|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: III. pričakovanje
21.3.2009 8:56:10   
BrinaBA
miska_mccute : na žalost ne vem...
imam pa ravno namen prodat voziček Peg Perego P3 star 3 leta (za bolj simbolično ceno) v rdeči barvi (z dežničkom, dežno prevleko, torbo za previjanje...podoben kot tale http://www.bolha.com/oglas382757537/vozicki-otroski-vozicek-peg-perego-pliko-p3/slika-1 (še ga morem slikat) za 60 EUR. Te slučajno zanima?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: III. pričakovanje
21.3.2009 9:02:49   
Anonimen
user posted image brina, bom vidla, kako bom v ponedeljek odpravila, ker mi da zraven se 100 kosov oblacilc...vse komplet za novorojencico pa so skoraj 1ega leta...pa te pol kontaktiram

(odgovor članu BrinaBA)
  Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: III. pričakovanje
21.3.2009 12:43:07   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jutro,punce! mam eno vprasanje...a se kateri sanja kaksen bi bil vozice ABC design, letbik 2005ali 2006 . takrat je stal malo cez 200€.
sem ga dobila po simbolicni ceni. samo ga bo treba jit kar dalec iskat, pa me zanima kaksen je, vsaj priblizno. ima pa tudi lupinico.



Jaz ga imam,samo je trikolesnik,letnik 2005-se mi zdi. Je pa ful dober,stabilen,naslon se da čisto dol,meni je všeč.čeprav nisem pristaš trikolesnikov. Sem pa ga dobila,tako da tak nisem mogla zbirat. Ga pa ne menjam.Imaš pa tudi štirikolesnike,tako da ne vem,kakšen je ta,ki si ga kupla.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: III. pričakovanje
21.3.2009 12:54:11   
matcar
user posted image


To je ta voziček. Upam,da sem ti kaj pomagala.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: III. pričakovanje
21.3.2009 13:29:57   
skuštrana
Hojla...

Klaja, ja, večini je pri Zappu to minus, da se ne poleže, ampak jaz sem to vedela že ko sem ga kupovala in moja 2 redko spita v vozu tako da mi to ni problem.

Matične celice - jaz sem se tudi prijavila v javno banko, jih moram kontaktirat ko napolnim 30t, kar bo zelooo kmalu...Joj.

Moja dva gavnerja sta spet skupaj - veselje na kubikuser posted image , razgrajanje pa tudi..Ma, jaz nimem pojma kaj bi počela samo z enim otrokom, resnouser posted image

Lorian, dobrodošla...user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: III. pričakovanje
21.3.2009 14:59:08   
klaja
Vidim da se nekaj pogovarjate o matičnih celicah in javni banki, kaj mi lahko katera to bolj natančno obrazloži kako je s tem.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: III. pričakovanje
21.3.2009 19:41:19   
Dorca
Lorian dobrodošla!

Široko povijanje - pri prvi hčerki so mi na Jesenicah svetovali da se jo široko povija prva dva meseca oz. do kontrole kolkov - mislim, da je peti teden. Pri drugi so mi jo pa na pediatriji široko povijali, starejše sestre so vztrajale pri tem, mlajše so bile pa proti, tako da kaj je prav ne vem. Jaz bom gotovo na široko povijala, ker sem obe prej, pa še jaz sem imela težave s kolki ko sem bila otrok.

Miska_mccute - kar se vozkov ABC tiče jih je bilo od leta 2004 ful, skor večina mamic, kar jih poznam jih je imela, pa so bile vse zadovoljne.

Zanima me ali ima katera kakšne težave s kožo po obrazu - jaz jih namreč imam, izvirajo še iz časov moje rane mladosti (rozacea, akne, alergija na pršico) in pri prvi nosečnosti se mi je vse povrnilo, pri drugi sem mela ful lepo kožo, sedaj se mi pa vse skupaj spet ponavlja. Sem šla k svoji dermatologinji in mi je dala Diprogento pa metronidazol, ampak se nisem upala prav na veliko mazat, sicer mi je šlo precej nazaj, sedaj imam pa klimadicin. Ali ima katera podobne izkušnje? 

Nočka 



_____________________________

Kdor nima otrok, ne ve, čemu ljubezen. (italijanski pregovor)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: III. pričakovanje
21.3.2009 20:24:25   
Pat74
IZVIRNO SPOROČILO: Dorca
Zanima me ali ima katera kakšne težave s kožo po obrazu - jaz jih namreč imam, izvirajo še iz časov moje rane mladosti (rozacea, akne, alergija na pršico) in pri prvi nosečnosti se mi je vse povrnilo, pri drugi sem mela ful lepo kožo, sedaj se mi pa vse skupaj spet ponavlja. Sem šla k svoji dermatologinji in mi je dala Diprogento pa metronidazol, ampak se nisem upala prav na veliko mazat, sicer mi je šlo precej nazaj, sedaj imam pa klimadicin. Ali ima katera podobne izkušnje?


Pri men je pa s tole alergijo tako, da kadar sem noseča, imam ful lepo kožo, pol, ko pa rodim, je pa po starem - lišajčki po prsih in hrbtu, sem pa tja kakšen na obrazu. Ne uporabljam nobenih krem za tale svoj dermatitis, ker mi niso pomagale. Še najbolj mi naredi lepo kožo čist običajno mleko za telo iz DM. Imam pa tud jest alergijo na pršice, zraven pa še na mleko.

(odgovor članu Dorca)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: III. pričakovanje
22.3.2009 7:47:07   
matcar
Jaz pa nimam nekih alergij,samo mozoljasta sem postala,kot da sem v najhujši puberteti. Mislim,da so krivi hormoni za te stvari.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: III. pričakovanje
22.3.2009 8:45:42   
šivilja
Klajabom skušala čim na krajše napisat. Na začetku izbiraš med dvema možnostima:
-shranitev celic za lastno uporabo 8komercialne banke), ki jim plačaš shranitev in nato še 20 let vsako leto po približno 50€. Celice čakajo, če bi jih tovj otrok slučajno potreboval
-javna banka - celice hrani Zavod za transfuzijsko medicino v LJ. Ves postopek je brezplačen, vendar so celice na voljo vsem (v Sloveniji in Evropi), in jih porabijo če so skladne z bolnikom, ki jih potrebuje. Tvoj otrok nima nobene prednosti. lahko se zgodi, dajih čez 10 let rabi, pa celic ni več...

Za javno banko je postopek tak - za Transfuziji dobiš kuverto (lahko tudi po pošti), kjer je notri vse potrobno opisano, dodan je še zdravstveni vprašalnik, ki ga izpolneš (vendar največ dva meseca pred porodom) in pošlješ nazaj do 34. tedna nosečnosti. Če iz vprašalnika ocenijo, da si primerna darovalka (lahko te zavrnejo), prevzameš komplet za odvzem (podobno kot pri darovanju venske krvi). To prineseš k porodu. Ko je otrok že rojen in popkovina prerezana, posteljica se pa še ni rodila, v veno v popkovini zabodejo iglo in počakajo, da se kri nateče v vrečko. Hkrati ti iz žile vzamejo še 2x6ml krvi (kot na pregledu). Vse skupaj gre nato na transfuzijo, kjer preverijo, če je bil odvzem OK in je kri v redu. Če je jo predelajo in shranijo, če je kaj narobe jo zavržejo oziroma uporabijo v raziskovalne namene, če se ti s tem strinjaš (vparšanje na vprašalniku).

To je na krato vse, lahko pa se oglasiš na transfuziji, kjer je vedno nekdo prisoten, ki tei lahko več in bolj sktrokovno vse razloži.


(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: III. pričakovanje
22.3.2009 8:46:51   
šivilja
Klaja - šele zdaj vidim, da si iz štajerske, dosegljivi so tudi po telefonu za podrobne odgovore in dogovore.(na vem pa če imajo kaj podobnega tudi v mariboru)

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: III. pričakovanje
23.3.2009 8:39:01   
Anonimen
Evo, se pofočkam, da nas vržem nazaj na prvo stranuser posted image .

(odgovor članu šivilja)
  Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: III. pričakovanje
23.3.2009 10:03:30   
skuštrana
Klaja, jaz sem poslala mail na [email=espok-ztm@ztm.si]espok-ztm@ztm.si[/email] , povedala da se zanimam za darovanje celic v javno banko in so mi takoj odgovorili ter poslali vprašalnik user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 9:42:51   
emaa
Ne vem, če bi se za to odločila, je pa še dovolj časa.
Drugače sem imela včeraj NS, je vse v redu.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 11:17:09   
klaja
Emaa super da je bilo na NS vse vredu!!

Šivilja hvala za obrazložitev!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 12:16:53   
matcar
Jaz pa bom z vami še en teden,ker sem naročena na sprejem v sredo,1.4.. Tako,da bomo 2.4. že zibali.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 12:24:28   
klaja
Matcar jupi, sem ti kar malo fauš!

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 12:32:20   
Anonimen
matcar - bomo držale pesti tu gor. Pa da nam ne pozabiš javit, al te bomo pa pri aprilčicah poiskale. Saj si pri njih, a ne?

In, imaš že vse prištimano doma za novega člana. Pa kdaj si začela rihtat? Jst sm v 1.user posted image  mela že vse pripravljeno v 4muser posted image , v 2.user posted image  sm mela v 5m vse prištimano, razen previjalno sm kupila v 7m. Zdej v 3.user posted image  pa v 6m nimam še čist nč prštimano, ampak res nčuser posted image .

Fouš ti pa glih nism no, ker se mi itak čas prehitro obrača. Se mi zdi, da mam še en kup opravkov predno grem rodit.

< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 24.3.2009 12:33:31 >

(odgovor članu klaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 12:53:36   
matcar
Jaz odkrito povedano,sem si pred enim tednom komaj začela vse rihtat,sem si vse pregledala skozi in oprala. Tak da sem si komaj ta vikend vse uspela zložit v omaro.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 13:03:02   
matcar
Sem se prijavla na forumu pri aprilčicah,samo nisem aktivna tak,ker sem dobila občutek,da sem nezaželena. Sem pa pri MARIBORSKI NOSEČKAH,tak da lahko tam preveriš.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 13:46:48   
Anonimen
oh, pol mam pa še časauser posted image . OK, te bomo spremljale. Kaj pa je s tem ženskam na forumu, a zdej se bojo pa že tuki začel neki grupirat in izločat ljudi. Ma katastrofa. Sej so se tut naše julijke danes neki pričkale, pa je zdej vse OK, so se punce pametno zmenile.

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 14:22:18   
matcar
Ja,saj zato pa se sploh več ne vklopim pri nih. Mi je brez veze,če me imajo na ignoru. Pol raje tu čvekam,pa pri mariborčankah in mb-nosečkah. Je pa naša Klaja tudi pri mb-nosečkah,pa se lahko na njo tudi obrnete,da izvete,kako in kaj je z mano. Pa naše babike tam so vesele vake nove članice,pa čeprav se samo informirajo o kaki stvari.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 15:13:03   
Anonimen
Klaja, tvoja dolžnost je, da nas informiraš vse v zvezi matcar, saj sta si najbližjeuser posted image .

a nism to grozno napisala, kot da sem kak gestapo

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 15:16:43   
Pat74
Matcar sigurno nisi nezaželena pri aprilčicah! Saj se jest tud ne oglašam pogosto, ampak tega občutka, da bi bila katera nezaželena, pa jest nisem dobila. Zato kar pridi kaj pogledat, sploh ker nas v skoraj 3klubu res ni veliko!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: III. pričakovanje
24.3.2009 15:18:14   
klaja
Dobro, če ste me določile, se bom pa res potrudila, da sporočim novičko! Uf kaka pomembna naloga me čakauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?