|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 8:10:05   
Kerensa*
Vem, da ste že čvekale o tem, ampak kljub temu sem presenečena vsakič posebej, ko grem na "zadnjih 50 sporočil" in vidim na forumu "Starši čvekamo", kaj vse ste rodile:

- zmaja
- ptiča
- čebelo
- zvonček
- trobentico
- krof
- sonce
- morsko zvezdo
- ježa
- hrošča

Tisti "škrati" in "zakladi" so še nekako, no, ampak... a katera od vas sploh še rodi OTROKA? Ima katera od vas PUNČKO ali FANTKA? Morda HČERKO ali SINA? V skrajnem primeru MULCA ali SMRKLJO?

Ne zafrkavam, ampak resno sprašujem - o čem razmišljate, ko trdite, da ste rodile KROF ali MORSKO ZVEZDO?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 8:13:11   
Ronči
user posted image , jebela cesta, a nimate več moža, ljubega, srčka....ampak kamikazo user posted image


o čem razmišljaš ko praviš, da živiš s kamikazo?????

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 8:14:50   
Kerensa*
Napišem Kamikaza, ne kamikaza. Iz česar je jasno, da je to nick na forumu. Ni mu pa v resnici tako ime in tudi ni kamikaza (razen, če to, da je z mano, smatraš kot dejanje kamikaze). user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 8:17:23   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči
a nimate več moža, ljubega, srčka

Moža nimam več (na srečo!), srce imam, ljubih pa mi je kar nekaj ljudi. Če že, potem "Kamikazi" rečem kvečjemu "moj dragi" (kar ni primerljivo s krofom ali hroščem) ali "v.d. Moža". user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 8:28:06   
rija
ko so se včeraj odprle MORSKE ZVEZDICE IN JEŽKI sem imela že napisan post na njihovi temiuser posted image user posted image user posted image

ampak, radi ljubega miru v nedeljo...user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 8:29:41   
Kerensa*
Saj sem samo naslove tem preletela... Ne gre mi v glavo, no. Kaj a potem, ko se sprehajaš z otrokom v vozičku po soseski, pa srečaš eno sosedo in se zaklepetata o otroku, rečeš:"Veste, ta moj krof pa že sedi" ali pa "Moja morska zvezda ima pa že zob"?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 8:32:40   
rija
user posted image
user posted image
user posted image  

 
mene pa samo zanima ali so se s takim nazivom strinjale vse julijke ali je to veleum SINISKATuser posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 8:34:32   
Kerensa*
Ne vem, no... Včasih, ko smo "mesečnice" klepetale, je bilo lepo napisano npr. "decembrčki in decembrčice 2005" ali "januarčki in januarčice 2006", pa je bilo vsem vse jasno. Danes pa gledam floro in favno. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 8:37:40   
Ronči
ma ne vem, kar ne škodi je dovoljeno.
Zakaj pa ne?


MEne bolj morijo uni posti ki se začnejo kako mož tepe/vara/zaničuje ženo, pa se vseeno odloči da bo imela otroka z njim.... ****, to me razkuri!!!!! morske zvezde, ježki in ostala flora in fauna...ma to me pa prav nič ne gane.




_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 8:43:57   
barika
Kerensa, to smo že predelale, nooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače, pa ja je full smešno, ampak men je še bolj, kako se  nekateri dojijo (cela familija), kako rastejo, ne spijo, so shodili (kr vsi na 1x), imajo 4 kg, kako so rodili ... TO meni ne gre v glavouser posted image

Isto obstaja forum "rodili smo", namesto, "rodile smo"

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 8:44:07   
alda
Evo ko sem se enkrat na eni temi spotaknila ob tako imenovanje so me Oh in sploh mame skoraj linčale in me proglasile za sovražnico "najboljših mam in super otrok" št1!!!

Ja eni imajo vsega in svačeg, pridne, pametne, , da jim bodo lahk kar v vrtcu dali diplome DR. Mag in podobno, eni pa pač imamo "samo" navadne OTROKE, po radovednosti in živosti podobni telebajskom-raziskovalcem, najstnike z vso dodatno opremo: beri : dolgim in prepametnim jezikom, pubertetniškimi ispadi,....
.....ampak so pač takšni "ker so živi" in SO MOJI OTROCI!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 8:45:55   
Ronči
pa dobro kaj vam s tem škodijo??????


ma ne razumem da se morajo eni vtaknit v bv zadeve.



ps. meni je tudi glupo, da bi dete imenovala krofek, ampak se ne usajam, ker se mi zdi bv.

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 8:46:51   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči
ma ne vem, kar ne škodi je dovoljeno. Zakaj pa ne?

Vem, da je dovoljeno, ampak jaz ne morem reči svojemu otroku HROŠČ ali ČEBELA, če pa v resničnem življenju po hroščih in čebelah mlatim s cajtng papirjem. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: barika
Drugače, pa ja je full smešno, ampak men je še bolj, kako se nekateri dojijo (cela familija), kako rastejo, ne spijo, so shodili (kr vsi na 1x), imajo 4 kg, kako so rodili ... TO meni ne gre v glavo

Nisi edina. user posted image Kakali smo (a skupaj sedite na sekret školjki al' kako?), zrasel nam je prvi zob (mati, a si bila šrkbasta do poroda?) in bolni smo (ja pa pojdite vsi skupaj k dohtarju, a ne?). user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 27.7.2009 8:48:40 >

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 8:48:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči
ma ne razumem da se morajo eni vtaknit v bv zadeve.

Vprašamo, kar nas zanima, a ne? A naj vprašam, če sem mogoče noseča, ker sem si zobe umila s partnerjevo zobno ščetko ali pa, zakaj CB še ne pokaže plusa, če pa vem, da bom jutri seksala?

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
27.7.2009 8:51:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 8:52:08   
Kerensa*
Ti kar jej kokice - dober tek. Mene dejansko zanima samo, na kaj pomisli mati, ki svojemu otroku reče HROŠČ ali kaj podobnega (zgoraj našteto).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 8:53:45   
Volga
Ko sem jaz pred časom odprlo debato na isto temo, sem bila daleč najbolj osovražena oseba pri oktobrkah ali ne vem kje že, pač tam, kjer so pisali o krofEkih in podobno. Pa me itak boli đoli.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 8:55:01   
Kerensa*
Če poveš svoje mnenje, si osovražen, sploh pa, če imaš mnenje, drugačno od večine. To je menda že vsem jasno, sploh pa na RR.

Ampak res, no - asociacije so... no comment.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 9:01:24   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če poveš svoje mnenje, si osovražen, sploh pa, če imaš mnenje, drugačno od večine. To je menda že vsem jasno, sploh pa na RR.



Sem tudi jaz to doživela...user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 9:02:17   
Kerensa*
No, jaz upam, da se zdaj matere hroščev, morskih zvezd in ostalih "otrok" ne počutijo osovražene. Samo njihov način razmišljanja me zanima.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 9:03:50   
botrca
Kako kdo poimenuje svojega otroka me niti ne zanima, ker itak ne sodelujem v teh debatah (sem pri decemberčkih 2007) in se s takimi stvarmi ne ubadam, ker se mi ne da. Če pa imajo eni veselje do tega pa kar... Moj je najprej bil dojenček, nato fantek, sin ali pa enostavno Jan. In ne krofek, hrošček ipd.user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 9:07:54   
oka
Ti kar jej kokice - dober tek. Mene dejansko zanima samo, na kaj pomisli mati, ki svojemu otroku reče HROŠČ ali kaj podobnega (zgoraj našteto).


Ma daj ne bluzi. Jaz moja potomca polikčem še kako drugače kot pa po imenu.

Naj bojo hrošči, pa zvezde, pa bubice, itd... Je hecno ampak naj imajo tako kot hočejo. Ne vem zakaj bi se bilo treba v to vpikovat, saj na debatah itak ne sodeluješ, tako, da ti tega problema nimaš.



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 9:08:54   
Kerensa*
Saj ni potrebno, da sodelujem v neki debati, da bi potem smela imeti mnenje o poimenovanju otrok iz te debate (razvidno iz naslovov). user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 9:12:47   
oka
Saj ni potrebno, da sodelujem v neki debati, da bi potem smela imeti mnenje o poimenovanju otrok iz te debate (razvidno iz naslovov). user posted image


Imaš prav. Ampak zaradi tega odpirat temo? Pa naj imajo kar hočejo imet. Škoda časa, da se trapiš s takimi zadevami.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
27.7.2009 9:14:42   
Šarki
če je pa dolgčasuser posted image neki se more dogajat tle goruser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?