|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 22:18:43   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

veste kaj user posted image moj bivši me je klicu in mi vse meče pod nos kaj jaz tukaj pišem tak mi gre na živce joj mamin sinček me je klicu in kaj mislite ?je pelu mamo v trgovini potem še njo mi je dal na telefon,jaz bom znorela user posted image user posted image


zakaj bi znorela. ne oglašaj se. fertik

al pa menjaj nick, pa ne bo vedel kaj pišeš. Me bomo vedele katera si , po stilu pisanja


a misliš, da on ne bo opazil user posted image user posted image

drugače pa ...ne oglašaj se na telefon ..simple as that

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: nisem prepričana
12.2.2010 9:08:33   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

veste kaj user posted image moj bivši me je klicu in mi vse meče pod nos kaj jaz tukaj pišem tak mi gre na živce joj mamin sinček me je klicu in kaj mislite ?je pelu mamo v trgovini potem še njo mi je dal na telefon,jaz bom znorela user posted image user posted image


zakaj bi znorela. ne oglašaj se. fertik

al pa menjaj nick, pa ne bo vedel kaj pišeš. Me bomo vedele katera si , po stilu pisanja

sej tudi če zamenjam nik tudi po stilu pisanja tudi on veuser posted image sej me vse povsod iskal na vse strani internetne isce zdej bom se dala na ona on da iščem kakega ha ha ha ha hapa da vidim če me bo najdel,tukaj je odprt forum zato lahko vsak bere tudi če ni prijavljen,druge forume so zaprte


< Sporočilo je popravil pridna_janja -- 12.2.2010 9:11:14 >


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: nisem prepričana
12.2.2010 10:02:52   
diana 28
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jojjj janja kok je tebe nerazumljivo brat... user posted image

potrudi se sej bo šlo kaj naj pišem raje po italijanskO?





Glede na to, da te je včasih res malo težko brat me res zanima a si iz Italije? A nisi Slovenka? user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: nisem prepričana
12.2.2010 10:08:52   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jojjj janja kok je tebe nerazumljivo brat... user posted image

potrudi se sej bo šlo kaj naj pišem raje po italijanskO?





Glede na to, da te je včasih res malo težko brat me res zanima a si iz Italije? A nisi Slovenka? user posted image

7 let sem slovenka user posted image drugač pa nima veze s to temo kaj sem in če sem slovenka,imam pa krvi slovenske pol pol user posted image tak da če bi bla iz prve slovenka ne bi se zapletala z mamin sinčkom user posted image slovenke po enim mesecem pogruntajo jaz sem pa rabila več kot 2 leti user posted image

< Sporočilo je popravil pridna_janja -- 12.2.2010 10:12:54 >


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: nisem prepričana
12.2.2010 10:10:58   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
7 let sem slovenka user posted image

A prej si bila pa iz okolice?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: nisem prepričana
12.2.2010 11:15:11   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
7 let sem slovenka user posted image

A prej si bila pa iz okolice?
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: nisem prepričana
12.2.2010 11:31:49   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
7 let sem slovenka user posted image

A prej si bila pa iz okolice?


nisem bla iz okolice ne user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: nisem prepričana
12.2.2010 13:34:51   
ronja
aja glede sexa je pa itak tko.. da ce bi jih lohk naucile bi jih, ampak samo tolk, da jim vnuke nardijo..

legendarna izjavauser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: nisem prepričana
12.2.2010 13:35:23   
ronja
Pa saj ne more mati želeti, da bi sin namesto s svojo družico ostal z njo. To je zelo nenormalno in se tudi pripeti zelo zelo redko, ne glede na to kar spremljamo po medijih.

Mislim, da ti primeri niso tako zelo zelo redki, vsaj kolikor gledam okoli...

(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: nisem prepričana
12.2.2010 13:42:09   
ronja
Človeka lahko "vzgojiš", da daje nogavice v koš za perilo (pa še to ni 100%user posted image ), pa da pobriše drobtine na mizi, pa da je treba kdaj kako stvar takoj zrihtat, ne moreš ga pa prevzgojit, kaj je primerno v odnosu do mame in kaj ne. To so stvari, ki jih mora človek sprevidet, uvidet in potem ve, kaj in kdo kam spada. Tega se ne moreš naučit kot šaha - ta poteza je dovoljena, ta pa ni... Ker je teh potez preveč - moraš najt vzorec, če hočeš igrat igro... Verjamem, da se je trudil, vendar pa brez uvida tudi on nima nobene možnosti za napredek. Za uvid pa bo moral bit hudo žalosten, da se bo pripravljen spoprijet s tako bolečim spoznanjem...
Če je res uvidel, boš to videla na obnašanju - ta človek ne bo potem vsak dan do 16h pri mamici visel. In če bo postal normalen odrasel človek, potem se lahko spet zbližata, zakaj pa ne. To mu lahko magari poveš - pa naj dela na sebi in postane človek, s kakršnim bi bila ti pripravljena živet, če si ON sam tega res želi. In če bo to naredil kar tako, sam od sebe, potem si je verjetno tudi res sam to želel. So pa možnosti za to res bolj male... Vsekakor so večje ob obiskovanju kakega dobrega terapevta.

(odgovor članu avsa)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: nisem prepričana
15.2.2010 15:31:55   
pridna_janja
vidim da nisem bla edina ko sem imela probleme z mamin sinčkom ali pa nekatere punce ne upajo povedat 

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: nisem prepričana
17.2.2010 9:06:13   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

vidim da nisem bla edina ko sem imela probleme z mamin sinčkom ali pa nekatere punce ne upajo povedat 


user posted image si fajn napisala tole.. najprej ugotavljas da nisi edina, potem pa da ne ves ce si edina, ker druge ne upajo povedat?

skratka: NE nisi edina! pomoje se nas je kar precej ze srecalo s takimi... jih ni malo! takih deckov mislim..user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: nisem prepričana
17.2.2010 11:01:37   
pridna_janja
skratka: NE nisi edina! pomoje se nas je kar precej ze srecalo s takimi... jih ni malo! takih deckov mislim..user posted image
ene pa res ne upajo povedat pa trpijo po tihem.Odkar nisem z njem res ful sem mirna ponoč se ne zbujam več, me ne boli več glava od telefona eno do 2 ure na dan me je imel na telefon) uzivam maksimalno,super sem se imela v italijo v nedeljo  in spoznala sem 2 ko sta se zaročila iz tajvana in se skos dopisujeva in me vabita na dopust 

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: nisem prepričana
17.2.2010 12:30:45   
baguSka
user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: nisem prepričana
17.2.2010 12:33:29   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Človeka lahko "vzgojiš", da daje nogavice v koš za perilo (pa še to ni 100%user posted image ), pa da pobriše drobtine na mizi, pa da je treba kdaj kako stvar takoj zrihtat, ne moreš ga pa prevzgojit, kaj je primerno v odnosu do mame in kaj ne. To so stvari, ki jih mora človek sprevidet, uvidet in potem ve, kaj in kdo kam spada. Tega se ne moreš naučit kot šaha - ta poteza je dovoljena, ta pa ni... Ker je teh potez preveč - moraš najt vzorec, če hočeš igrat igro... Verjamem, da se je trudil, vendar pa brez uvida tudi on nima nobene možnosti za napredek. Za uvid pa bo moral bit hudo žalosten, da se bo pripravljen spoprijet s tako bolečim spoznanjem...
Če je res uvidel, boš to videla na obnašanju - ta človek ne bo potem vsak dan do 16h pri mamici visel. In če bo postal normalen odrasel človek, potem se lahko spet zbližata, zakaj pa ne. To mu lahko magari poveš - pa naj dela na sebi in postane človek, s kakršnim bi bila ti pripravljena živet, če si ON sam tega res želi. In če bo to naredil kar tako, sam od sebe, potem si je verjetno tudi res sam to želel. So pa možnosti za to res bolj male... Vsekakor so večje ob obiskovanju kakega dobrega terapevta.



Se absolutno strinjam s tem...Bi pa dodala samo še nekaj, zame izrednega pomena: Nič ne boš naredila (govorim nasplošno, ne tebi, da ne bo pomote...:-)), če se tut sama ne boš spremenila! Tudi v tvojih vzorcih nekaj ne štima, če si se najprej sploh zaljubila v takšnega človeka, potem pa še ostala z njim toliko časa...
Ker če ne boš naredila nič na sebi, verjemi, da obstaja zelo velika verjetnost, da bo naslednji zelo podoben prejšnjemu.

< Sporočilo je popravil picola1 -- 17.2.2010 12:34:41 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: nisem prepričana
17.2.2010 18:04:37   
magda_velepič
Brala sem le par postov ampak,ko sem prebrala mama to mama ono adijo.Pri meni tak nima kaj iskat.

_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: nisem prepričana
17.2.2010 22:01:57   
avsa
Ojla, punce.
Kar nekaj časa se nisem oglasila, berem vas pa ves čas. Sedaj imam pa spet neko krizo. Počasi mi prihaja do živega njegova prijaznost... Če je le možno, mi navrže kakšen lep trenutek, ki sva ga preživela skupaj in kako bi lahko bilo, če bi spet ... Mi dvori in poskrbi za to, da me preseneti s kakšno malenkostjo. Ojoj, spet se non stop sprašujem ALI BI BILO TOKRAT DRUGAČE? Ali mu je mogoče ta prekinitev le povzročila kakšno spremembo v razmišljanju? Kljub veliki želji, da bi to preverila se pa zelo bojim razočaranja in ponovnih bolečin... Joj, kaj mi je storiti???

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: nisem prepričana
17.2.2010 22:50:22   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: avsa

Ojla, punce.
Kar nekaj časa se nisem oglasila, berem vas pa ves čas. Sedaj imam pa spet neko krizo. Počasi mi prihaja do živega njegova prijaznost... Če je le možno, mi navrže kakšen lep trenutek, ki sva ga preživela skupaj in kako bi lahko bilo, če bi spet ... Mi dvori in poskrbi za to, da me preseneti s kakšno malenkostjo. Ojoj, spet se non stop sprašujem ALI BI BILO TOKRAT DRUGAČE? Ali mu je mogoče ta prekinitev le povzročila kakšno spremembo v razmišljanju? Kljub veliki želji, da bi to preverila se pa zelo bojim razočaranja in ponovnih bolečin... Joj, kaj mi je storiti???


Najbrž te bo še dolgo razjedalo to vprašanje. In to neglede na število postov, kjer ti bodo dekleta svetovala, da pozabi nanj. Tako pač je ... srce ti govori eno, pamet drugo.
Daj pa naj te pelje na kavo k mami. Srečaj se z njo, poklepetajte. Po moje moraš ti le videti, kaj vse te morebiti čaka, če nadaljuješ vezo. Ko se bo na obisku vsedel na njena kolena in jo čohal po laseh te bo minilo. Vsaj moralo bi te.

(odgovor članu avsa)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: nisem prepričana
18.2.2010 15:48:29   
eternety
Joj, kaj mi je storiti???


Jaz bi ti najprej svetovala, da prenehaš to vajino zvezo reševat oz. končevat preko tega foruma. Vzami si kak dan zase in sama pri sebi razmisli, kaj bi sploh rada. Nato pa sprejmi odločitev in se je drži.

(odgovor članu avsa)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: nisem prepričana
18.2.2010 20:36:38   
Brinetka
run Forrest run.....

(odgovor članu avsa)
Neposredna povezava do sporočila: 170
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?