|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Varenkorak prosi...
21.11.2009 0:04:24   
Abundancija
Tudi jaz bi kdaj kaj podarila ampak nekomu,ki resnično potrebuje....Sem imela oglas, da podarim oblekice, me je klicala ena punca tule iz rr in me morila, naj jih dam eni mamici, ki ima 4 otroke in je uboga in ne vem kaj še in mi je ves čas najedala z maili, pa sem rekla, okey naj me una mamica pokliče pa se bova zmenili.

Pa me nikoli ni, no pa sem rekla, okey naj potem pač vseeno stvari pelje. Pride punca s čikom do mene, v avtu je imela dojenčka in je vajn puhala, že to me je odbilo. Dala sem ji tri ogromne velike škatle stvari, s tem, da je par stvari že kar v osnovi pogledala in rekla, to pa ne bi, igrač tudi ne bi, sestavljank tudi ne...(zakaj ne če je za neko drugo mamico) in potem je naložena s paketi odpeljala pa se mi ni nikoli več oglasila, čeprav je rekla, da me bo tista mamica kontaktirala, če so ji stvari všeč in tudi ona naj bi se še oglasila...

Še zdaj mi je žal, da sem dala te stvari, ker vem, da jih je pomojem pol romalo v kako kanto in da ni obstajala nobena mamica, pač pa je ta fina bejba imela dojenčka in zbirala zanj stvari, ki so ji bile všeč.

Zdaj pa imam tudi ogromno otroških oblačil pa jih bom raje dala kolegici naj jih podari komu, ki ima dojenčka, čeprav bi sama rada osrečila kakšno mamico, ampak kaj, ko nobeni več ne zaupam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Varenkorak prosi...
22.11.2009 10:06:31   
Anonimen
Žal mi je tistih, ki imate slabe izkušnje... Razumem vas. Jaz sem že in tudi bom kadarkoli bo v mojih močeh pomagala drugim. Zaradi sebe. Čeprav me bodo morda kdaj izkoristili. Sreča je v majhnih stvareh in sam občutek, da si poskušal pomagati je največ vreden. Še enkrat vam iz srca HVALA za vse... Brez vas nam bi bilo mnogo težje... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Abundancija)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Varenkorak prosi...
25.11.2009 10:12:10   
Anonimen
HVALA Liya za vse lepe želje... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?