|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Partner me tepe...
8.12.2008 17:58:29   
Anonimen
Hvala vsem za odgovore.Nisem pričakovala da bo tak odziv...
Tudi sama sem odraščala v taki družini, in sem si vedno govorila da ja to se pa meni ne more zgodit.Življenje se hitro obrne.Tudi sama ne najdem odgovorov. Hvala za nasvete, bom o vsem premislila, itak se bom sama odločila na koncu kako in kaj.
Sicer pa res nobena od vas ne pozna okoliščine...in kako je sploh prišlo do fighta.Jaz sem njega psihično kar nekaj cajta matrala, na kar je on po parih letih popizdil!In ponavljam:niti slučajno ne opravičujem fizičnega znašanja, in mislim da si tega noben ne zasluži!! Enostavno, on je tako reagiral....hočem pa tudi povedat da mojim provokacijam ni in ni bilo konca..mogoče je pe res kar je ena rekla:mogoče si zasluživa en druzga???
Dost je še za premislit, od otroštva, mojih kompleksov do njegove reakcije, itn.
Sem zlila svojo dušo...hvala še enkrat vsem. Moram sama pridet do odgovorov


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Partner me tepe...
8.12.2008 18:42:47   
Vali 81
škoda zgubljati besede na to temo saj ga še vedno samo zagovarjaš očitno ti vse te batine še pašejo, kaj pa na otročka nič ne pomisliš. kot je že ena napisala lahko se marsi kaj zgodi, ko bo tvoj predragi popenil in lahko naredi kaj nepopravljivega tvojemu otroku. pa  pomisli da ta bogi nerojen otrok nima izbire ti pa se lahko odločiš in mu ustvariš lepo otroštvo brez večnega strahu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Partner me tepe...
8.12.2008 19:03:49   
zvezda71
http://www.drustvo-zenska-svetovalnica.si/nasilje_4.php
http://www.drustvo-zenska-svetovalnica.si/

(odgovor članu Vali 81)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Partner me tepe...
8.12.2008 19:07:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz sem njega psihično kar nekaj cajta matrala, na kar je on po parih letih popizdil!


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Partner me tepe...
8.12.2008 19:08:08   
Anonimen
Danes je bila ena oddaja na radiju, o nasilju v druzini.

Povprecno traja sedem let, da se zrtev odloci zapustiti nasilneza.
Povrecno se sedemkrat vrne nazaj.
Vec kot 90% nasilja izvajajo moski.

In najpomembnejse, clovesko dostojanstvo je osnovna clovekova pravica kot je njegova pravica pravica do pitne ciste vode. To ni dejanje usmiljenja in dobre volje nekoga, ampak nasa OSNOVNA pravica, osnovna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Partner me tepe...
8.12.2008 19:56:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala vsem za odgovore.Nisem pričakovala da bo tak odziv...
Tudi sama sem odraščala v taki družini, in sem si vedno govorila da ja to se pa meni ne more zgodit.Življenje se hitro obrne.Tudi sama ne najdem odgovorov. Hvala za nasvete, bom o vsem premislila, itak se bom sama odločila na koncu kako in kaj.
Sicer pa res nobena od vas ne pozna okoliščine...in kako je sploh prišlo do fighta.Jaz sem njega psihično kar nekaj cajta matrala, na kar je on po parih letih popizdil!In ponavljam:niti slučajno ne opravičujem fizičnega znašanja, in mislim da si tega noben ne zasluži!! Enostavno, on je tako reagiral....hočem pa tudi povedat da mojim provokacijam ni in ni bilo konca..mogoče je pe res kar je ena rekla:mogoče si zasluživa en druzga???
Dost je še za premislit, od otroštva, mojih kompleksov do njegove reakcije, itn.
Sem zlila svojo dušo...hvala še enkrat vsem. Moram sama pridet do odgovorov




no tud ta primer k sm ti napisala je ona nekak tko govorla in kaj je blo na koncu ona bi se sama lahk odločla a bo z njim al ne otroka pa nista imela izbire. in rezultat je hči  na eno uho ne sliši (bila je še dojenček ko se je to naredl).

pa te nič ne obsojam al kar koli drugega sam povem ti kaj se lahk pripeti tvojemu otroku pa srčno upam da boš prej zbrala pogum in šla, sploh pa da bi mislila na otroka ker on se ne more odločit. Zato si ti da ga zavaruješ.

jz vem da bi za mojedva sončka to ki je že rojena in za tega ki ga še pričakujeva dala življenje sam da bi blo z njima vse v redu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Partner me tepe...
8.12.2008 19:58:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala vsem za odgovore.Nisem pričakovala da bo tak odziv...
Tudi sama sem odraščala v taki družini, in sem si vedno govorila da ja to se pa meni ne more zgodit.Življenje se hitro obrne.Tudi sama ne najdem odgovorov. Hvala za nasvete, bom o vsem premislila, itak se bom sama odločila na koncu kako in kaj.


Ponavadi ženska išče nekoga, ki bo ravnal z njo tako, kot so ravnali z njo v otroštvu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Partner me tepe...
8.12.2008 21:18:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala vsem za odgovore.Nisem pričakovala da bo tak odziv...
Tudi sama sem odraščala v taki družini, in sem si vedno govorila da ja to se pa meni ne more zgodit.Življenje se hitro obrne.Tudi sama ne najdem odgovorov. Hvala za nasvete, bom o vsem premislila, itak se bom sama odločila na koncu kako in kaj.
Sicer pa res nobena od vas ne pozna okoliščine...in kako je sploh prišlo do fighta.Jaz sem njega psihično kar nekaj cajta matrala, na kar je on po parih letih popizdil!In ponavljam:niti slučajno ne opravičujem fizičnega znašanja, in mislim da si tega noben ne zasluži!! Enostavno, on je tako reagiral....hočem pa tudi povedat da mojim provokacijam ni in ni bilo konca..mogoče je pe res kar je ena rekla:mogoče si zasluživa en druzga???
Dost je še za premislit, od otroštva, mojih kompleksov do njegove reakcije, itn.
Sem zlila svojo dušo...hvala še enkrat vsem. Moram sama pridet do odgovorov




ok ne bom rekla da te razumem ampak sprejmem to kar si napisala zdej mi povej tehten razlog zakaj bo mogel otrok v takem odraščat? Ne opravičujem njegova dejanja ampak sam tok ane sej ti si pa tud njega mučila s to razliko da fizično in v glavnem en drugega trpinčita nastradal bo pa otrok.Sori se bo kruto zdel sam zgleda da se ne znata vidva s partnerjem normalno pogovorit in trpel bo pa otrok,in to je zame čist nedopustno ravnanje k ne pomislita na otroka.A se kdaj vprašata kako on v takih razmerah odraščal?kakšna oseba bo on postal?ker ko imaš otroka je on na prvem mestu in noben drug sam zgleda da pri vama ni tako.user posted image Mnogi si želijo otroka in ga na žalost ne dobijo kjer bi ga vzgajal v ljubečem družinskem okolju,vidva bosta pa na svet spravila otroka ko se ne razumeta in se niti ne znata pogovorit in rešit težave.Sam še to vzemi na misel da ko bo zrasel oziroma večji bo mislil da se zaradi njega kregata in nerazumeta in to je žalostnouser posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Partner me tepe...
9.12.2008 7:56:15   
Anonimen
anonimna: jaz ti samo to lahko povem, če ti je kaj do otroka spokaj dokler imaš čas, ker otrok vse čuti, vse sliši, in ko bo enkrat na svetu, bo kar bo. nasilni ljudje se skoraj nikoli ne spravljajo samo na mamo, ampak se tudi na otroke! in to je žalostno

moja starša se nista ravno dobro razumela, ampa jo moj oče mame ni nikoli odaril, in to je glavno vedno sta si povedala z besedami, ne pa s pestmi!

s svojim partnerjem se pogovori,in boš videla zakaj te sploh pretepa, ker jaz ne verjamem da si ga izivala to mora bit v človeku da udali! malo pomisli, kakšno življenje te čakauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Partner me tepe...
9.12.2008 9:09:57   
sabina1345
meni to zgleda kot en sadomazohizem....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Partner me tepe...
9.12.2008 10:06:21   
Anonimen
Tipično razmišljanje osebe, ki je vajena nasilja že od otroštva.Zate je vse normalno,  ubogega otroka pa še ne moreš vpašat za mnenje, če bi tudi on v takih razmerah rad živel,  kajne.Stokrat ga lahko opravičuješ in nase vlečeš kivdo, ne bo vžgalo,  draga moja.Nihče prav nihče, če je količkaj normalen ne sme dvignit niti prsta nad drugo osebo.Nti beseda niti dejanje ne smeta biti povod za nasilje.Normalen človek vse poštima s pogovorom.
Žalostno je to, da bo še en otrok več na svetu, ki mu bo nasilje normalna komunkacija, ker ima mamo, ki je egosit.Še to.Tvoj tip ne tepe le tebe, tepe tudi še nerojenega otroka si kaj pomislila na to?
Najbrž ne, v vsej svoji zaverovnosti v zagovarjanje nekega ničeta.

(odgovor članu sabina1345)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Partner me tepe...
9.12.2008 11:42:13   
Taddy78
Le kako bi bilo na tem našem lubem svetu, če bi se vsak kar tako za brezveze tepel.
Po eni strani te ne razumem zakaj sprašuješ taka brezvezna vprašanja, če že vnaprej veš odgovor.
Nismo nore, da bi ti napisale počakaj,  mogoče bo bolje...mislim da si ti ena izmed tistih, ki preveč gleda španske nadaljevanke, in upaš da se bo spremenil ko boš rodila...user posted image pomoje tudi...
Pa kaj če si ga ti spravila tako daleč in si ga nonstop gnjavila. Torej že od nekdaj ni vreden zaupanja...

Tako kot je ena pred mano napisala...potem pa se boš čudila ko bo otrok narkoman oz. bo zašel na kriva pota...

"Ja saj drugače je vredu človek, samo tu pa tam me vdari ko ga gnjavim"...kje pa živiš? A ti sploh veš da je v odnosu med dvema človekoma vse rešljivo brez udarcev, ali ti ne poznaš normalnega življenja?

Res tvoj otrok se mi že zdaj smili, ker si  nobeno dete ne zasluži take neodgovorne mame...
No pol ko  bo tepel otroka, a boš tudi takrat pisala na forum, da je drugače vredu človek, samo se mu tu pa tam vtrga,  ker se dete ne neha jokat...

Katastrofa!!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Partner me tepe...
9.12.2008 12:07:21   
Akil
Pa kako lahko pripraviš tipa, da te udari???  Men to ni jasno!  Da te tepe zato, ker si ti njega gnjavla - pa dej lepo te prosim.  Po tej teoriji, bi mogla bit čist vsaka ženska vsaj enkrat v življenju dober premlatena!!! Ker čist vsaka (vsaj jst ne poznam ženske, ki bi lahko bila tihouser posted image ) bo enkrat zatežila tipu. Pa ko bo prepozno prišel domov, po možnosti rahlo v rožicah; ko bo pogledal eno zelo mlado in luštkano; ko bomo noseče, pa polne bogsigavedi kakšnih hormonov........
V glavnem no: NE ZASLUŽIŠ SI BITI TEPENA, NE GLEDE NA VSE!!!!! ČE SI TI ZASLUŽIŠ, SI (verjetno) ZASLUŽIMO VSE!!!!!


Ps; naj se javi ena, ki ni nikoli težila!user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Partner me tepe...
9.12.2008 12:29:36   
lana38
Jaz sem že težila, pa še nisem bila nikoli tepena, pa sva skupaj že 20 let. Če bi bila na tvojem mestu, bi šla takoj. On ne more biti dober človek. Slišala sem pa že za primer, ko je moški tepel zraven mame tudi dojenčka, ki je jokal. Ta punčka zaradi teh pretepov nima normalnega psihičnega razvoja. Pa je šla ženska vstran od njega, pa ne vem, kaj ji je bilo da je šla nazaj in zdaj je spet vse isto.
BEŽI ČIMPREJ, DOKLER ŠE NISI RODILA.
lp

_____________________________

lana38

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Partner me tepe...
9.12.2008 12:42:52   
Mariposy
Mislim da je to ko si napisala da si ga psihično kar nekaj cajta matrala samo še en izgovor več da v bistvu on sploh ni nič kriv, lepo te prosim nemoreš to da te pretepa zdaj prevzeti ti odgovornosti, saj imaš še nekoga pod svojim srčkom si pozabila?Prosim misli še na nerojeno dete ki ti bo nekoč neizmerno hvaležno da si se odločilauser posted image stran od takega očeta ki bi ga lahko imel.user posted image

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Partner me tepe...
9.12.2008 14:33:49   
pokec3609
Tole bo mogoče zvenelo nesramno.....
Veš kaj.......mogoče se ti bo tole zdej zdelo grdo, toda glede na to da boš itak ostala z njim in da bo tudi otrok po vsej verjetnosti v prihodnosti deležen batin.......tkole....
.......pa si tole dobr zapomni.....
......upam da v parih letih socialne službe tolk napredujejo, dobijo večje pristojnosti in zelo zelo zagnane uslužbence, ki bodo preko otrok že v vrtcih in nato šolah izvohali kaj se doma dogaja.....ker otroci velik povedo veš........in upam, da tvoj primer odkrijejo še zelo zgodaj in ti otroka vzamejo.......če ne znaš sama poskrbet zanjga in mu nudit topel in varen dom , naj pa drugi.
ne rečem da mu bo 100 procentu drugje bolje, toda.......ti imaš sedaj možnost da greš stran, otrok je pa nima in na tvojem mestu bi se prokleto zamislila sama nad sabo kakšno prihodnost sama načrtuješ in privoščiš otroku.
Sej ni čudno, da je tolk kriminala in grdega obnašanja že pri najstnikih ......seveda, ker izhajajo iz takih družin kot bo tvoj ubogi še nerojen otročiček.

(odgovor članu Mariposy)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Partner me tepe...
9.12.2008 19:03:20   
Anonimen
Svašta, kajnaj rečem....pametno da se sploh odločiš  za otroka s takim človekom, ja čestitam user posted image !!!! Kako lahko maš otroka v taki zvezi, pa kje maš pamet ženska, ne vem , a si tolk egoistična pa bi  pač tok rada mela dojenčka, k so pa tko luškani, al pa nimaš pameti sploh. Kr zgodit se ni mogl, sej vemo kako je z zaščito danes, 100 in 1 vrsta, tko da tle ni kaj , pa ne vem a tok dobro sexa sa tipček k drgač ni slaba oseba, al kaj ti je ??? Te je prisilil v sex, ja pa smo spet tam, kaj si sploh z njim, ko imaš pa veliko možnosti, če greš stran od njega, varne hiše, prijatelji, starši( če so z njimi ok odnosi), v glavnem, grdo od tebe da si se odločla za to k si se, ker je to zame egoizem, ker ni nič drugega važno, kot ti ki bi rada otroka. Danes je že tako težko otroku nudi vse naj naj, pa potem je tu zdravje pa ogormno enih stvari, ampak da pa že v štartu otroku nudiš dom kjer se kregajo in je mama tepena, to pa ne razumem. A kaj naredi,....? ja pober se čimprej!, kaj res, a ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Partner me tepe...
11.12.2008 14:32:00   
Greenie
Se popolnoma strinjam s prejšnjim komentarjem. Pa kaj ti je ženska??? Zakaj ste ene take sorry ampak res ****??
Zakaj iščeš vzroke v sebi? Karkoli si naredila v preteklosti, on te nima pravice tepst. A ti njega tepeš? Verjetno ne... pa še noseč ni.
Popoki pa pejt, pa ne rečt da se ne da, vedno se da, samo če je volja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Partner me tepe...
13.12.2008 12:07:25   
sasika
Me je prav groza, ko to berem. Spokaj se že enkrat!!!! Preden rodiš.... Sej vsi svoje provociramo do konca in obratno, pa se ne tepemo!!!!!! Ne misli si, da bo kdaj bolje. Še slabše bo!!!!!! Si šolski primer pretepene ženske. Saj je dober, bo bolje, nimam kam it, nihče me ne razume.

Kolikokrat boš še padla po stopnicah?!!!!!!!

Bo padal tudi tvoj otrok?

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Partner me tepe...
13.12.2008 13:28:04   
VRTNICA84
Se strinjam z tem, da ni vredno zgubljat besed z tabo. Naj se sliši še tak nesramno, samo tak je. Ker ti ga vedno znova zagovarjaš. Namesto, da bi se postavila na svoje noge. Vem, da je težko. Samo raje imam otroka kot pa moškega, ki me ponižuje in pretepa.
Tudi sama sem noseča in če bi se to zgodiilo meni bi odšla, ker mi moj otrok pomeni veliko več kot pa moški, ki ni vreden tega da je z mano. Če bi ravnal tako kot tvoj. Glej na otrokovo prihodnost in mu ponudi boljše življenje kot si ga imela ti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Partner me tepe...
13.12.2008 15:26:50   
rj1808
Ma skoda sploh zapravljat cas..Bedno!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Partner me tepe...
13.12.2008 22:24:17   
Anonimen
Naj te tolče še naprej. Ko da živimo v kameni dobi. O naslilju v družini se govori že leta in kje najdeš pomoč...vse kar je potrebno. In pol se še najdejo ženske, ki si kej takega dovolijouser posted image user posted image  za moje pojme...si si sama kriva in bodi tepena..očitno ti paše. Pa še zanosit, čeprav te je tepu že pred nosečnostjo?! Oprosti, ma je s tabo neki narobe.

(odgovor članu rj1808)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Partner me tepe...
29.12.2008 0:02:06   
Anonimen
če te tepe to nikakor ni v redu. tudi nisi ti nič kriva če je partner agresiven. poišči pomoč - pri sorodnikih ali pa pri ginekologu, bo že vedel kaj ti svetovati

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Partner me tepe...
29.12.2008 18:59:57   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Naj te tolče še naprej. Ko da živimo v kameni dobi. O naslilju v družini se govori že leta in kje najdeš pomoč...vse kar je potrebno. In pol se še najdejo ženske, ki si kej takega dovolijouser posted image user posted image  za moje pojme...si si sama kriva in bodi tepena..očitno ti paše. Pa še zanosit, čeprav te je tepu že pred nosečnostjo?! Oprosti, ma je s tabo neki narobe.


Precej kruto napisano...ampak žal se moram kar strinjat. Mlati te, ti ga pa zagovarjaš. Upam le, da ne bomo čez kako leto, leto in pol tule gor brali, kako partner tepe ubogo deteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Partner me tepe...
29.12.2008 19:02:06   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

če te tepe to nikakor ni v redu. tudi nisi ti nič kriva če je partner agresiven. poišči pomoč - pri sorodnikih ali pa pri ginekologu, bo že vedel kaj ti svetovati


Ni kriva za partnerjev karakter, je pa kriva, da jo tepe vedno znova in da ne zaščiti sebe in nerojenega otročička. Pa ne govorit, da se na nikogar ne more obrnit. Če ji starši želijo pomagat obstajajo na svetu prijatelji ter vedno prisotna varna hiša.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?