|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 13:48:37   
Anonimen
Zato, ker naj bi v državi veljala enaka pravila in enaki zakoni za vse. Eh, pa saj ni vredno razglabljat, ker ne bomo nikamor prišli.

Še vedno pa pravim: vsaka si naj enega pripelje domov, pa boste videle o kakšnih razlikah govorim.

Amen.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 15:07:46   
Barbs
Še enkrat bom povedala, kar sem že na začetku.

Moti me posploševanje. Zakaj me nekdo sili, da bi rekla "vse cigane na vlak pa stran", če temu ni tako? Če nimam potrebe, da bi tako razmišljala? Če... če..... Ja, saj so problemi, ampak - dajte se vzet v roke - ne more neka kafetarca z Bleda kar napisat, da zdaj pa končno razume, zakaj je Hitler iztrebljal Žide!!! A  (vsi) Židi so tudi kradli, grozili, ubijali, nepošiljalisvojihotrokvšolo, nespoštovalizakona itd itd bla bla... Ne. Kakor daleč mi moj zgodovinski in na sploh literarni spomin seže, so jih dali na vlak kar tako. Ker so zagrešili najhujši zločin, kar so jih mogli - bili so Židi.user posted image  In potem take primerjave. Pa še sram jo ni nič. Neee, ona je celo ponosna in ponovno pove, da ja, da je točno tako mislila in nič drugače!!!!user posted image
Vedno se vse pomeša. Židi, lopovi, cigani, čefurji, slovaki, črnci, kitajci, pa spet cigani.... Niti po naključju se pa v ta golaž nikoli ne zameša Slovencev. NAS  Slovencev!user posted image
In vse skupaj ima samo eno predispozicijo - nestrpnost. Gnev. user posted image

p.s.
Irak je daleč, a ne? Jaaaaaaaaaa..
p.p.s.
Še dobro, da pri nas ni lakote, tako kot v Darfurju....
p.p.p.s.
Slovenci (ampak samo čistokrvniuser posted image ) smo pa res en srečen narod.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 17:24:51   
Primoza
OK potem je treba stlačit v lagerje vse tiste voluharje, ki živijo na koruzi, da vlečejo samohranilski dodatek.

Pa tiste, ki se jim ne ljubi legalno delat in raje vlečejo podporo pa delajo na črno. Pa tiste morilce, ki vozijo skozi naselje več kot 50.

Ane, kar naenkrat vsi krademu goljufamo ipd. Samo vsak na svoj način.

(odgovor članu jela5)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 17:33:00   
Rok_LM

IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Velik, velik črn madež za državo je tole. Danes romi, jutri morda homoseksualci, naslednjič prostitutke ..... eh, brez veze. Desničarska vlada pač.

Če bi bila naša desničarska vlada res tako netolerantna, bi Rome obravnavala kot vse druge Slovence.

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 17:38:02   
Udb
Jaz bom tko rekla:
niso vsi enaki - še zdaleč ne! AMpak!! Sama živim 1km stran od romskega naselja. In probleme z njimi imamo iz dneva v dan. Ravno danes me je "obiskala" ciganka. Kar sama si je lepo odprla vrata in vstopila. Na srečo sem bila ravno v sosednjem prostoru, ker smo ravno prišli domov. Sem čisto ponorela. Na tak način so nam že ukradli denarnico, mobitele...pa čeprav imamo 90% časa vrata zakljenjena. No, potrebno je samo par minut, pa že izginejo s plenom.

Si pa predstavljam, da če bi živela kje daleč od njih, da bi bila zelo tolerantana. Saj me ne bi nič pizadeli, če bi kradli drugim.

(odgovor članu Rok_LM)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 17:40:47   
Primoza
Poleg domačinov vlamljajo Romi tudi avtomobile v alpskih dolinah, pomeni kar daleč od Dolenjske. Ampak to ni problem Romov, to je problem policije.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 17:42:04   
Rok_LM

IZVIRNO SPOROČILO: jela5

Sicer pa je že praideja, pa ne samo pri nas, da te bojo pa Cigani ukradli, ane?

Stereotipi na žalost ne nastanejo kar tako, ampak izhajajo iz nekih lastnosti naroda, ki se jih potem posploši na vse.

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu jela5)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 17:54:05   
žužu
nisem kak zagrizeni rasist, ampak, ampak jaz sem za, da se vse izžene iz države. vse, ki ne spoštujejo naših zakonov. vse rome. do zadnjega.

(odgovor članu Rok_LM)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 18:13:23   
Rok_LM

IZVIRNO SPOROČILO: Udb

Ravno danes me je "obiskala" ciganka. Kar sama si je lepo odprla vrata in vstopila. Na srečo sem bila ravno v sosednjem prostoru, ker smo ravno prišli domov. Sem čisto ponorela.

Kako si nestrpna. Taka je pač njihova kultura.user posted image user posted image user posted image  Lahko bi se od njih kaj naučila, kot pravijo nekateri na tem forumu.

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 18:25:31   
hanakz

IZVIRNO SPOROČILO: primoza

Poleg domačinov vlamljajo Romi tudi avtomobile v alpskih dolinah, pomeni kar daleč od Dolenjske. Ampak to ni problem Romov, to je problem policije.

Ja, sem jaz tudi slišala, da množično kradejo kure gorenjskim kmetomuser posted image .Policija pa ničuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 18:32:36   
Rosada
Danas sam ja srela cigane.Žicali so me za denar.Ali nisam imela sitnog.Skupilo se jih je kar veliko.I svi su žicali.Onda sam u autu pronašla 50 tolara i dala ih da bude mir.A onda su me svi drugi napali šta sam dala njoj a ne njoj!Ajme!Rekla sam ja Šubeiru idemo mi odavde ti ljudi niso normalni!To je bilo tam gdje počivaš na autobanu.

(odgovor članu hanakz)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 18:36:36   
Primoza
Saj mene vlomi v avtomobile niti ne motijo če jih naredijo profesionalci da sploh ne veš da je bilo vlomljeno. Pač nimaš stvari v avto in to je to. Drugače pa je, če se spravijo na delo amaterji brez grifa in ti odtrgajo vrata. Potem pa prideš s kake vetrovne planinske ture in se potem še voziš brez vrat user posted image .

(odgovor članu hanakz)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 18:52:24   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: žužu

nisem kak zagrizeni rasist, ampak, ampak jaz sem za, da se vse izžene iz države. vse, ki ne spoštujejo naših zakonov. vse rome. do zadnjega.


Pa vse lažne samohranilke, ki goljufajo državo (in s tem kršijo slovenske zakone!!!) s svojimi pankrti, pa vse nosečnice, ki simulirajo lažne rizične nosečnosti (in s tem kradejo slovensko državo!!!), pa vse zasebnike, ki si prikazujejo minimalne dohodke in z dobrimi avti do maksimuma subvencionirane vrtce vozijo svoje pamže, pa vse objestne voznike- morilce, ki ob pekih zvečer nacejeni vijugajo po slovenskih gričih in dolinah, pa vse smrkavce z njihovimi starši vred, ki neumorno nabijajo do zgodnjih jutranjih ur musko in zraven krulijo in kršijo zakon o redu in miru, da ne govorim o vseh svinjah, ki ščijejo po vogalih - ja tudi s tem kršijo zakon, v bistvu imajo še srečo, da ne živijo v Honkongu-tam bi jih zaprli tudi za naven pljunek.

In potem, ko bi nagnali vso to nesnago, bi bil tale forum PRAZEN!

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 19:12:01   
žužu
dashenka-to je moje mnenje o romih. če pa ti tako misliš za ostale, pa tudi prav. pač, takšno je pa tvoje mnenje, a ne?

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 19:14:28   
Rok_LM
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: žužu

nisem kak zagrizeni rasist, ampak, ampak jaz sem za, da se vse izžene iz države. vse, ki ne spoštujejo naših zakonov. vse rome. do zadnjega.


Pa vse lažne samohranilke, ki goljufajo državo (in s tem kršijo slovenske zakone!!!) s svojimi pankrti, pa vse nosečnice, ki simulirajo lažne rizične nosečnosti (in s tem kradejo slovensko državo!!!), pa vse zasebnike, ki si prikazujejo minimalne dohodke in z dobrimi avti do maksimuma subvencionirane vrtce vozijo svoje pamže, pa vse objestne voznike- morilce, ki ob pekih zvečer nacejeni vijugajo po slovenskih gričih in dolinah, pa vse smrkavce z njihovimi starši vred, ki neumorno nabijajo do zgodnjih jutranjih ur musko in zraven krulijo in kršijo zakon o redu in miru, da ne govorim o vseh svinjah, ki ščijejo po vogalih - ja tudi s tem kršijo zakon, v bistvu imajo še srečo, da ne živijo v Honkongu-tam bi jih zaprli tudi za naven pljunek.

In potem, ko bi nagnali vso to nesnago, bi bil tale forum PRAZEN!



Dashenka, ne vem če sva istega mnenja o Ciganih, menim pa, da bi bilo treba tako njih kot vse, ki jih naštevaš (lažne samohranilke...) obravnavati striktno po zakonu. Striktno!!!!!

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 19:21:54   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


Pa vse lažne samohranilke, ki goljufajo državo (in s tem kršijo slovenske zakone!!!) s svojimi pankrti,


Noben otrok ni pankrt. Ne ga srat. Ne se hecat..user posted image

Pri tem sem tečna samo na izraz "pankrt" . Ne na lažne samohranilke.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 20:11:39   
Marogica
Ne vem, zakaj se zgražate nad posploševanjemuser posted image  Ljudje VEDNO posplošujemo, to je pač ena izmed naših lastnosti. Poraja se vprašanje ZAKAJ posplošujemo oz. kako pridemo do tega, da nekoga označimo za cigota, južnjaka ali pa kaj drugega in jim potem kar vsem pripišemo enake lastnosti? Pomembna se RAZMERJA.

Seveda tudi Slovenci ne plačuejo davkov, se vozijo brez izpita, gradijo na črno, bilo je govora o lažnih samohranilkah, rzičnih nosečnostih.......da ne bom vsega naštevala. Vendar koliko? Razmerje je mogoče 20:80. In pri ROmih lahko skoraj z gotovostjo trdimi, da je obratno. In ZATO posplošujemo in rečemo, da smo SLovenci takšni in takšni, Romi/južnjaki pa pač drugačni. Torej se za posploševanje vedno vzame VEČINA nekih skupkov lastnosti, da lahko nekoga ozančimo ali pokažemo s prstom nanje. In to je to.

Jaz postajam nestrpna oz. sem že kar nekaj časa, pa naj gre za Cigane, južnjake, črne(beri cerkev)... ker pač imam občutek, da omejujejo mojo svobodo. In dokler bo tako, se moje mnenje ne bo spremenilo, ker sem tudi jaz samo človek in posplošujem.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 21:17:03   
dulcinea
Desničarska vlada pač.


A levičarska bi/je pa kaj drugače naredila?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 21:22:33   
sneška_
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Jaz postajam nestrpna oz. sem že kar nekaj časa, pa naj gre za Cigane, južnjake, črne(beri cerkev)... ker pač imam občutek, da omejujejo mojo svobodo. In dokler bo tako, se moje mnenje ne bo spremenilo, ker sem tudi jaz samo človek in posplošujem.


Ker sam tudi človek in sem takšnega mnjenja in moje mnenje se ne bo spremenilo glede na druge in različne  od mene  ter sem bolj srečna  in vesela da so različite kulture  običaji načini življenja  prepleteni v eni državi.Pa tudi mi nobeden ne more omejiti mojo svobodo seveda pa se trudim da jaz je nobenemu ne omejim .In seveda nisem nestrpna do nobenega ama res do nobenega.  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 21:26:30   
Dashenka
Ja Barbs, res je.
Ko prebiram tole šovinistično sranje se mi ježijo dlake in kar ne morem verjet koliko ksenofobije se skriva v slovenceljnjih.
Upala sem, da bo to, kar sem zapisala koga zbodlo in zabolelo, pa jih veina trajba dalje in trobezlja o nekakšnih razmerjih v smislu, če kradeš samo 20% je ok, če pa več pa ne, itd

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 21:39:22   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Ne vem, zakaj se zgražate nad posploševanjemuser posted image  Ljudje VEDNO posplošujemo, to je pač ena izmed naših lastnosti. Poraja se vprašanje ZAKAJ posplošujemo oz. kako pridemo do tega, da nekoga označimo za cigota, južnjaka ali pa kaj drugega in jim potem kar vsem pripišemo enake lastnosti? Pomembna se RAZMERJA.

Seveda tudi Slovenci ne plačuejo davkov, se vozijo brez izpita, gradijo na črno, bilo je govora o lažnih samohranilkah, rzičnih nosečnostih.......da ne bom vsega naštevala. Vendar koliko? Razmerje je mogoče 20:80. In pri ROmih lahko skoraj z gotovostjo trdimi, da je obratno. In ZATO posplošujemo in rečemo, da smo SLovenci takšni in takšni, Romi/južnjaki pa pač drugačni. Torej se za posploševanje vedno vzame VEČINA nekih skupkov lastnosti, da lahko nekoga ozančimo ali pokažemo s prstom nanje. In to je to.

Jaz postajam nestrpna oz. sem že kar nekaj časa, pa naj gre za Cigane, južnjake, črne(beri cerkev)... ker pač imam občutek, da omejujejo mojo svobodo. In dokler bo tako, se moje mnenje ne bo spremenilo, ker sem tudi jaz samo človek in posplošujem.


Marogica  tvoje pisanje in razmisljanje mi gre na bruhanje!!!! Koliko juznjakov je bilo v tvoji piceriji, in se je najedel tvojih pic???? A ti je ker juznjak ali cigan ze kaj naredil, ali jih nemores prebavljat ker pac niso SLOVENCI???? Potrebujes eno lekcijo strpnosti.

Cigane itak da nobeden nemara... ampak nekradejo samo cigani.. kradejo tudi ljudje bele polti, nekateri se huje kot cigani.... tudi vse ostale delikte delajo beli ljudje.... samo, cigani so trn v peti zdaj in nobeden jih noce... ker cigan je cigan, njega je tesko spremenit.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 21:49:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Jaz postajam nestrpna oz. sem že kar nekaj časa, pa naj gre za Cigane, južnjake, črne(beri cerkev)...


user posted image  

Moj otrok se piše na mehki ć. Torej ni dobrodošel v tvoji piceriji. Lepo, da vem.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 22:01:32   
CatJa
Kakšne veze ima pa zdaj picerija s konjskimi dirkami?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 22:03:11   
LuLu
Mene ne moti, če kdo državo ogoljufa ali ji krade... ali se grejo podjetnika ali matere samohranilke... vsak po svoje... moti pa me, da to cigani ne znajo in oz. nimajo v krvi, da bi to bolj na prefrigan način naredili, so direktni... naj kradejo državi, ampak mi gre na živce, da oni tudi nam neciganom gušijo, tudi meni bi vzel, če bi lahko (povdarjam, da niso vsi cigani isti), goljufivi podjetnik mene ne bo zaustavil na cesti na tak grob način im mi gušil, mogoče mi bo po telefonu ali osebno hotel kaj prodat, sigurno se ga ne bom vstrašla, da ima mogoče 10 bratov podjetnikov za vogalom, ki me tudi hočejo nasrat user posted image
Tudi mati samohranilka me ne bo na cesti zaustavla in nadlegovala naj ji dam nekaj denarja... bo od države to probala dobiti...
Če sem bila dovolj jasna... to me moti pri ciganih in se mi zdi, da se v tem razlikujejo od ostalih, ki bi radi na hitro nekaj zaslužli... osebno me vpletejo v svoje probleme

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: začasna preselitev romov v postojno
3.11.2006 22:05:05   
sneška_
Tudi jaz se pišem na mojem dekliškem priimku stoji "ski" pa zraven  od moža slovenski priimek ker sem ga dodala  Tudi jaz nisem dobrodošla v tvoji piceriii

Pa smo glih mislili da naredimo en izlet do Maribora i tvoje picerije  ampak boljše  bom potrošila denar nekam kam me bojo sprejeli kot  človeka a ne kot južnjaka čufurja ali pa kot ciganina

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?