|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Partner me tepe...
5.12.2008 16:50:02   
Anonimen
Noseča sem že čez 30 tednov...in me je strah partnerja..vedno kadar je razkurjen ( seveda pravi da sem jaz kriva ) me udari, in potem pravi da to ni bilo ničuser posted image Drugače je pa on v redu oseba,ne vem kaj naj si mislimuser posted image
Zdaj ko sem noseča me nite ne tepe toliko, ampak pred tem...sem si mogla s pudrom skrivat modrice, da ne bi kdo v službi opaziluser posted image user posted image . Sram me je celo iti v lift s kom od sosedov da ne bi kdo začel spraševat kaj se pri nama dogaja.
Kaj naj naredim? Nisva poročena, čakava otroka, jaz nobenemu ne upam povedat kaj se dogaja, nimam pogojev da grem na svoje, pa zelo me je strah kaj bo v prihodnje...ko pride otrok...KAJ NAJ NAREDIM?????????
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 16:52:14   
Anonimen
Drugače je on uredu oseba user posted image user posted image
najprej si tudi ti moraš pošlihtat v glavi.
In to so samo izgovori da nimaš kam it
Različne poti so vedno odprte,katero boš izbrala je tvoja odločitev.
Če se ne odločiš da greš stran TAKOJ ne vem zakaj pišeš na forum?Da te spodbujajo da ostaneš,da se bo popravil itd.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 16:54:42   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Noseča sem že čez 30 tednov...in me je strah partnerja..vedno kadar je razkurjen ( seveda pravi da sem jaz kriva ) me udari, in potem pravi da to ni bilo ničuser posted image Drugače je pa on v redu oseba,ne vem kaj naj si mislimuser posted image
Zdaj ko sem noseča me nite ne tepe toliko, ampak pred tem...sem si mogla s pudrom skrivat modrice, da ne bi kdo v službi opaziluser posted image user posted image . Sram me je celo iti v lift s kom od sosedov da ne bi kdo začel spraševat kaj se pri nama dogaja.
Kaj naj naredim? Nisva poročena, čakava otroka, jaz nobenemu ne upam povedat kaj se dogaja, nimam pogojev da grem na svoje, pa zelo me je strah kaj bo v prihodnje...ko pride otrok...KAJ NAJ NAREDIM?????????


oprosti, samo človek ki te pretepa ni in nikdar ne bo dobra oseba.
Praviš, da ne moreš na svoje, kaj pa starši, prijateljice,...? Zagotovo ti bo kdo pomagal.
Jaz osebno v taki zvezi ne bi ostala. Kaj šele z otročkom. Pomisli nanj.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 16:54:47   
Felicita
mislim, da boš tukej dobila samo en odgovor: popokej kufre in pejt, dokler je otrok še na varnem. možnosti kam it je kar nekaj od varnih hiš do materinskih domov itd. ni idealno, ampak je vse boljše kot to v čimer si sedaj.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 16:55:08   
Anonimen
Glej zato obstajajo varne hiše jaz na tvojem mestu ne bi niti minute čakala ker s tem spravljaš tudi otroka v nevarnost.Sam imam občutek vsaj iz tega kar si napisala da ti lahk me napišemo kar češ pa ne boš nič storila v tej smeri ker ga imaš še zmeri za vredu človeka.Pa zdele bom mal groba sam a si kej pomislila na otroka?Kaj lahko s tem otroku povzročiš če boš ostala še z njim?verjemi da po porodu bo bilo še slabše če boš z njim ostala.Pejt na socialno al pa na policijo pa ti bodo oni dal vse napotke in ne tvegaj otrokovo in tudi svoje življenje,zdej boš morala dati prednost otroku in on si zasluži imeti življenje polno radosti tako kot tudi ti.Upam da boš dovolj močna da boš naredila vsaj prvi korak k boljšemu življenju

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 16:57:01   
Anonimen
Link varnih hiš in tako naprej (klikni besedilo)


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 16:57:37   
naja17
**** me razpizdite kokoše nesamozavestne... Rajši sem sama kot, da me kdo enkrat pipne... Ne veš kaj naj si mislišuser posted image  Misli si " A TO BO MOJE DETE GLEDALO!?"

Sori se mi s svojim mišljenjem ne smiliš ("on je čisto vredu osebauser posted image )...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 17:00:22   
angel_rebelde
Nima smisla, da sploh pišete.. ona bo mutila dalje.. vem, ker sem bila na istem.. Dokler nisem otročka rodila... in ko me je udaril, ko sem mela otroka v naročju.. in ko me je udaril, na javnem.. in podivjano vozil, otrok je bil z nama.. takrat mi je naredilo KLIK in adijo!!! meni so tudi tukaj svetovali, pa nisem nič naredila... dokler sama ne bo kaj naredila, ne moremo mi nič...

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 17:06:32   
Najaa
Če te je tepel še preden si bila noseča, potem nimaš kaj. Mogoče si misla, da ko bo otrok tukaj bo drugače, ti pa še niti rodila nisi. V najlepšem obdobju tvojega življenja tako trpiš. Žalostno. Ne bom ti napisala, da spakiraj, ker to itak sama veš, da je najbolje. Če si se odločila za tako življenje, pač trpi.

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 17:10:16   
Anonimen
in na svet bo privekal še en otrok ki ga čaka življenje v neurejenih in morečih družinskih razmerah... čez 15 let pa se boš spraševala zakaj je zašel v drogo in zakaj te ne posluša....

Bejž čim bolj stran od tega dedca če želiš svojemu otroku omogočit normalno otroštvo. Otroštvo z očetom ki je nasilen ni normalno....

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 17:27:20   
lukec
Kje boš iskala izgovore, ko bo začel pretepati otroka?
Takšen moški mora na zdravljenje, in nobena ženska (in to še noseča) si ne zasluži, da jo kdo pretepa (kriva ali ne). Če noče na terapijo - pojdi! Pomisli, da je tudi nerojeni otroček v nevarnosti.
Želim ti veliko poguma pri tvojih odločitvah.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 17:32:03   
Anonimen
Nemorš verjet, kaj je s tem folkom. Pusti ga, naj se ti naj ne smili .In če te tepe zagotou ni uredu oseba. Povej sorodnikomuser posted image user posted image

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 17:34:19   
zmajaz
Se povsem strinjam z vsem, kar so ti že zgoraj napisale. Sprašuješ: "kaj naj naredim?" Če misliš v tej smeri, da bi lahko kaj ukrenila, da bi te nehal tepsti in bi ostala z njim, potem misliš narobe. Spremeniti GA NE MOREŠ. To naj ti bo že takoj jasno. Pa verjetno ti tako ali tako je.

Če ti je že vseeno zase - pa očitno ti je, sicer se ne bi tako poniževala, da bi prenašala pretepanje - potem misli vsaj na otročička. On si ne zasluži roditi se v take razmere. Seveda si tudi ti ne zaslužiš v takih razmerah živeti, vendar si ti odrasla oseba, ki se sama odloča, kaj bo prenašala in kaj ne - otroček pa te izbire nima. Edina, ki ga lahko zaščiti, si ti. Tisočkrat boljše, da ima samo mamico, kot pa tudi očeta, ki tepe mamico - pa brez dvoma bo tudi njega.

Zberi pogum in pojdi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 17:34:49   
Anonimen
Je to prvi otrok, ali že imata kakšnega?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 17:35:27   
VRTNICA84
Prvo rečeš, da te tepe in trdiš, da je vredu osebauser posted image  Tak moški ni nikoli dobra oseba. Idi vstran od njega danes in ne čakaj na jutri. Ker tako kot tepe tebe, bo enkrat tepel otroka. Jaz bi šla takoj in sploh ne bi razmišljala o ničemer drugem. Idi v varno hišo, če se ne moreš zanest na prijatelje ali na starše.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 17:49:42   
Anonimen
Pričakujeva sicer prvega otroka.
Vem da je lahko povedat Pejt! ampak je vse malo bolj zakomplicirano...starši ga obožujejo ker se vedno obnaša kot kakšna p.i.z.d.a ko greva na obisk, za vsako kregancijo sem seveda jaz kriva, ker mu težim, pravi da ga ne smem vprašat kje je bil, in kam greuser posted image user posted image user posted image in še milion stvari...
Drugače JE v redu kadar ni razkurjen. Razkuri ga pa marsikaj..tako da se v bistvu sprašujem ali sem sama kriva, ali naj bom rajši bolj tiho, pa bo vse v redu ne vemuser posted image
Verjetno bi mogla iti že takrat ko me je prvič udaril, preveč sem se "zakopala"...Tudi jaz sem si vedno govorila da če me bo partner samo enkrat udaril da bom takoj šla, verjemite mi da je drugače..a je katera ki je to že doživela? Prosim za pomoč, nasvet

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 17:51:06   
clara23
Se strinjam..praviš da je dobra oseba, pa te pretepauser posted image user posted image user posted image Se pravi da ko bo naslednjič udaril tvojega otroka bo še boljša oseba?? Lej, pomisli malo..tako kot je že ena napisala..POJDI DOKLER JE OTROK ŠE NA VARNEM!!!

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 17:55:51   
oka
Najprej si malo razčisti pojem DOBRA OSEBA. Ko boš to naredila in ko ti bo "kapnilo" da ga ni razloga pod soncem za batine (da o tem, da si noseča niti ne govorim), boš našla rešitev. A ja pa vprašaj se, ali si tvoj še ne rojeni otrok zasluži takošno okolje. Veš hudič je, ker si staršev ne moramo zbirati sami, partnerja pa si lahko. Tako da, kakorkoli obrneš, ta kratko bo potegnilo tvoje dete v kolikor ti ne boš potegnila črte.

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 18:02:04   
zarja1
a tvoji straši verjamejo njemu prej kot tebi?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 18:02:35   
Felicita
glede na opis je tvoj tip kolerik. totaln. aja, pa še to - a je žrtev posilstva kriva za posilstvo? ene tok si ti kriva za njegovo popizdevan*e.

torej, najprej si razčisti, da nisi ti kriva, da je tak kot je. ni dobra oseba.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 18:04:39   
Zvezdica
anonimna, sama si si odgovorila, MORALA bi oditi prvič ko te je udaril.

Sicer pa mislim, da se slučajno zaje.bavaš kot je nekaj žensk tu na forumu in maš mal preveč cajta. pa ne zamerit punce zarad mojga mišljenja ampak take neumnosti še nisem slišala, tepe me pa je dobra oseba. Ma daj spreglej če je to res in popokaj.
Ne toleriram teh neumnosti. In za konec očitno je, da se nimaš rada, če dovoliš enmu kozlu da te udari, in če sebe nimaš rada in se zase ne znaš postavi, kako se boš jutri za svojga otroka?




_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 18:17:47   
detelja
....ko sem zagledala naslov te teme me je kar zmrazilo...ko sem pa prebrala, da mož tepe nosečo ženo zaradi tega, ker ga vse razkuri...mi je pa postalo slabo, res... po eni strani te razumem, da se tolažiš, da bo bolj itd...ampak malo razmisli v tej smeri...kaj, če se bo kdaj tako razkuril pa te udaril v trebuh pa se kaj zgodi otroku??? si boš očitala???...nekako ne razumem zakaj ženske, katere doživljajo nasilje v družini tako zagovarjajo partnerje oz. pretepače...povej v javnosti kak je, povej doma, njegovim staršem...a si kdaj pomislila kaj se zna zgodit, ko bo enkrat otrok na svetu in naj npr. celo noč ne spi pa samo joče???? kaj boš rekla, če se mu utrga, vzame otroka in ga vrže npr. v zid, na tla...????? boš mu rekla "joj kako si pa ti zlat človek"...glej celo nosečnost živiš pod določenim strahom kaj če bo danes spet pop...in me udaril...misliš, da to dobro vpliva na otroka????...kot je že ena napisala, ko pa otroci zaidejo v slabo družbo pa je vpr. od kje je to, sigurno je bila mama slaba vzgojiteljica....zato ker je itak ati oh in sploh pa še mama ga tako hvali, čeprav je prava zverina...pa še to, če se slučajno kdaj tvojemu utrga, ko bo otrok že na svetu in mu naj kaj naredi pa vaju bo kdo prijavil (saj veš vrtcu hitro kaj pogruntajo, da se otrok drugače obnaša, modrice...) in vama odvzamejo otroka, kaj boš potem rekla, da si ga ti pretepala???? otrok ni kriv, da se bo rodil...si pa zasluži vso ljubezen, pozornost...pa ne poslušat partnerja, da se bo poboljšal in da ga naj ne zapustiš, ker se takšni nikoli ne poboljšajo, edino poslabšajo...ne zatiskaj si oči, odpri jih poišči čimprej pomoč in če drugo ne reši otroka pred zlobnim očetom...boljše bo zate za otroka pa itak...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 18:19:58   
zinkazi
mogoče je, da človeka s svojim pristopom razdražimo, ampak nihče nima pravice zaradi tega nekoga udariti. on tak je in vedno te bo tepel, kaj pa če pri tem poškoduje otroka, potem bo imel še en razlog več, da te tepe, kajti on ne bo, tako kot sedaj nič kriv, vse boš kriva ti. povej staršem kaj se dogaja, če so normalni starši, te niti trenutek ne bodo pustili pri takem človeku, mogoče tudi kaj sumijo, ampak ljudje smo taki, ko nas je česa strah, si zatiskamo oči; če pa tvoji starši niso sposobni tebe podpreti, obstajajo varne hiše, kjer boš deležna vse pomoči. nisi ti kriva za to, da te tepe. če bi bil zrel človek, bi takrat, ko so ga tvoje besede razdražile rekel, da nista za skupaj. ker pa ni zrela osebnost, bo vedno našel razlog, da te tepe. predlagaš mu lahko, da poiščeta pomoč. tole je ena od možnosti:

http://www.aleksandra-zavod.si/

v vsakem primeru ukrepaj!!!!!!!! ali poiščita pomoč skupaj, ti veš, če je tega vreden, ali pa odidi od njega, verjemi, bolj boš srečna. če misliš, da ti to lahko preneseš, pomisli, kako bo ko bo prvič udaril otroka, sedaj ga lahko še nekoliko zaščitiš, ampak zavedaj se, že sedaj tepe tvojega otroka. želim ti pravo odločitev! 
kjer je volja, je tudi pot.
ker si se obrnila po pomoč, sem sigurna, da je pot tudi za tebe.
srečno!


_____________________________


Otroško srce je zaklad


(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 18:21:19   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

glede na opis je tvoj tip kolerik. totaln. aja, pa še to - a je žrtev posilstva kriva za posilstvo? ene tok si ti kriva za njegovo popizdevan*e.

torej, najprej si razčisti, da nisi ti kriva, da je tak kot je. ni dobra oseba.




Glej. Jaz sem totalni kolerik. Pa nikogar ne tepem. Niti otroka, ko me najbolj razkuri. Pa me zdaj, ko je v puberteti skoraj vsak dan.

Glede primerjave s posilstvom...zelo dobra je. Se popolnoma strinjam.

Punca spokaj. Ker če bi lahko, bi ti napisala, kaj vse je doživela ena oseba v svoji mladosti. Kakega očeta je mela. Pa mamo, ki je vso trpinčenje gledala zraven. In ta oseba, danes prezira tako mamo, kot očeta. Ampak te zgodbe ti ne morem napisat, ker je bila zaupana meni. In povem ti, ta punca, ki je v resnici fejst baba, dobra in vredna vsega, danes trpi, da si mi niti predstavljati ne moremo. In to boš ti naredila iz svojega otroka, če boš vztrajala pri tem gnoju. Oprosti, ampak človek, najsi bo to ženska ali moški, je zame gnoj.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 18:24:20   
Anonimen
prasec strahopetni, naj se spravi na kakšnega drugega, kaj me to razjezi da kdo pretepa koga, mene je bivši tud pretepal, pa sem si pomagala it stran in sem imela tud prijatelje ki so mi pomagali!
punca sprav se preč dokler ne rodiš, če te je in te še pretepa te bo vedno pretepav, zaupaj se nekomu, prosi za pomoč to ni nič sramotnega! vsak ki ima samo malo pameti v glavi, ti bo pomagal!

SPOKAJ PREČ, DOKLER ŠE LAHKO!!!!!!!!!!!!!!!!



(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?