|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 18:32:48   
Gina
Kar srce me boli zate. On te ne samo tepe, še čustveno izsiljuje, da preveč govoriš, pa da narobne reči govoriš. Zahteva, da govoriš samo tisto, kar je njemu fajn, sicer te pa udari!!! Halo! Potem se pa ti še krivo počutiš, da ne bi smela govorit? V resnici pri takem človeku ves čas samo "hodiš po jajcih", si neprestano v napetosti, ker te ima na špagci, kot marioneto. Kakšna ljubezen je to? A veš, jaz bi razumela, da je kolerik, pa da se kdaj dere. Jaz sem tudi kolerik, pa se včasih z mojim, ki je ravno tako kolerik lahko fejst na glas skregava, če pride tako. Ampak udarit nekoga je pa nekaj drugega. Tega si pa ne smeš pustit. Ni vredno, a veš. Upam, zelo upam, da ti bo naredilo klik v glavi, pa da boš imela tega dovolj. Ne daje ti toliko varnosti, kot ti daje občutkov krivde in poniževanj, pa hudega.

Jaz bi na tvojem mestu staršem povedala, kaj se dogaja. A veš, jaz sem bila poročena z enim človekom, ki je imel en obraz za doma, drugega pa za med ljudi. In vem kaj to pomeni. Nihče mi ni verjel, kaj počne doma, ker je izgledal totalna bubica, prijaznež, delaven, pripravljen vse sorte tolerirat, pa ni bil niti od daleč tak. Ko sem začela svojim bližnjim pravit, kaj se dogaja doma, pa kako se pretvarja, mi niso verjeli. Sčasoma pa so začeli opažati drobne reči, ki so ga izdajale, kasneje pa tudi večje. Če začneš pripovedovat, ti začnejo počasi verjet. Če jim pokažeš modrice, ap ti bodo itak da verjeli. Pa niso edini izhod starši. Imaš tudi prijatelje in znace, morda ti kdo od njih lahko kaj priskoči na pomoč. Vsaj dolgoročno poskusi začenjat gradit kaj boš s svojim lajfom. Srečno!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 18:32:56   
Anonimen
sprašuješ če je imela katera podobno izkušnjo. Jaz. Po prvem udarcu sem ga prosila naj ostane, in ga jaz tolažila, po drugem... tretjem tudi... 2 leti sem to prenašala(ni bilo pogosto ampak parkrat na leto pa). Potem pa sva se imela en dan res lep, razumela sva se, smejala, uživala kot da sva sveže zaljubljena. In takrat sem se prašala kdaj sva bila nazadnje tako srečna, pa se nisem spomnila. Kmalu potem sem odšla nazaj k staršem. Sedaj nekaj let kasneje, imam čudovitega partnerja, s katerim se odlično razumeva, se tudi skregava, ampak vem da ne bo nikoli roke položil name, pa ga lahko še tako razjezim...

In bivši? Vsake toliko me še pokliče. Ponavadi pjan (ko sva šla narazen je šel celo na zdravljenje, ampak zame je bilo takrat prepozno), malo bluzi... živi pri punci, v življenju ni še nič ustvaril, le od takrat je padel na slabše delovno mesto, avta mislim da nima več... Še vedno sanja kaj bo postal... pa samo tone. Njegova punca, včasih lepa in samozavestna ženska je danes le bleda senca same sebe. Predvidevam, da tudi njo maltretira, kot je nekoč mene.

Pa verjami, ko sem šla od njega mi je bilo zelo hudo...prepričana sem da takega kot je on (ali boljšega) ne bom nikoli več dobila, da bom ostala sama. No sedaj upam da takega kot je on res ne bom nikoli več dobila. Ta ki ga imam sedaj je njegovo popolne nasprotje. In hvaležna sem da ga imam, da me razvaja...

Če takrat nebi odšla, kdo ve kje bi bila danes...

(odgovor članu zinkazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 18:45:43   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

sprašuješ če je imela katera podobno izkušnjo. Jaz. Po prvem udarcu sem ga prosila naj ostane, in ga jaz tolažila, po drugem... tretjem tudi... 2 leti sem to prenašala(ni bilo pogosto ampak parkrat na leto pa). Potem pa sva se imela en dan res lep, razumela sva se, smejala, uživala kot da sva sveže zaljubljena. In takrat sem se prašala kdaj sva bila nazadnje tako srečna, pa se nisem spomnila. Kmalu potem sem odšla nazaj k staršem. Sedaj nekaj let kasneje, imam čudovitega partnerja, s katerim se odlično razumeva, se tudi skregava, ampak vem da ne bo nikoli roke položil name, pa ga lahko še tako razjezim...

In bivši? Vsake toliko me še pokliče. Ponavadi pjan (ko sva šla narazen je šel celo na zdravljenje, ampak zame je bilo takrat prepozno), malo bluzi... živi pri punci, v življenju ni še nič ustvaril, le od takrat je padel na slabše delovno mesto, avta mislim da nima več... Še vedno sanja kaj bo postal... pa samo tone. Njegova punca, včasih lepa in samozavestna ženska je danes le bleda senca same sebe. Predvidevam, da tudi njo maltretira, kot je nekoč mene.

Pa verjami, ko sem šla od njega mi je bilo zelo hudo...prepričana sem da takega kot je on (ali boljšega) ne bom nikoli več dobila, da bom ostala sama. No sedaj upam da takega kot je on res ne bom nikoli več dobila. Ta ki ga imam sedaj je njegovo popolne nasprotje. In hvaležna sem da ga imam, da me razvaja...

Če takrat nebi odšla, kdo ve kje bi bila danes...


to zgodbo si dobro preberi in mogoče se boš našla na pol poti...do sreče pa ni tko daleč... čas...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 18:50:41   
pob@linček
user posted image od njega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Aja je pa dobra osebauser posted image

_____________________________

mami in oci je najlepsi poklic za celo zivljenje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 18:52:19   
Mlada mamica
Drugače JE v redu kadar ni razkurjen. Razkuri ga pa marsikaj..tako da se v bistvu sprašujem ali sem sama kriva, ali naj bom rajši bolj tiho, pa bo vse v redu ne vemuser posted image

To kaj je med vama,veš ti sama najbolj...je res,da nekatere napišejo čist drugače kot je v resnici.Praviš,da ga razkuri marsikaj in moreš pazit na veliko stvari...poleg njega neboš nikoli to kaj si,ker se boš vedno ozirala na njega!Zakaj bi bla tiho?Tudi ti si človek in imaš svoje želje,čustva,ambicije,svojo besedo...Sama se vprašaj,če si se pripravljena žrtvovati?Sebe,svoje življenje in cilje,nenazadnje tud otroka ki prihaja(vajino življenje) za enga človeka,ki te ne ceni?Partner te nebi smel tepsti,tudi udarit ne...marsikaj groznega se dogaja okrog nas(verjetno veš in slišiš sama)...ti ljudje so slabiči...Ne smeš si dovoliti tega,to moreš razčistit sama priu sebi...jaz osebno upam,da boš našla pravo pot!!!NE PUSTI se nobenemu,da se poigrava s tabo.Škoda je vsakega dne,ki bo žalosten.Če zaj nisi dovolj močna,pa bodi za otroka...se ti nič ne msilijo otroci,ki odraščajo v nasilju?Morejo prisostovat kregom,tepežu,...?Bogi otrok!In žal,si v tem primeru ti tista(mati),ki izbira otrokovo življenje?!Kaj mu boš nudla?Lepo otroštvo?Polno ljubezni,pozornosti,igranja,...ali raje vznemirjanje,strah,jok,....TO MOREŠ SAMA SPREVIDET!!!Jaz držim pesti no...

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 18:58:53   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Drugače je on uredu oseba user posted image user posted image
najprej si tudi ti moraš pošlihtat v glavi.
In to so samo izgovori da nimaš kam it
Različne poti so vedno odprte,katero boš izbrala je tvoja odločitev.
Če se ne odločiš da greš stran TAKOJ ne vem zakaj pišeš na forum?Da te spodbujajo da ostaneš,da se bo popravil itd.



ni kaj dodat. Ti je anonimna zgoraj vse povedala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 19:42:12   
tia12
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

sprašuješ če je imela katera podobno izkušnjo. Jaz. Po prvem udarcu sem ga prosila naj ostane, in ga jaz tolažila, po drugem... tretjem tudi... 2 leti sem to prenašala(ni bilo pogosto ampak parkrat na leto pa). Potem pa sva se imela en dan res lep, razumela sva se, smejala, uživala kot da sva sveže zaljubljena. In takrat sem se prašala kdaj sva bila nazadnje tako srečna, pa se nisem spomnila. Kmalu potem sem odšla nazaj k staršem. Sedaj nekaj let kasneje, imam čudovitega partnerja, s katerim se odlično razumeva, se tudi skregava, ampak vem da ne bo nikoli roke položil name, pa ga lahko še tako razjezim...

In bivši? Vsake toliko me še pokliče. Ponavadi pjan (ko sva šla narazen je šel celo na zdravljenje, ampak zame je bilo takrat prepozno), malo bluzi... živi pri punci, v življenju ni še nič ustvaril, le od takrat je padel na slabše delovno mesto, avta mislim da nima več... Še vedno sanja kaj bo postal... pa samo tone. Njegova punca, včasih lepa in samozavestna ženska je danes le bleda senca same sebe. Predvidevam, da tudi njo maltretira, kot je nekoč mene.

Pa verjami, ko sem šla od njega mi je bilo zelo hudo...prepričana sem da takega kot je on (ali boljšega) ne bom nikoli več dobila, da bom ostala sama. No sedaj upam da takega kot je on res ne bom nikoli več dobila. Ta ki ga imam sedaj je njegovo popolne nasprotje. In hvaležna sem da ga imam, da me razvaja...

Če takrat nebi odšla, kdo ve kje bi bila danes...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
3KRAT BRAVO ZA TAKE POGUMNE ŽENSKE!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Tebe Anonimna1 bi pa po mojem mišljenju tudi starši sprejeli domov....samo odkrito se je treba pogovort.....

Tudi pri meni je blo isto mi moja mati ni verjela, da me njen ZLATI ZET kdaj pa kdaj udari.....dolgo časa sem rabila, da sem ji to dopovedala....(Stara sem pa 22let)
Zdaj po dveh letih in pol, pa ga spoznava ko ga vidi okoli kakšen nasilnež in piandura je.....user posted image user posted image

Tudi jaz imam sedaj partnerja, ki je full uredu LJUBIM GA bolj kot ljubim sebe pričakujeva prvega otročka....oba se zelo veseliva....nikoli me nebi udaril....kaj udaril...še žal besede mi nikoli ne rečeuser posted image user posted image .....SKRATKA PUNCA PEJT DOKLER MAŠ ŠE ČAS!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 19:50:17   
Mariposy
Misli da so ti že vsa dekleta pravilno svetovali pojdi proč od njega in misli na svojo in otrokovo boljšo prihodnost!user posted image

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 20:03:16   
rija
ne vem, zakaj se trudide z odgovori....saj ne bo šla...ker on je DOBRA OSEBAuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Mariposy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 20:11:11   
detelja
rija mogoče se bo pa vsaj ob kateri zgodbi, mišljenju zamislila...sicer pa, če ji to nič ne pomaga zakaj potem sploh trati čas na forumu pa se nam toži, če ji je tako dobro živet???? upam, da vsaj misli na otroka...glih sem premišljevala sedaj, ko bi ji moralo biti najlepše, bi nakupovala za dojenčka, sanjala kako bo urejena soba, skupaj bi božala trebuščka itd...ima ona strah pred lastnim partnerjem....sploh si ne morem predstavljat kaj bi se ji zgodilo, če bi ta zlobnež ugotovil, kaj je zapisala na tem forumu...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 20:11:29   
Mariposy
Lahko probamo saj nas nič ne stane...ali pač?Mislim da bi vsaka ki bi bila na njenem mestu bila vesela kakšne vzpodbude.Sicer se pa tudi ne strinjam glede te "dobre" osebeuser posted image ker ima zgleda veliko problemov še s seboj ampak nikakor ni opravičilo da se zaradi tega spravi na nemočno user posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 20:13:55   
rija
ja, ampak dokler ga opravičuje.....se ne bo nič spremenilo....in če jo tepe nosečouser posted image  bog pomagaj......ker sama si res ne more....

****, ubijem prasca, da se me dotakne.....ali če mam hčero nje....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 20:14:15   
Anonimen
Najprej si daj v glavo, da osebek, ki te pretepa ni dobra oseba, je le nagravžni kriminalec.
Drugič nikar si ne misli, da te ljubi!Moški, ki položi roke na žensko jih sigurno ne iz ljubezni.
In taglavno, takoj ga prijavi policiji, prosi za zaščito pojdi v varno hišo.
TAKOJ MORAŠ STRAN OD NJEGA!!Reši otroka, ki ga nosiš.
Sama boš zmogla, kot je že nešteto žensk pred tabo, samo nikar mu ne bodi za boksarsko vrečo.
Spravi se k sebi zberi pogum in pojdi že.Ne išči izgvorov, ker jih ni, za pridaniča jih ni.
Še enkart:ti nisi kriva za nič, le osebek s katerim živiš je mentalno bolna oseba, slabič, ki se spravlja na žensko.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 20:19:11   
Anonimen
Drugače JE v redu kadar ni razkurjen. Razkuri ga pa marsikaj..tako da se v bistvu sprašujem ali sem sama kriva, ali naj bom rajši bolj tiho, pa bo vse v redu ne vemuser posted image


Tipične besede za maltretirane ženske.
Punce morte jo razumet, vsaka tepena, najprej tako misli in opravičuje nasilneža, samo zato, ker je že sokraj zmagal nad njo, kajti v njej je ubil smozavest in samospoštovanje, ni samo fizično nasilje tu je tudi psihično in taki izmečki to naredijo ženskam, da se počutijo krie zato, ker jih dec tepe.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 20:20:58   
AnciM
Drugače JE v redu kadar ni razkurjen. Razkuri ga pa marsikaj..tako da se v bistvu sprašujem ali sem sama kriva, ali naj bom rajši bolj tiho, pa bo vse v redu ne vem


Ni je stvari, ki bi jo lahko nekdo storil in si s tem zaslužil udarec. Za udarce tako ne moreš biti kriva ti, ampak je lahko zanje kriv lahko le on. Začaran krog, v katerem si se znašla pa se konča le tako, da narediš korak, ki ga še nisi: user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 20:29:25   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Drugače JE v redu kadar ni razkurjen. Razkuri ga pa marsikaj..tako da se v bistvu sprašujem ali sem sama kriva, ali naj bom rajši bolj tiho, pa bo vse v redu ne vem


Ni je stvari, ki bi jo lahko nekdo storil in si s tem zaslužil udarec. Za udarce tako ne moreš biti kriva ti, ampak je lahko zanje kriv lahko le on. Začaran krog, v katerem si se znašla pa se konča le tako, da narediš korak, ki ga še nisi: user posted image

se podpišem,vse kar sem želela napisat,so napisale punce pred mano.situacija ni zavidljiva,vendar najdi neko rešitev in odidi preden se otrok rodi.
resnično nima noben pravice,da ga kdo udari...

moja mati je bila v takšni situaciji kot ti- s tem,da je stari še alkoholik po vrhu.bili smo trije otroci,ostala sva še samo dva-stvari iz otroštva nam še zdaj grenijo življenje,ker so to stvari,ki jih ne pozabiš...
ne udarcev,še manj pa psihičnega nasilja...in še kaj se najde.
zase sem potrebovala dolga leta,da sem začela spoštovat sama sebe,da sem začela verjet,da sem vredna ljubezni in bližine nekoga
..jaz sem se postavila na noge-moj brat ,ki je bil star 2o let,se ni mogel.kljub temu,da nismo živeli več z očetom,vse se je  nakopičlo v nas,brat,se je pod to težo zlomil...in izgubil....

razmisli kaj čaka tebe in otroka,če ostaneš z njim...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 20:31:00   
Anonimen
Tak partner ne more biti " vredu oseba". Misliš, da ne bo razkurjen udaril otroka, ko ta malo zraste? Misliš z otroci vse življenje v strahu čakati, kaj bo tvojega dragega "razkurilo" do take mere, da boste vsi tepeni?
Glej, mene moj bivši nikoli ni udaril, je pa bil verbalno agresiven, psihično se je izživljal nad mano, ko se je pijan vračal domov...Kolikokrat sem se jezila nase, češ da sem jaz kriva, da sem ga razjezila in je šel pit...V resnici pa je vedno samo čakal priliko, da gre. Potem sem v strahu čakala, da pride, ker sem vedela, da bo spet kričanje in zmerjanje. Pa imava dva zlata otroka, ampak je imel alkohol rajši, zato sem mu nekega lepega dne spakirala stvari in postavila pred vrata. In veš kaj? V trenutku, ko sem vse stvari odnesla iz stanovanja, nisem čutila nobene žalosti, samo olajšanje. In obžalovanje, da tega nisem storila že prej. Otroka sta postala čisto drugačna, razposajena, vesela- taka, kot bi morala biti že ves čas, če se ne bi morala bati.
Zdaj imava z bivšim partnerjem lep, prijateljski odnos. Otroka sta vesela, da je očka zdaj "pravi očka", on pa se tudi maksimalno trudi in ukvarja z njima, ko so skupaj. Prej ju niti gledal ni- samo sikal je v njiju in ju odganjal v sobo, da se je lahko v miru treznil.
Upam, da ti je moja zgodba dala kaj misliti. Naj te ne bo strah biti sama, meni ni bilo nikoli žal, da sem storila ta korak, pa sem že dve leti sama. Trenutno živim za moja sončka, trikrat obrnem vsak evro, predem ga zapravim, ampak imamo nekaj, česar se na da kupiti- mir! Tako čisto iskreno pa ti povem, da se zdaj po dveh letih tudi kakega "tapravega" ne bi branila, ampak tudi tako je lepo.
Želim ti, da se odločiš prav in da vama bo z otročkom življenje naklonjeno. Vso srečo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 20:36:02   
Anonimen
Zadni anonimno, kapo dol, vsaka ti čast, da si spoznala, da ste ti in otroci na prvem mestu in niste krivi za to kar se je dogajalo za štirimi stenami.
Verjamem pa, da prva anonimna še vedno in pripravljena, če ga tu opravičuje, samo upam, da ne bo prepozno spoznala kakšno napako dela.

< Sporočilo je popravil neva6 -- 5.12.2008 20:37:09 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 20:55:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 21:03:48   
daisyb
to, da v takem primeru razmišljaš, da je fajn oseba je najbrž samo iz tvojega straha kaj bi bilo, če bi komu povedala. da nimaš kam it ne razmišljat..ker so v takih primerih tudi varne hiše. to, da te tepe ni prav in to boš mogla sama sprejet in uvidet, da boš lahko sploh šla v reševanje. jaz bi na tvojem vsakič, ko te udari poklicala policijo..ta mu lahko da kazen..nenazadnje tudi prepoved približevanja. čakat na to, da bo po porodu bolje nima smisla....partner se gotovo kar tako ne bo spremenil, posebno še, če se sam sploh ne zaveda kaj počne in, da to kar počne je kaznivo.

verjamem pa, da obstajajo strahovi...posebno še sedaj, ko si noseča..pomanjkanje samozavesti in znanja kako se postaviti zase....po vsem pa gotovo ni niti energije.

želim ti, da bi dobila tolk poguma in se odločla o tvojem problemu zaupat strokovnim službam.

ne pozabit, da ne boš ostala sama.....dovolj je poskrbljeno, da si lahko urediš življenje tudi drugače, brez partnerja, ki te tepe.

upam, da sem ti dala kak dober nasvet

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 21:04:38   
Anonimen
Neva6, sem druga anonimna.
Saj ni treba veliko razmišljati, jaz se samo jezim nase, da nisem prej končala te norišnice. Ampak je že bilo prav tako, drugače ne bi imela še drugega sončka, ki je imel dobro leto, ko sem ostala sama. Poleg službe in vsega, kar čas prinese, nam gre kar dobro. Najbolj pa me veseli, ko vidim, da je tudi bivšemu koristilo- pobral se je, ne pije več, čeprav nima partnerke je zadovoljen. In otroka mu pomenita vse, prej sta bila pa nadloga. Zdaj ve, da je vsaka ura z njima dragocena. Kot sem rekla, sva prijatelja, ne omejujem mu stikov z otrokoma, ne nagajam mu, v bistvu skupaj skrbiva za malčka, čeprav narazen. In imamo vsi veliko od tega in smo vsi srečni. Včasih je treba narediti korak naprej v življenju. Jaz si še 50 let v takem strahu in jezi enostavno nisem predstavljala in sem rekla: DOVOLJ JE. Imela sem 30 let, dva otročka in zanič moškega, jaz pa nisem želela ostareti na tak način. Otroci iz take družine pobegnejo, čim lahko, ti pa ostaneš sam in obžaluješ zavoženo življenje. To mi je dalo moč, da sem se (prav) odločila. Upam, da se bo tudi prva anonimna znala odločiti, kot je prav. Res ji želim, da ji uspe. Pa tudi vsem, ki se še pustijo trpinčiti. Ženske, več si zaslužite od življenja!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 21:16:36   
sonček85
sem ostala brez besed ob tem.Kaka oseba je to da svojo drago pretepa ,ki je povrh vsega še noseča in ki pričakuje njegovega otrokauser posted image
a TO BO VAJIN OTROK GLEDAL,KAKO TE TEBE ,KAJ BO ŠELE ko se bo otrok rodil ,še večje veselje bo imel.snemaj ga in pokaži svojim staršem ,da mu ne bodo več tako slepo verjeli ,pa pojdi k njim živet(no to se povedala kot v kakem filmu)a kaj naj bi pa bila druga rešitev

TO SI VZAMI ZA ZGLED:
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

sprašuješ če je imela katera podobno izkušnjo. Jaz. Po prvem udarcu sem ga prosila naj ostane, in ga jaz tolažila, po drugem... tretjem tudi... 2 leti sem to prenašala(ni bilo pogosto ampak parkrat na leto pa). Potem pa sva se imela en dan res lep, razumela sva se, smejala, uživala kot da sva sveže zaljubljena. In takrat sem se prašala kdaj sva bila nazadnje tako srečna, pa se nisem spomnila. Kmalu potem sem odšla nazaj k staršem. Sedaj nekaj let kasneje, imam čudovitega partnerja, s katerim se odlično razumeva, se tudi skregava, ampak vem da ne bo nikoli roke položil name, pa ga lahko še tako razjezim...

In bivši? Vsake toliko me še pokliče. Ponavadi pjan (ko sva šla narazen je šel celo na zdravljenje, ampak zame je bilo takrat prepozno), malo bluzi... živi pri punci, v življenju ni še nič ustvaril, le od takrat je padel na slabše delovno mesto, avta mislim da nima več... Še vedno sanja kaj bo postal... pa samo tone. Njegova punca, včasih lepa in samozavestna ženska je danes le bleda senca same sebe. Predvidevam, da tudi njo maltretira, kot je nekoč mene.

Pa verjami, ko sem šla od njega mi je bilo zelo hudo...prepričana sem da takega kot je on (ali boljšega) ne bom nikoli več dobila, da bom ostala sama. No sedaj upam da takega kot je on res ne bom nikoli več dobila. Ta ki ga imam sedaj je njegovo popolne nasprotje. In hvaležna sem da ga imam, da me razvaja...

Če takrat nebi odšla, kdo ve kje bi bila danes...


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 21:17:35   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Neva6, sem druga anonimna.
Saj ni treba veliko razmišljati, jaz se samo jezim nase, da nisem prej končala te norišnice. Ampak je že bilo prav tako, drugače ne bi imela še drugega sončka, ki je imel dobro leto, ko sem ostala sama. Poleg službe in vsega, kar čas prinese, nam gre kar dobro. Najbolj pa me veseli, ko vidim, da je tudi bivšemu koristilo- pobral se je, ne pije več, čeprav nima partnerke je zadovoljen. In otroka mu pomenita vse, prej sta bila pa nadloga. Zdaj ve, da je vsaka ura z njima dragocena. Kot sem rekla, sva prijatelja, ne omejujem mu stikov z otrokoma, ne nagajam mu, v bistvu skupaj skrbiva za malčka, čeprav narazen. In imamo vsi veliko od tega in smo vsi srečni. Včasih je treba narediti korak naprej v življenju. Jaz si še 50 let v takem strahu in jezi enostavno nisem predstavljala in sem rekla: DOVOLJ JE. Imela sem 30 let, dva otročka in zanič moškega, jaz pa nisem želela ostareti na tak način. Otroci iz take družine pobegnejo, čim lahko, ti pa ostaneš sam in obžaluješ zavoženo življenje. To mi je dalo moč, da sem se (prav) odločila. Upam, da se bo tudi prva anonimna znala odločiti, kot je prav. Res ji želim, da ji uspe. Pa tudi vsem, ki se še pustijo trpinčiti. Ženske, več si zaslužite od življenja!!!
tebi pa kapo doluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 21:17:41   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Neva6, sem druga anonimna.
Saj ni treba veliko razmišljati, jaz se samo jezim nase, da nisem prej končala te norišnice. Ampak je že bilo prav tako, drugače ne bi imela še drugega sončka, ki je imel dobro leto, ko sem ostala sama. Poleg službe in vsega, kar čas prinese, nam gre kar dobro. Najbolj pa me veseli, ko vidim, da je tudi bivšemu koristilo- pobral se je, ne pije več, čeprav nima partnerke je zadovoljen. In otroka mu pomenita vse, prej sta bila pa nadloga. Zdaj ve, da je vsaka ura z njima dragocena. Kot sem rekla, sva prijatelja, ne omejujem mu stikov z otrokoma, ne nagajam mu, v bistvu skupaj skrbiva za malčka, čeprav narazen. In imamo vsi veliko od tega in smo vsi srečni. Včasih je treba narediti korak naprej v življenju. Jaz si še 50 let v takem strahu in jezi enostavno nisem predstavljala in sem rekla: DOVOLJ JE. Imela sem 30 let, dva otročka in zanič moškega, jaz pa nisem želela ostareti na tak način. Otroci iz take družine pobegnejo, čim lahko, ti pa ostaneš sam in obžaluješ zavoženo življenje. To mi je dalo moč, da sem se (prav) odločila. Upam, da se bo tudi prva anonimna znala odločiti, kot je prav. Res ji želim, da ji uspe. Pa tudi vsem, ki se še pustijo trpinčiti. Ženske, več si zaslužite od življenja!!!
RRES si lahko vesela ,da si končala to norišnico


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Partner me tepe...
5.12.2008 21:18:26   
bati

jaz se pa sprašujem...kako lahko ženska, ki jo moški tebe torej tuki je nasilje hočeš nočeš tko je  OBDRŽI OTROKA ALI PA CELO DOVOLI DA ZANOSI......nimam besed.

meni osebno se ne smiliš.....če se kdo je to tvoj nerojeni otrok...najprej neki jamraš pol ga pa braniš....sej tebi so stvari jasne kako stojijo sam nardit jih še moraš......



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?