|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   javni red in mir - me guilty
24.2.2010 9:36:29   
naja17
Da vas slišim...

Sva na novo vseljena.... Moj ljubitelj tehnike (beri čim več zvočnikov) in elektronske muzike, jaz ljubiteljica bilo kere muzike sam elektronske ne, ampak oba uživava, v muziki in malo zašejkava po stanovanju, ko je kak dober komad... Seveda dava tud bolj na glas... Tko sva tud včeraj okrog 21h mal prbila Beyonce-Sweet dream or a beautiful nightmare... In pol sva zmanjšala in pr vratih zvoni... Moj odpre in bum, da bojo zbiral podpise za najino izselitev in bla bla, da so spodaj otroc, k sva jih zbudla user posted image  Noben nama še ni reku čarobne besede, pač "prosim ali bi vidva lahko mal zamnjšala", al pa kej podobnega user posted image  Ti otroci k naj bi jih zbudla, niso od njega (ata star 60 let-ne vem kak ni že naglušen user posted image ) in sem jaz lepo njihovo mamo kontaktirala, k sva kul in je rekla, da se nč niso zbudli, da njo nič ne moti in kaj uporabljajo njene otroke za izgovor, da ko jo bo kaj motilo, mi bo že sama rekla...Je pa tko... Doma naju ni do 16-17h nikol... Pol pojeva, ne pleševa, pol ponavad že kam šibava, če sva pa doma, imava pa pač muzko prižgano in če je dobr komad, dava bolj na glas... Ob 22h sva tud midva že v pojstli, tko da nimava vsakodnevnih žurk, al pa konstantnega nabijanja itd...

Torej... Kolko bi to vas motilo? Bi se res tolk šle kregat in zganjat celo štalo? Kaj bi, če bi ble v moji situaciji?

Meni se res ne da kregat, ne bom pa plesala tko k sosedje hočjo, ampak tko k men paše!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 9:40:19   
TomTaylor
ja, sori, žal se boš morala pa mal sosedom prilagajat, če se nočeš kregat. Če imaš pa muzko rada bolj naglas, si pa slušalke omislitauser posted image ...To so "čari>" življenja v bloku...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 9:43:00   
mojcaziga
Ja, odvisno kaj je zate bolj naglas?

Glede na to, da sta nova, svojih pravil ravno ne morta vpeljat v tednu ali dveh. In običajno, če imaš na začetku slabe odnose, se le-ti vlečejo.

V bloku je pač tako, da si sicer lastnik svojega stanovanja, ampak čisto vsega si pa tudi ne moreš dovoliti. Žal.

lp

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 9:43:09   
Anonimen
okrog 21-ih bi tud men šla na živce, sorry. že, ko soseda nad nami gleda dnevnik, je tko, kot da sedimo skupaj

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 9:45:18   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: naja17
Meni se res ne da kregat, ne bom pa plesala tko k sosedje hočjo, ampak tko k men paše!


Žal, v bloku to tako ne gre. Saj veš, meje tvoje svobode se končajo tam, kjer trčijo ob meje svobode drugega user posted image

lp

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 9:52:04   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

ampak tko k men paše!


jah, pa ne boš.

če imaš kakšnega vztrajnega soseda. pa verjemi, da penziči to so. ker imajo čas in voljo in jim tako nekaj dogaja.

in ja, tudi mene bi motilo, če bi mi ob devetih nabijala.

in ne se zanašat na neko prastaro določilo, ki pravi, da moraš biti po deseti tiho. zlistkajo te lahko tudi ob 8 zvečer....če motiš JRM

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
24.2.2010 9:55:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:00:32   
naja17
@ TT - Ah ja… Mate prav, to so res čari življenja v bloku… Sem prej živela v stolpnici, nas je blo več, pa noben težil user posted image
@ mojcaziga – ok, pač naglas…. Nočeva svojih pravil uvajat, al pa karkol podobnega, sam vsa zategnjena pa nam doma čičala no user posted image
@rija – je blo mal bolj v hecu mišljeno no, kao bom šejkala tko k men paše…in ja vem, da lahko dobim položnico tud ob 16h, samo ni mi jasno, da so ljudje k se majo cajt ubadat s tem user posted image
 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:07:56   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

pač življenje v bloku se pogojuje s tem da si pač nekako uvideven (do neke meje) tudi so sosedov... Popolnoma se strinjam, sej ne zbijam non stop...

če se je slišalo to po bloku je blo verjetn kr naglas čeprav se včasih sliši že kašelj od soseda.... Je blo naglas user posted image

hja mene osebno bi motilo če bi mala spala in bi mi jo tvoja glasba zbudila ja bi ti šla rečit - in bi te upoštevala, če bi mi lepo rekla... čarobna beseda prosim pa to... če se pa začne človek zdirat name v trenutku, ko odprem vrata, pa bom še enkrat prbila...

čeprav po drugi strani imš kao po zakonu mislim da možnost nabijat muzko do 22 ure... ma sej ne nabijam, sam dam mal naglas kar mi je kul...

sploh če so ti dojenčki mali ali pa celo novorojenčki... je ap spet res da se že dojenčkov jok lahko ponoči čuje po celem bloku.... no recimo, če bi bla jest upokana (pa nisem) bi lohka težila, ker me sosedova deca zbujajo (pa je to grdo rečeno zdej)...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:11:11   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

@rija – je blo mal bolj v hecu mišljeno no, kao bom šejkala tko k men paše…in ja vem, da lahko dobim položnico tud ob 16h, samo ni mi jasno, da so ljudje k se majo cajt ubadat s tem user posted image
 


A mi lahko kdo pojasni na podlagi cesa in na katero foro?

Sicer pa, sosedi so taksni in drugacni. Nekaj kompromisov bi bilo dobro skleniti :)

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:11:43   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

 samo ni mi jasno, da so ljudje k se majo cajt ubadat s tem user posted image
 


penziči majo čaz za še kaj drugegauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:12:44   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Misek


A mi lahko kdo pojasni na podlagi cesa in na katero foro?



žal ne. očitno osebna presoja organa

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:16:20   
oka

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Da vas slišim...

Sva na novo vseljena.... Moj ljubitelj tehnike (beri čim več zvočnikov) in elektronske muzike, jaz ljubiteljica bilo kere muzike sam elektronske ne, ampak oba uživava, v muziki in malo zašejkava po stanovanju, ko je kak dober komad... Seveda dava tud bolj na glas... Tko sva tud včeraj okrog 21h mal prbila Beyonce-Sweet dream or a beautiful nightmare... In pol sva zmanjšala in pr vratih zvoni... Moj odpre in bum, da bojo zbiral podpise za najino izselitev in bla bla, da so spodaj otroc, k sva jih zbudla user posted image  Noben nama še ni reku čarobne besede, pač "prosim ali bi vidva lahko mal zamnjšala", al pa kej podobnega user posted image  Ti otroci k naj bi jih zbudla, niso od njega (ata star 60 let-ne vem kak ni že naglušen user posted image ) in sem jaz lepo njihovo mamo kontaktirala, k sva kul in je rekla, da se nč niso zbudli, da njo nič ne moti in kaj uporabljajo njene otroke za izgovor, da ko jo bo kaj motilo, mi bo že sama rekla...Je pa tko... Doma naju ni do 16-17h nikol... Pol pojeva, ne pleševa, pol ponavad že kam šibava, če sva pa doma, imava pa pač muzko prižgano in če je dobr komad, dava bolj na glas... Ob 22h sva tud midva že v pojstli, tko da nimava vsakodnevnih žurk, al pa konstantnega nabijanja itd...

Torej... Kolko bi to vas motilo? Bi se res tolk šle kregat in zganjat celo štalo? Kaj bi, če bi ble v moji situaciji?

Meni se res ne da kregat, ne bom pa plesala tko k sosedje hočjo, ampak tko k men paše!


Veš ravno tako kot so zoprni sosedje, ki se pritožujejo zaradi vsakega premika stola in malo trše hoje, so zoprni sosedje, ki mislijo, da si lahko privoščijo vse.
Kaj bi naredila v tvoji situaciji? Glede na to, da stanuješ v bloku, kjer nisi sama bi se prilagodila vsaj okoli ure nabijanja muzike. Ker, lahko delaš tako kot tebi paše ampak le do takrat, ko s tem ne greniš življenja nekomu drugemu. Preceni pa sama ali se boš kregala in trmasto gonila svoje ali pa se boš zaradi dobrih sosedskih odnosov malo prilagodila. Pa ne mislim s tem zdaj 100% podreditve. Ampak po deveti uri verjamem, da tvojim sosedom ne paše glasno nabijanje muzike.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:22:07   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Nočeva svojih pravil uvajat, al pa karkol podobnega, sam vsa zategnjena pa nam doma čičala no user posted image


Ja, to pa, žal, ni odvisno od tebe, ampak od bloka oz. sostanovalcev, kamor sta se preselila.

Midva sva se selila 3x. Prvi blok je bil ok, ampak so imeli eno ultra tečno in radovedno čistilko, ki je enkrat ko naju ni bilo 2 dni ven iz stanovanja, poklicala policijo user posted image   Drugič sva se nekaj skregala, ampak res na glas, začela sva na hodniku in dokončala v stanovanju - vsega skupaj 10 minut, toliko da sem spravila svoj gnev iz sebe in je že spet klicala policijo. Je bila najina soseda, namreč. No, kakorkoli, ona je klicala policijo vsak dan (zaradi vsake stvari, smeti na hodniku, ropota v kleti, napačno parkiranega vozila,...) in na koncu so njej napisali kazen user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Potem sva se selila v relativno nov blok in so bili sami super sosedi. Stari, mladi, z otroci, še brez in smo se res super razumeli.  Potem pa so se pod nas vselili mamica in njeni 4 otroci. To je bil obup. Otroci so tako delali, da se je k nama gor treslo, kaj šele onim pod njimi. Nikoli se ni opravičila, obnašali so se kot da je vse njihovo. Ta srednja se je bila sposobna dreti celo noč in ko sva imela dojenčka, so ga s svojimi dejavnostmi večkrat zbudili. Pa se noben od nas, staroselcev ni pritoževal. Ker se ne bi imelo smisla, ona se je itak nosila kot glavna gospa v bloku, otroci pa za njo.

Pri tretji selitvi pa je najim tamali bil star 1 leto in je ravno hodil. Sosedov še nisva dobro poznala, pač toliko, kolikor sva imela stike z njimi med obnovitvijo stanovanja. pa tamalemu nisva pustila vsega, sva se nazaj držala zaradi spodnej sosede. Dokler ni na obisk dobila svojih 3 vnukov, ki so blok skoraj sesuli. in tako imamo zdaj z njimi dogovor, da se naš nič ne drži nazaj, mi pa smo tiho, ko so njihovi tam. Je pa res, da je najin ful miren, tako dauser posted image

V glavnem, običajno je tako, da se prilagodiš bloku in sosatnovalcem.

lp

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:22:24   
špelin@
Ej, tudi od mene ne bi dobila prosim! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: naja17
Tko sva tud včeraj okrog 21h mal prbila Beyonce-Sweet dream or a beautiful nightmare...
Torej... Kolko bi to vas motilo? Bi se res tolk šle kregat in zganjat celo štalo? Kaj bi, če bi ble v moji situaciji?

Ne, verjetno se res ne bi šla kregat, bi pa definitivno poklicala policijo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: naja17
Meni se res ne da kregat, ne bom pa plesala tko k sosedje hočjo, ampak tko k men paše!


Žal, v bloku to tako ne gre. Saj veš, meje tvoje svobode se končajo tam, kjer trčijo ob meje svobode drugega

lp


Podpis.

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Ja, odvisno kaj je zate bolj naglas?

Glede na to, da sta nova, svojih pravil ravno ne morta vpeljat v tednu ali dveh. In običajno, če imaš na začetku slabe odnose, se le-ti vlečejo.

V bloku je pač tako, da si sicer lastnik svojega stanovanja, ampak čisto vsega si pa tudi ne moreš dovoliti. Žal.

lp


Podpišem.

IZVIRNO SPOROČILO: naja17
Je blo naglas

ma sej ne nabijam, sam dam mal naglas kar mi je kul...

A čem se smejat al' jokat user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: naja17
no recimo, če bi bla jest upokana (pa nisem) bi lohka težila, ker me sosedova deca zbujajo (pa je to grdo rečeno zdej)...

Se vidi da nimaš otrok, ker obstaja bistvena razlika med napravami in dojenčki: naprav imajo gumb za stišanje oz. za ugasnit, dojenčki pa niti pod razno user posted image

Moj zaključek: bejba, usra.la sta ga po celi črti, ker sta šla v blok, raje bi kupila lastno hišo, kjer bi lahko šejkala in densala ob glasni muziki pozno v noč... Ob trenutni situaciji pa vama pač priporočam slušalke user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:24:33   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
V glavnem, običajno je tako, da se prilagodiš bloku in sosatnovalcem.

Ja, tako je to v bloku. Tudi jaz bi kdaj fajn naglas nažgala dober komad, ampak tega ne storim, ker imam nekaj spoštovanja do vseh upokojencev, ki so naši sosedje.

Zato si pa občasno v avtu na prazni cesti dam duška user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:25:45   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
V glavnem, običajno je tako, da se prilagodiš bloku in sosatnovalcem.

Ja, tako je to v bloku. Tudi jaz bi kdaj fajn naglas nažgala dober komad, ampak tega ne storim, ker imam nekaj spoštovanja do vseh upokojencev, ki so naši sosedje.

Zato si pa občasno v avtu na prazni cesti dam duška user posted image



Al pa včasih dopoldne, ko vem, da ni nobenega doma. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:27:34   
majch
hja, za vsako stvar se najde folk, ki se ima cajt s tem ukvarjat. Novi s(m)o pa itak najbolj pod lupo. Blok je ena skupnost, še posebej, če je manjši in v našem je tako, da si kar en mali vsiljivec, ko si na novo.user posted image Pol vsi pazijo na tebe, da ja vse po njihovih reglcih poteka. Folk brani svoj teritorij, nimaš kaj.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:31:04   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
V glavnem, običajno je tako, da se prilagodiš bloku in sosatnovalcem.

Ja, tako je to v bloku. Tudi jaz bi kdaj fajn naglas nažgala dober komad, ampak tega ne storim, ker imam nekaj spoštovanja do vseh upokojencev, ki so naši sosedje.

Zato si pa občasno v avtu na prazni cesti dam duška user posted image



Al pa včasih dopoldne, ko vem, da ni nobenega doma. user posted image user posted image user posted image


Pri nas so penzionisti ves dan doma... user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:33:57   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
V glavnem, običajno je tako, da se prilagodiš bloku in sosatnovalcem.

Ja, tako je to v bloku. Tudi jaz bi kdaj fajn naglas nažgala dober komad, ampak tega ne storim, ker imam nekaj spoštovanja do vseh upokojencev, ki so naši sosedje.

Zato si pa občasno v avtu na prazni cesti dam duška user posted image



Al pa včasih dopoldne, ko vem, da ni nobenega doma. user posted image user posted image user posted image


Pri nas so penzionisti ves dan doma... user posted image



Pri nas imajo pa v varstvu vnuke in gredo na sprehod vsako dopoldne. Ostali pa so še delovni user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:36:12   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
V glavnem, običajno je tako, da se prilagodiš bloku in sosatnovalcem.

Ja, tako je to v bloku. Tudi jaz bi kdaj fajn naglas nažgala dober komad, ampak tega ne storim, ker imam nekaj spoštovanja do vseh upokojencev, ki so naši sosedje.

Zato si pa občasno v avtu na prazni cesti dam duška user posted image



Al pa včasih dopoldne, ko vem, da ni nobenega doma. user posted image user posted image user posted image


Pri nas so penzionisti ves dan doma... user posted image



Pri nas imajo pa v varstvu vnuke in gredo na sprehod vsako dopoldne. Ostali pa so še delovni user posted image


Mater, maš srečo user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:42:37   
hektorina
Živim v bloku, nad mano pa "tipček" ki RES navija muziko. Je moteče, ampak nikoli nisem pop...devala zarad tega. Imam sinka, ki veselo meče piskre po tleh, pa nihče ne po...zdeva zarad tega. Očitno smo zelo strpni sosedje.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:51:14   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ej, tudi od mene ne bi dobila prosim! user posted image

user posted image  Tud teb... No vidiš, midva sva pa mnenja, da se pred tem, da tud kej z lepo besedo dosežt, ampak to ni noben probal user posted image
 

IZVIRNO SPOROČILO: naja17
Je blo naglas

ma sej ne nabijam, sam dam mal naglas kar mi je kul...

A čem se smejat al' jokat user posted image   Najboljš, da jokaš user posted image ... Morda se nisem najboljš izrazla, hotla sem sam povedat, da se to ne dogaja konstantno...

IZVIRNO SPOROČILO: naja17
no recimo, če bi bla jest upokana (pa nisem) bi lohka težila, ker me sosedova deca zbujajo (pa je to grdo rečeno zdej)...

Se vidi da nimaš otrok, ker obstaja bistvena razlika med napravami in dojenčki: naprav imajo gumb za stišanje oz. za ugasnit, dojenčki pa niti pod razno user posted image Ne, res ga še nimam... Ko ga bom pa imela, bom pa z njim v naročju malo zaplesala, bova skupaj pela in sosedom živce kravžala... Drgač pa nimajo dojenčka, ampak otročke, ki jih že lahko utišaš, ampak jih za moje pojme ni potrebno... Otroci so mali čudeži in me niti pod razno ne motijo!

Moj zaključek: bejba, usra.la sta ga po celi črti, ker sta šla v blok, raje bi kupila lastno hišo, kjer bi lahko šejkala in densala ob glasni muziki pozno v noč... Ob trenutni situaciji pa vama pač priporočam slušalke user posted image   Ok, maš kr prav ja... Damn....


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:52:05   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Živim v bloku, nad mano pa "tipček" ki RES navija muziko. Je moteče, ampak nikoli nisem pop...devala zarad tega. Imam sinka, ki veselo meče piskre po tleh, pa nihče ne po...zdeva zarad tega. Očitno smo zelo strpni sosedje.


No o tem jaz user posted image ...

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:53:55   
pety78
Od dveh komadov bolj naglas??? Joj, ne daj se motit. In od tega ti noben policaj ne bo napisal položnice. Razen, če je res tako naglas, da kar šipe pokajo, kar pa močno dvomim.

Upoštevajta hišni red, kar pomeni od 22. ure do 6. ure zjutraj mir.




_____________________________



(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?