|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moški in njegov avto
18.11.2008 15:11:57   
ronja
in, če boš pridna, ga boš smela celo odklenit na daljavo seveda

Na srečo mata daljinsko odklepanjeuser posted image

A če bi vaš avto nekdo poškodoval neb pizdle

Če verjameš ali ne, če bi ga lubi, ne biuser posted image . Če bi mi ga sosed butnil, pa ne pustil listka oz. povedal, da je to on naredil, potem bi se seveda jezila, ker bi imela stroške zaradi nekoga tretjega, ki jo je lepo ucvrl... Ampak z lubijem si pa ne teživa, če kdo kaj pokvari - oba veva, da tistemu tako ni vseeno, če je to naredil in ni nič boljše, če si teživa... Nama je obema to ful všeč, čeprav veva, da je pri večini drugače... Meni je važno, da je on cel, avto se da popravit...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Moški in njegov avto
19.11.2008 12:45:31   
blazka
Kalbo:
Sam da bi mi pa žena polomila mehanizem za havbo odpirat, pa ni važno na katerem avtu...ja hudiča da pa v tem primeru nebi smel klet v tistem momentu ko bi ugotovil...ja sej sem samo dec iz mesa in krvi.


Pol bi bila pa še tista varianta: .... in čez tri dni je lahko počasi odprla desno oko...user posted image

< Sporočilo je popravil blazka -- 19.11.2008 12:46:08 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Moški in njegov avto
20.11.2008 12:13:54   
kalbo
Pol bi bila pa še tista varianta: .... in čez tri dni je lahko počasi odprla desno oko...


A prej tri dana ni vidila ništauser posted image

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Moški in njegov avto
7.1.2009 11:25:53   
atabom
tistim puncam, ki znajo to same storit user posted image svaka cast. tistim ki ne user posted image ... sprejmite ves paket vase emancipacije. zdaj ko moramo mi moski kuhat in pomivat ste pa pozable da bi se zenske kaj nasega dela naucule! hja, delitev dela ni samo enostranska. seveda to ne mecem na zenske ki podpirajo 2 ali vec vogalov pri hisi.

pri naju vse to zrihtam jaz se preden moja sploh opazi da ima kaj narobe, poleg tega pa mi tudi kuhanje in pucanje ne gre slabo od rok pa brez da bi me kdo prosil.

torej: za tiste ki bi radi znali imate na razpolago google, ostalo je pa lenoba user posted image .

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Moški in njegov avto
7.1.2009 11:34:21   
drum
IZVIRNO SPOROČILO: atabom

tistim puncam, ki znajo to same storit user posted image svaka cast. tistim ki ne user posted image ... sprejmite ves paket vase emancipacije. zdaj ko moramo mi moski kuhat in pomivat ste pa pozable da bi se zenske kaj nasega dela naucule! hja, delitev dela ni samo enostranska. seveda to ne mecem na zenske ki podpirajo 2 ali vec vogalov pri hisi.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu atabom)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Moški in njegov avto
7.1.2009 12:13:45   
Anonimen
ah, moški so prišli na to temouser posted image

(odgovor članu drum)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?