|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
19.11.2008 23:18:57   
nosečka maja
čao vsem mamicam in tistim ki boste to še postale
TUdi moja izkušnja je zeelloo SLABA....
rodila sem poleti in ponoči, babice v porodni so bile še nekako v Redu...bolj me je presenetil anesteziolog star blizu 80 let v pokoju.....želela sem EA vendar sem se v trenutku ko je prišel premislila...
po porodu ko so me pa želele odpeljati na odd pa raje ne bi komentirala...sestre na odd po moje ne sodijo na to delovno mesto ampak kam kjer bi imele opravka z drekom ne pa z mladimi mamicami ki rabijo sočutje in nežnost ...zato so tam. Ko sem vstajala iz porodne postelje mi pribije sestra iz odd če mislim vstat da ona me ne bo nosila...halo sej me ni treba nosit samo malo težje se pobiram ker sem ravno rodila....
Na odd so si sesre sredi noči pripravljale večerje da te kap.....pekle so čevapčiče da je smrdelo za bruhat. Če sem karkoli vprašalo se jim je vedno mudilo in z odg so bile vedno zelo nesramne....
moje mneje je da veliko sester v kr porodnišnici nima srca in niso primerne za to delo ki ga opravljajo.....upaam da si to čimpej prebere glavna sestra IN UKREPA......

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 20.11.2008 12:57:39 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
20.11.2008 20:25:40   
kamilija
IZVIRNO SPOROČILO: krenaa

mislim,da vsi skupaj vse mal preveč napihujete vso stvar-če ste vse mamice bi laho vedele kako porod poteka in zakaj vas baica pride toliko krat pogledat. Ne vem zakaj sta se spravili na zdravstvene delavce-saj so samo ljudje tako kot vsi ostali, delajo po najboljših močeš,čez trgovce, bančne uslužbence in da ne bom našteval še naprej se pa noben ne pritožuje, raje se posvete mal otrokom in možem pa bo vse lepše.



Zato, ker nekateri zdravstveni delavci mislijo da so bog i batina. Da si lahko vse dovolijo. Ne govorim to za vse, veliko pa je takih. V končni fazi so pa le javni uslužbenci, ki jih plačujemo državljani.

(odgovor članu krenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
20.11.2008 20:30:58   
kamilija
Pa še to. V porodnišnici res rabiš prijazno besedo in sočutje. Ne pa da že 3 ure po porodu prileti blagajničarka in zahteva takoj denar za ultivo.
Ja res bom pobegnila ja.

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
20.11.2008 20:31:25   
kamilija
nosečka maja, si julijka ane?

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
22.11.2008 11:33:25   
l.daisy
IZVIRNO SPOROČILO: kamilija

Pa še to. V porodnišnici res rabiš prijazno besedo in sočutje. Ne pa da že 3 ure po porodu prileti blagajničarka in zahteva takoj denar za ultivo.



nekaj podobnega se je zgodilo meni... rodila sem pozno popoldan, zaradi manjših komplikacij ostala v porodni do pol desetih zvečer, potem so me prepeljali na oddelek, zjutraj pred vizito pa je prišla administratorka, da imava še nekaj za poračunat... (prisotnost očeta) in če nimam, naj mi nekdo prinese denar....
ja ddddddddddddddddd....


IZVIRNO SPOROČILO: kamilija
Ja res bom pobegnila ja.


očitno so se tudi pri meni bali tega... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
22.11.2008 11:36:40   
l.daisy
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Jaz sem že dostikrat povedala, kaj mislim o KR porodnišnici, ne bom se tukaj v nedogled usajala, ker naredijo itak nič. Zdravstvo je celotno v kur**, vseeno pa obstajajo svetle izjeme. Na oddelku je bila to sestra Mojca. Tretji dan sem jo prosila za dodaten, četrti paket vložkov, sem ga dobila, četrti dan pa še za enega, pa mi je povedala, da mi ga ne sme dat, ker vsaki pripada samo 5 paketov. Kljub vsemu je potem od nekod prinesla par vložkov, na lastno roko. Tako da nekaj lepega lahko tudi jaz povem user posted image


najbolj prijazno bitje v KR porodnišnici.... zlata punca, res... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
23.11.2008 18:19:51   
nosečka maja
Kamilija tudi jaz sem julijka.....upam da se kdaj srečamo na kakšnem srečanju.

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
1.12.2008 10:24:07   
max
mene pa zanima če je katera od vas šla na 3d/4d ultrazvok v kranj?
kakšne so izkušnje? jaz sem slišala samo za domžale da so full dobri.

(odgovor članu nosečka maja)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
1.12.2008 10:28:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: l.daisy

IZVIRNO SPOROČILO: kamilija

Pa še to. V porodnišnici res rabiš prijazno besedo in sočutje. Ne pa da že 3 ure po porodu prileti blagajničarka in zahteva takoj denar za ultivo.



nekaj podobnega se je zgodilo meni... rodila sem pozno popoldan, zaradi manjših komplikacij ostala v porodni do pol desetih zvečer, potem so me prepeljali na oddelek, zjutraj pred vizito pa je prišla administratorka, da imava še nekaj za poračunat... (prisotnost očeta) in če nimam, naj mi nekdo prinese denar....
ja ddddddddddddddddd....


IZVIRNO SPOROČILO: kamilija
Ja res bom pobegnila ja.


očitno so se tudi pri meni bali tega... user posted image user posted image user posted image



kdaj pa bi bil za vas "idealen" čas?user posted image

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
1.12.2008 12:24:44   
kamilija
Ne gre se tukaj za čas, ampak odnos. Če si že rodila , veš v kakšnem stanju si po porodu. Rabiš prijazno besedo, ne pa takojšen zahtevek denarja. Tudi tista administratorka bi bila lahko malo sočutna ali vsaj prijazna. Ne pa kokr en gestapovc.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
1.12.2008 20:43:35   
PikicaT
Zdej ste me pa kar malo prestrašile s temi vašimi izkušnjamiuser posted image .
Glede na to, da imam PDP 31.12., lahko samo upam, da se bo začelo dogajati prej ali pozneje in predvsem čez dan. No ja, kakorkoli bo pač bo, nimam kaj... Nekak bo treba tegale našega rožlet spravit na svetuser posted image . Upam, da nam bodo zvezde naklonjene.

Imam pa eno vprašanje za vse mamice, ki ste rodile v KR. Je dovolj vse opreme (mislim za nas novopečene mamice) v porodnišnici, ali je priporočljivo res celo potovalko s sabo prinesti? Itak bom imela vsega preveč, ampak ziher je pa ziheruser posted image . S tem mislim na hlačke za enkratno uporabo, brisače, predvsem pa vložke. Zaenkrat sem si kupila samo dva paketa VIR80. Kakšne so vaše izkušnje. Ne predstavljam si ravno koliko tega materiala se potroši...

Hvala za vaše odgovore, da mi boste malo olajšale pripravo torbe za v porodnišnico.

_____________________________

PikicaT

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
1.12.2008 21:27:02   
Kranjcanka
PikicaT:
edino kar sem uporabljala svojega so zobna scetka, zobna pasta in milo. Vlozkov, hlack za enkratno uporabo, brisac, spalnih srajic in halj je pa kokr ces. tudi, ce jih porabis, brez tezenja in odvecnih besed dobis. Kar sem vzela s sabo je bilo cisto prevec. mogoce je samo fino ce imas svoje copate. uni plasticni natikaci, ki jih dobis tam, so bolj hecni.

pa nikar se prevec ne prestrasit. jaz imam cisto okej izkusnjo, pa sem imela kar malo zakompliciran porod. ene mamice tezko razumejo, da se med njihovim porodom svet se vedno cisto normalno vrti in da pac niso sredisce vesolja. saj je razumljivo, da tako cenijo ta dogodek, je pa tudi res, da je posebej pomemben samo za njih in njihove druzine. za nekatere je to obcutljiv dogodek in zato toliko bolj intenzivno reagirajo na kar obicajno gotovo ne bi. whatever, brez skrbi, imas zelo lep PDP :)

Srecno

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
1.12.2008 21:50:11   
Mišni
ene mamice tezko razumejo, da se med njihovim porodom svet se vedno cisto normalno vrti in da pac niso sredisce vesolja


To pa ni bilo zdajle ravno fer, ker to preprosto ni res.

Jaz nisme niti malo zahtevna, meni se sploh ne zdi vredno omenjat spalnih srajc, niti hrane. Ma briga me tistih par dni, kako izgledam in kaj jem. Nisme niti na modni pisti niti v hotelu.

Mi je pa vseeno grozljivo, če ti med porodom pri najhujših popadkih nosijo list papirja, da podpiši, da nočeš sodelovat, pa da ko se s porodne postelje težko spravljaš na posteljo na oddelku, rečejo, da pohiti, da te ne mosli nosit, pa da ti reče, da se hitro zmigaj na bok obrnit za dojenje (po CR to boli kot hudič), ker nima časa cel dan čakat.

No, samo toliko, da tega ne bi bilo, da bi bile samo mičkeno prijazne, pa bi bilo prijaznosti polna kapa.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
1.12.2008 21:55:12   
benika
edino kar sem uporabljala svojega so zobna scetka, zobna pasta in milo. Vlozkov, hlack za enkratno uporabo, brisac, spalnih srajic in halj je pa kokr ces. tudi, ce jih porabis, brez tezenja in odvecnih besed dobis. Kar sem vzela s sabo je bilo cisto prevec. mogoce je samo fino ce imas svoje copate. uni plasticni natikaci, ki jih dobis tam, so bolj hecni.


Tule se jaz ne bom čisto strinjala s tabo. Jaz sem rodila 4. januarja, ravno po praznikih. V 3 dneh sem bila tam 20. porodnica in kar se tiče brisač, halj in rjuh je bilo stanje katastrofalno. Brisače nisem dobila nobene, za halje pa je bila tudi kr kriza.
Jaz ti priporočam takole; s seboj vzemi vse za svojo osebno higieno ter obvezno brisače ter copate ali natikače. V P dobiš 5 mrežastih hlač, kar je čisto dovolj ter 5 paketov vložkov. Z njimi je pa tako...po porodu precej krvaviš in jaz sem v 1 dnevu porabila 1 zavitek vložkov, pa je bilo še to prve dni premalo. Halje si zjutraj vzemi dve, če se le da. Tudi za otročka poskrbijo tam, tako da zanj ne potrebuješ ničesar.

Pa še moja izkušnja iz KR porodnišnice...obakrat fenomenalna. Tako v porodni sobi kot na oddelku nisem imela nobenih težav in  pripomb, razen ena sestra pri otročnicah misli, da drži Boga za jajca in se tako tudi obnaša. Tako da nimamo vse tako slabih izkušenj, res pa je, da je lažje grajat kot hvalit.

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
2.12.2008 14:24:34   
kamilija
Kranjčanjka si kakšna babica ali medicinska sestra? Tole res ni bilo fer. Me zanima kako bi govorila, če bi imela kakšno drugo babico. Ne pravim, da so vse take, ampak ene par jih pa je. Brezveze no.
Kar se pa tiče vložkov, sem jaz dobila dva paketa in to je to. Prinesli so mi potem moji še tri pakete. Jih pa rabiš tudi doma, tko da boljš več kot manj. Spalne srajce en dan sploh nisem dobila, čeprav sem mela krvavo, ker jih ni bilo. Spodnje hlačke sem pa kr vzela iz vozička. Tudi brisače tisti dan ni bilo, tako da fajn da sem imela eno sabo.
Če bi se sedaj še enkrat odločila o kraju, bi šla definitivno na Jesenice.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
2.12.2008 14:25:54   
kamilija
Aja, pa nisem dobila nobenih copat ali karkoli za na noge. Sem šla v svojih natikačih na oddelek.

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
2.12.2008 16:41:47   
clara23
Nosečka Maja, tudi mene je presenetil 80 let star anesteziolog, vendar sem mu v upanju da se bom znebila bolečine pustila da mi je brskal po hrbtenici...NAPAKA!! EA mi ni prijela, potem pa sem 3 dni imela omrtvičeno stegnenicouser posted image . Plačati sem pa vseeno mogla.

Pa še tole bi povedala glede babc v Kr...tudi mene so v porodni na nek način poniževale..ker sem rekla da ne morem več, da me preveč boli in da bi rada da bi bilo že vsega konec se je ena prav smejala, potem pa so se med sabo pogovarjale kako še nikoli niso vidle kaj takega, da kakšna mami pa bom če že zdaj tako jamram, itd..bilo jih je pa več ampak za nobeno žal ne vem imena..

Glede spalnih srajc pa tole..sem imela čisto krvavo pa sem prosila eno babco če lahko pač dobim novo pa se je nekaj kremžila..jaz sem se pa znajdla in sem šla do ene druge sestre (je taka skodrana z očali, mlada, pa tablete nosi po sobah) ki  je za moje pojme edina človeška in prijazna tam na oddelku pa mi jo je brez problema dala. Pa tudi za dodaten paket vložkov ni komplicirala. Vsaj ena..

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
2.12.2008 16:42:26   
clara23
Aja..pa še tole..naslednjič grem zihr v Postojno po EA..bo vsaj prijela

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
2.12.2008 17:57:09   
Tonchka
Jaz sem obakrat rodila v Kranju in bila še kar zadovoljna z vsem, sploh v drugo, so bili vsi ful prijazni, od zdravnikov, babic v porodni, sester na oddelku, skratka sem bila ful pozitivno presenečena. Tudi srajc, vložkov in ostalega je bilo dovolj. Je pa res, da nisem imela zahtevnih porodov in z mano in mojim otrokom niso imeli nobenega prevelikega dela. Verjamem, da ste imele pa mnoge tudi grenke izkušnje, ampak vam povem, če bi meni kdorkoli nabijal s takimi, kot tukaj včasih preberem, bi se po mojem tako skregala in jim take nazaj povedala, da bi bil joj!!!!! Mater, kaj pa imajo sploh za komentirat, kakšna mama bo katera, pa kdo naj pohiti pri vstajanju s postelje,....mislim ne moreš verjet. Po mojem, če bi mi kakšen rekel, da naj hitro vstanem s porodne postelje, ker me "ona" že ne bo nosila, bi ji vrgla v glavo prvo reč, ki bi mi prišla pod roke. user posted image
No, če sem pa ravno pri babicah v Kr. por. (pa čeprav to ni pravi forum za glasovanje) moram pa izpostaviti babico Evo Jerše. Prijazna, topla in ful simpatična.user posted image

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
2.12.2008 21:32:37   
Mišni
Mater, kaj pa imajo sploh za komentirat, kakšna mama bo katera, pa kdo naj pohiti pri vstajanju s postelje,....mislim ne moreš verjet. Po mojem, če bi mi kakšen rekel, da naj hitro vstanem s porodne postelje, ker me "ona" že ne bo nosila, bi ji vrgla v glavo prvo reč, ki bi mi prišla pod roke.


Ne pa ne bi, ker ne bi mogla. Takrat se premikaš komaj, tako boli, kje da bi še kaj metal zraven.user posted image  Uni te pa fletno ponižujejo, ker vedo, da nič ne moreš. Res fajn filing.

Jaz sem se enkrat razburila, pa se ne spomnim, kaj je že bilo. V trenutku me je tako glava začela bolet, še nikoli v življenju me ni. Čutila sem bolečino, kako mi je šla po hrbtenici v glavo in potem tam obstala tako močna, da nisem ničesar slišala, pa blazno me je bolelo. No, so potem poklicali zdravnico, da mi je ptitisk izmerila, a niso nič ugotovili. Ugotovila sem samo jaz, in sicer, da se zaradi takih krav ni vredno sploh sekirat, tako da se mi je najbolj zdravo zdelo potem vnaprej to poniževanje ignorirat. Ampak je dejansko bilo. Še cimra, ki je slišala, je ostala odprtih ust in mi je pozneje rekla, da sploh ni mogla verjeti, kaj sliši.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
3.12.2008 8:10:53   
kamilija
Mišni, ne morem verjet, da se lahko tako obnašajo. Mene je žalila babica v porodni, na oddelku pa ne. Je pa res, da sem eno poznala.
Javni uslužbenci, ki jih plačujemo državljani. Sploh se ne zavedamo, koliko denarja gre v zdravstvo.Najprej od naše plače, potem pa še dodatno zavarovanje. Pacienti smo v bistvu stranke, saj porodnišnica dobi denar od zdravstva za naš obisk. Pa se potem tako obnašajo. A se res ne da nič naredit, vsaj za prihodnje porodnice?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
4.12.2008 10:42:20   
nosečka maja
čao
Jaz bom tkole  rekla....poznam veliko mamic ,ki so rodile v kranju( sosede . pijateljice, sestrične) nekatere že dvakrat in vse razen ene, ki ima veze v porodnišnici (pozna babico v porodni) sO mi rekle katastrofa....
Da imajo podn odnose do mladih mamic...da jih ponižujejo že med porodi.... Če kaj zastokajo,da  ...... Kakšne mamice pa bodo in še hujše besede, da se  smejejo med porodom kot češ, da glejo kaj se pa gre.
V glavnem sama imam podobno izkušnjo in lahko rečem, da se  večina sester in babic obnaša porazno.Ko se sama spomnim na dneve ki sem jih preživela v porodnišnici kr mi postane kAr hudo.......


3d/ 4d UZ meni ga je delal dr RIZNER...kao najboljši ultrazvočist.... ko mi je delal uz si je kr sam sebi nekja mrmral....če sem ga kaj vprašala  mi je zabrusil da gleda in da mi bo pol vse povedal .....halo povej mi zdej kaj vidiš(obrazek , rokico , nogico)Zato sem prišla na 3d uz. in ko je bilo konec mi je rekel samo da nosim zdravega otročička   in to je to. potem sem ga vprašala še za spol in mi zabrusi......ja sej niste nč vprašala...HALO .....seveda sem hotela vprašat pa ste mi  zabrusil da mi boste na koncu vse povedal.....no potem mi je šel pa še enkrat gledat ves nejevoljen ( a sem bla jaz kriva)  in itak ni nč videl . Slikice sem dobila pa ene dve za domov ....ampak na slikicah se ni nič kaj videlo.

Potem sem šla na 3d /4d uz v domžale v ordinacijo kaliste....super dr. med uz mi je kazala oBrazek prstke popek nogico, pokazala je kako srček bije ki se ga je tudi slišalo ...naredila mi je CD Z super lepimi slikicami obrazka...vidijo se vse poteze in drugih delov telesa, posnela mi je tudi bitje srca ki bo res lep spomin. Aja povedala je tudi da se lepo vidi da nosim punčko,


PORODNIŠNICA KR NA VSEH PODROČJIH PODEN

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 4.12.2008 13:49:00 >

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
4.12.2008 14:37:52   
Naša črtica koraka
Ni poden, ne. Ni pa super-duper!


Sem 2x rodila tam, nazadnje letos.

Osebje v porodni je bilo prijazno, strokovno in skrbno. Tako zame, kot tudi za otročka.

na oddelku so bile sestre, ki skrbijo za user posted image  kot tudi zdravnice nežne, pozorne, skrbne, optimistične, strokovne, prav vse pa so navdušene nad user posted image  in zanje najdejo kakšno pohvalo. Sestre in zdravnice, ki pa skrbijo za "žene", kot one pravijo mamicam, so pa hrupne, neosebne, naveličane a vseeno ne težijo, če ti ne težiš njim.

Na tem mestu bi pohvalila fizoterapevtko, ki ste jo verjetno vse spoznale, saj vsem kaže vaje za misično dno. Nima sicer kakšnih "materinskih" kvalitet (v smislu potrpežljivosti) je pa strokovna in predana svojemu delu, resnično so njeni nasveti zlata vredni.

Pohvalila bi tudi kuhinjo. Tako dobro kuhane hrane ko sem bila tam prvič, nismo imeli. Ne samo da je bila okusna, bila je tudi pravilno pripravljena ... za primer: zelenjavna juha: ni bila to ena menza juha iz zamrznjene zelenjave v kateri bi plaval le grah, krompir in korenje. Ne, bila je to juha z RAVNO prav kuhano zelenjavo, ki je s tem ohranila okus, minerale, vitamine (paprika jih ima ogromno) in z razkičnimi vrstami zelenjave ... pa če pomislim le nato, da je bila to juha kuhana za več sto ljudi! Kapo dol!

skratka, vsa pohvala res ODLIČNI kuhinji. Njim gre zahvala, da sem bila sita in posledično zadovoljna in srečna, kar so imenitni pogoji za nastajanje mleka!



Edine želje, ki jih imam so spalne srajce in brisače. Tega bi lahko res imeli malo lepše ... morda bo kakšen donator pomislil tudi na lepoto mladih mamic.

(odgovor članu nosečka maja)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   [Brisano sporočilo]
4.12.2008 20:08:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naša črtica koraka)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
5.12.2008 22:22:41   
Miska2
Jaz tudi ne... ker je tudi moja izkušnja SUPER: zdravniki, babice, sestre (tu še posebej velja, da lepa beseda lepo mesto najde), hrana, fizioterapevtka, pediatri, strokovnost, skratka VSE.

Ko sem bila tam, se je tudi en dan zgodilo, da so mi rekli, če mi lahko domači prinesejo kako brisačo, ker jim jih trenutno primanjkuje, pa me to ni čisto nič motilo.

Če samo pomislim, česa vse sem bila v treh dneh deležna (vsa medicinska oskrba, sanitetni material, tablete, odlična hrana), kako draga je oprema in vsaka porodna postelja, in predvsem, koliko bi tak porod in taka oskrba stala v tujini, sem vesela, da je tako, kot je!

Naslednjič, kadar to že bo, grem spet v Kranj. Tudi vsem bodočim mamicam želim tako dobro izkušnjo! Srečno user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?