|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   januar / februar 2013
2.1.2013 16:40:54   
gasilka
tkole punce ker smo zakaorakali v novo leto se spodobi da odpremo novo temo 2013


tu lahko vpišete vaše posvete, preglede,vprašanja ... kar spada k tem temam

< Sporočilo je popravil gasilka -- 2.1.2013 16:42:48 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: januar / februar 2013
2.1.2013 17:58:15   
Anonimen
To je verjetno nadaljevanje teme november-december IVF/ICSI 2012? Predlagam da moderator dopolni naslov, da se ne bo mešalo ...

(odgovor članu gasilka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: januar / februar 2013
3.1.2013 8:55:14   
Tibetka
No, tako. Jaz se takoj priključujem tej temi, Reš mi je danes dal termin za nov ICSI postopek v februarju, punkcija predvidena konec meseca. user posted image

Zdaj pa samo čakanje še na 2 M ...

Ima katera kakšen dober predlog, kaj lahko v tem času naredim, da bo rezultat boljši? Razen seveda, da izgubim praznično pridobljene kilogramčke user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: januar / februar 2013
3.1.2013 10:19:11   
gasilka
Tibetka srečno februarja user posted image bomo vse držale pesti da bo tokrat uspešno

Nevem kakšne probleme pa imata s partnerjem ? Če je krivo partnerjevo seme mu priporočam uživanje e vitamina 400mg in c vitamina 1000mg nama je pomagalo v obeh + poizkusih

(odgovor članu Tibetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: januar / februar 2013
3.1.2013 10:27:18   
Tibetka
Ja, Gasilka, partner ima majhno število semenčič. Vitamine je začel jemat že pred drugim postopkom, pa se je seme kar izboljšalo (jemlje kar Naturalwealth ABC Plus, ki imajo vse možne vitamine).

Mene bolj skrbi, ker se mi zdi da te naše pikice ne preživijo več kot 5 dni. V prvem postopku sva jih imela 6 oplojenih, 5 dan samo eno. V drugem postopku 5 oplojenih, 2 vstavljeni, nič zamrznjenih. Tako se mi zdi, kot da so revice prešibke, da bi preživele in se vzgnezdile. Pa ne vem kaj naj še naredim, da jim pomagam ... user posted image

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: januar / februar 2013
3.1.2013 11:30:34   
valy25
Pozdravljene punce!

Vsem nosečkam želim v letu 2013 čimbolj mirno nosečnost, brez zapletov... Vsem, ki čakate na postopke pa veliko moči in živčkov, nedvomo bo to vaše leto in vam bo tokrat uspelo.

Tibetka zelo mi je žal za neuspehuser posted image Res ni pravično. user posted image Lepo, da si v mislih že pri naslednjem postopku. Tako je prav. Februar bo prav kmalu tu.user posted image Hm, če kaj pomaga, tokrat sem imela 10 celic oplojenih, do petega dneva prilezli le dve, ki so mi jih vstavili in ena se je obdržala.... Pikice so rekle, da v tretjo bo pa šlo, boš videla :))
Hm, moj je tokrat jemal tudi tablete zink selen... Ne vem pa, če so kaj pomagale.... Pa jaz sem se trudila ful zdravo jesti in veliko gibati že nekaj mesecev prej... Aja, vsako jutro pijem sok rdeče pese. Je dober za kri in kao tudi prekrvavitev maternice naj bi bila boljša. Ne veeem... saj veš, vse sprobamo....

Oreh kdaj si imela pregled? sem malo gledala, če bi te slučajno kje videla. Jaz sem bila že pred deseto konec... Kako si opravila? IIII, videla sem malega in slišali smo srčka. Velik je 1,5cm :) sem pa danes točno 8.teden. Ufff, upam da bo uspelo. Nuhalno imamo pri dr. Reševi 31.januarja. Naslednji teden se moram pa naročiti še k svojemu ginekologu...

Medo tudi mi smo bili za novo leto kar pri nas s kolegi. No pa malo smo šli do mesta ob polnoči. Hehe, je bilo pa tako pestro med temi prazniki, da sem kar vesela, da se je začel umirjeni januar... Te hudo matrajo slabosti? Jaz pri sebi ugotavljam, da mi je ful slabo kadar si z dobrimi nameni vzamem čas za počitek. Mi sedaj bolj paše, da sem ves čas čez dan zamotena, pazim pa da ponoči spim več kot običajno...

Mihika in Gasilka, sem prepričana, da bo na pregledu vse okej. Ma jaz sem imela tri tedne ves čas ta izcedek, pa upam, upam, da bo še vse okej. Jupi, naslednji teden bosta že videle svoje pikice :)

Pomaranča veliko, veliko sreče v novem postopku :))

Lep pozdrav vsem!

(odgovor članu Tibetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: januar / februar 2013
3.1.2013 15:04:46   
gasilka
Tibetka tudi moj je imel oz ima takšne probleme in je dr. Zorn dejal da drugi vitamini kot E vsaj 400mg in C 1000mg ne igrajo pomembne vloge . Ti 2 sta najpomembnejša .In še to E se neda dobit pri nas ampak samo v tujini ker ga krka nedela več . Mi2 sva kupovala E in C v avstriji in srbiji v lekarni nevem kako se reče lahko pa povprašam

pri nama je v 3 poikusu od 12 celic 2 oplojeni preživeli (nič zamrznjenčkov) celici ki sta se razvili v morulo in 8 celično prijel se ni noben preslaba kvaliteta

sedaj v 4 poizkusi na e in c vitaminčku 17 celic 6 oplojenih 2 blastocisti vstavljena samo ena ker smo se tako odločili

Je pa tudi baje res da ima skorja vsaka ženska razen izjem ki so plodne v celem letu svoj letni čas v katerem zanosi jaz imam zimo :)

(odgovor članu Tibetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: januar / februar 2013
3.1.2013 16:20:23   
Pommaranca
no tko, bila danes pri Rešu. S 3. postopkom začneva v začetku februarja, do takrat je rekel naj malo shujšam user posted image in dam ponovno pregledati hormon FSH, ki je bil že dvakrat sicer visok, vendar v mejah normale. In pa hormon AMH.  
Če vam povem po pravici, me je danes kar potrlo vse skupaj. Take neoptimistične napovedi, čeprav mi ni jasno zakaj, če se je v 2 postopku zarodek lepo razvijal do 2 dne, ko ga je vstavil. Danes pa sem dobila občutek, kot da želi povedati, da je vprašanje če bova kdaj ... Je rekel, da sva oba izredno zanič! user posted image

Oh ja, saj bo! Jutri bom že bolj optimistična, ko malo prespim vse te besede!

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: januar / februar 2013
3.1.2013 21:35:31   
Tibetka
Valy in Gasilka hvala za nasvete, bom ga nafilala z vitamini, pa če malo pomaga, bo super. user posted image

Gasilka, če lahko dobiš informacijo o tem kako se reče tem vitaminom, ti bom hvaležna. Če to drži tudi pri meni, da imam svoj letni čas ko zanosim, potem je to ravno februar/marec, ker sem marca zanosila tudi že s prvim otrokom (pred davnimi 10 leti ...). Zdaj sem pa še bolj prepričana, da nam bo uspelo!! user posted image

Pommaranca, zgleda da bova skupaj v tretjem postopku februarja, mogoče se pa kdaj srečava user posted image Tudi meni Reš vsakič reče naj shujšam, pa imam vsakič kakšno kilo manj, pa je zadovoljen ... user posted image Nama je rekel, da je on neploden, jaz pa stara in debela, tako da padeva pod 10 % možnosti za zanositev... Ampak, ne glede na to, jaz se ne dam, imela bom otročička in pika! In ti tudi! user posted image

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: januar / februar 2013
3.1.2013 22:03:12   
Felidae
Živjo punce,

malo se vam bom pridružila, midva bova tudi po vsej verjetnosti v februarju štartala 4. postopek pri Rešu.
Pommaranca in Tibetka tud meni vedno zateži zaradi kilogramov, čeprav je glavni problem slab spermiogram, v tem času sem že kar nekaj shujšala ampak pa tudi pridobila nazaj, tko da sem na istem. Koliko kg preveč pa imata?
Moj jemlje astaksantin od lekarne ljubljana - isto kot astasan in se mu je po pol leta spermiogram popravil, še vedno je pa slab, ker je premajhna količina dobrih semenčic.
upam da nam februarja uspe :)
Pozdravček

(odgovor članu Tibetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: januar / februar 2013
3.1.2013 22:56:34   
tiana
Pozdravljene... jaz grem jutri v prvi postopek v kc-lj... 4 leta že delava na tem, zdaj pa nevem kaj mi je ... čist sem brez volje in želje, dvomim o partnerju-zdi se mi da sem sama za vse. namesto da bi bila vesela prvega postopka in prvih špikic pa tole...ne vem...čisto sem obupana user posted image

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu Felidae)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: januar / februar 2013
4.1.2013 7:45:56   
MIHIKA1
gasilka...pridna..uredila novo temo...!
oreh, valy...medo..luna...[/b]čestitke za srčka...tako si želim, da bi ga jaz tudi zagledala v ponedeljek...a ne gasilka...?
tiana...kaj je sedaj to...verjetno gre za strah pred postopkom...kr glavo gor..pa z veliko dobre volje v novi postopek..pa prečitaj knjigo L.Hay-Življenje je tvoje.....boš vidla, da pomaga..!
tibetka..tako se govori..seveda ga boš imela...!
felidae, pommaranca...klinc pa kilogrami...tud jaz jih imam kr orung preveč...pa kaj češ zdaj...mene postopek s hormoni vedno požene navzgor za cca 10 kg...pa ni treba ne vem kaj pretiravat..še sam Drobnič je rekel..u pri vas pa hormoni res delajo kot nori..tako pač je..bomo pač potem hujšale...je že res..da me buncike mal težje zanosimo...ampak ni pa to taki razlog... ziher bo...!
uf mater..kako uspešna je bila tema november -december IVF-ICSI 2013...upam, da bo tudi tale takšna...!
NOSEČKE:
- valy,
- medo,
- luna,
- oreh,
- gasilka,
- mihika...! sem katero pozabla...????res malokdaj takšna uspešnost....punce, želim vam uspešno in lepo nosečnost do konca...
Vsem tistim, ki se stimulirate, pikate, jajčkate....pa želim veliko lepih celic na koncu...in seveda veliko srčkov na kioncu...srčki so tisti, ki jih čakamo...!

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: januar / februar 2013
4.1.2013 7:47:08   
MIHIKA1
uf....sem pisala boldano vseskozi..hihiihi....!!!!!!

(odgovor članu MIHIKA1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: januar / februar 2013
4.1.2013 9:05:34   
Pommaranca
Tibetka, ja mogče se pa res srečava. Jaz imam posvet pred postopkom ponovno 31.jan., in začnem približno 5.feb. Midva sicer nisva stara, ampak ima on čisto malo spermijev in jaz visok FSH, čeprav v mejah.
Vedno ko sva pri njemu naju ne pozabi opomniti, da sva res dva slaba primera skupaj se našla user posted image   Ampak se ne dam!! Imava pa na drugih področjih srečo, da sva skupaj! Ali ti ješ kake vitamine? Midva pijeva sedaj skoraj dva meseca kapljice Cell food, ki naj bi bile nekakšna hrana za celice! Mogoče pa pomaga user posted image Vse je treba probat, nekaj bo že pomagalo!

Felidae,dobrodošla tudi ti! Nikoli prej v življenju nisem imela težav z prekomerno težo, sedaj ko pa se ukvarjava z neplodnostjo, pa sem se zredila! Vendar se ne obremenjujem preveč, ker vem, da ko bom enkrat rodila, da bom imela polno energije in motivacije, da se spet vrnem v formo. Saj veš, sedaj pa itak, sama psiha in žalost! Aja, moj je skoraj eno leto jemal Astasan 3 tablete/dan, pa je bil spermiogram vedno isti! Tako, da je z njimi prenehal.

Tiana, poiskusi se odvaditi črnih misli. Če sta se z partnerjem že 4 leta trudila, potem sta res že nekaj dela skozi in verjemi, nisi za vse sama, ker če bi bila, vama ne bi ratalo! Kar pogumno!

Prepričana sem, da nam bo enkrat uspelo, če bomo le dovolj dolgo upale in se borile!  Življenje ni vedno z rožicam postlano in prav je tako!!

Srečno vsem!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MIHIKA1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: januar / februar 2013
4.1.2013 9:34:16   
Tibetka
Felidae jaz imam 79 kg in visoka sem 160 cm, shujšala sem za 4 kg, moram pa še za 5, da mi ITM pade nižje kot debelost. Potem naj bi bila verjetnost zanostive veliko večja. Jaz sem zelo plodna, kadarkoli sem bila pri Rešu v času ovulacije (brez stimulacije) je vedno videl eno ali dva jajčeca. Pa tudi rodila sem že, tako da on trdi da v meni ni problem in da so hormoni in maternica in vse oh in sploh ... Zanosila pa vseeno še nisem user posted image Spermiogram je slabši, ni pa preslab. Ravno toliko je slab, da moramo na ICSI postopek, je pa vedno dovolj kvalitetnih plavalcev ...user posted image

Tiana če sta 4 leta že dala čez, potem bosta še vse te postopke. Samo pogovarjajta se o tem, ker mislim da je tudi njemu težko in bolj kot da ni zainteresiran, ne ve kaj naj naredi in kako se naj obnaša. Povej mu kaj pričakuješ in potrebuješ od njega v tem času ...

Pommaranca midva bova tudi imela ali 31.1 ali pa 4.2 popoldan prvi pregled in posvet, s postopkom pa začneva nekje 15.2, odvisno kdaj si bo teta M blagovoljila priti user posted image . Vidva bosta tam zjutraj ali popoldan?
Jaz redno pijem ABC natural wealth vitamine, ker ima vsega ravno prav, tudi folne kisline ter ostalih vitaminov, ki naj bi pomagali. Reš vedno pove realno in ne pozabi povdariti najslabšo možnost, tako da vedno ko zanosimo smo presrečne, ko pa ne uspe, pa tudi vemo zakaj user posted image
Bom pogledala ta Cell food, mogoče še nama pomaga ...


(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: januar / februar 2013
4.1.2013 13:08:07   
tiky
Živjo, tudi jaz se pridružujem tej temi. Ta mesec naj bi štartali z 2. postopkom ICSI pri Rešu. Trenutnoo čakam na user posted image po jemanju prometriuma, potem pa gremo v postopek. Ali ima katera s tem izkušnje, po kolikih dneh je prišla user posted image ? Zagotovo pa nisem user posted image . Ali kateri ni prišla, ker jaz nimam še nobenih znakov, da kaj bo user posted image . Skratka vsem srečno v letošnjem letu in čim več user posted image

(odgovor članu Tibetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: januar / februar 2013
4.1.2013 14:12:33   
gasilka
Tibetka
E vitamin vsaj 400mg in C vitamin 1000mg
, E sem sicer zasledila da ga imajo v mullerju vendar ja bol švoh varjanta

moj je jedel tudi astasan vendar je Zorn reku na nimajo učinka in da so cenovno dragi najbolj priporoča E in C sem ti napisala kolk mg morjo bit to je vsa umetnost nimajo drugega imena .

Dobrodošle tiky, tiana in Felidae SREČNO v postopkih ne obupat punce niste same me smo tukaj user posted image

(odgovor članu tiky)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: januar / februar 2013
4.1.2013 15:10:27   
oreh
oj,
Valy nisva se videli, sem bila kasneje in se načakala, bilo nas je pa kot čebel v panju v tisti mali čakalnici, pa kar nekaj smešnih situacij tako, da je hitro minilo. Danes pa spet krvav izcedek, a le par minut pol pa konc, sem pa šla na dolg sprehod. Zgleda, da ko preveč migam, se začne izcedek, tako da moram res na bolniško in počivat. A kej osebni zdravniki komplicirajo? Gasilka kako si pa lahko ti tolk dolgo na bolniški, a si že na komisiji?

Pomaranča, pri meni se je vedno čudil, kako da ne zanosim, ker nisem debela, potem pa mi je v drugem icsi rekel, da pač mogoče ne bom nikoli prišla do otroka, ker ne reagiram niti na konjske doze hormonov in jaz v jok in na drevo, zbirala informacije glede češke... Pa poglej ti mene, včeraj mi je rekel, vi ste pa najboljša, kljub tako slabim rezultatom med postopkom, pa ste kar zanosila, jaz sem ga mislila kr kušnt, taka pohvala od dr. Reša?! V glavnem, veš, da vedno totalno zbije upanje, meni je rekel, da zato, da pol ženske ne jokamo, ko ne uspeuser posted image  Veš pa, da bo vama tudi ratalo, vsaki rata.
joj, moj prihaja, grem kuhat, pol pa še tebi odpišem tibetka

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: januar / februar 2013
4.1.2013 17:07:16   
oreh
Tibetka in ostale borke, bom močno držala pesti, da bodo user posted image  spet kar deževali!
Kolikor sem brala lahko ženska na kakovost celic vpliva z nizkoglikemično dieto, no to bi nej bilo malo dokazano pri močnejših pco. Jaz sem se te diete še kar držala, čeprav moj pravi, da jaz živim v prepričanju, da se strogo držim diete, ne vidim pa, ko se bašem s čipsom in kako izginjajo sladkarije...user posted image . Vglavnem, ko pa sem se reeeees držala, sem v kratkem času spravila dol 5 kg,  počutje fantastično, če pa res vpliva na kakovost pa ne vem. Ampak, če že verjameš v to je ogromno. pa seveda rumenjak in pivo do punkcije, tudi v to verjamem.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: januar / februar 2013
4.1.2013 17:22:19   
gasilka
OREH JAZ IN MOJA BOLNIŠKA MELA SEM JO DO KONC DECEMBRA POL SEM PA VZELA 4 DNI LD PA SPET PONOVNO NA BOLNIŠKO. PRI MEN NOBEN NE KOMPLICIRA KEJ PREVEČ KER RAZUMEJO SITUACIJO NEVEM KAKO JE PRI TEBI . POJDI POVPRAŠAT MAL POJAMRI DA TI JE SLABO PA DA SE SLABO POČUTIŠ PA BO.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: januar / februar 2013
4.1.2013 19:02:28   
Pommaranca
Jah, saj, ko malo bolj spoznaš način komuniciranja tega našega zdravnika, in ko malo povežeš vse skupaj, lahko kaj hitro sklepaš, da ni vse tako črno kot je prikazano in da je vse izrečeno z namenom, tako kot je rekla Oreh.

Upale bomo do zadnjega in to je to, nimaš kaj! Še vsaki je ratalo in ni user posted image da ne bi tudi meni/nam!
Kar pa se tiče teh vitaminov, dodatkov in vseh dobrih nasvetov, pa mislim, da ni točno določenega pravila kaj bo sigurno pomagalo, in pri vsaki punci nekaj drugega. Pa tudi nemogoče je vse poiskusiti, ker itak že prej zanosimo user posted image .

user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: januar / februar 2013
4.1.2013 21:22:58   
ninocka26
Oreh jaz sem bila tudi na bolniški od prve injekcije dalje. Najprej sem bila do punkcije na bolniški zaradi previsokega pritiska (ga res imam in mi je dr. brez problema napisala bolniško), potem so mi v službi napisali en dan dopusta in z dnem punkcije sem šla na bolniško zaradi postopka (sem nesla dr. list, ki sem ga dobila v MB), po potrjeni nosečnosti, mi je pa dr. samo podaljšala bolniško do tistih 30 dni, potem je pa poslala kartoteko na komisijo. Je pa res, da sem imela jaz poleg mnenja iz MB, tudi mnenje moje dr., ki me zdravi zaradi previsokega pritiska in mnenje nefrologinje in vsi trije so priporočali bolniški stalež. Meni je tako komisija takoj odobrila bolniško za ves čas nosečnosti.

Če pa si na bolniški in jo prekineš za manj kot 11 dni in greš v tem času zopet na bolniško iz istega razloga, kot si bila pred prekinitvijo, se ti ta bolniška šteje skupaj s prejšnjo in moraš po 30 dneh na komisijo. Upam, da sem razumljivo napisala.

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: januar / februar 2013
5.1.2013 14:51:48   
tiky
Hoj, user posted image prišla, zato grem jutri na UZ. Sej Reš ima UZ-je od 5-6h, samo preverjam. Aja pa mene je zdanjič nekaj strašil, da si bom morala sama dajati inekcije, jaz pa tega res ne bi, v 1. postopku mi jih je dajal moj. Ker ne vem zakaj, ampak inekcij me je pa res strah user posted image

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: januar / februar 2013
5.1.2013 21:56:45   
ninocka26
Tiky seveda te lahko špika tvoj, saj ne bo Reš pri vama doma nadziral kaj počneta.user posted image Pri njemu zjutraj mi jo je pa vedno dal on. Drugače je pa meni lažje, da se sama špikam, se lahko pripravim in v miru naredim. Poskusi, mogoče ti bo lažje.

(odgovor članu tiky)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: januar / februar 2013
6.1.2013 12:11:58   
tiana
hvala babnce, ste me res mal potolažle vse skupaj user posted image ...kaj bi brez vas...

No včeraj je padla moja prva špika, mi jo je moj dal k men je mal groza čeprov ne boli. se mi zdi da se pa tko hitro vse skup odvija ko se enkrat začne.
Mihika1-sem šla že v akcijo za iskanjem knjige.

aja, morm pa povedat da sem z novim letom nekadilka in sem tko ponosna ker nimam sploh potrebe več po cigaretih user posted image  (kadila sem 10 let)...

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?