|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:39:09   
Suzi*
polonca, po moje če ti pače, pa da ni zdravstvenih ovir, ti kar jej joto do konca. mi smo jo v prvi user posted image  fuuul redko. me je zmer nekej bolelo pa to. zdej pa upam, da jo bomo čim dlje, kokr dolgo se bo dalo. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:40:05   
Suzi*
ella, jogurt in burek je pa čist fajn kombinacija!!!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:40:46   
vrtnica76
Polonca, z joto se lohk do tazadnega bašešuser posted image .Ti samo uživaj - če ti G slučajno ne odsvetuje.

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:42:32   
katka37
Jaz sem še danes malo pri službenih zadevah (leže preko računalnika seveda), moje nadomeščanje pride šele po počitnicah, pa moram še zaenkrat jaz za ene stvari poskrbeti,ker je novembra že prepozno za ene prijave. Ampak mi je po eni strani prav v veselje.
Potem pa grem kar malo rovarit po stvareh za verižice, da vidim, kaj imam od materiala.
Imam tri platna za poslikavo še od lani (pa ne mislite, da ke kaj strašno umetnika v meni), bi nekaj naslikala za našega Tina, pa nimam neke ideje. Pomagajte. Posteljica bo v spalnici, ki je rdeče-bele barve. pa še zaveso za zagrniti okoli posteljice bi potem poslikala v istem motivu.

Dolenjka, sem na drugem forumu videla, da je tvoj star..., moj je malo mlajši. menda ni zdaj v nosečnosti ravno taka boječka kot moj in se boji jesti joto (no ja, zdaj bo treba čakati, preden bo spet na jedilniku).

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:46:08   
vrtnica76
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

No, končno sem vas mal zbezala! Zdej grem pa jaz papat, pol pa poročam s čim sem se nabasala

Da jaz povem s čim sem se danes - sirov burek + jogurt. user posted image Ga pomoje nisem jedla že 5 let. Pa naj kdo reče, da user posted image   nimamo mal čudnih želja.


ella, midva z user posted image greva za vsako obletnico poroke na burek,pa še včasih kdaj umesuser posted image .

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:48:27   
itata
burek je super. sam ne smeš ga prevečkrat jest, da ji je zmeri tolk doberuser posted image
jaz sem pa široke rezance v sirovi omaki jedla. mljask

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:48:45   
Suzi*
Vrtnica, a sta se ob bureku spoznala????

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:56:09   
katka37
Polonca, niso niti trebali rečti zdravniki za joto, glede trenutne situacije je zagotovo ne smem, računam pa na to, da bo kmalu boljše, potem pa navalimuser posted image . Obvezni počitek in jota žal ne gresta skupaj user posted image .

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:59:23   
bamby
No, zdaj bo pa očitno tudi burek na jedilniku user posted image . Sem ga tudi jaz mislila danes spečt, pa sem prelena user posted image .

Polonca, glede jote ti itak nobeden nič ne zameri user posted image .
suzi, jaz sem starega že prej mal podrozala o joti in o pridobljenih kg, pa očitno iz te moke ne bo kruha user posted image , je predraga user posted image . Ja, Katka, v mineštro daj kar eno klobaso, saj veš, kot pri joti, bo ziher delovalo user posted image .

dolenjka, upam, da si se kaj dobrega napapcala, da bo tudi tvoj user posted image  kaj deležen.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:59:43   
ella79
Vrtnica, a sta se ob bureku spoznala????

Mene tudi to zanima.
K sem rekla, da mamo user posted image čudne želje... sem mislila, da prej mi tudi na pamet ni prišel burek, pa ga mam prav rada. Isto mam z palačinkami, ki jih mam čist rada, pa so sedaj 2x na mesec na mizi, prej pa moje 2x na leto. user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Februarčice
23.10.2007 13:04:58   
vrtnica76
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

Vrtnica, a sta se ob bureku spoznala????

Ne,ampak je bla ful huda fora, ker smo po ohceti (kao da nismo bli že dost nažrti s hrano)s kolegi šli v Lj.na burek-najino poročno potovanjeuser posted image .Kakšnega drugega por.potovanja si nisva privoščila, ker sem se mogla takrat v 1.user posted image bolj pazit.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Februarčice
23.10.2007 13:13:15   
Suzi*
Hahaha, vrtnica, res je svetovna fora. Ampak mata pa lep način praznovanja zdej, pa verjamem, da se vsakič znova spomnita na to kako je blo in se nasmejita. user posted image

Naše detece je pa kar živahno. Ga/jo prav čutim kako se obrača še v vse smeri ker vedno brca na drugem koncu. Včasih se pa že tako naguzi na en konec, da je čist napeto in kar malo neprijetno. Pol ga pa mal požokam pa pobožam, pa se umakne. user posted image  Pridno dete. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Februarčice
23.10.2007 13:14:43   
misar
ej ampak jaz mam tud včasih mal divje ideje okoli hrane in pijače. danes sem okoli desetih dopoldan prijavila, da bi pivo pila, so sodelavci skor pod mizo popadaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Februarčice
23.10.2007 13:15:13   
MetiLu
Ja, hrana, hrana... jest sem šla med malco s sodelavko na tržnico, pa sem nabavila 2 kg mandarin, mmmmmmmmm so dobre, pa še en avokado. Tako da sem zdejle avokado zmazala, pa še z rogljičkom se bašem. Pol pa še kava čez, pa Karat napolitanke mam s sabo za posladek... aja, pa en jogurt pa par napolitank je bilo že za zajtrk, aja pa 3 mini rogljički  user posted image  pa jest res skoz samo jem user posted image user posted image user posted image  mali pa skače od veselja, sej ni čudn, da je že tko velik user posted image

Ja Suzi tole je tudi zanimiva tema: kje ste spoznale svoje user posted image  ?

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Februarčice
23.10.2007 13:25:37   
vrtnica76
No, sej res,kje ste spoznaleuser posted image
Midva sva se prek ene moje kolegice(takrat je bil celo še z njo, ampak je bla njuna veza že ful u kuser posted image .Z moje strani na začetku ni blo zanimanja, ker sem hotela še mal žurat okol brez tipa, a sem se po enem mesecu vstrajnega klicanja končno omehčala.user posted image In zdej je že 10 let od tega.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Februarčice
23.10.2007 13:26:27   
ella79
hrana... hrana... hrana... pri meni poleti obvezno vsak dan grozdje, sedaj pa mandarince. user posted image
Se jih je treba zdaj najest, k od februarja dalje jih ne bo več na jedilniku user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Februarčice
23.10.2007 13:39:14   
polonca78
midva sva bila v srednji šoli sošolca, tako da sem z njim praktično polovico svojega življenja oz. 14let. sploh si ne predstavljam življenja brez njega. sam ne mu tega povedat, ker bo nehal pospravljat. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Februarčice
23.10.2007 13:42:04   
dolenjka
Evo mene nazaj! Seveda nisem bila egoistična in sem tudi user posted image  aml privoščila. Omislila sem si polpet in pomfrit (vse ostalo je dvomljivo, pa še jaz sem bolj zbirčna). Bom pa potem zvečer doma še kak krožnik goveje juhice sklestila in kaj sladkega user posted image

Ja Katka, moj user posted image  jih šteje 50, zglega 38, obnaša se pa za 25 user posted image  user posted image
Spoznala sva se pa na trajektu user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Februarčice
23.10.2007 13:44:44   
pina-1
Dolenjka, sem na drugem forumu videla, da je tvoj star..., moj je malo mlajši. menda ni zdaj v nosečnosti ravno taka boječka kot moj in se boji jesti joto (no ja, zdaj bo treba čakati, preden bo spet na jedilniku).


ktka, dolenjkin pa nima s tem probleme. sta zadnjič cel bruselj pretresla ko sta cele dneve samo joto kuhalauser posted image user posted image user posted image
pa moj je tudi tu blizu pa se mu niti ne sanja, da bi joto opustili, sploh nima problemov s kuhanjemuser posted image user posted image user posted image user posted image

suzi a nisem jaz zacoprala da boš ti user posted image  mela..torej JO in ne GAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

midva z mojim velecenjemin gospodom se poznava že ufff dolgo let. Ko sem mela 14 let je on moji mami reku, da ko bom mela 18 let bom bla njegova.. No se je uštel za dve leti, ker pri 20 sem bla res njegova in sem še danes.. On je pa vmes bil od druge pa je o meni sanjal user posted image user posted image user posted image . Aja je pa moj gospodek galsbenik pa sem celo mladost prplesala in prežurala na njihovih špilih. Sem vedno govorila, da bodo oni meni na ohceti igrali. PA JA... jok so igrali, če sem se pa za enega oženilauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Februarčice
23.10.2007 13:46:20   
bamby
Midva sva se pa spoznala na enem žuru, na katerem naju je prijateljica seznanila. Sicer sem jaz imela takrat še fanta, katera zveza se je takrat začela že krhati. Se mi zdi, da sva se po tistem čez 3 leta najdla skupaj.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Februarčice
23.10.2007 13:47:02   
dolenjka
Pina, kaj pa igra tvoj? Moj je tut mal muskontarja, sam to poleg šihta. Jaz sem padla na kitaro, pa ti? user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Februarčice
23.10.2007 13:47:19   
vrtnica76
Pridno čvekajte še naprej, jaz pa vas za danes zapuščam.Jutri se oglasim ko pridem iz pregleda - imam pregled glede ščitnice in mi na vsake 6tednov pregledajo kri, če je raven ščitničnih hormončkov OK!Lepo se imejte,papa.

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Februarčice
23.10.2007 13:50:06   
dolenjka
Dobro opravi vrtnica, jutri pa obvezno raport za nas user posted image  in našega starega user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Februarčice
23.10.2007 13:50:16   
ella79
Spoznala sva se pa na trajektu

dolenjka tole mi pa zgleda kot iz knjige ali filma Bela masajka user posted image
Midva sva se pa spoznala pred 12-timi leti, k sem bla jaz še srednješolka stara 16 let... smo s sošolkam hodile ob petkih zvečer v en lokal, kamor je tudi user posted image zahajal. Pa mi je bil takoj noro všeč, povem prijateljicam, pa se dogovorimo, da ga častimo eno pjačo. In on seveda mene nazaj, šampanjec z jagodo. Sem bila v user posted image , kaj ne bi bila. Pa se je začelo... žal trajalo bolj kratek čas, k sem bila po njegovem mnenju še premlada (on je 7 let starejši od mene). Pa sva bila potem vsak v svoji vezi 7 let, sedaj, no že kar nekaj let, pa sva ponovno skupaj. In mu skoz govorim, da jaz sem že kot 16-letnica vedela kaj oz. koga hočem v življenju. In sem prav vesela, da je tako. user posted image
Aja, pa še to. Najbolj se pa sedaj veseliva najinega sončka. user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Februarčice
23.10.2007 13:51:22   
polonca78
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Ja Katka, moj user posted image  jih šteje 50, zglega 38, obnaša se pa za 25 user posted image  user posted image



kako mi je tole znano! user posted image user posted image user posted image user posted image samo, da je pri nama tkole: šteje jih 29, zgleda 21, obnaša se pa kot 18 letnik.user posted image user posted image

vrtnica uživaj in bomo držali pesti za jutri!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




ime
samma

..

Ariela (10%)

Neva (24%)

Kati (23%)

Alisa (23%)

Anisa (19%)


Število vseh glasov: 195

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!