|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
15.6.2006 21:43:09   
tinkatonka
Katera sploh še pride jutri v Tivoli? Jaz pridem, če bo še kakšna interesentka. Imam sivo moder Peg Pereggov Pramette s senčnikom.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
15.6.2006 21:44:56   
tinkatonka
Aja še to...a se zmenimo raje za ob 10h, ker ob 11h je že svinjsko vroče in če se zaklepetamo, bomo ravno po najhujši vročini gagale nazaj domov. Ne vem...samo ideja?

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
15.6.2006 22:30:01   
ninaki
Tudi jaz pridem jutri. Ob 10 bo res bolje, kot ob 11. Vrocina je pasja. Mi imamo UZ ob pol 9. Upam, da ne bova prevec cakala in da bova do 10 fertik.
Strucka, midva z Enejem imava siv 4 kolesnik. Jaz bom imela bez majico s kratkimi rokavi in pisane crtaste hlace.

Marty5, vse najboljse!!!!!

Se vidimo. Cim manj zbujanj vam zelim.

Nina


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
15.6.2006 22:30:41   
ninaki
Aja, pa se rdeco marelo imava na vozicku user posted image

(odgovor članu ninaki)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
15.6.2006 22:39:54   
ursa_p
A sploh katera pride jutri? Ce ne bo nobene gremo mi jutri kam drugam na izlet. Napisite katera pride ... pa bom jutri preden bi sli od doma se enkrat pogledala ce sploh bo katera v Tivoliju.
Smo pa zmenjeni pred Colnarno ob 11. uri.

Lp, Ursa

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
15.6.2006 22:41:41   
ursa_p
Uh ... sej ste ze napisale da pridete ... pridem tudi jaz ... ce se bo le dalo ob 10-ih ... vse je odvisno tudi od Gala, kdaj se bo zbudil.

Se kasneje verjetno se oglasim ... nama je tako vroce da crkujeva doma ... nooooooooooroooooooooooooooooo.

Lp, Ursa

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
15.6.2006 23:13:04   
natalia
zdravo,

mi smo dobili neki čudni ritem...

- zobek: ja, zgleda da je res, ker se dotaknem dlesni in nekaj nazobčanega, trdega ven štrli, je pa še majhno - bom poslikala
- sedenje: non-stop, najbolj smešna je,ko jo posedem, pa tak ravno sedi, ko v šoli user posted image
- stolček za hranjenje: je odličen tudi za vožnjo!user posted image  po stanovanju, namreč
- kopanje: kako pa ta otrok sovraži kopanje! cela trda je, ko jo dam v banico in komaj čaka, da gre ven. sicer ima neke račke za družbo, ampak vseeno, nič ne pomaga. pa bazenček ima, žogo...user posted image
- to pa je pravi čas za mojo - da je lahko bosa in v kratkih hlačah! aja, danes sem ji naredila bazenček s toplo vodo, pa sva v največji vročini nogice noter namakale
- nogice: joj, kakšna faca je!! ko vidi kaj, npr.lase ali kaj zanimivega, ko bi ona v usta dala začne tako brcat z nogami, da mislim, da bo poletela!!
- gosta hrana: malica: sadna kašica med dvema obrokoma zjutraj, zelenjavna kašica med dvema obrokoma mleka popoldne in rižolino ali mlečna kašica med večernima obrokoma ali v flaško. aja, smo že prešli na Hipp 2, noter dam 2,5 žlički na 190 ml mleka. zelenjave ne mara preveč...čaja spije na hektolitre, zdaj ima najraje onega jabolčnega od Hippa.
- spanje: včeraj od 19 - 3.30, nato do 7.00. ne vem, kako to, da hodi prej spat, čudno!! smo že prestavili kopanje na 18, pa nič ne pomaga, je že takrat sitna, ker je zaspana!!
-jaz sem se odločila, da je ne kopam več vsak dan, itak ne mara vode, jo bom vsak dan umila, 1-2 na teden pa skopala.


lp, lepo spimo

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
16.6.2006 5:03:59   
Eviii
jutro.
marty, vse najboljše user posted image user posted image user posted image
jst sm vsak dan bolj zgodnja user posted image . seveda to posledično zahteva, da me zvičir med tekmami zmanka. sm pa vseeno ulovila švedski gol včiri user posted image .
mi smo kot zgleda uvedli še en nočni obrok. dejan se zdej zbudi okoli treh in pol, ker je lačen in žejen. je pa čez dan izpustu en obrok. vseeno pa se hrani okoli 7-8-krat (včiri sm ga do dveh podojila 6-krat). bomo vidli, kako bo drugi teden na kontroli.
dejana je martin včiraj dvignu v sedeči položaj na previjalni mizi. je imel nogice na robu (da so mu bingljale dol iz previjalne) in ga je držal za rokice. je užival in grulu zraven ko nor...
nogice dejan dviguje že zelo dolgo. to se je navadu, ker sm mu jih jst vedno potiskala skupi, ko ga je napenjalo in ni mogu kakat. in zdej to kr sam počne.
pri kopanju pa uživa ko velik... se mu vidi, da je ribica user posted image . bi bil v banji kr cel dan. včiri sm mu dala vodo, ki je imela par stopinj manj (okoli 33-35) in je kr vriskal od veselja. mu je prou pasalo malo ohladitve.
pr nas je grozno vroče. jst imam dejana kr cel dan v samem bodiju s kratkimi rokavi al pa celo brez rokavov. štumfi itak letijo dol, še preden mu jih uspem gor nataknit. če greva vn, mu dam še kratke hlače gor. mu je blo pa včiri popoldne tko vroče, da je postal tečen ko user posted image . in smo ga popolnoma slekli, samo pleničko je imel gor. sm ga nesla v mojo sobo (najbolj hladna soba v bajti) in je v sekundi zaspal.
včiri so nam prpeljali vso belo tehniko. sm jo naročila pri enem privatniku v luciji in sm prišparala več kot 100 jurjev. sm primerjala z ostalimi cenami. pa ker sm nakupla celo serijo aparatov, mi je dal še ekstra popust. naše stanovanje se počasi polni user posted image . ne verjamem pa, da se bomo vselili v dveh tednih, preden gremo na švedsko.
no, zdej je pa že ura, da se lotim pisanja doktorata, dokler se dejan spet ne zbudi. po mojem bo to v roku ene ure.
lep dan in se beremo še kej kasneje user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
16.6.2006 11:22:54   
štručka
Ojla!

Punce, mene v Tivoliju danes ni bilo....smo imeli noro noč in sva zjutraj malo dlje pospala...mali miš se je ob 9.30 najedel in še vedno spi....Sem skoraj prepričana, da so zobki....   Žal mi je....pa kdaj drugič....res mi je žaluser posted image . Neslednji petek me tudi ne bo, ker bomo na morju. Pa bi vas res rada spoznala in seveda tudi male miševe vrstnike....user posted image

Šibam...nekaj gode....o nori noči napišem več zvečer....
 
 

< Sporočilo je popravil štručka -- 16.6.2006 11:23:38 >

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
16.6.2006 14:00:41   
Valentina76
Pozdravljene!

Super vreme, ne? Jošt ful uživa v kratkih hlačah. Kljub klimi v avtu pa je v sedežu ves moker?!? Nič mi ni jasno. Se mi ful smili. Očitno je take sorte da se več potiuser posted image

Danes smo imeli kontrolni UZ kolkov. Priden ko šus, kolki 1A. Široko ni bil povit niti en dan.

Naš Jošt pa ni navdušen nad prav nobeno kašico od Hippa..... korenček mu je fuj, jabolko z banano ne mara..... ne vem, no! Očitno je po Gregorju... jaz sem namreč priden in neizbirčen jedecuser posted image .

Danes mu bom dala RIžolino....prosim povejte navodilo za pripravo... da ne bom pregoste zadeve skupaj namešala.user posted image  
 
Sva se peljala še v šolo in sem ga v zbornico peljala ter učencem pokazala. Mali se je pa kar režal....super kid!
So pa naši učenci zelooooooooooooo pidni. Lepo so ga gledali , nobeden ni silil vanj.

Komaj že čakam dopust a kaj ko gremo komaj zadnji teden avgusta?!!... Bomo morali še prej kaj na obalo skočit.


Imejte se lepo!


Valentina

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
16.6.2006 14:40:40   
tinkatonka
MARTY5....VSE NAJBOLJŠE za rosnih 27 let! user posted image user posted image

Jutri je pa za vaju dan "D". Naj bo le-ta čimlepši , naj bo Jernej super priden, naj bo vreme sončno a ne prevroče, vglavnem naj bo vse naj naj. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
16.6.2006 14:44:30   
tinkatonka
vroče vroče vroče.........1000000× VROČE
 
Tivoli.. smo se dobile jaz, ninaki, Ursa_p z vsemi ostalimi 6.člani družine, sazi in njena sestra. Sice j e bilo vroče, ampak tam pred čolnarno pa vedno nekaj pihlja in je kr mal zorpno za ušeska naših malčkov, no pa vsaj vroče ni blo, to pa tudi nekaj šteje.

Zdaj grem pa noge v luft dat, Anej spančka, moža še ni domov, jaz grem pa temko Argentina: SCG gledat in sevdeda navijat za slednje.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
16.6.2006 15:46:39   
suky
Končno mal ohladitve....dežek pada!!!JU_JU_JUHUHU!!!user posted image

Vidim, da jih vse že futrate s hrano!!?? Midve sva samo na mojem mlekcu in mi je tud pediatrinja rekla, da je prav tako.Do 6meseca NIČ!!

Gaja je ratala prava pridna punčara, samo papa in se smeji.Vse je zanimivo! Tak dobrovoljček je od kar vsak dan kakauser posted image  Ponoči spi, pa čez dan ma tud že ritual, da zaspi za par urc. Vročina ji ni ravno všeč zato sva čez dan doma zvećer pa na terenu. Mam jo pa samo v bodiju s kartkimi rokavi, brez nogavičk.Kape že neki časa ne nosva več...samo klobuček, da ji sonce ne "udari v glavo".

Še vedno mava željo(veliko), da bi enkrat prišle na sečanje!!! Obveščajte kdaj mate "sestanke" pa bova mogoče enkrat uspele pridtuser posted image

lp



_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo!!!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
16.6.2006 16:14:13   
sazi
danes smo imeli res dolg sprehod in dobro družbo v Tivoliju
rižolino: pr Milupini kašici piše 5 žličk v 200ml mleka - no, to razmerje je šlo kar težko skozi cucelj, zdaj mu dajem pa še gostejšo, ker je cucelj z veliko luknjo - zmešam 150ml mleka in 5 žličk kašiče
suky - Lev tudi še ne je nič drugega - razen riževe kašice, pa ni dojen, bomo pa počasi začeli z dodajanjem (še ne vem ali na dopusti ali pa ko se vrnemo)

(odgovor članu suky)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
16.6.2006 17:43:08   
natalia
ja, jaz ji tudi dan samo 3,4 majhne žličke vsakega (goste hrane, namreč).

se beremo zvečer!

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
16.6.2006 20:32:10   
karin412
Živjo!
Marty vse naj naj, za jutri pa uživaj, če nas kaj bereš!

Mi smo bili na Bledu, smo šli obiskat babico od očka, ker ima v nedeljo rojstni dan. Ajla vse opazuje in gleda.

Včeraj pa smo bili pri homeopatu, je dal še naprej ista zdravila, ker je enkrat malo boljše oz. skoraj nič izcedka, drugič malo več.

Kopanje: naša zelo uživa, čofota, ne kopamo več v čebričku, ampak v malem čebru za perilo, kjer ji nogice segajo do konca čebra, pa bolj nizka vodica je. Potem bo šla v večjo banjico.

Spanje - spet mi včasih spi po 7 ur. Zdaj jo navajamo na red čez dan. Zvečer pa že od 18.15 uvajamo ritual kopanja+spanja.

Problemi: voziček - noče bit noter, kar naprej cmeri in joče, da jo moramo nosit. Kaj naj naredimo???
Z.S - zakaj ne morem pisati zasebnih sporočil????

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
16.6.2006 20:35:23   
Valentina76
Sva danes z Gregorjem ploščice za hišo kupovala. Joooooooooooooj....kakšna izbira. Sploh nisem vedela katere ker jih je toliko. user posted image user posted image user posted image In potem je še tukaj najin različen okus....to še bodo borbe. Tinkatonka tebe še to vse čaka, ne?

Sem skočila še do Mullerja in vidim Pampers Aktiv Fit v akciji.....2180 sit. Sem jih kar tri pakete kupila. Te plenice so za nas najboljše na tržišču....ne vprašajte pa kako dolgo je trajalo da smo ugotovili katere nam najbolj odgovarjajo.....predolgouser posted image .So sicer cenovno manj ugodne a Joštova rita je ta prva.

Sedaj sem popapcala ostanek Joštovega rižolina.....ta zadeva je dobra. Mnjam. Sem že kot prava mati.....ostanke za otrokom jem....le kam to vodi???? do 100kg?user posted image

V HM-ju sem Joštu danes ene take lušne kratke hlače kupila.... sem pa bila malo razočarana nad ponudbo. Kratkih hlač imajo v MB-ju zelo malo.

Jutri je Jošt povabljen k prijateljici Lini na rojstni dan (4). To bo čaga.... nas starcev bo menda 20 in 15 otrok?!? Veselo bo vam povem.

Sedaj grem pa flaške umit in pod tuš skočim.

Se  beremo!

Valentina

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
16.6.2006 20:42:22   
Bonnie_RR
Dober večer!

Ja, danes je bil precej vroč dan! In prav je tako, naj se ve, da je poletje že tu...user posted image

Danes sva bila kar dolgo na sprehodu, pa vmes še na obisku. Je Niku strašno pasalo biti v samih kratkih hlačah in kratkih rokavih. Pa noge je pridno "zluftal"user posted image . Hehehe...
Sem pa skoz pazila, da je bil večinoma v senčki, ker se že mene sonce prime in me je strah za njegovo nežno in občutljivo kožo. Sem razmišlja, da bo treba počasi kupit kakšno kremo s faktorjem za dojenčke. Ima že katera kakšno?

rižolino... Piše, da je potrebno delat po navodilih, ampak jaz ne bi bila jaz, če ne bi delala po občutku. Po nasvetu ene od vas sem mu včeraj dala rižolino kar v celotni večerni obrok mleka in sicer toliko, da je bil še tekoč, ampak je že počasneje polzel po steni flaške. Sem dala pa ene par majhnih žlic rižolinota v 150ml mleka.

gosta hrana... Jaz mu nisem dala še nobene kupljene kašice, ampak sem mu do zdaj vse sama pripravila. Do zdaj sem mu dala jabolko, banano, lubenico (za polizat), jabolko+banano, pa še pol žličke korenčka.
Danes je imel celo 1 samo gosti obrok (+ 3 mlečne obroke). Sem mu dala pol banane in je bil lačen šele čez 3 ure. Te dni mu sploh ne paše nekaj veliko jest...
Pa že 2 dni vmes spije tudi malo čaja. Po 40ml/dan.

Lp





_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
16.6.2006 20:48:38   
Bonnie_RR
Ja, jaz tudi z užitkom pojem, kar Niku ostane. Mmmm, ko je pa tako dobro...user posted image

Pampers Active fit... Ja, tudi meni so te pleničke zakon. So skoraj popolnoma enake kot Pampers Total care, ki so pa samo 4-7kg. Sem jaz v ponedeljek kupila en paket vsakih, naslednjič pa samo še Pampers Active fit. Res so malo dražje, ampak so vredne svojega denarja. Zdaj mi vsaj ni treba Nika za vsako, ko se pokaka, v celoti preobleči...

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
16.6.2006 21:16:46   
Bonnie_RR
Punce, sem bila malo pridna in sem dala nekaj novih slikic v album!

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
16.6.2006 21:30:58   
natalia
zdravo!

jaz tudi pojem, kar ostane - razen zelenjave! user posted image

Rižolino od Podravke- zelo dober, okusen

danes smo spet namakali nogice v bazenček - a tu pa se rada namaka, da pa bi se umivala, pa ne!user posted image  cel dan je je bil sam smehec, je pa ji bilo zelo vroče, pa je bila samo v bodiju s kratkimi rokavi - to je bila uživancija za njo!

najbolj smešna je bila, ko je prišla ena izmed naših psičk (imamo 3 pse) Kylie do nje in jo je začela lizat po prstkih na nogicah, pa jih je tako narazen držala in se glasno smejala - potem pa se ji je začelo kolcat!

Ursa_p: pri nas je ista situacija z dudo, noter si jo da, potem pa ji ni jasno, kdo jo zafrkava in  ji vleče dudo ven - pa se zraven jezi!user posted image  

joj, tile naši škratki so prave face!

Marty- ti pa danes hitro spat!!user posted image

lepo spimo!!

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
16.6.2006 21:34:28   
natalia
Bonnie, tvoj Nik je pravi frajer!! ne morem verjet, da tako leži in spi na trebuščku! moja še nikoli ni zaspala na trebuščku.

lep fant je!

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
17.6.2006 6:17:08   
Eviii
jutro user posted image .
marty, nič treme danes. te bom pršla kej pogledat, na hitro.
bonnie, res lep fantek user posted image . jst sm se tudi kr čudla, kako on kravce pase in se dviga.
mi imamo že kremo za sončenje, in to skoraj dva mesca. pr nas žal ne gre drugače. dejan ima zelo občutljivo kožo (po tatiju) in mi je zdravnica priporočla, nej mu grem kremo kupit, če hočeva kej vn hodit. in sm mu v lekarni nabavla vichy s faktorjem 60. ponavadi ga namažem, ko gremo vn v kej močnejšem soncu. zdej se pa itak izogibamo nekim dolgim dnevnim pohodom, ker je pr nas totalno prevroče.
danes imam spet malo naporen dan. ata in možek se bosta lotla sestavljat dejanovo sobico. upam, da res. možek zaenkrat še spi, moj ata pa že živčno hodi po stanovanju in ne ve, kaj bi. joj, sta mi ta prave pojave!!! sej vem, da bom mogla pol še vsaj eno uro za njima čistit po stanovanju, ampak kaj čmo user posted image . moški pač...
midva z možekom imava jutri obletnico poroke (eno leto user posted image ). sva rekla, da ne bova nič zapravljala, ker sva pač kupla stanovanje in nekako dinarci puhtijo... pa je včiri izjavu, da si za jutri ne smem nič planirat, ker ima on eno presenečenje zame in za dejana. hm user posted image . zdej pa ne vem, kaj nej jst zorganiziram. mogoče bi mu vseeno eno malenkost kupla. ima kira kako idejo? kaj ste vi podarile vašim možekom za prvo obletnico poroke?
lep dan in uživajte v sončku user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
17.6.2006 16:54:27   
tinkatonka
Hoj!

danes so pa zgleda vsi februački in februarčice zunaj na sončku.

No mi pa nismouser posted image . Se pajcamo doma. Hvala bogu za klimo, ki olajša dihanje. Z Anejem smo bili že pri zdravniku. Začel je malo hropet pa smo šli poslušat pljučka in srček. Pediatrinja nas je namreč opozorila, da zaradi šuma na srčku je Anej nagnjen k pljučnicam, bronhitisom,...Žal. user posted image  Sem upala da se bo luknjica na srčku (oz. 2 luknjici) zarasli, pa se nista. Se šum še vedno dobro sliši. user posted image user posted image  No ja...bo že. Sej vem da jih na milijone živi s šumom na srčku, ampak saj veste, če je to tvoj otrok je hudo. No vglavem malo se sliši da piska in če v roku 3 dni ne bo bolje, moramo predt spet nazaj da bodo še enkrat poslušali pljuča in srček.

Pa še v ponedeljek moram Aneja naročit pri kardilogu, ker imava spet kontrolo.

Tako lep sončen dan je pri nas bolj mračen.

Anej pančka, jaz se bom pa počasi odpravila na bližnje polje nabrati bezeg in bom naredila šebeso. user posted image user posted image


Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
17.6.2006 22:20:39   
sarazan
Čao mamice!

Mi smo se danes super zabavali v Mariboru. Piknik je uspel. Ampak vroče je bilo pa k user posted image . Boga Sarica se je skoraj skuhala. Smo jo hladili na vse možne načine. Še celo vodo je pila, kar ponavadi noče. Dojila sem jo pa tudi kar naprej. Očitno je bila res žejna.
No, domov grede nas je pa malo ven iz MB pa do Slovenskih Konjic tolkla toča. Na plehu se sicer nič ne pozna, je bilo pa prav grozljivo. Ne boste verjele, ampak eni vozniki so res od sile. Ustavili so se pod nadvozom in popolnoma zaprli prehod. Še motoristi niso mogli skoz. Še sreča, da ni bilo kakšnega naleta.

V torek imamo 2. cepljenje. Upam, da ne bo kakšne hude reakcije. Pravijo, da je 2. huje, kot prvič. No, samo, da ne bo kakšne dodatne alergije staknila. Jaz sploh ne vem, kaj naj še jem. Se mi zdi, da ji kar vse škodi. Lička ima spet pikasta, pa še na vrat se je preneslo. Eni mi pravijo, da je to tudi od vročine user posted image .

Naša punca se že prijema za nogice in prstke vleče proti ustom. Ni ji pa še uspelo, da bi jih dala prav v usta.
Tudi kotali se s hrbta na bok v obe strani. Ne obrne se pa sama na trebuh.
Ko pase kravice, se pa tudi kdaj prevali na hrbet.
Sploh je ne morem več zadržat v ležečem ali polležečem položaju. Bi samo sedela ali pa kar "stala". Čeprav sem mnenja, da je njeno okostje še premehko in mišice prešvoh, ne morem nič, da se punca ne bi nosila pokonci user posted image . Upam, da ne bo kaj narobe. Sicer izgleda vse ok. Se ne usločuje ali gleda nazaj. Ritke ne dviguje v most in ne grabi stvari za svojo glavo. To so lahko baje prvi znaki kakšne razvojne motnje.

Sara že zelo obvlada svoje roke - igrače ali dudo preprime in skoraj nima več prijemalnega refleksa. Je prav smešna, ko si dudo vleče iz ust in jo daje nazaj.

Včeraj je Sara osvojila novo igrico. Na svojo veliko zabavo dela mehurčke iz svoje sline. Zraven pa jamra in gode. Je prav smešna.

A ja, da ne pozabim. Zgodilo se je nekaj zelo čudnega. Moja tašča in tast živita v spodnjem nadstropju hiše in, ker sta tako blizu, tudi Saro vidita najpogosteje - več kot kdorkoli drug. Ampak zadnje dni se Sara samo joka, če jo dava enemu ali drugemu v roke. In to tako joka, kot da bo konec sveta. (Pri nikomur drugemo ne joka, niti pri osebi, ki jo prvič vidi user posted image .)
A ima katera podobno izkušnjo?
Z možem sva razmišljala, da jo je kaj prestrašilo, ko je bila sama z njimi in zdaj vsakič to poveže z njima in joka.
Tašča in tast pa grdo gledata naju. Namreč po njuno se jih Sara boji, ker jih ne pozna user posted image ... In bi morala biti večkrat pri njih - to pomeni kar vsak dan. Ja itak!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?