|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razgovor
10.2.2012 9:35:16   
skrita
Bom vprašala tu, ker vas tole temo prebira največ!
Imam službo, vendar si želim menjat. V kratkem imam razgovor za delovno mesto za trgovko, pa bi se rada najbolje odrezala, ker si resnočno želim te službe!
Ker pa nevem kaj naj pričakujem od razgovora, bi prosila tiste ki ste bole pred kratkim na razgovoru za podobno delovno mesto, me zanimajo vprašanja ki jih postavijo? Lahko tudi kakšen namig pri odgovorih.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razgovor
10.2.2012 10:08:18   
Daschi
A za trgovko greš na razgovor?
Jah, nič, ti povej, da te to veseli, da si pridna, da se hitro učiš, da rada delaš z ljudmi ...

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu skrita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razgovor
10.2.2012 10:53:39   
skrita
Želela sem konkretna vprašanja kot so kaj so vaši cilji ipd. Najpogosteje zastavljena vprašanja. ..Ravno to je da so to, kar si napisala Daschi odgovori vseh...

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razgovor
10.2.2012 10:57:06   
Daschi
Jah, saj neke tople vode po moje ravno ne moreš pogruntat. Al kaj?

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu skrita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razgovor
10.2.2012 11:21:56   
roladica
Ponavadi te na razgovoru vprašajo od kje poznaš podjetje, s čim se ukvarjajo... Tu je fino da se pohvališ da poznaš njihov prodajni program, blagovne znamke, profil strank, ki k njim zahajajo ipd. Če tega ne veš se malo pozanimaj o njih prej. Če gre za prodajo v kakšni bolj elitni trgovini je pametno, da si tudi primerno oblečena (V Maximarketu recimo prodajalka ne sme biti v kavbojkah). Če greš pa na razgovor za prodajo v cvetličarni boš pa v tem primeru izpadla čudno. Vse je odvisno od tega kaj boš prodajala.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razgovor
10.2.2012 15:01:24   
janapan
Razgovor za službo naj bi potekal tako, da te najprej oni kaj vprašajo, blestela boš če se boš zelo pozanimala o podjetju kamor greš na razgovor. potem te bodo vprašali o tebi, tvojih lastnostih konjičkih....to je tudi pomembno saj tudi iz tega sklepajo kakšen tip človeka si, na koncu pa pridejo tvoja vprašanja. Nikar najprej ne vprašaj za plačo ampak raje se dotakni drugih stvari, ki te zanimajo in sicer v zvezi z izobraževanjem, napredovanjem, delovnim časom, ipd., no nenazadnje če tega ne bodo  omenili oni pa povprašaj tudi po plači....in sicer približni neto plači.

lp

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razgovor
10.2.2012 15:39:44   
ronja
Dostikrat je na razgovoru, da naštej svojih - 5 ali pa 3 - najboljše in najslabše lastnosti. Ali pa zakaj si želiš delat ravno pri njih? Pa kako ti je delat v kolektivu, kako si se razumela s sodelavci prej, ali znaš samostojno delat, itd...
Sama prav dosti izkušenj še nimam - bila sem samo na 3 razgovorih, od tega za 2 nisem vedela, da je to to, ampak očitno to ni važno, ker so me pa povsod hoteli, hehe, sem mela srečo (je bilo pa vse to pred recesijo).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu skrita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razgovor
10.2.2012 22:02:53   
nejcko
Jaz sem že parkrat doživela vprašanje: No, povejte kaj o sebi ...  user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: razgovor
10.2.2012 22:20:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skrita

pa bi se rada najbolje odrezala, ker si resnočno želim te službe!


Potem pa ne pozabi tega povedat - da si tega dela resnično želiš in še dva stavka, kaj te pri tem tako veseli.

(odgovor članu skrita)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?