|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
10.12.2008 22:07:58   
nosečka maja
Andreja Zupan-višja medicinska sestra v porodnišnici KR.........je najbolj prijazna , dobrosrčna , nasmejana in pripravljena pomagati z nasveti  in odgovori. Zasluži si vso pohvalo in čast, zares je s srcem predana delu ki ga opravlja.to dobro čutijo novorojenčki ki jih neguje in njihove mamice.

Medicinska sestra Andreja Zupan.........Hvala.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 11.12.2008 12:55:00 >

(odgovor članu Miska2)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
11.12.2008 8:22:31   
clara23
Punce, kje lahko preberem katera babca je bila prisotna pri mojem poroduuser posted image user posted image Jaz na žalost ne vem..vem pa da je bila 1 "glavna", ki je spremljala mojo odprtost in potem tudi spravila na svet mojega sončka, 2 sta pa samo zraven stali in pač neokusno"komentirali"..

(odgovor članu nosečka maja)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
11.12.2008 8:31:05   
tintin
Tudi jaz se sprašujem če smo bile v isti porodnišnici. Rodila sem novembra 2007 in sem bila zelo zadovoljna. Tako v porodni sobi kot potem. Babice v porodni so bile super, no res je pa tudi, da sem bila jaz tudi vzorna porodnica, ki sem upoštevala navodila in nasvete in sem se na porod dobro psihično in fizično pripravila, kar pomeni, da sem veliko delala na sproščanju, pravilnemu dihanju...in sem porod več kot 4kilskega otroka preživela s hitrim odpiranjem, brez pretiranega jamranja in brez protibolečinskih sredstev. Skratka, babice in zdravnica v porodni so me zelo pohvalile in tudi jaz sem bila z njimi zelo zadovoljna.
Ja res, pacientke smo stranke, samo včasih se mi zdi, da nekatere res pričakujete nevemkaj in imate tudi glede poroda nerealne predstave in pričakovanja. Prav tako glede osebja, ki sodeluje pri porodu.



(odgovor članu Miska2)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
11.12.2008 13:41:39   
AnciM
IZVIRNO SPOROČILO: nosečka maja

Andreja Zupan-višja medicinska sestra v porodnišnici KR.........je najbolj prijazna , dobrosrčna , nasmejana in pripravljena pomagati z nasveti  in odgovori. Zasluži si vso pohvalo in čast, zares je s srcem predana delu ki ga opravlja.to dobro čutijo novorojenčki ki jih neguje in njihove mamice.

Medicinska sestra Andreja Zupan.........Hvala.


Ja, ta je pa res žensk na mestu in ful prijazna. Prav fino jo je videt na vsakem pregledu kolkov in mal  poklepetat z njo. user posted image

(odgovor članu nosečka maja)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
11.12.2008 13:50:43   
mammi
Tudi sama sem bivala v porodnišnici kranj v zadnjih dneh lanskega leta. nad porodnišnico kranj pa sem zelo presenečena. Imela sem CR zato sem 4 dni preležala na intenzivnem oddelku. s sestrami sem bila zelo zadovoljna. Je velika razlika potem ko prideš na Oddelek otročnic. Sama imam samo pozitivne izkušnje, je pa res da je zmanjkovalo spalnih srajc in brisač. ( kriva je bila menda pralnica, ker v času praznikov niso delali).
KO bom, če bom še kdaj šla sigurno spet v Porodnišnico Kranj. Cel mesec prezgodaj, so V zadnjih minutah  rešili moje življenje, ki je viselo na nitki in življenje majhne štručke. hvala vsem dežurnim

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
11.12.2008 14:08:13   
*AnaL*
Da še jaz pristavim svoj piskerček...
V Kranjski porodnišnici sem rodila dvakrat (12. okt.2006 - CR in 7.jan.2008 ) in obakrat imela full dobre izkušnje,... sej mogoče je bila kakšna sestra kdaj mal bl nataknjena, ampak mene ni motilo, ker jih je itak več in če ti ena ne ustreza oz. ti je ena zoprna se pa obrneš na drugo. Pa sem v prvo imela CR in sem se prej matrala 10 ur in sem bila potem oddelku otročnic  7 dni in drugič 2 dni na oddelku nosečnic oz. žen in 7 dni zgoraj na oddelku otročnic pa je bilo vedno vse O.K. Res jim včasih brisač zmanjka, al pa spalnih srajc ampak...
Moram pa posebej pohvalit babico Evo..., ker zaradi nje nisem dobila anastezije , da bi mi ročno odstranili posteljico. So imeli že vse pripravljeno, pa je pritekla od nekje user posted image  in jim rekla, naj še malo počakajo, se spravila na mojo posteljo in mi dvakrat full, ampak res full hudo prtislna na treduh in takrat je posteljica lepo zdrsnila venuser posted image (Baje se je bolj držala zaradi CR pri prvem porodu - šivi) Tako da... Verjamem da je tudi po drugih porodnišnicah enako... in ima kakšna slabe izkušnje tudi iz LJ, PO,...

L.P
Ana

(odgovor članu mammi)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
11.12.2008 20:16:34   
kamilija
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Tudi jaz se sprašujem če smo bile v isti porodnišnici. Rodila sem novembra 2007 in sem bila zelo zadovoljna. Tako v porodni sobi kot potem. Babice v porodni so bile super, no res je pa tudi, da sem bila jaz tudi vzorna porodnica, ki sem upoštevala navodila in nasvete in sem se na porod dobro psihično in fizično pripravila, kar pomeni, da sem veliko delala na sproščanju, pravilnemu dihanju...in sem porod več kot 4kilskega otroka preživela s hitrim odpiranjem, brez pretiranega jamranja in brez protibolečinskih sredstev. Skratka, babice in zdravnica v porodni so me zelo pohvalile in tudi jaz sem bila z njimi zelo zadovoljna.
Ja res, pacientke smo stranke, samo včasih se mi zdi, da nekatere res pričakujete nevemkaj in imate tudi glede poroda nerealne predstave in pričakovanja. Prav tako glede osebja, ki sodeluje pri porodu.






Tudi jaz sem rodila 4.350kg težko deklico in sem se pripravila psihično in fizično. Pa to tukaj nima veze. Jest sem se pritožila samo nad porodno babico Marijo Herak, ker se je obnašala kot ena kmetica, da njenega besednjaka sploh ne omenjam. Ker je tamala imela zastoj pri ramenih, sem jo težko porinila ven. Ona je pa zraven zmajevala z glavo in komentirala, da tolk ne bo nič iz mene..in šla kr ven iz sobe. To zame ni odnos.. pa zate tud verjetno ne. Verjetno je ona v večini tista,ki meče slabo luč na kranjsko porodnišnico. LP

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
12.12.2008 21:41:41   
Kranjcanka
ime babice je v materinski knjizici, na strani o porodu. vsaj pri meni.


lp

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
18.12.2008 22:53:45   
Naša črtica koraka
IZVIRNO SPOROČILO: kamilija

IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Tudi jaz se sprašujem če smo bile v isti porodnišnici. Rodila sem novembra 2007 in sem bila zelo zadovoljna. Tako v porodni sobi kot potem. Babice v porodni so bile super, no res je pa tudi, da sem bila jaz tudi vzorna porodnica, ki sem upoštevala navodila in nasvete in sem se na porod dobro psihično in fizično pripravila, kar pomeni, da sem veliko delala na sproščanju, pravilnemu dihanju...in sem porod več kot 4kilskega otroka preživela s hitrim odpiranjem, brez pretiranega jamranja in brez protibolečinskih sredstev. Skratka, babice in zdravnica v porodni so me zelo pohvalile in tudi jaz sem bila z njimi zelo zadovoljna.
Ja res, pacientke smo stranke, samo včasih se mi zdi, da nekatere res pričakujete nevemkaj in imate tudi glede poroda nerealne predstave in pričakovanja. Prav tako glede osebja, ki sodeluje pri porodu.








Tudi jaz sem rodila 4.350kg težko deklico in sem se pripravila psihično in fizično. Pa to tukaj nima veze. Jest sem se pritožila samo nad porodno babico Marijo Herak, ker se je obnašala kot ena kmetica, da njenega besednjaka sploh ne omenjam. Ker je tamala imela zastoj pri ramenih, sem jo težko porinila ven. Ona je pa zraven zmajevala z glavo in komentirala, da tolk ne bo nič iz mene..in šla kr ven iz sobe. To zame ni odnos.. pa zate tud verjetno ne. Verjetno je ona v večini tista,ki meče slabo luč na kranjsko porodnišnico. LP


kaaaaaj, a kar ven je šla???? Joj, da bi jo človk na goflo!! user posted image user posted image user posted image   



< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 22.12.2008 13:32:45 >

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
25.1.2009 12:18:16   
Solaris
Pozdravljene vse na forumu!

Rok imam na začetku marca in po premisliku grem v drugo poskusit v Kranj. Prepričali so me, ker lahko odkloniš amnioskopijo, umetne popadke, protibolečinsko terapijo ter klistir.... Zanimam se pa tudi za prisotnost izbrane babice, sicer grem drugi teden tja na posvet, me pa vseeno zanima kako to poteka. Verjetno imajo kakšen spisek tisih, ki pridejo v poštev, sama bi si izbrala g. Marjeto Žlebnik. O njej slišim same dobre reči in še aromoterapijo bi vzela tako, prav tako sem slišala, da te edino ona lahko vodi skozi porod na pručki.
Skratka ima katera izkušnjo z izbrano babico. In še nekaj me zanima, ali vse tiste, ki ste imele slabe izkušnje v tej poronišnici, ste se šle prej pogovorit o svojem porodnem načrtu z vodstvom porodnišnice in ali ste svoj porodni načrt prinesle k samemu porodu in se še preden ste zlezle na posteljo o vsem pogovorile?

Jaz ga v prve nisem, niti nisem šla prej na posvet, rojevala sem prvič in ker sem že itak zavrnila CR, zahtevala drugo mnenje, na kakšno ostalo kompliciranje niti nisem pomislila; sem pač sprejela amioskopijo, kasneje umetne popadke...Ne rečem, da se v Lj. porodnišnici niso trudili, bili zelo prijazni, amapk gre za nekaj drugega in sicer, da močno verjamem, če bi bila druga porodna faza vodena pravilneje, da grozne epizotemije ter dokončevanja poroda z vakuumom ne bi bilo. Tako mi vsa tista prijaznost ni najbolje pomagala.

Pa lep dan še naprej!


Solaris

< Sporočilo je popravil Solaris -- 25.1.2009 12:20:27 >

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
28.1.2009 13:57:02   
karin412
Jaz sem imela Marjeto Ž. ko sem že rodila in je bila izmena-kar sama je rekla, da bi lahko njo kontaktirala, da bi jo imela za babico, ker sem sama hotela naraven porod. Žal mi je, sigurno bom v tretje, če bom šla rodit, izbrala njo.

Ja, vse lahko odkloniš, ampak "navadna" babica ti ne zna drugače pomagati, kot z umetnimi popadki..., jaz ko nisem mogla več, sem prosila za umetne in rodila po 20 min, sicer bi se verjetno matrala kako uro dlje. Rojevala sem v drugo 8 ur-če bi imela pomoč babice bi po moje prej rodila. Kot pomoč bi rekla, masaža, aromaterapija, kaka akupresura, homeopatija... da tolk ne trpiš.

Na pručki sem hotela že drugič rodit, pa nobena babica ne zna pomagat, tako da sem na postelji rodila. Če Marjeta zna, kar k njej! Še to -položaj za rojevanje-ti mora tudi nekdo pokazat, ker sam enostavno ne znaš, ne moreš vedeti, kaj ti paše....

Potem prvič-glede porodnega načrta-sem šla že prej v P, v drugo sem povedala babici in G, kaj bi rada-ker one bi te takoj nafilale z umetnimi popadki.

Preberi si dve novi knjigi o porodih, ki sta izšli pri založbi Sanje-druga je porodni vodnik, prva pa mislim da je prevod babice Ine May Gaskin. Poglej na njihovo spletno stran.

(odgovor članu Solaris)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
29.1.2009 19:06:38   
Ploha
solaris: kako to misliš, da lahko odkloniš amnioskopijo? Jaz sem jo imela včeraj in me je bolelo kot 100 user posted image , imam jo spet jutri in se že dva dni prištimujem na ta boleč pregled, se že tresem,...

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
29.1.2009 19:55:28   
AnciM
Saj lahko povsod odkloniš preglede, ki jih nočeš. Nihče te ne more prisilit v poseg, ki ga nočeš. Seveda pa to narediš na svojo odgovornost.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
29.1.2009 21:24:59   
Ploha
ja sj to pa ja, na svojo odgovornost, ma raje grem na tole amnio, kot da gre kaj narobe,...

AnciM: daj mi povej ti, ko si že rodila, a te med porodam velikokrat in predvsem kaj in kako pregledujejo spodaj, ker teg ame je najbolj strah???!

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
29.1.2009 22:01:01   
Solaris

IZVIRNO SPOROČILO: karin412

Jaz sem imela Marjeto Ž. ko sem že rodila in je bila izmena-kar sama je rekla, da bi lahko njo kontaktirala, da bi jo imela za babico, ker sem sama hotela naraven porod. Žal mi je, sigurno bom v tretje, če bom šla rodit, izbrala njo.

Ja, vse lahko odkloniš, ampak "navadna" babica ti ne zna drugače pomagati, kot z umetnimi popadki..., jaz ko nisem mogla več, sem prosila za umetne in rodila po 20 min, sicer bi se verjetno matrala kako uro dlje. Rojevala sem v drugo 8 ur-če bi imela pomoč babice bi po moje prej rodila. Kot pomoč bi rekla, masaža, aromaterapija, kaka akupresura, homeopatija... da tolk ne trpiš.

Na pručki sem hotela že drugič rodit, pa nobena babica ne zna pomagat, tako da sem na postelji rodila. Če Marjeta zna, kar k njej! Še to -položaj za rojevanje-ti mora tudi nekdo pokazat, ker sam enostavno ne znaš, ne moreš vedeti, kaj ti paše....

Potem prvič-glede porodnega načrta-sem šla že prej v P, v drugo sem povedala babici in G, kaj bi rada-ker one bi te takoj nafilale z umetnimi popadki.

Preberi si dve novi knjigi o porodih, ki sta izšli pri založbi Sanje-druga je porodni vodnik, prva pa mislim da je prevod babice Ine May Gaskin. Poglej na njihovo spletno stran.



Karin, hvala za izčrpen odgovor!

Moram reči, da si mi polepšala en prav morast večer! Tudi sama slišim o omenjeni babici same dobre reči, najbolj pa me veseli, da je ena tistih, ki jih lahko izbereš za pomoč pri porodu že vnaprej. Vem tudi, da je edina pri nas, ki se je v Avstriji šolala za blažitev bolečin s pomočjo aromaterapije, kakor pa sem neuradno slišala, pa te v kranjski porodnišnici edino ona lahko vodi čez porod na pručki. V ponedeljek grem v Kranj in upam, da bomo vsi zadovoljni. Ob knjigi sem prebrala in navdušena nad njimi, sploh z slednjo.

Potem je bil tvoj porod na koncu ok?


lp

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
29.1.2009 22:12:43   
Solaris
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

solaris: kako to misliš, da lahko odkloniš amnioskopijo? Jaz sem jo imela včeraj in me je bolelo kot 100 user posted image , imam jo spet jutri in se že dva dni prištimujem na ta boleč pregled, se že tresem,...



user posted image

Moja napaka, ne vem kaj sem gledala, mislila sem na predrtje plodovih ovojev.

Res je, da marsikaj lahko povsod zavrneš, vendar ti hitro pomulijo pod nos list, da to počneš na lastno odgovornost. Mene je opogumila spletna stran Porodnišnice Kranj, kjer je to eksplicitno povdarjeno, takole piše:

POSTOPKI OB PRIHODU V PORODNO POSTELJO
Vsi spodaj našteti postopki se lahko na željo porodnice tudi opustijo:
predrtje plodnega mehurja,

sredstva za pospeševanje poroda,
sredstva za lajšanje porodne bolečine,
sredstva za krčenje maternice po porodu.

Ne morejo pa se opustiti nujni posegi. To so:
Prerez presredka ali šivanje presredka,
Iztipanje maternice po porodu zaradi zaostale posteljice ali krvavitve iz maternice,
Porod z vakumom,
Nujni carski rez,
Infuzija ali transfuzija,
Zdravila za krčenje maternice.

Tako tudi slišim, da so eni redkih, ki te ob šibkih popadkih najraje pošljejo domov, drugje ti namreč hitro sforsirajo porod. Po predrtju mehurja je pa itak ura nastavljena; se odpiraš ali pa ne, porod je zaradi predrtja potrebno končati in tako en umetni poseg v telo sproži celo kaskado nezaželjenih posledic.

Za porodnišnico imam skratka kup vprašanj o postopkih, bom javila kako je šlo in kakšni so vtisi.

lp

< Sporočilo je popravil Solaris -- 29.1.2009 22:14:04 >

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
29.1.2009 22:24:17   
Solaris
Še to, če katero zanima kako dobiti dokumentacijo poroda za Lj. porodnišnico je potrebno nasloviti zahtevek / prošnjo na direktorja Ginekološke klinike, strošek fotokopije plačamo same.

Naslov:



Direktor:
asist. dr. Jože Bertole, dr. med.

Šlajmarjeva 3
1000, Ljubljana


(odgovor članu Solaris)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
30.1.2009 11:59:39   
AnciM
AnciM: daj mi povej ti, ko si že rodila, a te med porodam velikokrat in predvsem kaj in kako pregledujejo spodaj, ker teg ame je najbolj strah???!


Moj porod je bil takšen: Ponoči so se začeli popadki in ko so zjutraj prišli na 5 min, sem se odpravila v P. Tam me je sprejela neka mlada vajenka in začela izpolnjevat porodni zapisnik. Pride mimo G in me hoče kar domov poslat, češ da to že niso popadki. Kar brez pregleda. K sreči je mimo prišla ena starejša babca in s prsti potipala, če sem že kaj odprta. Bila 3 cm. Zato je vajenka zaključila sprejem do konca. Še kaki dve uri so me pustile sprehajat se po hodniko (ker sem tako želela), nato pa sem se odločila za pospešitev poroda. Odpeljali so mo v malo porodno sobo (se splača prosit zanjo, če je le prosta), me priklopili na umetne popadke in predrli ovoje. Potem je pa babca, ki je spremljala porod, na približno pol ure, uro pogledala kako se opiram. Ko sem se do konca oprla, so privihrali ginekologi, ki so bili tam in pomagali pri iztisu. Mali se je namreč po porodnem kanalu narobe obračal in je bil nakoncu potreben vakum.

Pravijo pa, da amnioskopija ne boli, če je nosečnica popolnoma sproščena. Tudi mene ni čisto nič bolelo, ko je gledala koliko sem odprta, ker sem bila res sproščena in sem samo nestrpno čakala svojega otročička.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
30.1.2009 13:04:24   
Ploha
AnciM: hvala za opis tvoje porodne zgodbe,..u glavnm, danes sem bila veliko bolj sproščena, pa še delal je en zelo nežen G, tako da je veliko manj bolelo, mislim ni bilo tako hudo,...

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
30.1.2009 13:27:12   
karin412
Amnio lahko seveda tudi odkloniš, saj to delajo samo v KR in Celju, kot sem seznanjena.
Če ste čez rok-meni je pomagala sedeča kopel iz senenega drobirja, drugače pa za nasvete, kako pospešit porod, kar po telefonu lahko vprašaš Marjeto, če je v službi.

Jaz sem oba otroka rodila lepo, v sedečem položaju, iztis prevega je bil malo dolgotrajen, v drugo pa hitro. Pri iztisu imaš drugačne popadke, je bolj znosno.
V prvo so me malo prerezali, ker sem hotela (ampak sem povdarila malo), da bo prej mimo, v drugo sem se malo raztrgala, dobila sem 1 šiv.

Babica te pregleda po moje vsako uro, najprej ko prideš, potem pa me je še 2x. To ni nič takega, ne čutiš. Seveda če ti ne odteče voda-mene je tako v prvo pregledala šele na koncu, ko sem imela za rodit.

Moj nasvet je čimbolj ko si sproščen, hitreje in lažje ti gre! Zaupaj vase in v svoje sposobnosti. Če bi nas vse to učili, bi skoraj vse lepo rodile, še posebej brez straha.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
30.1.2009 17:57:22   
Ploha
pune a katera ve, kako je ime babci, taka mlada je, blond lase ima, nekje do ramen, malo krajše,...zelo fletna in prijazna,...pol je pa še ena, ko ima lase nekje do sredine hrbta, pa pramena ima, tudi mlada, pa v čop ima lase,...

katere babce so fajne v kr???

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
30.1.2009 19:58:36   
kamilija
Solaris!

Tudi jaz sem se zaradi spletne predstavitve odločila za Kranj, čeprav sem kolebala med Kranjem in Jesenicami. Ko pa sem ponoči prišla tja, je bilo to vse drugače. Sem že podrobno napisala kako je potekal moj porod oziroma poniževanje s strani porodne babice in ne bom pisala še enkrat. Tudi sama sem mislila kolk fajn, da se lahko prej posvetuješ pa pogovoriš o poteku poroda. Če bi ji
jaz dala kakšen poroden načrt, bi mi ga pomoje na čelo prilepla. Tolk o prijaznosti.
Tudi mojo zahtevo po ultivi je komentirala in mi jo najprej tudi ni hotela

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
30.1.2009 20:02:22   
kamilija
...dati. Zraven je tudi komentirala, da tamlade mislimo, da se otroke na trgu dobi, da je treba trpet.
V glavnem vse skupaj je bila nočna grozljivka.

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
30.1.2009 20:04:17   
*tajda*
Ploha mislim da je to babica Mateja,ker je mene sprejela.Jaz sem srečna da so mi naredili amnioskopijo ko sem prišla ker so mi takrat tudi vzeli bris in ugotovili da sem bila okužena z streptokokom B.Tako je mali dobil antibiotik in je bilo vse ok,če pa ne bi vedeli bi imel lahko pa resne posledice.Naslednjič definitivno spet v Kranjuser posted image

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
30.1.2009 20:05:30   
kamilija
Aja, pa ves čas je mela roko notri, da je ful bolelo. Matr bi jo zbrcala, da bi blo joj.
Ploha, ti pa svetujem, da se zmeniš s to Marjeto, ker je menda res dobra in sposobna. Želim ti veliko sreče in čim manj boleč porod.
lp

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?