|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2006-5
7.1.2009 20:09:46   
moci
drugač pa ful dobro izgleda. še za pojest.

s kakšnim namenom to delaš?

a boš čokolado tudi ... user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   [Brisano sporočilo]
7.1.2009 20:14:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: Oktobrčki 2006-5
7.1.2009 20:58:50   
piskot
cer.

najprej hvala za vse odogovore glede zobne paste. tudi mi smo imeli do zdaj firstteeth, pa je blo okej, jo je pojedu in potem pustil da smo mu umili zobe. potem smo kupili weledo, pa ga pece menda in noce umivat sploh. zdaj imamo eno signal, pa mu tud ni vsec. mah ne vem, bomo pa brez drgnili mal.

mis ej tole cudo sem videla samo enkrat v zivo in se mi je mati ful smilila, ker sem bila 100% da je vecji otrok invalid. in potem vidim to cudo da je v bistvu samo sedez za vecjega otroka. svasta.

moci ej, moj fotr gre ta dan v penzjon user posted image .

no otrok je glih kar prisel v kuhinjo .... spet pregovarjanja ... ajoj.




_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: Oktobrčki 2006-5
7.1.2009 22:18:41   
mis
Sivkamivka, svaka ti čast. A je to težko delat? Maš kakšne modele al kar tako? Tako bi tud jest mela za punce doma. Dobr plačam... Tole ni hec...

No, Tini so zmanjšali dozo Flexotida na polovico, pa teste za alergijo so ji delali (mleko, jajca, pršica, neke plesni...), pa ni nič alergična. To je zaenkrat to. Zdej pa še čakam za termin k Rižnarjevi.

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 1:01:26   
frrrr
piškot, nas je zobarca pohvalila, da lepo umivamo zobke, pa jih še vedno z vodo.

sivkamivka, če boš začela to množično izdelovat, sem v vrsti z €

no, zdej vam pa še pripnem razlog za tk pozno pisanje postov user posted image

izmenoma igra vlogo rdeče kapice in babice (22.12.2008)
http://www.youtube.com/watch?v=zgOBJBFikmE&feature=channel

poje Čuk se je oženil in se igra prstno igro Miška kašo kuhala (29.12.2008)
http://www.youtube.com/watch?v=rq4aByhDVkU&feature=channel

mali bobnar (30.12.2008)
http://www.youtube.com/watch?v=3YCUH1AIJ6c&feature=channel

pove kako vzgojiteljica Metka začara medvedke (1.1.2009)
http://www.youtube.com/watch?v=lBEPfGexWHo&feature=channel_page

in lahko noooč user posted image

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 8:24:53   
muki1
Jutro.

Piškot. Jaz sem imela tale buggy board pa nam je res ogromno nucal. Jaz ga še imam, kupila sem ga pa od Lu. Sicer ni več v uporabi in če bom lahko une čepke dol z vozička odmontirala ti ga lahko nekak pošljem na probo, pa če vam bo nucal ga odkupiš za kakšno simbolično ceno, kaj praviš?

Frrrr, Jaša je tak srčkan, res user posted image . Pa podobne fore ma kot Iva...tisti povdarek na vidim, slišim.....no, mi se Rdeče kapice ne gremo, ampak način izgovorjave je pa na isto vižo user posted image . Pa vse pohvale, ker si tako vestna pri snemanju, slikanju....res. Jaz sem kamen pri tem. Ma ne uspem sploh nič, res ne user posted image .

Sivkamivka, dobra si, res. Sploh nisem vedela, da si tako nadarjena. To moraš meti ful potrpljenja in tudi talenta, da lahko take zelenjavčke izdelaš. Predvidevam da ročno - itak.


Drugače pa smo včerajšnji dan preživeli brez vročine. Ampak zdaj ji spet tako lije iz nosa, da sploh ne more dihat. Torej jo cel dan preganjam z fiziološko in baby wacom, da je že cela histerična. Uh, naj že enkrat mine to......
Je pa hecna tale naša Iva. Da malo zapišem par fint, ker me zdaj vest peče, pri Neži sem vse takoj zapisovala, pri Ivi pa nič.
No, zdaj je ona Kekec. Kakšen Nodi, Čebelica Maja in podobni junaki, ki jih je Neža požirala pri njej ne palijo. Se zgleduje po starejši sestrici in gleda Winx, Kekca in seveda Piko. Zdaj je ona torej Kekec in potem poje tisto njegovo pesem...kaj mi poje ptičiča.....
Pa zadnjič je ful Neži nagajala in jo je enkrat tudi vsekala. Pa jo je moja sestra okregala in ji rekla, naj se ji gre zdaj opravičit. Pa je šla do nje in ji namesto oprosti rekla...OPRAVIČ. user posted image
Joj, več se pa ne spomnim user posted image .
V glavnem je moderno ponavljanje vsakega koraka in dejanja, ki ga stori Neža. Pa skačeta z roba kavča na tisti del, kjer se sedi in Neža odšteva...tri, štiri zdaj, pa potem skoči. Ivi pa tri nekak ne potegne in reče štiri,štiri zdaj. Ampak vedno štiri,štiri, nikoli tri,štiri user posted image .
To je za danes. Se bom skušala poboljšati in kaj sproti zapisovati. Da ne bom čez 18 let dobila pod nos...mene pa nisi marala user posted image .


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 8:57:26   
tasha23
Evo mene po OBUPNI noči.user posted image Upam, da jih bo čimmanjuser posted image . To noč sem celo ljubega zbudila, ker nisem več vedela kaj naj narredim, saj sem med 23 in 01.30 ustala ne vem ve kolikokrat... GAbriel pa jok, jok in jok... ko pa se je mlajši pomiril se je začel kalvarij s starejšimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa da bi vsaj zjutraj potegnila...user posted image user posted image user posted image
tako... ker pa je nenadna smrt babice prikrižala nam načrte za ta vikend sem morala včeraj po Kopru v shopping. Sem pa imela srečo in dobila kar sem iskalauser posted image . Danes pa je tako turoben dan: dežuje, piha.. no zdaj se malo jasni ampak je MRZLO user posted image

Kako pa kaj ostale? Berem, da tudi vi imate radi pravljice: mi obožujem 3 prašičke in babico (od rdeče kapice), zdaj pa je faca ko začne s prstki:''mama kateri reče jejmo? kateri pijmo, kaj pa tale reče????''user posted image user posted image user posted image

Je pa tako navezan na Gabriela, vsem pove kako ga mama kliče (miško), kako tata (bočko) in kako on (batec), ko pa ga vprašaš kako se kliče ''batec'' reče Gabeluser posted image user posted image user posted image
Ves čas bi ga ljubčkal, boža ga, nosi igrače, sprašuje ga kako je, skrbi, da se sam zbudi, ponosen je nanj in ko ga objeme zapoje: ''Mi se imamo rai kot plašički mladi''

Ne vem zakaj včasih reče R včasi pa ne.. Zelo rad pa obrača besede ali pa npr sendvič zan njega je fendič,  puding je  punig,  luknja je  lunka,  palačinke so činke... itn

V vrtcu uživa in vsak dan pride domov z novo pesmicouser posted image  da pa ima rad vzgojiteljice smo ugotovili z ''vreščanjem '' v avtu: ko se vozimo zelo rad izraža svoja čustva in se kar se da na glas dere:''moja mama, moj batec, moj tata, moja Davika (Davorka - vzgojiteljica), moja Darja...''

Tako se nasmejemo z njim, je pa taka trma, da se lahko ne vem kako dereš on če noče te PRESLIŠIuser posted image , ne vem kako mu to uspeuser posted image , saj sem res grozna ko zakričimuser posted image user posted image


_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 8:58:01   
tasha23
Ojla mis kako ste opravili pri pulmologu? Kako Tina?

_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 9:23:42   
tasha23
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

cer.

torej. jest mam nekaj vprasanj.

1. a vi zobe umivate ze z zobno pasto? jaz sem mu zdaj ze 2 kupila, pa mu nobena ni vsec, pa itak hoce vse dol pojest.
 mi imamo že skoraj leto dni zobno pasto od welede (iz DM-ja) in se dobro obnese
2. vse ki imate po 2 otroka ... a je tisti board za na vozicek uporaben al ne? sem mislila kako je poceni, pa stane skoraj 70 eur. banda.
mi hodimo in ne maramo več vozička - imamo srečo, je pa res težje ko sem samauser posted image

pikapolona ce skratim ... ne, nimam casa it rodit.



_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 9:58:36   
piskot
muki a pa pase na vsak vozicek? ker so mi v trgovini rekli da na quinny pase samo tisti za 67 eur. sicer sem 100% za.

pocajtejte se!


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 11:14:30   
pikapolona2
piškot...a na ebay si kej pogledala...al pa na bolho. A si kupila tisti obroč za spredaj za na športni voziček?

jst sm lenoba....berem vas...sam komentirat pa nimam kej....sem se pa zabavala ob Jaši...Frrr pridna res ker takole dokumentiraš!

V soboto gremo v Sežano...pa bi skočila še čez mejo  v šoping (predvsem kakšne obleke za moške in čevlji) tako usput bi gospoda prepričala naj kej kupi. A je katera že kupovala v Opčinah....ali kaj je tam čez mejo? Imajo kakšen šoping center? se splača? V BTC mojga ne spravim...v Kranju imajo pa samo Muro pa še to je obup

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 11:28:28   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

muki a pa pase na vsak vozicek? ker so mi v trgovini rekli da na quinny pase samo tisti za 67 eur. sicer sem 100% za.

pocajtejte se!



Čuj, to pa ne vem. Meni se ne zdi neka u iber zapletena zadeva, da bi ne na vsakega pasala user posted image  Bova zgruntali, brez skrbi.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 11:44:59   
psaša
Dan. Kako? Vas je kaj zamedlo? Muki?

Mi smo OK, dnevi bežijo, mi zmanjkuje časa. Vas redno berem, samo ne vem kaj napisati.

tasha sožalje

piskot pa ti boš glih kar rodila user posted image

sivkamivka lepo

lucika čestitke za službo

zobna pasta dokler je nismo začeli uporabljati, si sploh ni hotel umivat zobkov. Imamo eno Vademecum, okus jabolko in jo seveda celo dol poje, si/mu pa lepo zobke umije/mo. Pljuva pa bolj tko user posted image .

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 11:52:37   
pikapolona2
sej res Muki...a ste dobili kej snega al še vedno NIČ?

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 12:11:58   
Maxica
Piskot, na tej strani http://www.soncek.si/si/lascal-buggy-board-3g-black-i7498.shtml piše, na katere vozički pašejo. Jaz sem imela takega, Max se je en čas vozil, samo da bi rekla, da sem ga ravno ful rabila, pa ne. Tako da če imaš priliko, kupi rabljenega.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 12:13:20   
Maxica
No, danes je pa tisti dan, ko ima Lan 2 leti, 2 meseca, 2 tedna in 2 dni in ravno toliko je bil Max star, ko smo dobili Lana. Tako da ima Max danes 4 leta, 4 mesece, 4 tedne in 4 dni. Tako mal, za zanimivost.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 12:26:33   
pikapolona2
maxi...vi pa ste tole naračunali....ampak ne nadaljuješ tradicije...danes bi potemtakem morala rodit naslednjega otrokauser posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 12:28:04   
pikapolona2
maxi lahko pa greš na večkratnike pa zdej splaniraš naslenjega tako da bo razlika med maxom in ta tretjim 8 8 8 8

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 12:48:04   
piskot
pikapolona nismo, ker je ni bilo na zalogi. saj je se cas.

maxica hvala za link.

muki a je tak?

psasa jap, menda da bo res glih kar. user posted image . sam v sluzbi nocejo razumet tega.


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 13:12:56   
muki1
Točno takšen, samo ne več tak šajni user posted image .

Psaša in Pikapolona, vedve pa dobita batine. user posted image  user posted image  user posted image  NIMAMO SNEGA, JASNO???!!!!

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 13:18:12   
pikapolona2
muki sem mislila da je mogoče danes kej padlo......ampak potem tudi nimate takega pasjega mraza kot je pri nasuser posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 13:51:00   
@lina
jaz sem tudi bolj pri lenuhih, berem vas, pisat se mi pa ne da user posted image ... Sem pa računalnik doma res ful skenslala, zvečer raje vzamem knjigo v roke... Če se spomnim, kaj smo počele tle gor takrat....koliko bo zdaj, kmalu že tri leta, kar smo se začele zbirat, a ne?

tasha, tebi izrekam sožalje ob izgubi noneuser posted image

lucika, tebi čestitam za nedoločen časuser posted image

sivkamivka, vse pohvaleuser posted image

Frrrr in muki, oz. Jaša in Iva, taprava stauser posted image  
Muki, tudi pri nas je tega ponavljanja čist preveč... Npr, včeraj ko sta že ležala v postelji, je Jure vstal, da bi si zatlačil zgornji del pižame v spodnjega in enako je moral narediti Matjažuser posted image
Za sneg sem pa vedla, da ga ne boste meli, ker so prav za SV rekli, da tam pa ne bouser posted image  Mi imamo danes čudovit dan, vse belo in sončno... obljubila sem snežaka, ko pridemo iz vrtcauser posted image

Maxica, res, kakšno je nadaljevanje številkuser posted image

Naj vam še prišepnem, da smo 24 ur brez dude...včeraj se je v vrtcu nekje založila, potem sem doma vse rezerve poskrila, rekla da ni dude, da smo jo izgubili v vrtcu, zvečer je sicer 15 min dlje trajalo, ampak je zaspal...ene 10x jo je poklical, samo ni bilo nobenega joka... Tako da nam bo mogoče ratalo...Vzgojiteljica pravi, da je brez problema zaspal tudi v vrtcu danes....

Lepo se imejte... in na branje do prihodnjičuser posted image





(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.1.2009 18:50:50   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: @lina

Muki, tudi pri nas je tega ponavljanja čist preveč... Npr, včeraj ko sta že ležala v postelji, je Jure vstal, da bi si zatlačil zgornji del pižame v spodnjega in enako je moral narediti Matjažuser posted image



DA, DA user posted image . Mi je ful znano. A niso posrečeni ko majo take user posted image . Joj, bi ju kar pojedla včasih. Včasih, da ne bo pomote.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: Oktobrčki 2006-5
9.1.2009 0:46:11   
frrrr
muki, @lini si pozabla zagrozit. ti je neki snežaka omenjala user posted image

js sm se mau pred polnočjo zbudila, ko je mož prišel domov. šel na kartanje s kolegi, ko sva šla z malim v kopalnico. jutri sem pa js zmenjena s prijateljicami v penasu. pol je pa že vikend. ostali bomo v lj in se crkljali, jelko podrli, skočili do zooja (da vidimo kako se oglašajo jeleni in žirafa, ker tamaučku ne znam povedat user posted image ), se zuni po belem podili... uf, še prihtro bo minilo.
danes sem si kr dopust privoščila. sicer bila v službi skoraj 5 ur, pa bom pokoristila z unimi poznimi prihodi v službo user posted image potem sem šla pa s prijateljico v kitajsko na kosilo in je prišel možek pome, da sva šla v šoping (muller + h&m). sploh ni nekih hudih akcij. 2 pižami sem dobila vsako po 5€, sicer sem pa trenirke in majčke nabavljala, ki so itaq klasične cene in ne preveč drage.
piškot - hvala za idejo glede zimskega perila za otročke. smo nabavili in mislim, da bo veliko bolje za suho kožo kot žabice.
ob prihodu domov sem pičila direkt po tamauga v vrtec. mau igranja na snegu, domov po športne copate in sva šla na telovadbo. bi bil kr orng natrpan dan, če bi morala bit še 7.5 ure v službi. 


Maxica - mislim, da bi se res morali potrudit in upoštevat pikapolonin nasvet 2/4/8 user posted image in čestitke tvojima sončkoma za 2 leti, 2 meseca, 2 tedna, 2 dni in 4 leta, 4 mesece, 4 tedne in 4 dni user posted image user posted image

muki - podobno izgovorjavo Ive in Jaše sem delno zasledila na septembrskem srečanju, delno pa iz tvojih pisarij. torej ne pišeš tolk mau user posted image

vse drugorodke - verjetno tut js ne bom tolk pridna pr drugem otročku kot pr jaši. jaša je le prvi vnuk in pol že zaradi babic moram neki skoz rihtat. no, vsaj pr mojih ni več tolk naporno, ker imajo še nečakinjo. tašča pa kr vsak dan gleda galerijo, če je kaj novega, sicer pa kaj starega pogleda. zdaj je v lj, pa ga vsak dan videva, zato ne rabim bit tolk ažurna user posted image

js pa že 15 dni živim pod isto streho kot tašča. lahko bi prišla po stopnicah v copatih user posted image ampak se najavi in v vseh 15ih dneh je prišla mogoče 5x. pridna a ne? take sreče nimate vse user posted image


piškot -
ti nabaviš od muki, js pol od tebe user posted image

@lina
- js tut stremim k temu, da sem doma čimmanj za pcem. sicer bi mogla bit zarad diplome, a še ni pravega zagona user posted image na msn se sploh ne prijavim, ostalo pa tut na minimum zreducirala. raje knjigo, celo tv sem med prazniki gledala user posted image

js bi imela še kakšno uro ali dve daljši dan, ker imam nekaj repov, ki se mi vlečejo in jih nimam časa pohendlat. recimo urejanje znamk = 2 meseca, urejanje fotk in naročanje fotk = 2 meseca, skeniranje fotk starih fotk staršev in izdelava fotoknjige za prvih 45/50 let njunega lajfa = 2 meseca, DIPLOMA = 1 mesec, kopiranje RR postov, da bo končno diary popoln = 1 mesec -> evo, 8 mesecev skupno, če se takoj lotim user posted image pa se mi ne da in še tolk je vmes stvari, da pol sploh brezveze neki začet in napol naredit user posted image
evo, ta teden že načrtovan, naslednji teden morem za smučarijo pripravit, ker v četrtek grem službeno v kranjsko na kick-off meeting in se vrnem v petek zvečer, v soboto pa že pičimo. pred odhodom je treba pa še tehničnega za avto naredit, ker nam sred smučarije poteče. vglavnem gužva bo.


pikapolona - Opčine, js sm se sam skoz vozla, kadar sem šla do Trsta. mislim pa, da je tašča neki nabavljala, ampak ni neki mahnjena na velike centre tako, da je bla verjetno tut z eno trgovino čist zadovoljna. ne znam pomagat, ker je tut to že vsaj 3 leta nazaj.

še nekaj prigod tamaučka:
- pr babici se full rad igra s krojaškim metrom, vse premeri (moci, mooče dobi tvoj mož konkurenco user posted image ). prejšnjič meri kavč in ga vprašamo: kolk meri kavč?. jaša pa nazaj: ne kavč, jaša meri user posted image
- kadar kuha ima oblečeno kuharsko kapo. smo mu povedali, da imajo kuharji kapo zato, da jim lasje ne padejo v juho. si je takoj potegnil kapo čez ušesa in dodal, da mu tut ušesa ne bodo padla v juho user posted image
- včeraj sta prišla z možem pome v službo. se je full čudno držal mali - je imel usta trdno zaprta. ga vprašam zakaj, pa je odgovoril: da mi zobki ne padejo vn (dan prej je videl fotko fantiča, ki je bil škrbast).
- tašča ima prenosnik na mizici v dnevni sobi in mali tolk rad tipka. a že nekaj časa pozna. zdej pozna pa še e (zraven pove e, ki ima 3 zobe), i, o in u. ga bo treba tut posnet.
- oponašajo tile naši malčki palčki... včeraj sedi na previjalni in oblačiva pižamo... nekaj pripoveduje in vmes oporabi besedo kao user posted image joj, bo treba postat kr pozoren
- ker smo se naveličali poslušat kuža pazi v vseh variantah na a (kaža pazi...), na i (kiži pizi...), na o (kožo pozo...), sva mu prejšnji teden med večernim ritualom na previjalni pela priletela muha na zid. potem je ene 2 dni nisva omenjala, pa je začel mali sam in si je full zapomnil. zdaj pa že poje variante na a, i, o... prilitili mihi ni zid mu gre še najbolj
user posted image

dost zaenkrat... grem spat, ker bo jutr babji žur in se zna zavlečt user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: Oktobrčki 2006-5
9.1.2009 9:12:50   
mis
No, pa mam ene 10 minut časa, če ne bo spet kakšen telefon vmesuser posted image

evo, priznam, se kesam, hodim po kolenih... Zadnje dni resnično nimam časa vas brat. Vas le preletim in to je to. Ta teden so bile noči razturane. Že ene 10 dni se Neža ponoči ful zbuja. Ampak to je tko ene 6x v dveh urah, pol uspe kake 3 ure spat, pa spet. Pa jok, pa noče zize, jasno ker ni lačna... In pojma nimam zakaj. sem spet nehala mleko pit, pa kašico zvečer sem ji skenslala... Vse sem probala. No, danes je pa 4 dni odkar ne pijem mleka in je bilo spet dokaj normalno. Jaz ne vem no. Kašico sem ji dala zvečer. apotem se je zbudila po uri in pol, sem ji dala dudo in je spala naprej. Pa v spanju je neki zajokala, pridem zraven in spi. Pa sem včeraj začela ugotavljat, da mogoče se ji je pa začelo tolk dogajat, da je začela ful sanjat in jo je to zbujalo... Pojma nimam. No in pol sem popoldan z njo hodila spat, pa zvečer itak tud ker ni spala... Vsak večer probam narest še kaj za magistrsko, včeraj sem delala 4 ure zvečer. Tko da grem danes spet z njo spat. Popoldan je še Tina in izkoristim čas z njo... Bom mela več časa jeseni, če mi bo ratalo magistriratuser posted image

No, pa v LJ smo bili...

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




ime
mami_1979

katero ime vam je lepše?

Matevž (71%)

Ožbej (29%)


Število vseh glasov: 371

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!