|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   francoski balkon
30.6.2014 11:04:07   
mini86
med gradno prizidka-dve otroški sobi in predprostor, moramo izbrati okna in vrata:)

ena soba bo imela okno in balkonska vrata, seveda z vhodom na balkon,
druga soba pa možnosti balkona nima, zato je projektant predlagal francoski balkon..

nama nikoli ni bilo to všeč..

fajn naj bi bilo zaradi svetlobe, samo če pomislim nič ne morem dati rečmo spodaj..

sem študerala da bi potem bil v tej drugi sobi-če že zaradi svetlobe mogoče malo daljše okno kot ponavadi..

kaj mi svetujete, še kakšna dodatna ideja..karkoli mi pride prav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: francoski balkon
30.6.2014 14:19:25   
mateyka
mi smo meli celo steno v steklu (balkonska vrata) na bergantovi v mostecu in men je blo zakon.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: francoski balkon
30.6.2014 14:26:04   
mateyka
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: francoski balkon
30.6.2014 14:33:17   
mini86
zgleda lepo, samo glede na to da je otroška soba tam nekje 10 kvadratov žal ne pride v upoštev..
zato bi rajši imela okno ker lahko spodaj porinem mizo ali pa predalnik..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: francoski balkon
30.6.2014 14:41:03   
mateyka
kakor želiš. tale soba sicer ni ne vem kok večja, samo je pa res, da je minimalistično opremljena in ni nabasana; nima ne vem kok velik pohištva.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: francoski balkon
30.6.2014 14:43:13   
mini86
žal ne more bit glih tako kot želim..zaradi finančne in prostorske plati..


do zadnjega pa upam da notri pride ustvarjalni in bralni kotičekuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: francoski balkon
30.6.2014 14:54:26   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: mini86
do zadnjega pa upam da notri pride ustvarjalni in bralni kotičekuser posted image


ja, to pa zna pobrat neki prostora.. treba pametno zastavit user posted image a si že kaj gledala ideje za to?

naša praktično ne živi v svoji sobi (še spi več v najini sobi) - hoče met vse to drugje in pač je; drugje user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: francoski balkon
30.6.2014 14:57:51   
mini86
ja, to pa zna pobrat neki prostora.. treba pametno zastavit user posted image a si že kaj gledala ideje za to?


nisem..a imaš kakšen pameten link..je sicer kolegica arhitektka, ampak k ji pošiljam ideje kaj bi vse notri imela se samo za glavo držiuser posted image

sj ne vem kako bo pri nas ko bota imela svojo sobo..vseeno upam da bo boljše kot sedaj ko je glavna igralnica v dnevni in so igrače skorajda povsod-al pričakujem prevečuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: francoski balkon
30.6.2014 15:49:30   
RIJA*
mi imamo povsod francoske balkone....in so meni osebno super.

tudi predenj lahko postaviš mizo ali karkoli....je pa fajn, da je prostor zelo svetel in se en dva tri prezrači.

jaz bi raje mela vsepovsod to, kot navadna okna

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: francoski balkon
30.6.2014 16:13:30   
petea
Mini86,

Jaz v otroško sobo brez balkona ne bi dajala balkonskih vrat.

Znižana okna so meni boljša rešitev - mi imamo dve takšni okni in sta dober kompromis med več svetlobe in ne imeti okna do tal. Samo pisalna miza bo tudi tam višja od šipe.
Če je potreba po večji svetlobni odprtini, bi morda bila rešitev namesto balkonskih vrat tudi običajno okno, s fiksnim steklenim spodnjim delom.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: francoski balkon
30.6.2014 16:20:25   
mini86
ok zdj pa mi povejte kako največ spravt notr v 10 kvadratov pa da ni prevečuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: francoski balkon
30.6.2014 16:29:55   
petea
Če delaš prizidek in je nad sobo (samo) streha, razmisli o sobi brez stropa oz. o sobi v dveh etažah.

Pa so spanju, branju in počitku namenjeni deli sobe zgoraj, pod poševnino, osnovni prostor pa ostane za dnevne aktivnosti.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: francoski balkon
30.6.2014 17:02:43   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Če delaš prizidek in je nad sobo (samo) streha, razmisli o sobi brez stropa oz. o sobi v dveh etažah.

Pa so spanju, branju in počitku namenjeni deli sobe zgoraj, pod poševnino, osnovni prostor pa ostane za dnevne aktivnosti.


srce moje drago, če bi to lahko bi že:)

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: francoski balkon
30.6.2014 17:08:41   
petea
Mini86,
jaz sem si vedno želela takšno 'nadstropno' sobo, ker je tudi meni bila moja otroška soba vedno premajhna. user posted image

Če to ni izvedljivo, pa mi zmanjka idej, kako vse željeno spraviti v sobico, pa da še ostane kaj prostora.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: francoski balkon
30.6.2014 20:23:06   
mateyka
tale ideja mi je zanimiva - bralni del ob/v spalnem:
user posted image

to ti verjetno kak majster naredi po meri dokaj ugodno..

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: francoski balkon
30.6.2014 22:20:08   
petea
mateyka,
hvala za to uporabno sliko (in seveda mini86 tebi za temo user posted image ).



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?