|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
15.7.2006 15:02:06   
TaRe*
Hotel Liburnija na Pagu.
Obup  od obupa.

Pa bili smo z relaxom.Z njimi ne grem nikamor več.
Poleg tega,da smo zahtevali najmanj 3 *** o ceni sploh nismo debatirali(ker smo pač hoteli nekam iti še zadnje dni moje porodniške)
No,rezultat je bil ta,da smo dobili podn ,kjer nismo ostali več kot 10 ur.
Hotel baje nikoli ni imel 3 ***,Relax pa je imel na svoji internetni strani ponudbo z tremi***.
danes mi je žal,da nisem šla kam naprej z svojo pritožbo,ker bog ve,koliko družin takole user posted image .,

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu tamala83)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
20.7.2006 10:27:03   
Anonimen
pri nas pa je bil dopust - katastrofa pred enimi 3 leti v Zadru, apartma v naselju (v bistvu je bil del stanovanjske hiše bližini hotela Borik) pri eni družini - lastnik se je pisal Stričevič in je tam prebival s snaho. prava katastrofa. pa ne zaradi apartmaja ali morja, oooo ne. lastniki so bili taki - prostislovensko nastrojeni. imam dokaze za to.
če bi ne plačali apartmaja, bi se kar takoj spokali domov, smo se pač odločili da iz grozne situacije nardimo najboljše... pol smo pa bili več ali manj v mestu ali pa na izletih v okolici, sam da nam ni blo treba poslušat tistih hinavcev. sem pol napisala organizatorjem pritožbo, takšno sočno....

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
20.7.2006 14:23:26   
m76
pa je kaj pomagaluser posted image . Jaz ne bi pisala pritožb, ampak se raje prej spokam kam drugam, če vidim da bo zadeva bolj tko, tko. Škoda dopusta, že tko ga je mal...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   NAŠ NAJSLABŠI DOPUST
22.7.2006 7:37:56   
KIRA
http://blogistika.blogspot.com/

< Sporočilo je popravil KIRA -- 22.7.2006 7:39:23 >

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: NAŠ NAJSLABŠI DOPUST
1.8.2006 22:14:42   
Anonimen
pritožba pomaga, ker dobiš povrnjen del denarja. Jaz sem ga!user posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
5.8.2006 20:06:19   
Anonimen
Moravske toplice-terme3000-app. prekmurska vas

Včeraj smo se vrnili iz dopusta,ki smo ga preživeli v prekmurski vasi-terme3000.Vrniti bi se morali danes,a smo dopust skrajšali,zaradi slabega vremena in predvsem zaradi nečistoče in določnih napak,ki smo jih doživeli v apartmaju.Naj povem,da ni bil med cenejšimi.In tud mi nismo tako zlo občutljivi.No,v apartmaju so nas pričakali:
*odstriženi nohti in lupine od kuhanih jajc-na terasi
*lepljiva ograja na stopnicah
*smrad v kuhinji,da nihče ni mogel ničesa jesti
*v otroških sobi nevem,kaj je bilo narobe s posteljo-z sestro naju je obe tako srbela koža,da sm se jaz po nogah in po lasišču skrampala do krvi,čeprav sem bila pred tem sveže stuširana
*v kuhinji je manjkal velik del posode,katera naj bi bila v app. po seznamu-ni bilo kozarcev,krožnikov,friteze,nožov,posode...
*brisač sploh ne hodijo menjat
*v otroški sobi sploh ni bilo omar,niti nočnih omaric,samo ena normalna,in ena zložliva(potovalna) postelja
In potem na bazenih:
*spolska tla-nešteto krat mi je spodrsnilo
*v "nafta" bazenu kar plavajo koščki človeške kože-fujjj...

Sej ni blo vse tako slabo-osebje se je trudilo.Sam zaradi določenih stvari ti mine do takšnega dopusta.Sedaj se doma počutim kot v raju.In prekmurska vas me več ne vidi.


(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
5.8.2006 20:42:30   
KIRA
sem tole prebrala možu. njegov comment: ŠLAMPARIJA NA VIŠKU.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
5.8.2006 20:48:45   
pika74
Meni je bilo pa na dopustu vedno lepo. Tudi takrat, ko sem ga preživela v "malti in švici" mi je bilo lepo user posted image .

Ali pa takrat, ko sva kolesarila proti Hrvaški in naju je nekje v nacionalnem parku Gorski kotar sredi gozda dobila noč. Pa sva spala pod milim nebom na strehi ene male (3m x 3m) zapuščene avtobusne postaje (streha niti ni bila popolnoma cela, saj je bil beton že tako uničen od vremenskih vplivov, da so bile ponekod že kar luknje). 
Ampak je bilo doživetje...opazovati zvezde in biti popolnoma v naravi, daleč stran od ljudi. Nobenih postelj, nobenih omaric, nobenih brisač,... samo noč, zvezde in zavijanje volkov.

Zjutraj, ko sva se zbudila, je bila na najinih telesih jutranja rosa.  Ko sva lezla dol, je k nama od daleč pritekel velik planšarski pes (kak km stran je bila ena osamljena čreda ovac in najbrž jih je čuval tale pes... Lajal je. Priznam, da me je bilo strah. Nekako sem ostala mirna. Pa naju je samo ovohal in šel nazaj. Kasneje mi je moj user posted image  povedal, da je le nekaj metrov stran od naju videl kar veliko kačo. Še dobro, da mi ni povedal prej, najbrž bi me zagrabila panika. Ampak konec koncev sva bila sredi nacionalnega parka in popolnoma normalno je bilo pričakovati živali okoli naju.
Drugače nobene žive duše. Samo narava, svež zrak in živali. Nepozabno.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
5.8.2006 21:25:19   
pika74
...najbrž bom bolj kritična glede dopusta, ko bodo otroci...

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
5.8.2006 21:57:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

...najbrž bom bolj kritična glede dopusta, ko bodo otroci...


Ali pa ne. Boš že navajena "vsega hudega" user posted image

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
11.8.2006 14:16:53   
Jessy
Nam pa ni bil všeč letošnji dopust - Barbat na Rabu. Nič od plaže!!! Povsod sami pomolčki za priveze čolnov, nobene sence nikjer, za povrhu pa še trava na dnu morja in to tako na gosto, da je bilo morje ČRNE barve! Men je bilo to obupno in me je minilo, da bi sploh plavala!
Tudi drugi kraji (plaže) na Rabu me niso potegnile, ker je bila ali samo nizka voda (Rajska plaža), ali pa obupni dostopi do kakšne "normalne" plaže, kar pa je z vozičkom nemogoče.
Rab nas zagotovo ne vidi več!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
12.8.2006 13:34:59   
zlatolasska
Jaz bi pa omenila hotel Neum v Neumu... Sva sla letos tja, pa nama ni bilo ne vem kok vsec.
Imela sva polpenzion, za zajtrke so bile vsak dan ISTE stvari (2 vrsti salame, sir, maslo, marmelada, pasteta, topljeni sir, med in pa trdo kuhana in vmesana jajca) in to natepavat dan za dnem, se ti zmesa...
Za vecerje si imel sicer na izbiro 4 stvari, juho, solato in sladico. Sladica se je menjavala na 2 dni: 1. dan lubenica, 2. dan pa pecivo in to se je obracalo cel teden. Vsak dan je bila na meniju riba in pa omleta, ter kaksne stvari iz zara. Sicer ni bilo slabo, vendar malo. Sva se cez teden navadila na mali obrok, moj pa je itak zraven pojedel se veliko kruha.
Kar pa je bilo najhujse pa je bila plaza. Bosanci nagneteni eden zraven drugega, brisace so uturili tocno centimeter stran od tvoje, tako da si le tezko prisel kam mimo. Vsi so hodili kar po tuujih brisacah, saj drugje res niso mogli...
Joj, pa dvigalo... Imeli smo 3 dvigala - hotel je kar visok, dvigalo pa pelje globoko na dno do tunela, ki pelje 'do plaze' - v bistvu je tunel dolg ene 200 metrov, ce ne se vec, pride do ceste, nato moras do plaze se po stopnicah... - to so v katalogu navedli kot 'dvigalo do plaze'... No, in ta dvigala so bila tako pocasna... In sprejela so samo 6 ali 8 ljudi. Sva velikokrat kar obupala cakat nanj in se zacela vzpenjati po stopnicah - iz plaze prehodis ene miljon stopnic do recepcije, kamor moras po kljuc.... Ufff...


Pac se vidi, da hotel se ni bil obnovljen... Ko ga bodo enkrat obnovili bo najbrz super, ker ima kar nekaj lepih kotickov... Le vse je bolj razpadajoce...

Tako, da sva vecino dopusta prezivela tako, da sva se vozila na Peljesac ali pa kam drugam, kjer sva iskala bolj prazne in lepse plaze... Sva si vsaj ogledala malo juzne Dalmacije... user posted image


_____________________________

http://elly-zlatolasska.blogspot.com/

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
17.8.2006 20:26:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: elanor

Moravske toplice-terme3000-app. prekmurska vas

Včeraj smo se vrnili iz dopusta,ki smo ga preživeli v prekmurski vasi-terme3000.Vrniti bi se morali danes,a smo dopust skrajšali,zaradi slabega vremena in predvsem zaradi nečistoče in določnih napak,ki smo jih doživeli v apartmaju.Naj povem,da ni bil med cenejšimi.In tud mi nismo tako zlo občutljivi.No,v apartmaju so nas pričakali:
*odstriženi nohti in lupine od kuhanih jajc-na terasi
*lepljiva ograja na stopnicah
*smrad v kuhinji,da nihče ni mogel ničesa jesti
*v otroških sobi nevem,kaj je bilo narobe s posteljo-z sestro naju je obe tako srbela koža,da sm se jaz po nogah in po lasišču skrampala do krvi,čeprav sem bila pred tem sveže stuširana
*v kuhinji je manjkal velik del posode,katera naj bi bila v app. po seznamu-ni bilo kozarcev,krožnikov,friteze,nožov,posode...
*brisač sploh ne hodijo menjat
*v otroški sobi sploh ni bilo omar,niti nočnih omaric,samo ena normalna,in ena zložliva(potovalna) postelja
In potem na bazenih:
*spolska tla-nešteto krat mi je spodrsnilo
*v "nafta" bazenu kar plavajo koščki človeške kože-fujjj...

Sej ni blo vse tako slabo-osebje se je trudilo.Sam zaradi določenih stvari ti mine do takšnega dopusta.Sedaj se doma počutim kot v raju.In prekmurska vas me več ne vidi.





Spoštovani!

Hvala za iskreno kritiko. Posredovana je bila odgovornim osebam za dejavnost v Termah 3000 in bo obravnavana v skladu s pravili, ki urejajo ukrepanje vodstva v primeru pritožb oziroma pripomb gostov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
4.7.2007 15:22:37   
modrooka
Pula, Verudela Beach Resort - apartmaji
 
Šli smo prek agencije Globtour. NIKOLI VEČ! Njihov agent mi je po telefonu zagotovil, da imajo apartmaji klimo. Seveda je niso imeli. Sem ga pa najmanj 3x vprašala, preden sem rezervirala, če jo imajo, ker je v enem katalogu pisalo (Globtour), da je, v drugem, od druge agencije (Kompas), pa da je ni.
In ko sem se pritožila, gospod agent seveda ni nič več vedel o tem. user posted image user posted image user posted image  In ko sem se pritožila na Inšpektorat, so verjeli njemu na besedo. Moje mnenje ni veljalo popolnoma nič!!!
Ko sem na licu mesta (na recepcijo apartmajev) prosila, če nas lahko prestavijo v en senčen apartma poleg našega, ki je bil ves čas našega dopusta prazen, se mi je samo smejal v faco (s tem, da sem mu povedala, da imamo leto dni starega otroka in da nam od 11h dopoldne v apartma nabija sonce in da je po nas treh teklo od vročine in da mala sploh ni mogla spat drugje kot zunaj v senci...).

NIKOLI VEČ!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
16.7.2007 19:49:05   
nbiba
Bolgarija pred 3 leti. Driska, vročina, bruhanje...pa čeprav smo bili v h. 4*. V Bolgarijo nikoli več, pa naj reče kdor kar hoče.

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
4.8.2007 22:17:09   
upajoča
Lansko leto v Kukljici v bungalovih-groza že napol razpadajo a oni jih pa še oddajajo,najprej sva čakala da dobiva bungalov in to od 12-17 ure k sem čist ponorela ker so najprej oddali čehom,slovenci pa smo vsi čakali,potem pa prehrana kar je ostalo od zajtrka so dali za predjed zvečerin kar je ostalo od večerje so porabili za zajtrk,no saj je bilo še za izbrat tako da se je dalo.Drugič če bova šla se pa splača najeti apartmaje,so obnavljeni in vse kaj drugega kot bungalovi-oziroma garaže.Plaža je lepa in senca v borovem gozdičku je krasna in na izlete se iti,tudi kolesa pridejo prav.Grozno se mi je pa dogajalo pri Zadru ,bila sva pri neki družini v apartmaju,ko je bilo čas večerje je hodila gzdarica gledat kaj slovenci kuhao in kaj jemo,je dvigovala pokrovke in vse pregledala-groza,in zjutraj je bilo isto ker je prišla kar na zajtrk saj bi jo tako povabila,tako da sva hodila na izlete in zunaj v miru jedla.  lp upajoča

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
4.8.2007 22:24:09   
rija
Najslabše do sedaj: Zadar, Borik, Club Falkensteiner.....

Nas ne vidijo več.

4 zvezdice user posted image ....ja recepcija in wellnes....sicer pa vse narejeno zelo šlampasto, osebje razen v recepciji, skrajno neprijazno, strežno osebja za skozlat, sobarice slepe, kljub znaku ne moti 3x vdrla v sobo, all inclusiveuser posted image  daleč od tega.
In na koncu koncev še za uslugo vsaj 3x predrago....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu upajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
12.8.2007 14:36:17   
alpeli
Kaštel Štafiliči(pred Splitom)-zelo umazana voda ,vsaj takrat.Tako smo se hladili večinoma pod mrzlim tušem.

(odgovor članu Gothika)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
12.8.2007 14:49:28   
Barbara111
anonimna kar koža se mi je naježila ,ko sem to brala.Mi pa smo mislili iti tja decembra pa mi je minli.Hvala ti za informacijo.Kaka pa je bila cena za  app. ,če ni skrivnost?

(odgovor članu alpeli)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
12.8.2007 19:17:11   
Primoza
No, če mislite kritiko na račun Term 3000 je vidno tudi, da so se oglasili tudi pristojni iz toplic in so od takrat (1 leto) že kaj postorili. Saj še kdo hodi v bivše Moravce pa so čisto zadovoljni.

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
2.9.2007 21:25:24   
Ilije
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Vse se ne boste strinjale z mano, ker sem že slišala pohvale na ta kamp, ampak meni je bilo čist zanič. Avtokamp v Ankaranu. Fuj, fej, prvič, zadnjič, nikoli več. Res je lepa borova senca pa tobogan za plačat, potem se pa konča. Parcele tako majhne, da gledaš k sosedu v krožnik, wc-ji stari, umazani, da še nikjer, ampak nikjer na svetu takih nisem videla, ne na Hrvaškem, ne v bližnji Evropi in to vedno umazani zvečer, tako da se je vlekla svinjarija povsod, se ti je gravžalo po tistem hodit. Vode tople zvečer nismo videli, ne glede na to, da sem šla tja 4x fejst težit zaradi tega, sicer pa je topla voda samo na žetone! Halo, na draaaage žetone, ki ugasnejo sredi, ko si našamponiran, potem pa ne moreš vreči še en žeton notri in biti v istem tušu, ampak moraš v tistega, iz katerega začne slučajno voda teči. PO možnosti pa sem vrgla notri žeton in tekla je, za drag denar....mrzla voda! Na wc se komot zakleniš, ampak odklenit se pa ne moreš vedno. Če preveč počepneš na "čučavcu", so vrata tako visoko odrezana, da se vse vidi ven, ne le tvoja rit. Za kemični wc imajo samo eno odlagališče, tako da moraš zelo daleč hodit praznit. Smeti ne odvažajo sproti, tako da vse smrdi. Ko sem bila tam z dvomesečnim dojenčkom, ki seveda še ne more sedeti in z dvema večjima otrokoma, me niso spustili v bazen z vozičkom, ne da bi se morala prej na trepalnice postavit, beri vsakič skregat. Invalidi gredo lahko notri, mamica z majhnim pa ne, lahko zunaj ostane. Mercator v Ankaranu je tako drag, da te glava boli, mnogo dražji kot katerikoli drug Mercator v Ljubljani, tako da moraš po fasngo v Koper. Za piko na i pa je morje tako umazano, obale pa nič ne pucajo, da sem se jaz v treh tednih šla točno enkrat namočit v tisto umazanijo, otroci pa 2x. Torej si vezan na bazen. Cene kampa so višje kot če greš kamorkoli drugam, ne nudijo ti pa nič. Aja, en povprečen ansambel igra zvečer na terasi, to je vse. Če stoji prikolica prazna, kar se je nam zgodilo, ker sta otroka zbolela, pa smo šli vmes domov za en teden, plačaš toliko, kot če bi bila dva človeka tam. Ma ne, ni za govorit. Ne gremo več tja za noben denar.


Jaz se pa čist strinjam s tabo. Sicer nismo bili v kampu, ampak v depandansah hotela Adria. In ko sem iz plaže (ki je itak ful umazana, voda ni za kopat...) šla v kamp na WC, me je skor ruknal na rit, kako imamo lahko v Sloveniji tako slabo urejene sanitarije. Sem veliko kampirala na hrvaškem v Istri in Kvarnerju pa niso nikjer tako slabo urejene sanitarije kot prav a tem kampu v Ankaranu. Pa tud kar se cen tiče, ni za primerjat!!! Še dobro, da je tamala dobila domotožje al kaj in se je naslednje jutro zbudila z vročino, tako da smo že po enem dnevu odpeketali domov.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
30.1.2008 20:44:31   
luka jan
Fažana pri Puli. Sva dobila namesto novega apartmaja en star apartma, postla je tak škripala da se nisem upala obrnit. Bila sem v 7. mesecu nosečnosti, tečna kouser posted image , pa skor cel teden je deževalo, plaža pa tako kamnita, da če padeš se ubiješ. Sem se sam tolažla da nisem edina tak boga, ker so tudi drugi taki reveži.
In kaj piše v centru Fažane: "Fažana-najlipše misto na svitu". Bi najrajš ušla takoj domov.
Never ever, še slišat nočem za ta kraj. Pol sva se pa vozla kopat v Barbarigo, pol veste kak poden od podna je ta Fažana.

(odgovor članu Gothika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
31.1.2008 20:34:25   
janca
Ja no. Tkole jaz pravim. Mal dnarja mal muzike. Odvisno kaj človek pričakuje. V hotelu ali apartmajih z dvema ali tremi zvezdicami pač ne moreš pričakovati bogvekaj. Imajo pa itak povsod prospekte pa se mora človek prej prepričati kaj in kako. Odvisno tudi kaj pričakuješ od dopusta. Zabavo,počitek ali akcijo.

Agencija Relax je ena izmed najboljših, pač iz mojih izkušenj, vedno smo dobili boljš kot smo plačali. Moram pohvaliti tudi Sindicom, prek katerih že par let letujemo za 1.maj.

Barbariga - ojoj do plaže grozno daleč
Vilas Rubin - bungolovi za en drek
Njivice Krk - plaža zraven bungolovov smdi po nafti, zato ker so zraven parkirani avtomobili

Zadjih par let se zaradi slabih izkušenj vedno prepričamo kam gremo. Naj bo to za krompirjeve počitnice, 1.maj ali letni dopust. Vredno je odšteti nekaj evrov za hotel ali bungolov. Veliko hodimo v lastni režiji. Včasih smo hodili na blef, odkar pa imamo user posted image pa vedno prej rezerviramo.









(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
1.2.2008 12:31:24   
Mojca20
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Nam pa ni bil všeč letošnji dopust - Barbat na Rabu. Nič od plaže!!! Povsod sami pomolčki za priveze čolnov, nobene sence nikjer, za povrhu pa še trava na dnu morja in to tako na gosto, da je bilo morje ČRNE barve! Men je bilo to obupno in me je minilo, da bi sploh plavala!
Tudi drugi kraji (plaže) na Rabu me niso potegnile, ker je bila ali samo nizka voda (Rajska plaža), ali pa obupni dostopi do kakšne "normalne" plaže, kar pa je z vozičkom nemogoče.
Rab nas zagotovo ne vidi več!

Očitno niste našli prave plaže, ker RAb ima precej zelo lepih plaž!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
12.2.2008 23:07:58   
tropical
Meni je bilo zelo user posted image  na Pagu - Mandrija enega dreveška, ma vsaj malega za se skriti pred soncem, joj groza. Sama mivka, da se ni dalo niti potapljati.  Sama skala okrog in okrog, nč se ni dogajalo niti kakšne gostilne, bifeja nič od niča. Taka tuga za past dol. Nikoli več.


(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?