|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
9.12.2022 16:37:35   
Pikcapokca
Oo Anonimna super seznamcek 😊 dodam se par info za mene. 25 let, MB, to bo moj prvi otrok, prvi pregled bo 12.12. 😊Kaj ve se ze zdej vse narocate na nuhalno? Vrjetno ste to te ki ste ze imele prvi pregled ne?

(odgovor članu nosecka1991)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Julijke 2023
9.12.2022 16:53:50   
Rdecka
Pikcapokca, sem mislila napisat isto vprasanje..moj pregled je drugi teden in o nuhalni se nisem razmisljala...
A se se katera sekira koliko dvigne? Danes sem premikala precej tezko gajbo (itak,razmisljat pa ne), in me zdj mal skrbi...

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Julijke 2023
9.12.2022 17:43:53   
4.mama
jaz sem klicala samo zato da vidim dali jer res Nify na napotnico, ker je dugače kar drag pa smo padle s prijazno sestro v debato in tako sem izvedela kdaj naj bi prisla na Nifty in NS, čakam pa prvi pregled da se naročim

(odgovor članu Rdecka)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Julijke 2023
9.12.2022 18:37:47   
nosecka1991
Meni je gin povedala na prvem pregledu da se morm naročit na NS

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Julijke 2023
9.12.2022 19:57:23   
nevergiveup
Jaz bi pa samo svinarijo jedla... drugace mi je slabo... sploh ne štekam zakaj moram toliko sranja pojest, da mi ni slabo?? Sama maščoba pa ta slabi ogljikovi hidrati!! 😳😳😳 Najraje bi prvo tromesečje prespala, ker sem samo tečna/lačna/zaspana 🥴🥴🥴🥴 Zbudite me prosim enkrat februarja, ker grem sama sebi na živce 🤣😅🤣

(odgovor članu nosecka1991)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Julijke 2023
9.12.2022 21:01:38   
4.mama
jaz pa živim od coca cole z vodo i pettit piskotov, vse ostalo smrdi, slabo mi je bilo danes samo dopoldne, ne gre mi pa nikakor za jest in vode ne morem pit

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Julijke 2023
9.12.2022 22:03:29   
foxy_cat

Joj... Jaz sem dvigovala cca. 10kg škatle v torek zvečer pred spanjem, pa je bilo vse ok, no v sredo sem jih pa spet me je pa sam zaštihalo spodaj, šla na wc in evo kri v izcedku. Ne vem ali je bilo zaradi škatel ali bi tudi drugače...  Tako da odsvetujem. Jaz imam zdaj mirovanje, bog ne daj kaj težkega dvigovat niti pomislim ne več.
IZVIRNO SPOROČILO: Rdecka

Pikcapokca, sem mislila napisat isto vprasanje..moj pregled je drugi teden in o nuhalni se nisem razmisljala...
A se se katera sekira koliko dvigne? Danes sem premikala precej tezko gajbo (itak,razmisljat pa ne), in me zdj mal skrbi...



(odgovor članu Rdecka)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Julijke 2023
9.12.2022 23:12:47   
Anonimen
Jaz sem do zdaj vedno delala Nuhalno v Dravljah - zdaj so na novi lokaciji ampak se kar jim recemo Dravlje :) 
In bom tokrat, ce pridem do tja, tudi sla k njim. In upam, da bo vse OK.
Me zanima kje delajo UZ pregled, kjer lahko pripeljes svoje otroke? Bi jim presenecenje pripravila, pa da tam prvic vidijo in ugotovijo, da bodo dobili sestrico/bratca. Ve katera kje bi to bilo mozno? 
(Anonimno darilce)

(odgovor članu foxy_cat)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Julijke 2023
10.12.2022 8:39:33   
foxy_cat
Jaz sem tudi delala v Dravljah nazadnje, pa še pri Pušenjaku sem bila za spol. Sedaj živimo pa na štajerskem, je kakšna iz teh koncev, da ve kje so kaj dobri?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Julijke 2023
10.12.2022 10:42:01   
Anonimen
Punce, jaz sem se pa danes prvic zbudila cist dobr. Predobr. Prsi me ne bolijo. V prsnem kosu me ne tisci in spodaj je tudi pritisk popustil. 
Tko dobesedno cez noc, se je vse umirilo in zdaj sedim v dnevni in cakam, da se kaksen znam vrne nazaj. 
In si govorim, pa ne ze spet .... sem pa 7t5d. 
Upam, res upam, da je samo zacasni premor, ker do zdaj sem bila pa skoz v napetosti in skoz me je tiscal in bolel, zdaj pa nic od nic. K da je navaden dan. 
Strah me je najhujsega ... kako naj preverim? Kaj lahko sploh nardim? 
(Anonimno darilo)

(odgovor članu foxy_cat)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Julijke 2023
10.12.2022 11:54:03   
4.mama
.Anonimna te popolnoma razumem, meni je tudi danes manj slabo in tudi že paničarim a me prsa bolijo vseeno. Me pa dol ne tišči, nikoli me ni

in ravno prej sem brskala po netu kaj pomeni če ti kar naenkrat manj slabo in manj znakov, verjetno je to odvisno od dneva. Če te full muči pokliči v porodnišnico, meni je zadnjič rekla da bolje 100 prit brez veze kot ne priti. Pa povej da si en dan imela roza izcedek.

Jaz nisem nikoli tako paničarla kot paničarim tokrat, nikoli nisem imela znakov pa jih niti nisem pogresala, sedaj pa vsak dan ko niso tako intezivni sem čist gotova.

Anonimna v mislih sem s teboj in naj te ne bo sram poklicat v porodnišnico, pri nas v Postojni so full prijazni vsaj jaz imam take izkušnje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Julijke 2023
10.12.2022 12:55:08   
Anonimen
Bedno se pocutim. Se joske so se omehcale in se zmanjsale, niso vec napete in obcutljive in misice naokol niso napete, prou vse okol prsnega kosa je popustilo. Kako pa vi cutite ta pritisk/bolecino okol prsi? A lahko katera opise, ce se da? ......Se spomnite k sem pisala da se tud ponoci zbudim k da bi kvihtala prsni del in imela musklfiber, zdaj pa me nic ne boli, cist so blahhh mehke in skoraj neobcutljive.......Kako je to mozno tako cez noc? .....Zdaj vbistvu vse simptome k sem jih imela prevlada bolecina v grlu, se ze mal k angini premika, tko da od vsega me najbolj grlo boli. Pa pijem caje, lizem tabletke in grlo se kr nagaja, se ne premika na bolje. Mi pa zdajle grlo angina karkol cist dol visi. ............. rada bi nosecniske simptome nazaj! 

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Julijke 2023
10.12.2022 13:24:02   
4.mama
kliči v porodnišnico, nič te ne stane

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Julijke 2023
10.12.2022 13:29:32   
Anonimen
Ves, kaj delam zadnje ure? Berem forume in iscem pozitivno sporocilo, da je vse ok. In se seveda psihiram. Boljs bi bilo, da grem mal pospravljat po bajti... 
....Urgenca mi nic ne bo pomagala ... samo cas bom izgubila ... sej a ti lahko kj pomagajo? A obstajajo tablete k ti pomagajo? A katera ve, ce obstaja kaj, k ti zdravnik lahko predpise? ....
Skoda, ker nimam Angel sounda, da preverim, mogoce bi pa kj nasla, ceprav je verjetno resnicno prezgodaj, da bi z AS v 8 tednu slisali srcek preko te naprave? Ali pac? Ali ga katera ima in ga je ze uporabila? 

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Julijke 2023
10.12.2022 17:42:20   
4.mama
je kaj bolje?

jaz sem se odpravla u shooping da ne razmišljam, mi je bilo v trgovinah kr slabo al bolje kot doma v tem vremenu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Julijke 2023
10.12.2022 18:11:26   
Rdecka
Anonimna drzi se. Jaz bi tudi sla na tvojem mestu na urgenco in rekla za krvavitev...Drugace edina stvar ki jo v tem casu dobis je dabroston-umeten progesteron,ki je kao podpora nosecnosti..koliko pomaga je pa drugo vprasanje... odvisno kaksna je stvar. Pa kaksne stvari proti krcem ali slabosti...
Mislim pa da angelsound ni se ravno uporaben tako zgodaj...pa ce utripa ne bos takoj nasla,te bo se bolj napsihiralo. Tako d tvoj izhod iz panike je obisk dr. :) 
Drzim pesti, da bo vse v redu :)

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Julijke 2023
10.12.2022 18:42:49   
Anonimen
Vbistvu nimam nobenih krvavitev, nisem nic krvavela. Edino par dni nazaj enkrat dopoldne ko sem sla dopoldne na wc, je bilo rahlo roza ampak res svetlo roza in se to samo takrat in nikoli vec. ...... . . . . . . . . . . . .. . . . . . .  Danes se pa pocutim veliko bolj normalno, kot pa noseco. In to mi res ni vsec. Res pa da je sobota in da ni tipicen delovni dan in imam veliko prostega casa za cutit obcutke in ne cutit in razmisljat o signalih in simptomih in cutim da ne cutim nic posebnega oz nic pretirano nosecniskega. Vem, da dneve prej, pa sem in to res zelo bolj intenzivno. .... .. .. .. . . .. ... ... .. Se vam javim jutri in upam, da se zbudim nazaj z znaki. ....... grlo pa hladim z Isla tabletami in pomagajo. 

(odgovor članu Rdecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Julijke 2023
10.12.2022 21:37:09   
cbelca2
No da se malo razpišem. Sem vmes 2x pisala in mi ni objavilo, ne vem zakaj. V glavnem pri datumu 14.7 sem verjetno 2x jaz vpisana-1x anonimna. Na pregledu ki sem ga imela 28.11.  Sem bila 7t in 1dan. Narocena sem tudi na NS zadnji teden letos.Sem pa kupila angelsound, da bi z njim starejsima dala za poslusat ko jima poveva. In seveda sem takoj sprobala (2dni nazaj 8t 4d) in se je že slišalo ❤. Še zelo hitro sem našla. Ne vem pa koliko prej bi se že slisalo. Še vedno me muči slabost in bruhanje...in utrujenost!!!spim po2-3ure več kot pred N.Vsem tukaj želim da bo vse v redu in se julija veselimo naših 🌞 in res samo pozitivno razmišljajte!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Julijke 2023
10.12.2022 21:47:03   
nevergiveup
Anonimna, res ti ne more noben nič pomagat, da se nosečnost obdrži ali ne v tej fazi. Lahko ti pa naredijo UZ in preverijo ali je vse ok, ker utrip in velikost ploda pa pri tej starosti že kar veliko povesta ali je z nosečnostjo vse ok ali ne... Jaz sem dvakrat zaradi izginotja vseh simptomov kar naenkrat šla in obakrat so tudi potrdili, da se nosečnost ne razvija naprej. Je pa to lahko tudi psiha seveda, čeprav jaz pri tolikih nosečnostih in otrocih sem točno vedela, da nekaj ne štima 😞 Samo človek sam sebe najbolje pozna. Nisem imela nikoli fuuuul ekstremnih simptomov, sem se pa počutila drugače kadar se je nosečnost normalno odvijala. Težko opišem, ampak pač drugače... Vsekakor sem vedno želela vedet čim prej pri čem sem in sem kar vedno odkorakala na urgenco. Na žalost sem imela obakrat prav...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Julijke 2023
10.12.2022 21:49:02   
Anonimen
Cbelca iz kje si, pridem na obisk iskat srcka :) Kva bi dala, da imam zdajle tole napravo doma. Sem jo pred leti posodila svakinji in mi je nikoli ni vrnila. 😢 zdaj bi bilo zelo cudno, da jo vprasam, ce jo se ima. Itak mocno dvomim, da jo ima. 

(odgovor članu cbelca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Julijke 2023
10.12.2022 21:53:09   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: nevergiveup

Anonimna, res ti ne more noben nič pomagat, da se nosečnost obdrži ali ne v tej fazi. Lahko ti pa naredijo UZ in preverijo ali je vse ok, ker utrip in velikost ploda pa pri tej starosti že kar veliko povesta ali je z nosečnostjo vse ok ali ne... Jaz sem dvakrat zaradi izginotja vseh simptomov kar naenkrat šla in obakrat so tudi potrdili, da se nosečnost ne razvija naprej. 



Sej to ... al je psiha al je pa resnica pred kateri si zaenkrat se zatiskam oci... pa sem rekla, da bom tocn vedla, ce in ko bo prisel tale trenutek. In zdaj k mogoce je, si nocem priznat. Najbolj me skrbi ker me prsi ne bolijo vec. Imam druge zdravstvene tezave zdaj, grlo zelo boli, rahel glavobol in rahlo povisana temperatura, to da sem utrujena itak ni nic novga, ze psiha dela domov, da sem upraviceno utrujena. Bom sla pocas pod tus in v pizamo in spat, pa upam, da se jutri zbudim spet "nosecnisko polomljena". 

(odgovor članu nevergiveup)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Julijke 2023
11.12.2022 8:29:49   
Anonimen
Hej, tudi jaz sem se predvcerajsnjim zbudila popolnoma brez simptomov, se psihirala cel dan, jokala, pregooglala VSE! Naslednji dan se ponovno zbudim brez vsega, se mi je pa sredi dneva noro dvignilo in sem izbruhala vse. Prsi me pa se vedno ne bolijo, le slabo mi je vcasih. Se tolazim, da verjetno gre le za nihanje. Zaradi slabih izkusenj sem tudi jaz  panicna, ampak sem si rekla, da ne bom googlala vec - kakor bo, bo. Je pa grozljiv obcutek, res…Anonimna2

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Julijke 2023
11.12.2022 10:53:40   
4.mama
Anonimna (darilce) kako smo danes? javi ker me skrbi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Julijke 2023
11.12.2022 13:19:31   
Anonimen
Anonimna#2, tocno vem, kaj prezivljas. Koliko t/d si noseca? Jaz sem danes 7t6d in upam, da sem se. Nic ne morem naredit, kar bo bo, upam le na najboljsi rezultat in da je tole zacasno, da so simptomi bolecega grla in migrene in te viroze prekrili znake nosecnosti. Nevem tolazim se z vsem mogocim in upam, da je vse ok. 
4mami, kako si pa ti kj? Vse OK? Kako se pocutis? Pa ostale? 


(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Julijke 2023
11.12.2022 14:03:19   
Anonimen
Mislim, da sem nekje okoli 9t. Sem se do sedaj izogibala racunanj, predvidevanj kdaj bo kaj, bolj da se “zascitim” ce bo karkoli… upam, da se bom po pregledu bolj veselila :) cudna sem, kaj naj :DRes ne vem zakaj mora bit tole tako tezko…Upam, da ste ostale dobro! Vas imam v mislih. 
Anonimna2

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?