|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hitro, enostavno in nevsakdanje
23.12.2008 17:46:54   
1ksantipa
Dajte plis svetovat kak recept za božično večerjo. Nisem ljubiteljica kuhanja, zato naj bi bil recept enostaven. Pa da ni ravno svinjska pečenka, no.

Kaj lahko skuhamo antikuharice?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
23.12.2008 17:47:47   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: 1ksantipa
Kaj lahko skuhamo antikuharice?

Prave antikuharice, kakor sem jaz, bomo šle ven na večerjo. user posted image

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
23.12.2008 17:48:44   
1ksantipa
Nisem tradicionalistka, daleč od tega, sam za božični večer bom pa kar lepo doma.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
23.12.2008 17:49:45   
Pikapolonica_
A mora biti nujno hitro, ali je lahko samo enostavno in nevsakdanjeuser posted image ?

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
23.12.2008 17:50:22   
Mišni
Kupi fundi (fondue), pa potem lepo koščke mesa notri namakate. Družabno, nekaj posebnega in predvsem biolj enostavno ne more bit.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
23.12.2008 17:54:04   
Pikapolonica_
Čisto kamot lahko pripraviš kakšne lignje, jih lepo opereš, sčistiš, osušiš, narežeš na palčke ementaler, oviješ s pršutom, daš v ligenjuser posted image in popčeš na olivnem olju,
Lahko tudi narediš žepke iz puranjih zrezkov (jaz jih oblikujem kar iz zobotrebcev), daš not šunko, sir, po želji..., spaniraš in popečeš.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
23.12.2008 18:00:00   
1ksantipa
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Kupi fundi (fondue), pa potem lepo koščke mesa notri namakate. Družabno, nekaj posebnega in predvsem biolj enostavno ne more bit.


S tem nimam izkušenj.
Kake omakce pa pripraviš?
A meso pa prej spečeš ali kako?
Ta ideja mi je res všeč, ker se mi tud naslednji teden obeta mini žurka, pa bi lahko to uporabila.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
23.12.2008 18:04:46   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: 1ksantipa

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Kupi fundi (fondue), pa potem lepo koščke mesa notri namakate. Družabno, nekaj posebnega in predvsem biolj enostavno ne more bit.


S tem nimam izkušenj.
Kake omakce pa pripraviš?
A meso pa prej spečeš ali kako?
Ta ideja mi je res všeč, ker se mi tud naslednji teden obeta mini žurka, pa bi lahko to uporabila.



Omakce lahko pripraviš, ampak jaz jih kar kupim. Npr. majoneza, ajvar, lutenica, senf, lahko kakšna sirova (tista mekiška), guacamoli, kakšen tzaziki ali karkoli imate pač radi.
Mesa nič prej ne spečeš. Samo razrežeš na majhne kose, tako da potem po 2 gor na  viličko daš, na primer. Jaz ponavadi kupim piščanca, pa svinjino, lahko je tudi kakšna mlada govedina oz. teletina, pa hrenovke, če ima kdo rad. Meso daš vsako vrsto v svojo skledico in potem po želji pikajo in vilčke dajejo v olje v posodi, ki je nad gorilnikom.
Je pa edino fajn, če posodo z oljem prej na štedilniku segreješ, ker na gorilniku dooolgo traja, da se segreje. Saj potem, ko je že segreto, se fajn peče ves čas.

Pa moraš imeti precej kruha, ker tega se kar precej poje, medtem ko se čaka, da se bo meso speklo.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
23.12.2008 18:17:45   
anckabancka
Sem hotela tudi jaz fondi predlagat. Mi ga bomo tudi jutri pekli. user posted image

K omakcam pa pri nas damo še: omako s kislo smetano in hrenom, pa grah z majonezo, kisle kumarice, gobice, olive, vložene čebulice...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
23.12.2008 18:19:46   
1ksantipa
Sem šla mal pokukat glede fondija. Spodaj naj bi se kurilo z nekim gorilnim gelom. Kje pa se to kupi? Fondi menda lahko kupim v Merkurju? Mora biti posebej rečeno za mesni?
Mater, ko se vse zadnji trenutek spomnim!

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
23.12.2008 18:33:13   
ajataja
Jaz pa delam gobji biftek je sicer mal več dela ampak zelo okusno.

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
23.12.2008 18:56:28   
1ksantipa
Recept?

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
23.12.2008 19:53:03   
ajataja
Najprej skuhaš eno piščančjo bedro in prsa.Posebej prepražiš tri velike čebule dodaš 500 g gob(jaz jih imam v skrinji,ker jih sami nabiramo-več vrst je bolje je) vse to stenstaš da voda izpari.Dodaš en česen,malo mlete paprike,vegeta, poper ,sol,majaron,timijan .Meso narežeš dodaš žlico majoneze in žlico senfa premešaš v  gobe in  zmiksaš v multipraktiku.To jaz delam že 5 let in vsi ga hvalijo kako je dober-boljši od tatarca

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
23.12.2008 20:06:15   
muška
jaz bi bila pa najbolj srečna, če bi jedli kak puranji zrezek v smetanovi omaki z gobicami in zraven široke rezance;ali pa finger food varianto;  ampak večerjo nam dela moja mama in bo vse skupaj bolj Domače, se pravi pečenka, pohano meso, restan krompir, riž,.... user posted image


Finger food varianta pa so prigrizki na 1001 način. Jaz te stvari obožujem, je pa dela s tem ojoj. Se pa splača user posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
23.12.2008 20:31:38   
Dadi
Še ena brez ideje...malo razmišljam o beluših s pršutom in beluševo omakco...

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
23.12.2008 20:32:07   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: 1ksantipa

Sem šla mal pokukat glede fondija. Spodaj naj bi se kurilo z nekim gorilnim gelom. Kje pa se to kupi? Fondi menda lahko kupim v Merkurju? Mora biti posebej rečeno za mesni?
Mater, ko se vse zadnji trenutek spomnim!



Kurilni gel imajo tudi v Mercatorju, tam nekje pri čistilih bi moral biti. Drugače pa mi ponavadi špirit kurimo, čeprav zdaj bomo menda tudi s tem gelom.
Ja, fondue imaš posebej za meso ali za sir in čokolado. Za sir je posoda iz porcelana ali nečesa podobnega, za meso je pa iz pleha.
Pa ponavadi imajo ti mesni ful posodic še zraven za omake in včasih tudi kroćnike s prekati, da si naložiš omakce. Ampak to zadevo podraži, mi imamo lepo samo gorilnik, podstavek in tak bakren lonec.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
23.12.2008 22:30:27   
CUKRČEK
http://www.kulinarika.net/recept/mesne_jedi/Piscancji_zur-2789.html



Evo! Tole naredi. Hitro, enostavno, malo dela, ni preveč "drago"...



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
24.12.2008 0:03:13   
robinzon
Tale piščančji žur, ki ga je prilepila cukerček zmeraj vžge. Je pa dobro pred pečenjem v pečici piščančje koščke že prej v ponvi popečt, samo toliko, da zarumenijo. Pa daj jih pečt  v pečico v tako posodo, da z mesom pokriješ dno - da ni prevelik pekač.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
24.12.2008 8:20:37   
NevenkaP
Če nisi ravno kuharski tip je tale piščančji žur od Cukerčka dobra ideja. Praktično nimaš kaj zamočit, pa v glavnem je vsem všeč.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
24.12.2008 8:54:26   
Hope2
Tale piščančji žur pa pri naši familiji ne bi užgal, men že po slikitale bela barva grozno zgleda user posted image

Če ste ljubitelji morske hrane, lahk skuhaš škampe na buzaro ali pa spečeš hobotnico s krompirjem. S hobotnico praktično nimaš dela, vse samo narežeš in daš v pečico pečt, s škampi je pa tudi ni nič dela, nasekljaš, prepražiš, začiniš in kuhaš oz dušiš.

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
25.12.2008 23:47:21   
anckabancka
Mi smo lani imeli za Silvestrovo piščančji žur in je bilo super. Pa še veliko dela ni z njim.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
25.12.2008 23:57:03   
rija
božično večerjo smo sicer že pojedli...pa vseenouser posted image  

moj svak je včeraj naredil školje na buzari.....smo se zadnji moment spomnili....

jaz pa sem za predjed naredila vrečke iz nekega super tankega testa, leclerk, v katere sem nadevala parmski pršut, olivo in sir....tudi hitro in dobro, predvsem pa izjemno atraktivno za videti....dekoracija iz mini paradižnikov in rukole...hitro zmotaš in pečeno v par minutkah user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
26.12.2008 19:48:27   
CUKRČEK
1ksantipa
no povej zdaj, kaj si skuhalauser posted image
I am watching you!

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
26.12.2008 22:05:14   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK


I am watching you!


Od kje se je pa to našlo????user posted image Tega pa nisem napisalauser posted image user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Hitro, enostavno in nevsakdanje
28.12.2008 14:43:17   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK


I am watching you!


Od kje se je pa to našlo????user posted image Tega pa nisem napisalauser posted image user posted image



scary user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.
Gluten oziroma žitarice uvajajte postopoma
Marsikateri starš je v dilemi, kako zgodaj lahko žita, ki vsebujejo gluten ponudi svojemu otroku, ki se na gosto hrano š...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?