|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mala Lina
31.5.2010 9:19:36   
LERO
Prava princeska z angelskim glasom. Kaj menite vi? A lahko zmaga? Jaz načeloma ne glasujem, ampak pri njej se pa nisem mogla vzdržati in oddala dva glasova.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mala Lina
31.5.2010 9:36:11   
naja17
Sem čakala, da bo nekdo odprl temo user posted image ...

Torej, mala je res princeska in očarljiva, ni kej, ampak jaz osebno menim, da ni zmagovalka.

Moja zmagovalka je Maja K., za katero vrjamem, da bo ta denar vložila v svoj talent oz. upam, da ga vzame in gre iz Slovenije, kjer bo definitivno uspela....

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mala Lina
31.5.2010 9:40:23   
zvesta
tudi jaz bom rekla, da je mala lepa, očarljiva, tudi poje lepo..

ampak vseeno menim, da takšni otroci nimajo kaj iskati na takih tekmovanjih... tudi če zmaga, kaj bo potem z njenim življenjem? že samo dejstvo, da je bila včeraj do 12h tam, danes je pa šla v šolo, je skregano s pametjo...

kaj pa ona ve, o čem je pela? ljubezenske pesmi? golo naučeno besedilo? kar kaže na to, da tudi na vprašanje ali gre z njimi v Tivoli, ni znala odgovoriti... čeprav je bila zelo prisrčna in sem se nasmejala in raznežila o vsem, se tukaj vidi, da ona ne ve v kaj se spušča... kako bi pa vedela?

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mala Lina
31.5.2010 9:48:38   
štrumfek
 
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

ampak vseeno menim, da takšni otroci nimajo kaj iskati na takih tekmovanjih... tudi če zmaga, kaj bo potem z njenim življenjem? že samo dejstvo, da je bila včeraj do 12h tam, danes je pa šla v šolo, je skregano s pametjo...



Točno to tudi mene moti... 7 letni otrok bi pa ja moral že zdavnaj spat, sploh če ima naslednji dan šolo...
Za moje pojme je to s strani staršev neodgovorno...
Saj mala poje lepo, ampak mislim, da bo za slavo še dovolj časa, ko odraste in da je to izpostavljanje medijem, slavi pri 7 letih veliko prehitro

Moja favoritka je pa Maja K.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil štrumfek -- 31.5.2010 9:49:18 >

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:01:33   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

tudi jaz bom rekla, da je mala lepa, očarljiva, tudi poje lepo..

ampak vseeno menim, da takšni otroci nimajo kaj iskati na takih tekmovanjih... tudi če zmaga, kaj bo potem z njenim življenjem? že samo dejstvo, da je bila včeraj do 12h tam, danes je pa šla v šolo, je skregano s pametjo...



sej pomoje ni šla... glede na nekatere izjave, ki jih meče ven, sem prepričana da jo starši hudo hudo forsirajo in da je zdej vse v njenem življenju podrejeno zmagi. jo pa forsirajo tut na pop tv, ker o nobenem kandidatu niso tok in tako lepo govorili kot o 'princeski Lini'.

sicer pa ja, meni se zdi da bo zmagala, ker ljudje ne vejo, kakšno škodo ji bo (lahko) nardila ta zmaga. slava ni za nikogar lahka, za neko 7-letnico pa še najmanj.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:02:36   
Anonimen
Res fenomenalen glas, in če ga bo šolala, bo res nekoč lahko vrhunska pevka ... včeraj bi ji pa jaz rekla: "Izredno lepo si zapela princeska mala, zdaj pa pojdi domou in bodi otrok, dokler si lahko."

(odgovor članu štrumfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:07:18   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Res fenomenalen glas, in če ga bo šolala, bo res nekoč lahko vrhunska pevka ... včeraj bi ji pa jaz rekla: "Izredno lepo si zapela princeska mala, zdaj pa pojdi domou in bodi otrok, dokler si lahko."


Bravo Otika, to je cel point te teme...poje lepo, ampak naj da prednost otroštvu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:12:42   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

sej pomoje ni šla... glede na nekatere izjave, ki jih meče ven, sem prepričana da jo starši hudo hudo forsirajo in da je zdej vse v njenem življenju podrejeno zmagi. jo pa forsirajo tut na pop tv, ker o nobenem kandidatu niso tok in tako lepo govorili kot o 'princeski Lini'.



Mene je predvsem to zbodlo, ker mala ves čas govori, da je ona zvezda, da bo postala pevka (kar ni nič narobe) in da bo zelo bogata user posted image .
Mal skromnosti ne bi škodilo njenim staršem.
Naj uživa otroštvo... Jaz bi dala neko starostno omejitev na teh talentih (recimo 15 let)... al pa mogoče kar polnoletnost, kot je bilo na pop stars.


Še vedno navijam za Maestro. Saj vem, da so znani v svetovnem merilu, ampak nič za to. Je bilo kar nekaj talentov, ki so že zelo uveljavljeni, pa pač niso šli naprej.  

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:15:34   
loremi
Deklica enostavno čudovito poje, brez problema menja višino glasu, besede med petjem super zapoje, nasploh je res velik talent!

Super je, da je Slovenija videla, slišala, kakšne talente imamo in upam samo, da bo Lina uspela vzgajat svoj talent, uspet v pevskih vodah ne le kot trenutna uspešnica, ampak bolj kot nova "diva" Slovenske glasbene scene.
Zelo vesela bi bila, če bi tudi zmagala na sami prireditvi Slovenija ima talent, ampak po eni strani je bolje, da zmaga nekdo drug, saj bi to otroku pomenilo manjšo obremenitev in lažjo možnost uspeti tako v šoli kot mlademu pevskemu talentu. Naj ima še kaj od otroštva, upam, da se bodo tudi starši znali obnašati in je ne poslati na čisto vsako prireditev, na katero bo sedaj mala princeska povabljena. Naj ji ostane vsaj nekaj prostega časa, da bo otrok lahko dokaj normalno odraščal. Če zmaga, bodo tu takoj nastopi, sponzorji, mediji, kaj jst vem kaj še vse in prevelik tempo in slava bosta za otroke in starša preveč.

Dekle je videl in slišal marsikdo in če ne zmaga na talentih, si bo lahko privoščila lažji, postopni prodor naprej v pot petja, če jo bodo le znali tudi starši usmerjat, seveda s pomočjo še koga drugega.

Naj živi otroštvo in vzgaja svoj talent.

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:15:48   
KIKI****
point


Point tega šova - Lucienne, groza, za njo je vsak 'point' šova, vsak je oh in sploh in ničemur ne more verjet ... koklja ....

Lina je princeska z angelskim glaskom pri 7 letih. Odpela je zelo dobro, ampak sej ne rečem, da to ni talent, ampak ni za talent, kakršnega iščejo.

Lina je za kak otroški talent, mogoče pa izvedejo tudi kaj takega.

Jaz tamalga nisem iz principa prestavila v višji razred sredi leta, ker vem, da bi mu s tem lahko uničila otroštvo in mu povzročla marsikatero nevšečnost. Naj uživa in živi svoje otroške sanje. Fursiranje staršev je pa zame kr ena velika katastrofa, ker se ne zavedajo kaj naredijo s tem otroku.

Ah, talenti, jaz jih samo poslušam user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:17:19   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
sicer pa ja, meni se zdi da bo zmagala, ker ljudje ne vejo, kakšno škodo ji bo (lahko) nardila ta zmaga. slava ni za nikogar lahka, za neko 7-letnico pa še najmanj.

Se strinjam. Zmaga na talentih ni samo to, da zmagaš, pobereš nagrado in greš domov - to prinese določene pogodbe in cel kup obveznosti, ki jih bo moral zmagovalec izpolnjevati in to enostavno NI za takega otroka.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:17:32   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: poli*
Še vedno navijam za Maestro. Saj vem, da so znani v svetovnem merilu, ampak nič za to. Je bilo kar nekaj talentov, ki so že zelo uveljavljeni, pa pač niso šli naprej.

Super so in bi bila prav zadovoljna, da zmagajo oni kot predstavniki plesa, da ne zmagajo vedno ravno pevci.

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:25:12   
mini86
zame pa ples nekako ni talent..to se lahko vsak nauči..petja pa pač če nimaš posluha pač nimaš..in loh še tako vadiš ga ne boš dobil..
ne pašejo mi not plesalci sploh pa uveljavljeni..ja sej so hudo odplesal samo pač vaja, vaja, vaja...

lina se mi zdi taka mala razvajenka..prehitro gre vse to zanjo in če zmaga res lahko pozabi na otroštvo-kokr ga ma pač zdj..glede na to da se uči petja pri marjetki it turbo angelsov..

men sta bla to oddajo super una brat in sestra


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:25:39   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

sej pomoje ni šla... glede na nekatere izjave, ki jih meče ven, sem prepričana da jo starši hudo hudo forsirajo in da je zdej vse v njenem življenju podrejeno zmagi. jo pa forsirajo tut na pop tv, ker o nobenem kandidatu niso tok in tako lepo govorili kot o 'princeski Lini'.



Mene je predvsem to zbodlo, ker mala ves čas govori, da je ona zvezda, da bo postala pevka (kar ni nič narobe) in da bo zelo bogata user posted image .
Mal skromnosti ne bi škodilo njenim staršem.
Naj uživa otroštvo... Jaz bi dala neko starostno omejitev na teh talentih (recimo 15 let)... al pa mogoče kar polnoletnost, kot je bilo na pop stars.


Še vedno navijam za Maestro. Saj vem, da so znani v svetovnem merilu, ampak nič za to. Je bilo kar nekaj talentov, ki so že zelo uveljavljeni, pa pač niso šli naprej.  


ja no, da o populističnem 'sra***' v smislu 'slovenija, pojte z mano!' sploh ne govorim... ta mi je bla pa čist čez rob user posted image

pa še to, da seveda ne bo kdo kej narobe mislu - denar bojo dobili starši kot njeni zakoniti skrbniki. avto ravno tako. in oni bojo v končni fazi odločali, kdo bo manager, katere pogodbe bo podpisala... to, po mojem mnenju ni kul. preprosto ni.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:34:36   
Anonimen
Če že zmaga, bi mogli organizatorji to nagrado vezat do najmanj njenega 18. leta starosti, in da potem sama z njim upravlja ... ker če bi sama zafučkala ta denar, bi ga vsaj sama ... ne pa njeni starši ... itak mi je pa čisto mimo, da starši tako malemu otroku pustijo na ta šov user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 31.5.2010 10:35:20 >

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:36:53   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

zame pa ples nekako ni talent..to se lahko vsak nauči..petja pa pač če nimaš posluha pač nimaš..in loh še tako vadiš ga ne boš dobil..
ne pašejo mi not plesalci sploh pa uveljavljeni..ja sej so hudo odplesal samo pač vaja, vaja, vaja...


Mah, kaj pa vem... veliko ljudi je tudi pri plesu antitalentov, veliko jih pleše ogromno let, pa nikoli ne bodo sposobni takih natančnih gibov kot oni (ali pa kateri drugi na tem šovu). Pri plesu moraš imeti smisel za ritem, koordinacijo in še kaj. Ni to kr tko. 
Pri petju je pa tako. Če imaš posluh in ga piliš, zna na koncu nastati kaj več iz tvojega glasu.

Pri obeh "talentih" moraš imeti že nekaj na začetku in to pilit ure in ure.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:44:00   
mini86
ma ne..js mislm da iz trdim delom in vajo lahko vsak pleše..seveda je kle še 100 drugih dejavnikov, npr. da se mu da, da ga to veseli.........ker če te to ne veseli ne boš v tem uspešen..ni mi point tega šova kokr bi lu rekla, to, da se prijavljajo ustaljene skupine..
men je talent joe, brat pa sestra, maja...


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:47:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mini86
men je talent joe, brat pa sestra, maja...

In v čem je razlika, če se pojavi na talentih slupina mladcev, ki že plešejo in raztuajo, al pa sestra iz tega parčka, ki tut že nastopa naokrog, kot je učeri povedala? Sam v številu, pomoje ... ker potem bi mogli tut čarodeja ven dat pa kotalkarice pa uno punco s psom itd.

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:49:22   
mojamura
glede Line bi rekla samo to, da sem želela da včeraj zmaga, ker si nisem znala predstavljati kaj bi bilo če ne bi zmagala. Mislim da je naučena in pripravljena le na zmage, na poraz pa ne. tudi jaz mislim, da bi morala biti neka spodnja starostna meja pri talentu.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:50:10   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: mini86
men je talent joe, brat pa sestra, maja...

In v čem je razlika, če se pojavi na talentih slupina mladcev, ki že plešejo in raztuajo, al pa sestra iz tega parčka, ki tut že nastopa naokrog, kot je učeri povedala? Sam v številu, pomoje ... ker potem bi mogli tut čarodeja ven dat pa kotalkarice pa uno punco s psom itd.



user posted image aja to sm pa preslišala..pol je isto kt če pride jan plestenjak zapet-talent ma, sicer je že uveljavljen in tud nastopa že..
mah kr neki k začneš bl razmišlat o tem

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:51:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mini86
..pol je isto kt če pride jan plestenjak zapet-talent ma, sicer je že uveljavljen in tud nastopa že..

Pomoje proti Maji nima šans user posted image

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:52:18   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: mini86
..pol je isto kt če pride jan plestenjak zapet-talent ma, sicer je že uveljavljen in tud nastopa že..

Pomoje proti Maji nima šans user posted image



user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mala Lina
31.5.2010 10:52:58   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: mini86
men je talent joe, brat pa sestra, maja...

In v čem je razlika, če se pojavi na talentih slupina mladcev, ki že plešejo in raztuajo, al pa sestra iz tega parčka, ki tut že nastopa naokrog, kot je učeri povedala? Sam v številu, pomoje ... ker potem bi mogli tut čarodeja ven dat pa kotalkarice pa uno punco s psom itd.



user posted image aja to sm pa preslišala..pol je isto kt če pride jan plestenjak zapet-talent ma, sicer je že uveljavljen in tud nastopa že..
mah kr neki k začneš bl razmišlat o tem


mini, tut Alen ma že 3 posnete cd-je, pa to nikogar ne moti... in ja, pomoje katerikoli zvezdnik popuši proti maji, lini, alenu, maestru...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mala Lina
31.5.2010 11:00:42   
mini86
ja sj redko kdo od "sedaj odkritih" talentov nekje ne poje al pa nima svojga cd-jauser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mala Lina
31.5.2010 11:18:32   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

tudi jaz bom rekla, da je mala lepa, očarljiva, tudi poje lepo..

ampak vseeno menim, da takšni otroci nimajo kaj iskati na takih tekmovanjih... tudi če zmaga, kaj bo potem z njenim življenjem? že samo dejstvo, da je bila včeraj do 12h tam, danes je pa šla v šolo, je skregano s pametjo...

kaj pa ona ve, o čem je pela? ljubezenske pesmi? golo naučeno besedilo? kar kaže na to, da tudi na vprašanje ali gre z njimi v Tivoli, ni znala odgovoriti... čeprav je bila zelo prisrčna in sem se nasmejala in raznežila o vsem, se tukaj vidi, da ona ne ve v kaj se spušča... kako bi pa vedela?

a lahko podpišem. user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?