves svinjak, ki ga spustiš skozi odtok s prekomernim pranjem, čiščenjem in razkuževanjem fašeš nazaj v pipo.

Hudičevo dobro si tole napisal user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: brisače
29.5.2010 23:14:47   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

ah tardeča, takrat pa seveda tud jst usak dan menjam brisačouser posted image


za tiste dneve pa imam tiste ikeine 20x20 cm frotiraste mini brisačke in zadeva urejena.

Enako, samo da niso iz Ikee user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: brisače
30.5.2010 7:52:01   
shewolf
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
jst mam pa za vsak telesa drugo brisačko, une tamajhne. Štiri porabim naenkrat, plus eno veliko za lase.
A za joškice imaš potem tudi dve? user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: brisače
30.5.2010 11:10:28   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

user posted image
http://en.wikipedia.org/wiki/Towel_Day
http://www.zurnal24.si/bizarno/douglas-adams-stoparski-vodnik-dan-brisace-138911/clanek
user posted image

mind the towel!!! user posted image user posted image user posted image
user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: brisače
30.5.2010 13:18:11   
krtačka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

ah tardeča, takrat pa seveda tud jst usak dan menjam brisačouser posted image


za tiste dneve pa imam tiste ikeine 20x20 cm frotiraste mini brisačke in zadeva urejena.


Jst tud tiste dneve ne uporabljam velikih.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: brisače
30.5.2010 14:57:41   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
user posted image  ampak meni še vedno ni do tega, da si obrišem fris z isto brisačo takoj, ko si je on z njo obrisal rit user posted image  mi imamo vsak svojo. in jo zamenjamo vsakič.  in se tudi brišemo tako, kot je napisala Otika. user posted image

Tako je tudi pri nas.

Teoretično bi se lahko brisali z eno in isto brisačo vse dokler ta ne razpade čez par let. Saj ste čisti, mar ne? user posted image   user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?