|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Migranti?
15.1.2016 21:59:35   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

še vedno mislim, da bomo mi najbolj najebali....hrvatom se bo gladko malo sviralo in jih bodo še dovažali na našo mejo, je pa vprašanje, če smo dovolj močni, da jih ne bomo spuščali not...ker ta pomoč s strani avstrije in nemčije je po mojem samo metanje peska v oči....če se ne bo res nekaj hudega zgodilo na hrvaškem, se moramo kar bati zase....


Jaz pa vseeno mislim, da Avstrijcem ni v velikem interesu imeti Slovenije za "žep".....oz. da je na desettisoče migrantov direkt pred njihovo mejo.....

Bomo videli, kako se bodo zadeve odvijale.......

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Migranti?
15.1.2016 22:12:17   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

še vedno mislim, da bomo mi najbolj najebali....hrvatom se bo gladko malo sviralo in jih bodo še dovažali na našo mejo, je pa vprašanje, če smo dovolj močni, da jih ne bomo spuščali not...ker ta pomoč s strani avstrije in nemčije je po mojem samo metanje peska v oči....če se ne bo res nekaj hudega zgodilo na hrvaškem, se moramo kar bati zase....


Jaz pa vseeno mislim, da Avstrijcem ni v velikem interesu imeti Slovenije za "žep".....oz. da je na desettisoče migrantov direkt pred njihovo mejo.....

Bomo videli, kako se bodo zadeve odvijale.......



Ampak čemu potem naši toliko novih centrov odpirajo in iščejo nove lokacije user posted image Ker zdaj gredo številke že v desettisoče user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Migranti?
15.1.2016 22:35:10   
liliana
Bolj ko ne iščejo nadomestne......v Radgoni jim poteče pogodba, ker se bo sejmišče za sejem pripravljalo......podobno je, če se ne motim, tudi v Celju.....in tako velikih lokacij kot so sejmišča je verjetno težje najti, zato pa jih je treba več.....

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Migranti?
15.1.2016 23:41:20   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Bolj ko ne iščejo nadomestne......v Radgoni jim poteče pogodba, ker se bo sejmišče za sejem pripravljalo......podobno je, če se ne motim, tudi v Celju.....in tako velikih lokacij kot so sejmišča je verjetno težje najti, zato pa jih je treba več.....


Ajde, recimo, da kupim user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Migranti?
18.1.2016 11:33:53   
ronja
To nima veze s tem......nizka cena ne pomeni nizke obremenitve okolja...

Govorila si v primerjavi s sabo;). In govorili sva o kurjavi v hiši, zdaj živimo v dvo/trostanovanjski hiši.

Sicar pa nizka cena nima veze z obremenjevanjem okolja.....nafa in plin, ne glede na to, ali je cena za porabnika nizka ali visoka v enaki meri obremenjuje okolje.....

Se strinjam, zato pa pač pazimo, da ne porabimo preveč. Zato imamo zdaj nižjo temperaturo, ker imamo pač več kvadratov.

Tudi jaz ne perem z vročo vodo embalaže;). In isto mi je pač to trapasto počet in takrat navadno ne mislim na tiste otroke. Pomislim pa dostikrat, kadar si natočim vodo v kozarec - da je to moja komoditeta, ki je nekateri nimajo...

(cenejši je, bolj obremenjujoči za okolje je po moje, ker okolju prijazna proizvodnja je draga in draži izdelek

Ja, zato pač rajši kupiva 1x na žnj let en dober stroj in to je to. Dalj dela in manj obremenjuje okolje. In zato imam zelo malo stvari na baterije in kar imava baterij, so rechargable (čeprav to ni optimalno, vendar so stvari, ki pač delajo samo na baterije, recimo mali je dobil lani za novo leto avto na daljinca, pa eno baterijo (luč) imamo tudi doma).

Je pa pri elektriki velika razlika, kdaj jo porabljaš: če jo v peak-u, ko jo vsi, bodo zaradi tega, ker je porabnikov preveč, vklopili še termoelektrarno; če jo ponoči in za vikend, ko je elektrike v izobilju, ker nuklearka dela 24/7, pa bo škoda za okolje manjša. Ker nuklearke ne morejo ugasnit in spet prižgat, mora ves čas delat, zato je ta energija cenejša, v reali pa bi morala bit razlika veliko večja, vendar se to pač ponudnikom ne bi splačalo;). Zato vse, kar je možno, polnim ponoči (robija, telefon,...) in ponoči in čez vikend peremo, sušimo, pomivalca vklopiva ponoči, itd...

Ne fantaziram o življenju izpred 200 let, nikoli nisem bila zagovornica "nazaj v jame", vedno pravim, da ima vsak svoje hobije, ki niso dobri za naravo, ampak da pač ljudje nekaj zase moramo imet, da smo srečni, vseeno lahko pa pri tem pazimo, da naredimo čim manj škode.

Niso samo avto in krave, sigurno ne. Vendar tudi niso samo kuhinjski strojčki (pa tu bilanca vseeno ni tako zelo slaba - če spečem doma kruh in se zato ne peljem ponj v trgovino kot veliko ljudi, se to naravi splača. Če pomivalni stroj pomije posodo in ga imam 10 let, se to naravi splača, ker bi v tem času na roke porabila več energije. Za pralni stroj nimam podatko, ne vem, koliko energije bi šlo za pranje na roke, za pomivalca pa sem brala študije in so vse prišle do istih rezultatov. Seveda je pa treba vštet izdelavo stroja notri. Ampak če dela nekaj let, se baje pokrije. Sesalec ima praktično vsako gospodinjstvo - mi imamo dražjega, kar po tvojih besedah manj obremenjuje okolje (pa tudi manjši je in gre manj materiala in energije za to naredit;).
Imaš še obleke, čevlje, knjige, makeup, kino, vožnje na zabave, televizijo, itd... Ma, ogromno stvari, ki so nam všeč, pa niso dobre za naravo.

Seveda bi najmanj obremenjevali okolje, če bi vsak obdeloval svoj vrtiček in to je to. Vendar ne živimo tako in večina si nas želi delat še kaj drugega in nič ni narobe s tem. Ni pa treba po nepotrebnem trošit energije, če lahko malo pogledam, kaj lahko naredim za to, ne?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Migranti?
18.1.2016 14:26:24   
chezAnA

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Bolj ko ne iščejo nadomestne......v Radgoni jim poteče pogodba, ker se bo sejmišče za sejem pripravljalo......podobno je, če se ne motim, tudi v Celju.....in tako velikih lokacij kot so sejmišča je verjetno težje najti, zato pa jih je treba več.....


Ajde, recimo, da kupim user posted image


Celjsko sejmišče se tudi zapira, ker poteče pogodba, ja. In kolikor vem, pri iskanju novih lokacij iščejo tudi takšne, da bodo ustreznejše (voda, ogrevanje, primerna podlaga, bližina železnice, izven mestnih središč, pa tudi cenovno ugodnejša). Če bo le mogoče, iščejo prazne stavbe, ki so že tako ali tako v državni lasti (ker za sejmišča je bilo potrebno plačevati najemnino). Prej je bilo pač treba na hitro (v bistvu v roku parih dni) najti ene lokacije in so včasih tudi zamižali na eno oko, zdaj pa se trudijo bolj upoštevati zgornje kriterije, si lahko vzamejo za to malo več časa.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Migranti?
18.1.2016 14:37:04   
liliana
A zdaj želiš dokazati, da jaz bolj obremenjujem okolje kot ti.....ali da ga tudi obremenjujem.....? user posted image Jaz se tega zavedam in mi takšen, za okolje obremenjujoč, način življenja ustreza.....ne iščem pa opravičil za vsako aparaturo, vožnjo z avtom, uporabo makeupa (p.s. lase si tudi barvam).....in vzamem pač v zakup, da moj način življenja obremenjuje in onesnažuje okolje.....jokam pa ne, ko točim vodo in vklopim računalnik ali kuhinjski pripomoček (katera proizvodnja je tudi okolju škodljiva)....in ne iščem opravičil za svoja dejanja v tem, da imajo sesalec in mobitel pa tudi drugi.....user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Migranti?
18.1.2016 14:47:19   
ronja
Pravim, da je okolju vseeno, če moj sesalec sam dela ali pa ne;). Okolju se pozna, ali trošim energijo in na kakšen način. Obe onesnažujeva okolje, če bi hotela naredit pošteno primerjavo, bi morala analizirat vse od obeh, vseh teh podatkov pa nimam, tako da težko kaj rečem. In kot rečeno: nikoli nisem rekla, da bi živela tako kot pred 100 leti, meni je tekoča voda super, elektriko obožujem in rada sem na toplem;). Samo ni treba, da razsipavam tam, kjer ni treba, kjer se meni ne pozna kaj dosti, okolju pa veliko.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Migranti?
18.1.2016 17:28:09   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pravim, da je okolju vseeno, če moj sesalec sam dela ali pa ne;). Okolju se pozna, ali trošim energijo in na kakšen način. Obe onesnažujeva okolje, če bi hotela naredit pošteno primerjavo, bi morala analizirat vse od obeh, vseh teh podatkov pa nimam, tako da težko kaj rečem. In kot rečeno: nikoli nisem rekla, da bi živela tako kot pred 100 leti, meni je tekoča voda super, elektriko obožujem in rada sem na toplem;). Samo ni treba, da razsipavam tam, kjer ni treba, kjer se meni ne pozna kaj dosti, okolju pa veliko.


Niti me ne zanima ta primerjava.....onesnažuješ ti in onesnažujem jaz.....razsipavaš ti nekje bolj kot jaz in obratno......samo okolju ne pomaga nič, če ti zgolj misliš na žejnega črnčka, medtem ko se tuširaš že drugič na dan s pitno vodo.....user posted image ...tudi žejnemu črnčku tvoja telepatska misel ne pomaga kaj dosti.......

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Migranti?
19.1.2016 12:47:00   
ronja
Niti me ne zanima ta primerjava.....onesnažuješ ti in onesnažujem jaz.....razsipavaš ti nekje bolj kot jaz in obratno......samo okolju ne pomaga nič, če ti zgolj misliš na žejnega črnčka, medtem ko se tuširaš že drugič na dan s pitno vodo.....user posted image ...tudi žejnemu črnčku tvoja telepatska misel ne pomaga kaj dosti...

Se strinjam, to vedno pravim, da obe onesnažujeva, nikoli nisem kaj drugega trdila. Pomaga pa, če se hitro stuširam. Pa pomaga vsem zavest, da nam je dobro. in pomaga, če se trudiš delat dobro.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Migranti?
19.1.2016 17:34:58   
alexa27
Na Vrhniki so potihoma že vse pripravili za migrante (problematične), ki so jih v Avstriji in Nemčiji zavrnili. Najbolj zaskrbljujoče je to, da je center tik ob vrtcu (10m) in 100m stran on šole in obrtne cone.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Migranti?
19.1.2016 18:29:01   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: alexa27

Na Vrhniki so potihoma že vse pripravili za migrante (problematične), ki so jih v Avstriji in Nemčiji zavrnili. Najbolj zaskrbljujoče je to, da je center tik ob vrtcu (10m) in 100m stran on šole in obrtne cone.



V Radgoni je bil center tudi tako blizu vrtca......

(odgovor članu alexa27)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Migranti?
19.1.2016 18:30:08   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Se strinjam, to vedno pravim, da obe onesnažujeva, nikoli nisem kaj drugega trdila. Pomaga pa, če se hitro stuširam. Pa pomaga vsem zavest, da nam je dobro. in pomaga, če se trudiš delat dobro.


Pri migrantih se je izkazalo to kot "judežev poljub"......

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Migranti?
19.1.2016 19:03:26   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pomaga pa, če se hitro stuširam. Pa pomaga vsem zavest, da nam je dobro. in pomaga, če se trudiš delat dobro.


Pomaga k čemu user posted image

Ma najbolj "pomagam", če sem dobro. Tako sem blagodat za sebe in za vse ostale okrog...in mi ne rabi nihče pomagat.

Ma ta altruizem je brezveze, vsak naj bo za sebe dobro, ko si pri sebi dobro, sploh ne razmišljaš, da bi za druge kaj slabega naredil...ker nimaš potrebe.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Migranti?
19.1.2016 21:32:29   
alexa27
IZVIRNO SPOROČILO: alexa27

Na Vrhniki so potihoma že vse pripravili za migrante (problematične), ki so jih v Avstriji in Nemčiji zavrnili. Najbolj zaskrbljujoče je to, da je center tik ob vrtcu (10m) in 100m stran on šole in obrtne cone.



V Radgoni je bil center tudi tako blizu vrtca......



Ja sej na Vrhniki tudi ampak takrat je šlo le za začasno nastanitev migrantov (čez noč), potem so jih vozili dalje. Tukaj se pa ne ve koliko časa bodo ostali. Poleg tega naj bi šlo za zelo problematične in nasilne mlade moške.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Migranti?
19.1.2016 22:04:33   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: alexa27

IZVIRNO SPOROČILO: alexa27

Na Vrhniki so potihoma že vse pripravili za migrante (problematične), ki so jih v Avstriji in Nemčiji zavrnili. Najbolj zaskrbljujoče je to, da je center tik ob vrtcu (10m) in 100m stran on šole in obrtne cone.



V Radgoni je bil center tudi tako blizu vrtca......



Ja sej na Vrhniki tudi ampak takrat je šlo le za začasno nastanitev migrantov (čez noč), potem so jih vozili dalje. Tukaj se pa ne ve koliko časa bodo ostali. Poleg tega naj bi šlo za zelo problematične in nasilne mlade moške.



dovoljenje za 6-mesečno bivanje imajo, torej bodo prosti kot ptički na veji. Upam, da ločite razliko od "prenočitvenega" transporta, ko niso imeli pravice do prostega gibanja.

(odgovor članu alexa27)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Migranti?
19.1.2016 22:21:35   
malaMravljica
Toliko kot je meni znano v Nemciji nima vrtec niti pravice glasovanja a se strinjajo, ce jih naselijo poleg vrtca, poleg sole ali poleg internata za punce. In ker imam podatke, mesto malo vecje kot Nova Gorica jih ima v mestu 600 in v vseh vaseh okoli, vedno vec in vec, mala vas in so v dveh hisah, tretjo pa pripravljajo. Nekje pa so jih cakali, pripravili za 20 oseb in cakali, cakali, na dezeli to in cakali in potem so klicali na tisti center kje so in so rekli, so se razbezali, grejo v Hamburg, Berlin Köln user posted image user posted image , niso zeleli na dezelo, to ni kul.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Migranti?
19.1.2016 22:26:12   
malaMravljica
alexa, da te potolazim, ker pravis da gre za nasilne mlade moske, ki sta jih Avstrija in Nemcija zavrnili. Zavrnili sta jih, ker so hoteli v drzavo zaradi ekonomskih koristi in niso vojni begunci in jih nimajo kam vec dati, ker jih je povsod polno. Nasilni mladi moski so kot vemo ze po nemskih mestih kot je Köln user posted image user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Migranti?
19.1.2016 22:35:56   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pomaga pa, če se hitro stuširam. Pa pomaga vsem zavest, da nam je dobro. in pomaga, če se trudiš delat dobro.


Pomaga k čemu user posted image

Ma najbolj "pomagam", če sem dobro. Tako sem blagodat za sebe in za vse ostale okrog...in mi ne rabi nihče pomagat.

Ma ta altruizem je brezveze, vsak naj bo za sebe dobro, ko si pri sebi dobro, sploh ne razmišljaš, da bi za druge kaj slabega naredil...ker nimaš potrebe.


Nekaj v tem smislu - milost in humanitarnost, ki sta problematični sami po sebi:

http://www.siol.net/kultura/novice/2016/01/zizek_dolar_aloni.aspx


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Migranti?
19.1.2016 23:09:54   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Nekaj v tem smislu - milost in humanitarnost, ki sta problematični sami po sebi:

http://www.siol.net/kultura/novice/2016/01/zizek_dolar_aloni.aspx


sicer se ponavljam; a to je zadnje čase zelo popularni kulturni marksizem?
https://www.youtube.com/watch?v=dYu6qhd88_M

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Migranti?
19.1.2016 23:19:50   
alexa27
Ja sej to mi je jasno, da je po Nemčiji, Avstriji, Belgiji in na Švedskem že veliko tega. Je pa dejstvo, da mediji teh stvari ne spravljajo ven ampak so ponavadi viri čisto od nekje drugje. In ja, priznam, mene stiska, ko pomislim, da bosta moj sin in kmalu še hči obiskovala vrtec na Vrhniki, ki sicer ni tisti v neposredni bližini pa vendar dovolj blizu. In da bo mož vsak dan delal v obrtni coni, ki pa je skoraj v neposredni bližini. Ljudje si pa po mojem mnenju zatiskamo oči in tako bo ostalo, dokler res ne bo nastala katastrofa in bo nastradal nedolžni. Bolj pa me skrbi kaj še prihaja, ker očitno temu še kar lep čas ne bo konca.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Migranti?
19.1.2016 23:21:47   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
alexa, da te potolazim, ker pravis da gre za nasilne mlade moske, ki sta jih Avstrija in Nemcija zavrnili. Zavrnili sta jih, ker so hoteli v drzavo zaradi ekonomskih koristi in niso vojni begunci in jih nimajo kam vec dati, ker jih je povsod polno. Nasilni mladi moski so kot vemo ze po nemskih mestih kot je Köln user posted image user posted image


in Calais - nevarna zona...
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3407270/Shocking-moment-journalist-attacked-migrants-Calais-Jungle.html

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Migranti?
19.1.2016 23:39:01   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pomaga pa, če se hitro stuširam. Pa pomaga vsem zavest, da nam je dobro. in pomaga, če se trudiš delat dobro.


Pomaga k čemu user posted image

Ma najbolj "pomagam", če sem dobro. Tako sem blagodat za sebe in za vse ostale okrog...in mi ne rabi nihče pomagat.

Ma ta altruizem je brezveze, vsak naj bo za sebe dobro, ko si pri sebi dobro, sploh ne razmišljaš, da bi za druge kaj slabega naredil...ker nimaš potrebe.


Nekaj v tem smislu - milost in humanitarnost, ki sta problematični sami po sebi:

http://www.siol.net/kultura/novice/2016/01/zizek_dolar_aloni.aspx



Odlično povedano user posted image Žižek user posted image Dolar ... no, oni tretji pa user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Migranti?
19.1.2016 23:41:14   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
alexa, da te potolazim, ker pravis da gre za nasilne mlade moske, ki sta jih Avstrija in Nemcija zavrnili. Zavrnili sta jih, ker so hoteli v drzavo zaradi ekonomskih koristi in niso vojni begunci in jih nimajo kam vec dati, ker jih je povsod polno. Nasilni mladi moski so kot vemo ze po nemskih mestih kot je Köln user posted image user posted image


in Calais - nevarna zona...
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3407270/Shocking-moment-journalist-attacked-migrants-Calais-Jungle.html



Nekje sem prebrala, da naj bi tole Đunglo podrli. Ker tole pa res ne more tako biti, no user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Migranti?
20.1.2016 13:02:13   
ronja
Pri migrantih se je izkazalo to kot "judežev poljub"......

Ja, vem, da bi se sama dostikrat narobe odločala, če bi morala sprejemat take odločitve, zato sem vesela, da jih sprejemajo drugi, za katere sem mislila, da so bolj kompetentni (nisem pa vedno prepričana v to;).

Stana, hitro tuširanje pomaga okolju, da ne porabim preveč vode. Če pa si recimo na pol bolan in ti topla prha pomaga, da ne zboliš do konca in ti ni treba jemat antibiotikov, pa je lahko to tudi boljše. Ni vedno enega prav.
Se strinjam, da naj vsak poskrbi zase - zato pa pravim, da pomaga, če veš, da ti je dobro (pitna voda iz pipe je luksuz in je fajn, da to vemo:).
Je pa res, da če si sam pri sebi dobro in ne vidiš, da drugi pa niso, jih lahko nehote prizadaneš (kot tisto, da če nimajo kruha, naj jejo pa potico).

Poleg tega naj bi šlo za zelo problematične in nasilne mlade moške.
Zakaj pa morajo taki pri nas čakat? Zakaj jih ne morejo enostavno pošibat nazaj? Problematičnih in nasilnih pa Evropa verjetno ipak ne potrebuje tako zelo... Če so "samo" ekonomski migrantje, je boljše, vendar vseh ne moremo imet tu in če to že vejo, nima smisla, da podaljšujejo muke in njim in vsem, ki jih handlajo in delajo stroške, če jih tako in tako mislijo poslat nazaj. Saj se verjetno ne bo spremenila potreba po delavcih tako zelo v naslednjih par mesecih... Ne štekam logike... Saj ne mislim, da naj jih vrnejo na vojna območja, če so ekonomski migrantje, tako niso prišli iz vojnih območij.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?