|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 82 [83] 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 9:06:08   
*talcy*
o pozdravljene mamice .... pa sem končno prišla do računalnika ... sem vas prebrala malo bol na hitro ma sem ... imam ravno čas ker naš korenjak se varta pri tatkotu tako da ima mamica mal prosto user posted image  ....

drugač pa čestitke vsem ki ste rodile in upam da se pridno cartate doma user posted image user posted image user posted image

no vas bom kar spraševala :
kaj čisto vse dojite ???? jaz sem samo en teden ko sem bila v bolnici in zdaj si stiskam imam mlekeca samo 50ml na dan in to je to drugače mu dajem to umetno mlekce ( novalac ) .... moram pa povedat da ful težko kaka po tem umetnem mlekcu .... zdaj pije proti zaprtju in je kar malo bolje ...

krčki? vidim da ste se pogovarjale tudi o tem .. mojega moram potrkat tko mal zvija da če bo tako bo super res ... ko pa ga kot ste rekle se mi tud men ful smili ne vem kaj bi naredila če ga bi ful zvijalo bi še jaz jokala z njim user posted image
a mi zna katera povedat kako vam uspe da se vaš user posted image  zbudi enkrat na noč? mi spimo prvo rundo dve urci pol pa vsako uro pa pol spet jemo ... mi poje 60ml seveda je to absolutno premalo zanj in pol zaspi pa ga ne prebudiš ni šans .... pa čez urco pa pol spet  on je user posted image

glede previjanja jaz previjam kadar je na 3-4 ure ponoči pa nič ker je patronažna tako dovolila ... če pa čutim da je fajn polulan pol ga previjem umes drugače pa ne ....  

ven smo tudi mi že šli ma smo zunaj kar po dve urci  .. prvič in drugič smo bili zunaj po pol urce zdaj smo pa kar dolgo časa da se fant navadi na klimo user posted image

pa še glede kg. naš se pridno redi in ima že 1,2kg več kot pred slabim mesecemuser posted image
danes gremo v posvetovalnico bomo videli kaj bo ......

no zdaj bom tud mal več z vami ker imam rač . pri roki



pa še to kako prilepite slikico sem gor nimam pojma sem poskušala že neštetokrat pa ne morem pogruntat?????
 
lep pozdrav

 




 

(odgovor članu lena35)
Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 10:30:26   
Lovely
Heej, bravo Sončnica, res smo komaj čakale s tabo!!! user posted image

Upam, da ste imele dobro noč. Mi smo glede hranjenja malček napredovali, malo več sesamo tako da dopolnjujemo čez dan z izpumpanim mlekom zvečer pa ponoči pa smo še zmeraj na dodatku, ker mi zmanjka...

Imam pa vprašanje (bom upoštevala da ni neumnih vprašanj):
Naši Inyi se je začela lupit koža. OK. Ampak na rokicah in stopalih je to kar več kot po telesu. A je to OK? A katera kaj posebej maže te dele? Danes bom o tem povprašala patronažno.
 
Mi še nismo bili zunaj, tudi čakamo 14 dni, danes je 10.

A še katero srbijo šivi? Mene za znoret.

Lep dan vam želim.

_____________________________

Lovely

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 10:56:08   
TinaV*
pozdravljene

ja tudi mene so srbeli sivi....ker celijo....
mazi ce mas z sentjanzevim oljem,ker full hitro zaceli pa se ne srbi tako...
glede lupljenaja koze sem tudi jaz vprasala baje je to normalno pri novorojencku,jaz ji mazem z kremico pa je ze dosti dosti boljse...saj to se hitro zlupi....
o mleku pa nebi ker tudi meni primanjkuje ...ji tudi novalac dodajam

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 11:05:45   
PikicaStonoga
Lučka, jaz se ne obremenjujem s tem, da bi jo razvadila, saj sem brala, da prve tri mesece otrok RABI bližino, ljubezen, varnost. Varnega pa se menda počuti takrat, ko VE, da se odzoveš na VSAKO njegovo potrebo ali jok. Potem ti začne zaupati in se umiri in menda otroka v prvih 3 mesecih  NE MOREŠ razvaditi. Tako piše in jaz temu verjamem, ko zajokca, jo dvignem nahranim, pocartam in je deklica zelo mirna, potrpežljiva, je verjetno nekaj tud v karakterju ... samo to, da bo otrok če je buden sam zaspal v svoji posteljici tudi če joka, kao sej se mora navadit, pa se prakticira od 6. meseca dalje ...jaz sem bom tako ravnala ...

Lovely ...kar pogrešam najine SMSe user posted image  Komaj čakam, da malo zrasteta najini punčki, se bova dobili za kak sprehod ...samo še vreme mora zdržat user posted image

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 11:07:52   
PikicaStonoga
Lovely - upam, da te šivi čim prej nehajo bolet pa tud vse ostale, ki vas boli, držim pesti, da čim prej neha! Pa mlekca tud, da dobite, čim večkrat poskušajte djit menda pomaga ...kaj pa s čajem za dojenje je katera poskusila? Jaz ga ne pijem, ker zaenkrta imam  dovolj mleka ...pijem čist navadne čaje.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 11:10:11   
PikicaStonoga
Še nekaj lovely: glede kožice, ki se lupi JE NORMALNO, koža se čisti in je normalno za se zgornji sloj lupi in tud kakšne pikice po telesu so normalne ...meni je patronažna rekla, da pregibe (tam je največ kožice, ki se lupi) malo namažam z oljem, ampk ne celo telo, ker koža mora dihati, 1x namaži en del, drugič pa drugega ...pri najini Tijani se najbolj lupi kožica v vratu, v zapestju, gležnji ...

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 11:26:00   
TinaV*
jaz sem pila ta caj...pa sem opazila da mam enkrat full mleka,drugic manj...
tak da sem nehala,pa se nagravznega okusa je...dojila sem jo tudi po 10 x na dan pa sem ostala brez mleka,oz mam ga se malo ampak ne dovollj za en obrok...

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 2057
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 11:27:28   
TinaV*
pri nasi pupi pa se je kozica najbolj lupila na rokicah in nogicah,na gleznjih pravzaprav....pa sem ji lepo mazala in je obcutno boljse....tak ko pravis pikicastonoga to je normalno se koza cisti

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 11:56:33   
tanja29
Oj oj.
Čestitke Sončnica za sinčka Nika. Veliko se cartajte in uživajte.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Naša princeska lih spančka, tko da imam malo časa. Redno vas berem, samo pisat se mi pa ne ljubi vedno...user posted image
Mi se imamo se luštn, samo pogrešam sprehode, ker je bilo skoz slabo vreme. Danes je sonček in ko se bo zbudila in najedla, bova šle malo ven.
Lovely - jaz sem Manco mazala po nogicah in po hrbtu kar z ribjo mastjo, po rokicah je pa nisem nič (ker jih v usta tlači), se je potem samo zrihtal. Še zdaj jo kdaj pa kdaj po ritki namažem, če je bila zelo pokakana ali polulana. Sploh zjutraj ko se zbudi. Manci to pomaga.
Jaz imam pa jutri gin. pa mi bo tašča čuvala Manco. Upam, da ne bo imela preveč dela.user posted image
Jaz tudi mislim, da ne moreš razvadit novorojenčka. Tako kot je že zgoraj napisano, rabi mamico in objemčke in tolažbo kadar joka. Nekateri pravijo, da ko  mami vzame v naročje svojega dojenčka, pa takoj neha jokat. - je kao razvajen. Ja, pri komu pa bo miren in zadovoljen, če ne ravno v maminem naročju. Tako tudi jaz ravnam. Če joka, jo malo pocrkljam in se pomiri, potem pa jo dam nazaj ležat. Joj, še eno veselo novičko imam. Manca je mamici in očku že poslala nasmeh - tisti pravi (v budnem stanju) Nepozaben občutek...
Meni je moje mleko čist usahnilo, tko da Manca je samo umetno mlekouser posted image . Sem se zelo mučila, pila velik tekočine, počivala, kadar je manca spala, jo skoz prstavljala na jošk, pa je kar izginilo. Tko da sem bila nekaj časa kar mal obremenjena s tem, potem pa sem si rekla, da bo ravno tako zrastla kot z mojim mlekom - na žalost.
Ne vem če je to dedno - moja mami je lih tako dojila samo en mesec, pa moja sestra tudi. Tko da ne vem.
No, zdaj pa grem, ker se naša pikica prebuja in bomo papcal.
Se tipkamo še kaj.
Uživajte



(odgovor članu Lovely)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 12:45:29   
timnala
Dan!

Uf..jst komi cakam, da bo ta nas otrok zacel mal bolj spat - ponoci seveda. Vceraj je spal od 8h zjutraj do danes do 2h zjutraj vsega skupaj 5 ur pa se to 2 uri v vozicku, k smo sli k nasim domov na obisk.. user posted image  Ma Jolly jst te obcudujem, ker mas ze kr nekaj casa tako stanje..da pop*****. In ko bi bedel in bil tiho ok, tak pa kr naprej nekaj in je sit in previt in mu nic ne manjka pa noce spat, pol je ze tak zaspan, da je zato siten in pol se tak dolgo uspavamo, da je ze spet lacen in za previt..no, zdej pa aleluja spi..sicer ponavadi tako dopoldan ful rad spi, vceraj pa ne vem kaj mu je bilo.. user posted image

Glede vetrovnih kapljic - jih moram jaz tud pohvalit, sam zanima me, ce se drzite navodil glede doziranja, ker jaz sem mu jih vceraj dajala vedno, ko ga je zacelo crvicit pa ne ravno 8 kapljic, tak bolj malo sem mu kanila v ustka pa je blo boljse..

No, grem kaj naredit, preden se nas Nacko prebudi. user posted image

papa,
timnala

_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu tanja29)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 13:21:45   
jana84
pozdravček mamice...
meni absolutno ne uspe skočit na računalnik...
No, naš korenjak bo imel danes 1 mesec user posted image ...zdaj trenutno spančka kot en mali angelček zgleda...

Drugače smo fajn: ponoči tako fajn spi (3-4ure, včasih potegne tudi do 5ur)...Sicer vmes se moramo pogajat da zaspi nazaj, ker on bi se kar pogovarjal ponoči...Pa ne razume, da mamica in tatko bi pa spala ponoči!
Čez dan je tudi zelo priden, ga moram res pohvalit. Malo ga krčki zvijajo, pa se da preživet (mu malce posladkamo življenje s kaplicami, pa je bolje). S težo je šel kar gor, predvsem ker bi pojedel kar vidi in tudi tisto česar ne vidi...Torej mi velikokrat popije vse mleko iz obeh dojk, potem pa se nažre še po flaški...Pravi požerušček je...
Jutri pa gremo v posvetovalnico, tako da bomo videli koliko je zrastel in se poredil...Sodeč po oblačilih je kar zrasel, saj mu 50 ne stlačim več nanj...

Tako, zdaj pa grem pogeldat kaj počne, ker spi na trebuščku, ker ga je prej malo zvijalo, pa  mu potem paše na trebuščku ninat, ampak sem jaz malo manj mirna...

lepo se imeje...vem da se bolj poredko oglasim, ampak mi nekako ne uspe (zaposlena z dojenčkom, ko pa on spi, pa malo pospravit po stanovanju, kaj skuhat, kakšne cunje oprat pa te finte)...


(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 13:42:08   
stunfek
mene tudi kruza dojenje.  ponoci je kar na flasi, ker sem ponavadi prevec zaspana, da bi potrpezljivo dojila in potem se dodajala. cez dan mi do popoldneva znese samo z dojenjem, popoldne pa ze nimam dovolj mleka in po obeh dojkah dodam formulo. ponoci se zbuja na max 2 urci, raje pa kar na 1,5 :) ful ga ne morem nastudirat ampak, za enkrat mi tudi tak tempo ni pretezek. potem cez dan spim, ko spi on. najdlje potegneva ta jutranjo...od 6ih naprej.

dojenje res nimacji kaselj, sploh ce se ukvarjas s tem, da nimas dovolj mleka. jaz si ga ne uspem spumpat dosti vec kot 30 ml user posted image kar je seveda ful malo. dojencek sicer zna popit vec, ker bolj ucinkovito sesa ampak naceloma je vse skupaj bolj bogo. moram rect, da se mi ponavlja zgodba od hcerke...pri njej sem obupala po mesecu dni. upam, da bo zdaj vsaj kaj dlje, ker on sicer zelo pridno sesa. vidim, da nas ima veliko te tezave. blagor tistim, ki nimate tezav s kolicino mleka :)


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 13:44:50   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: timnala

Dan!

Uf..jst komi cakam, da bo ta nas otrok zacel mal bolj spat - ponoci seveda. Vceraj je spal od 8h zjutraj do danes do 2h zjutraj vsega skupaj 5 ur pa se to 2 uri v vozicku, k smo sli k nasim domov na obisk.. user posted image  Ma Jolly jst te obcudujem, ker mas ze kr nekaj casa tako stanje..da pop*****. In ko bi bedel in bil tiho ok, tak pa kr naprej nekaj in je sit in previt in mu nic ne manjka pa noce spat, pol je ze tak zaspan, da je zato siten in pol se tak dolgo uspavamo, da je ze spet lacen in za previt..no, zdej pa aleluja spi..sicer ponavadi tako dopoldan ful rad spi, vceraj pa ne vem kaj mu je bilo.. user posted image

Glede vetrovnih kapljic - jih moram jaz tud pohvalit, sam zanima me, ce se drzite navodil glede doziranja, ker jaz sem mu jih vceraj dajala vedno, ko ga je zacelo crvicit pa ne ravno 8 kapljic, tak bolj malo sem mu kanila v ustka pa je blo boljse..

No, grem kaj naredit, preden se nas Nacko prebudi. user posted image

papa,
timnala


Če ti povem po pravici se mi MEŠA in čisto nič ne uživam trenutno v materinstvu po pravici bi bila čisto vesela če bi ga nekdo vzel za en teden da ga ne vidim in ne slišim. Spim eno uro al dve na dan, ves ostali čas pa poslušam dretje ali cmeranje. In točno tko kot pri tebi, nič mu ni pa kar neki tečka. Tud minutko ne more bit sam da bi ga lahko kam odložila. In seveda ne spat, pol smo že sitni ker smo zaspani, vmes je že spet lačen, pa pol spet ne jest in tko ti mine 12 ur ti pa ugotoviš da nisi NIČ jedel, pil, še sr*t nisi imel časa. user posted image

Naj mi en pove kdaj se ta morija neha user posted image



(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 14:07:41   
jolly123
zakaj naj blato od novorjenčka ne bi smelo bit zeleno?? Moj se je zdaj zeleno pokakal user posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 15:01:28   
stunfek
jolly...ful se mmi smilis, da imas tako tezko izkusnjo s tvojim dojenckom. itak, da na daljavo ne morem biti pametna mapak jolly ti rabis pomoc. nimas nikogar, ki bi ti priskocil na pomoc? kaksna babi ali dedi? moras se malo razbremenit, malo naspat. magar si za kaksen obrok napumpaj mleko v flasko in pojdi spat, pa ga lahko kdo med tem nahrani in previje in vse. res si poiskusi malo organizirat tako, da se razbremenis. drzim pesti zate, da bodo dnevi nespecnosti kmalu mimo!!!

vse kar vem o zelenem blatu, da ce ga je obilno in je res zelo zeleno lahko kaze na kaksno alergijo...ce je samo enkratna zadeva se jaz nebi sekirala...opazuj blato v prihodnje. morda je sam blaga reakcija na nekaj kar si pojedla. 

srecno jolly!




_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 15:14:55   
Kaštrun
ojla!

no, kot že veste smo pri nas 28.10. dobili Ajdo (3900/54). je pridna kot strela. spi od 3-4 urce potem se previjeva, podojiva in spet spi naprej. ponoči je isto. mleka imam na pretek, tako da se naje "do onemoglosti".

če se kateri da brati, pa lahko TUKAJ prebere mojo porodno zgodbo.

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 15:19:53   
janja 27


JUTRI PRAZNUJE SVOJ  



user posted image user posted image user posted image user posted image    PRVI  MESEC    user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image



MAJA od mamice LEVINJAA

TJUŠ od mamice AJETAM

TIAN od mamice ZVEZDA17


user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 15:37:00   
janja 27



user posted image
user posted image
user posted image




user posted image user posted image user posted image  J U L I J
user posted image user posted image user posted image

11.07.08

  mamici SNESKA  (32 let, LJ) VITA, 790 g in 35 cm





 A V G U S T

25.08.08

mamici LANA34  (35 let)  MATIC  980 g in ? cm  





user posted image user posted image user posted image  S E P T E M B E R user posted image user posted image user posted image
 

10.09.08
 
mamici VEKI_222 (29 let, Trbovlje) TIMOTEJ  2630 g in 48 cm



19.09.08
 
mamici JOLIE (29 let, NM) TEA, 1650 g in 44 cm
 
 
22.09.08

mamici TANJI29 (29 let) MANCA, 2730 g in 48 cm
mamici BLANKA1 (23 let, MB) FIONA, 3500 g in 50 cm
mamici FREJA  ANJA 2880 g in 48 cm
 
26.09.08

mamici JOLLY123 (27let, KR) TAJ  2750 g in 48 cm
mamici SONČEK75 (33 let,LJ) UROŠ  3600 g in 52 cm
 

27.09.08

mamici B.M. (MB) MATIC 3220 g in 48 cm  





user posted image user posted image user posted image  O K TO B E R user posted image user posted image user posted image



01.10.08

mamici LAKRNEŠ (22 let, LJ) HANA, 3720 g in 54 cm
mamici  VIANNE (30 let, Pivka) TIBOR  2980 g in 48 cm


02.10.2008

mamici JANJA27 (30 let, PO) METKA, 4010 g IN 53 cm
mamici VALLA (LJ) TILEN  4200 g IN 55 cm


03.10.08

mamici JANA_K (23 let, Vipava) JAKOB  3440 g in 55 cm


 04.10.08

mamici LEVINJAA (30 let, LJ) MAJA 3710g in 51 cm
mamici AJETAM (22 let) TJUŠ 2850 g in 51 cm
mamici ZVEZDA17 (25 let, Idrija) TIAN  3740 g in 55 cm

06.10.08

mamici TIMNALA (27 let, Mozirje) NACE 3490 g in 51 cm
mamici *TALCY* (24 let) TIJAN 3.720 g in 52 cm


07.10.08

mamaici RENDI (29let, KP) ENEJA 3750g in 52 cm
mamici DREAM ( Trbovlje, 32 let) MATIC 3240g in 51 cm
mamici ACJOM (23let, LJ)  KLEMEN 3920g in 54 cm


09.10.08

mamici COCCINELLA (29let, Domžale) GAJA MAZVITA  4300g in 53 cm
mamici BODOČA MAMI (Ptuj) LARISA 3200g in 49 cm
mamici AFNICA MALA (LJ) NELI  3080 g in 50 cm
mamici TINAV  LARISA ? g in ? cm
mamici KLAVIDJA27 (MB) MIHA 3500g in 51cm


10.10.08

mamici BARBY800 (KR) JULIJA  2960g in 49 cm
mamici MASERATI ( LJ ) IZTOK 3730 g in 52 cm


11.10.08

mamici BARBARA33 (LJ 32let) ZALA   2580 g in 47 cm
mamici TAMARA85   LANA  ? g in ? cm

13.10.08

mamici LIZA01  LUNA ? g in ? cm
mamici DAJADADA  TIM 3780 g in 53 cm
mamici SARCY21 ( LJ ) MARK  3630g in 50 cm
mamici SUZY124  MAJ 3110g in 50 cm

14.10.08

mamici LUČKA1 (LJ) VAL 3040 g in 51 cm


15.10.08


mamici TEJČIKA29 (CE) ALINA 2650g in 48 cm
mamici IRAIRA ALYA 3700g in 53 cm


16.10.08

mamici MANDEK (CE 25 let) ZALA 3080g in 47 cm

17.10.08

mamici URŠKA// (MB 29 let) NEJC 3440g in 50 cm

19.10.08

mamici MARISA.  NEA 3200 gi n 48 cm
mamici MARISHA MARK 3415 g in 51 cm


20.10.08

mamici MBD0411 (CE 35 let) NIK 3420g in 51cm
mamici LENA35 (36 let) BLAŽ 3880g in 55 cm
mamici BILLA (31 let, obala) JAŠA 4150 g in 56 cm


22.10.08

mamici CORTI  HANNA 3480g in 52 cm
mamici JERIKOU(LJ) JONAS 3980g in 53 cm


23.10.08

mamici TEDY(LJ) TANA 3010g in 51 cm
mamici NATALI07 (KR, 33 let) KATARINA  3910g in 52 cm
mamici STRUNFIKA   JAN   3280g in 53 cm
mamici M_MOJCA ( Trbovlje, 24 let) NIK  3540g in 51 cm
mamici ANNNY (Jesenice) TOM MATIJA 3910g in 56 cm



24.10.08

mamici ZALATM (Trbovlje) NIKA 3750g in 56 cm
mamici LOVELY (LJ) INYA NADA   ? g in ? cm


25.10.08

mamici PIKICASTONOGA (LJ) TIJANA 2940g in 50 cm
mamici STUNFEK ( INDIJA, 35let) AKASH 4235g in 55 cm


28.10.08

mamici KAŠTRUN  AJDA 3900 g in 54 cm


??.10.08

mamici ŠKORPIJON (CE 27 let) LUKA 3820g in 53 cm




user posted image user posted image user posted image N O V E M B E R user posted image user posted image user posted image


01.11.08

mamici SONČNICA24  NIK ? g in ? cm




user posted image user posted image user posted image    R   A   Z   M   E   R   J   E user posted image user posted image user posted image  


user posted image   - 28     user posted image - 31




(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 15:43:13   
janja 27
sem odpla novo temo OKTOBERKSKI LUMPIJI 08

http://www.ringaraja.net/forum/m.asp?m=3330150&mpage=1&key=


se pišemo tam

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 2069
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 15:48:06   
Dajadada
 
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

zakaj naj blato od novorjenčka ne bi smelo bit zeleno?? Moj se je zdaj zeleno pokakal user posted image


Zeleno je, če ga zvija, napenja. Če se samo sem pa tja zeleno pokaka, se ne sekiraj. Mogoče pa mu kakšna hrana ne paše.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 2070
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 15:49:17   
Dajadada
IZVIRNO SPOROČILO: janja 27

sem odpla novo temo OKTOBERKSKI LUMPIJI 08

http://www.ringaraja.net/forum/m.asp?m=3330150&mpage=1&key=


se pišemo tam

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



JUHUHUuser posted image user posted image user posted image

Hvala vsem za porodne zgodbice...jih je ful luštno brat.

Sončnica, čestitke, čestitke...pa si ga dočakala.


< Sporočilo je popravil Dajadada -- 3.11.2008 15:50:07 >

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 2071
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 15:51:56   
klavdija27
Pozdravček! že dolgo se nisem nič oglasila, pa vas vse lepo pozdravljam in čestitam vsem novim mamicam!
Jaz moram povedati da zaenkrat z dojenjem nimam težav, mleka imamo dosti, pa nič posebnega ne jem. To je pač odvisno od vsake mamice, kar pač ima v genih.  Moj Miha ponoči tudi nič kaj ne spi, ga mam pa pri sebi v postelji, da se vsaj malo oddahnem, ker ni treba kr vstajat. Pa se mi tudi zdi ptav da ga mal pocartam, ker mi vsi govorijo da si ga bom razvadla, jaz pa mislim da to ne drži. Itak so tolk mal časa majhni da je treba te trenutke izkoristit za cartanje.
Kar se pa tiče zelenega blata, pa govorijo, da ima baje dpjenček, če je dojen, kolike - baje!
Miha ima pa po glavi ful mozoljčkov, pa sem se ful ustrašla, zdaj so mi pa povedali da je to čist normalno, ker se koža čisti pa hormonske spremembe vplivajo na to!

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 2072
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 19:02:07   
mbd0411
Pozdravljene!

Aha,sem že nekaj napisala pa prišla do janje 27,ki nas vabi na novo temo...




Jaz tudi pijem čaj za dojenje in je takoooo drag pa tako hitro gre po njem.Tudi od Hippa sem poskusila,a ga še prej zmanjka.user posted image
Mleka je še kar.Danes sem ga namerila 80ml,kar sem fuuuul vesela.
Prvič sva šla ven,ker je bilo tako toplo.Pa ne za 5 min. ampak za več,saj je vreme res super.Pa zdaj neki napovedujejo dež user posted image
Lupi se tudi moj Nik,pa mažem z oljem.Popek še ni odpadel se kar neki obotavljauser posted image



_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 2073
   RE: Oktober 2008 - 2 del
3.11.2008 20:27:50   
*talcy*
ojla spet jaz ...
jolly123 ... joj pa imaš res naporno s tem vašim otročičkom ... imam sosedo k je isto z njo fantič star 7 tednov in je katastrofa ... spijo po eno uro na dan drugač pa skoz zbujeni .... bo minilo čeprav zgleda še daleč ta tretji mesec ...

ja no z našim pa nimam problemov .. smo bili v posvetovalnici se je zredil za 1,2 kg pa zrasel dobre 3cm user posted image  ... krčkov ima tako malo da ni omembe vredno čeprav lahko še pridejo je rekla zdravnica .... upamo da ne ...

kaj se preselimo na forum ?

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 2074
   RE: Oktober 2008 - 2 del
4.11.2008 8:46:41   
janja 27


smo na  novi temi OKTOBERKSKI LUMPIJI 08

http://www.ringaraja.net/forum/m.asp?m=3330150&mpage=1&key=


se pišemo tam

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 2075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 82 [83] 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 82 [83] 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?