|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
28.11.2008 15:15:54   
Katey
Bambina07 ti si pa res zlata, hvala, si mi v veliki meri pomagala, da posredujem tole osatlim članicam.

Sam še nekaj me zanima, za kdaj se uporablja lupinica? (oprosti čudnemu vprašanju)

Bomo zavihale rokave in vse pregledale, potem pa preverit kje ga bomo kupile, imamo pa še približno 4m časa.


(odgovor članu bambina07)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
28.11.2008 16:00:26   
Anonimen
Evo me ... spet med vami, navdušenkami nad Mutsy-ji ... naš ima sedaj že svojo uporabnico in ta je z njim blazno zadovoljna ... res pa je, da ga trenutno uporabljamo le kot dnevno posteljico, čez kak teden ga bomo pa še zunaj stestirali user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: loonanai
*Junona* jaz mislim, da je Otika res kupila košaro barve Cargo Cream ...


Pomota, definitivno sva kupila košaro barve cargo mocha user posted image ... cargo cream je namreč skoraj bela panama ni bila všeč.

Kety, lupinica se pa uporablja za kot avtosedež za dojenčka, sam je fino da je taka, ko paše še na ogrodje vozička za kak hitri šoping in to.

(odgovor članu loonanai)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
28.11.2008 18:22:24   
bambina07
Katey, pri vozičkih ni čudnih vprašanj. Preden sem se jaz zatopila v vse to, kaj potrebujem, se mi tudi sanjalo ni kaj je lupinica in kaj košara in za kaj se uporabljata user posted image  Kot je že rekla Otika: lupinica je pravzaprav avtosedež, v katerem dojenčka prevažaš naokoli. Najboljša lupinica pa je Maxi-cosi. In če zraven kupiš še adaptarje, lahko to lupinico namontiraš na Mutsy voziček. In zakaj je to priporočljivo? Če ti dojenček npr. v lupinici v avtu zaspi, ga ne rabiš prelagat v košaro, ampak ga kar pustiš v lupinici, lupinico pa samo natakneš na ogrodje vozička in greš po opravkih. Sicer ni najbolj priporočljivo, da je novorojenček predolgo v lupinici (ker nima ravne podlage. Zaradi hrbtenice pa mora ležat na ravni podlagi, zato tudi kupiš košaro), ampak za take nujne zadeve je to še kako dobrodošla možnost. Predstavljaj si, da moraš dojenčka vsakič ko zaspi v lupinici zbujat in prelagat v košarouser posted image  Če te še kaj zanima, pa kar vprašaj... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
3.12.2008 14:01:09   
Katey
Spet jaz s svojimi vprašanjiuser posted image , še nekaj me zanima in sicer lupinica od Maxi cosi, kot sem jaz gledala obstajata dve (ne se jezit če streljam neumnosti) Citi sps in Cabrio fixuser posted image , zdaj mi pa ni jasno katero izbrati.
Hvala za odgovore.

(odgovor članu bambina07)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
3.12.2008 22:01:23   
Anonimen
Na testih je najvarnejša MC Cabriofix.

(odgovor članu Katey)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
5.12.2008 11:16:11   
fedora
Ojla punce,sem ena izmed tistih ki ima že kupljen voziček Mutsy.Samo še čakamo novo uporabnico,ki naj bi bila čez 14 dni že z nami.user posted image Komaj čakam da ji dam prvega puseka in jo objamem,ji povem da jo imam rada.Vglavnem,midva sva voziček kupila v Zagrebu,ampak sva na koncu ugotovila da nisma nič prišparala,tak da se ga splača pri nas kupit. Imama pa ogrodje 4-Rider,košaro tiem orange,športni del cargo crem in lupinico traveller tiem violet.Za zdaj je bil vožen samo po dnevni sobi,kako je pa zunaj pa še nevem povedat. Uživajte punce pa fajn nakup želim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
5.12.2008 17:33:12   
*Junona*
Fedora, te lahko prosim za fotko od šprtnega dela in košare?

Tisočkrat hvalauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu fedora)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.12.2008 13:37:28   
fedora
Junona z veseljem delim s tabo slike,jaz sem tako navdušena nad njim da bi jih vsem pokazala.user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.12.2008 13:55:44   
fedora
Oprosti,prehitro sem poslala sporočilo.Janona z veseljem ti posredujem ampak nevem kako gre to.Edino kar lahko naredim da ti pošljem na mail.Malo manj vem o rač.user posted image

(odgovor članu fedora)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.12.2008 14:52:22   
Anonimen
Slike naloži na tejle spletni strani www.slikomat.si , potem pa samo tisti link skopiraj in ga prilepi sem na forum. user posted image

(odgovor članu fedora)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.12.2008 16:34:08   
fedora
http://www4.slikomat.com/08/1206/qv2-Slika-.jpg,http://www4.slikomat.com/08/1206/iyj-Slika-.jpg Končno mi je uspelo,evo Junona.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.12.2008 16:35:41   
fedora
Hvala za info. Otika.

(odgovor članu fedora)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.12.2008 20:12:35   
ledenka
fedora, zelo lepe barve user posted image  sploh košara mi je fenomenalna.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu fedora)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
7.12.2008 10:57:17   
*Junona*
Vauuuuu, zelo lepe barve.

Fedora,
najlepša hvala.user posted image user posted image user posted image

Fajn ga uporabljajteuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
7.12.2008 19:52:05   
*Junona*
Uporabnice Mutsyjev, pripopajte še kakšno slikico prosim. Se bomo me, bodoče uporabnice lažje odločile o barvi.


Hvalauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
7.12.2008 21:33:02   
Anonimen
Men ni treba, a ne? user posted image

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
7.12.2008 21:45:18   
*Junona*
Ne, Otika, ti si bila prvauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako vam kaj košara služi?


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
7.12.2008 21:59:26   
Anonimen
Super je! Sicer jo imamo trenutno smo kot dnevno posteljico v stanovanju, ko bo pa vreme malo lepše, jo bomo pa še na terenu sprobali user posted image .

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
7.12.2008 22:27:40   
Mandek
IZVIRNO SPOROČILO: fedora

http://www4.slikomat.com/08/1206/qv2-Slika-.jpg,http://www4.slikomat.com/08/1206/iyj-Slika-.jpg Končno mi je uspelo,evo Junona.


Fedora, popolnoma enkae barve voziček kot naš-tako športni del kot košara. Neverjetnouser posted image . Je pa fantastičen, ni kej. Zelo, zelo zadovoljni z njim .

_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu fedora)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
8.12.2008 10:24:33   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Super je! Sicer jo imamo trenutno smo kot dnevno posteljico v stanovanju, ko bo pa vreme malo lepše, jo bomo pa še na terenu sprobali user posted image .


Midva bova poleti košaro na morje nesla in bo našemu dojenčku tudi služila kot posteljica.
Upam, da kmalu sprobate in da javišuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
8.12.2008 16:52:55   
fedora
Mandek to pa je naključje.Jaz še nevem kako se odnese na terenu,ampak ne dvomim v njega.Kaj pa lupinico imaš tudi od Mutsy-a ali Maxicosi? Jaz imam taveller(team violet),meni je ful dobra barva.Bom za ostale ki se še odločajo med barvami prilepla kakšno slikco.Drage dame samo bo treba malo počakat da jo slikam in pripopam na stran.papa

(odgovor članu snezkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
8.12.2008 18:00:14   
Anonimen
Hmmm..eno vprašanje. A pri košari se da snet ta zgornje pokrivalo, ne strehico, pač pa tisto, kar pokriva otročka kot neka odejica. Če veste, kaj mislim....da je potem košara bolj odprta....

(odgovor članu fedora)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
8.12.2008 18:08:52   
Anonimen
Ja itak se da user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
8.12.2008 18:36:46   
*Junona*
Čakamo slikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
10.12.2008 11:02:06   
fedora
user posted image user posted image
Evo punce,obljuba dela dolg.Upam da se lepo vidi barva,verjamem da je v živo boljša.Aja da ne pozabim,to je lanska barva.Papa babike

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?