|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
3.1.2008 13:57:22   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Aurora: samo glej, da ne bo preveč razlike, ker potem boš na istem kot jaz, ki ugotavljam, da me je povozil časuser posted image



Hmmm. pa se mi je zdelo, da je samo meneuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4126
   RE: Majčice '08
3.1.2008 14:08:22   
Estrella*
Tamara: Angel Care bi bil res super darilo. Bojim se, da je predrag, da bi mi ga kdo podariluser posted image

Glede cunjic imam enake probleme z Andraževim. Še nove dokaj kmalu uniči, ker je kar živahen in dejaven....tako, da za drugorojenega ostaja bore malo. Kakšno bundo, kombinezon in kavbojke...pa še kakšna malenkost, ostalo je za odpis!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4127
   RE: Majčice '08
3.1.2008 14:22:28   
Čmrlika
Pozdravljene majčice!
Kolko časa sem porabila, da sem vse prebralauser posted image  No, pa saj to ni tak problem, nimam pa zdaj spet ne časa kaj pisat dost....Je moj user posted image  doma-bolan že od novega leta naprej...ma ful vročino pa kašlja, pa veste da ga je treba kr pošteno cartat, pa čajčki, tabletke, sirupi...Se mi ful smili, pa še strah me je da midve s  user posted image  še kaj ne pobereva od njegauser posted image ... Se šopam s sadjem in čajčki da je kaj!!!
drugače pa  kar se stav tiče- jaz pa stavim kr sama naseuser posted image -jap aprilčicauser posted image user posted image
user posted image
Drugače pa sem na trenutnem odločanju za 3D...sva se z lubijem že nekako zmenila da tole spustimo skoz, mene pa še kar mika...bi pa se res že morala naročiti-sem že v 24 t...Ne vem, mogoče bi pa blo res dobro, ta denar za kaj drugega porabit, ker tud mi štartamo z nule?user posted image  
Pa naj našauser posted image  še malo uživa v zasebnosti...
Me pa že ful vleče po nakupih, ker vem da tud mi ne bomo zmogli vsega naenkrat...Hvalabogu sta se babici že določili, ena za voziček ---z upam vso dodatno opremouser posted image user posted image , ena za postlico in previjalno...pa prijateljica mi je že nekaj cunjic dala, tako da...bo menda že šlo---user posted image  
Sem pa že pred časom dala podatke za seznamček, in taščin meter user posted image  je kazal 97 cm, kilce pa že +5kguser posted image user posted image user posted image
Ups pa ne mi rečt naj grem zdaj po vsej tej hrani se vagat---ne, ne...user posted image

Drugače pa punce, se nisem zadnjič zahvalila za vse debate v zvezi s kopanjem v termah...Naslednji petek odhajam v podčetrtek, pa bom videla, glavno da se spočijem, da se imamo z družbo lepo, pa nogice ziher malo namočim...za plavanje pa bom  tud tisti petek vprašala G pa da vidim, kaj bo tokrat rekel...V sauno pa itak ne nameravam, to sem se že takoj odločla...Bom že spravila letošnji primanjkljaj rednega savnanja noter ko bo dete že na svetu, pa ga bo user posted image   doma čuval, mami pa bo uživala...user posted image user posted image user posted image
vse samo da bo user posted image  na varnem...saj so to sladka odrekanja,ne? Tud bifteku sem se odpovedal zdaj ćez praznike, in če mi je to ratalo, mi bo še kaj druga..user posted image user posted image user posted image .
Toliko zaenkrat od mene...Lep dan, jaz grem mojga bolnika user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 3.1.2008 14:23:10 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4128
   RE: Majčice '08
3.1.2008 14:24:12   
Taula
Evo se odločili na jobu oz. preštudirali pravilnik.user posted image  V pon. naj bi imela pravico do bolniške, čeprav mi 5.1. poteče. Jaz to razumem takole...5.1 poteče, 6.1. je normalno, 7.1. bolniška.user posted image  Če do 15h ne izvem usode morfe...kar bo težko ker bo gužva, naj bi imela v torek dopust in nato v sredo šla na job.  Celo v torek mi dajo pogojni dopust. So dobri. user posted image Komplicirajo kot se le da. So optimisti, da me ne bo nazaj verjetno še kar.user posted image

TamaraJ super če ti nič ne komplicirajo za dopust. Meni težijo za en dan, kaj bi bilo šele če bi hotela celega porabiti. Jih kap.user posted image Če ne bo druge in bom komaj lazil na job (najbolj me skrbi vožnjauser posted image ) bom prosila osebno zdravnico za bolniško. Zadnji mesec pred porodniško menda ne bo panike, ker ne gre na komisijo.

Angelcare je kar drag ja. Se splača preveriti tujino ali pa rabljenega. Je kar nekaj ponudb.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4129
   RE: Majčice '08
3.1.2008 14:31:53   
špelin@
Joj, kodrana, nič ne skrbi zaradi sanj - kadar se meni kaj slabega sanja, se to zagotovo ne uresniči. Je le posledica stresa in razmišljanja user posted image  Zato kar glavo pokonci user posted image
 
Katina, z dojenjem sem bila jaz grozno pod pritiskom po prvem porodu - mala je malo povlekla in zaspala, vsake pol ure ista pesem, ni se mešalo samo meni, ampak tudi moji mami (mož je takrat cele dneve delal in mi žal ni mogel pomagati). Vsi so težili, da moram dojiti, da bo drugače z otrokom kaj-jaz-vem-vse narobe user posted image  In sem si skoraj pol leta 6-7x dnevno črpala mleko s črpalko, da se je mala vsaj po flaški najedla. Kako sem bila od vsega skupaj izčrpana in uničena, raje ne bi opisovala user posted image
 
Ko sem bila noseča drugič in nato tretjič, sem se odločila, da bom poskušala vzeti vse skupaj bolj na "izi". Če se bo otrok hotel dojiti, ok - če ne, pa tudi user posted image  In me je pozitivno presenetila že med. sestra, ki me je iz porodne peljala na oddelek, ki me je pomirila, da mi bo ona komot zrihtala dodatek, če bi ga rabila. Ampak na srečo je dojenje takoj lepo steklo user posted image  
 
Žal pa samo za dva meseca, ker je mala potem "zaštrajkala" - enostavno je malo potegnila, potem pa se drla, drla. Po nekaj dneh takih "igric" sem šla do pediatrinje (na mojo veliko nesrečo je našo takrat nadomeščala ena neznana zagovedna možača), ki je rekla, da se ne znava dojiti in že začela pisati napotnico za bolnico, da se "bom naučila dojiti" user posted image user posted image , čeprav sem želela samo vedeti, da ni mala kaj bolna - itak sem se odločila, da bova šli na flaško, če drugače ne. No, na srečo mi je med. sestra v ambulanti najbolj pametno svetovala - naj se ne obremenjujem in naredim po svoje. Torej sem si mleko še občasno izčrpala, potem pa počasi prešla na adaptirano mleko. Ampak me je vseeno malo bolelo, ker je propaganda za dojenje tako močna, da sem se počutila nesposobno user posted image
 
Tokrat sem že dovolj "podmazana" in vase prepričana, da me take stvari ne ganejo več - seveda bom dojila. Pač dokler bo user posted image  hotel. Po dveh zdravih knedlih mi je pač jasno, da dojenje za vsako ceno ni dobro. Bodimo pošteni: materinstvo pride iz srca, ne iz jošk user posted image  Svoji deklici imam rada iz vsega srca in jima to že od prvih dni njunega življenja kažem na sto in en način user posted image
 
ok, dovolj sem naložila user posted image  Zaključujem: čudovito je dojiti in se zavedati, da svojemu otroku daješ najboljše, se je pa treba zavedati, da otrok potrebuje obenem tudi zadovoljno, mirno, nasmejano mamo user posted image  Mleko se da dobiti tudi po stekleniški, mamina toplina pa ob živčnosti in izčrpanosti izgubi na moči.
Katina, to je očitno tudi moja Ahilova peta user posted image user posted image
 
Še to: res si se potrudila za seznam user posted image
 
BOJANC, user posted image user posted image user posted image  Super, da si se oglasila user posted image
 
narava, velkam bek user posted image  Vidim, da si uživala in komaj čakam na kakšno fotko, da bom cedila sline user posted image
 
sesil: user posted image  za brcike user posted image
 
Glede oblačilc za iz porodnišnice je pa prav hec: prva pika je bila rojena v zač. maja in je bilo ful toplo, jaz pa s sabo plišast kompletek user posted image  Ne bom govorila, da se mi je otrok skoraj skuhal user posted image  Druga pika je bila rojena v zač. junija in je bilo mraz ko svina user posted image  In nisem imela v bistvu v torbi nobenega toplega oblačila! Pač sem jo oblekla v čisto vse, kar sem imela s seboj (čez sem dala dva bombažna kompletka - en je bil namenjen za preobleč user posted image ) ter fajn zadekala z odejico.
 
Hočem povedati, da je vreme zelo hinavsko user posted image
 
aurora28, mi tri smo jedle zelenjavno rižoto in pesno solato, moža pa čakata še dve sarmi user posted image
 
Pišuka, če se bo kateri dalo prebiti skozi tole moje dooolgo pisanje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4130
   RE: Majčice '08
3.1.2008 14:32:49   
buccka
Punce, kdaj točno pa začnejo razprodaje? Da gremo še mi mal v nabavo, po še preostanek stvari za našo bebico.

_____________________________

moja princeska Lin je prijokala na svet dne 09.05.2008

http://trudy.moj-album.com/

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4131
   RE: Majčice '08
3.1.2008 14:34:58   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: buccka
Punce, kdaj točno pa začnejo razprodaje? Da gremo še mi mal v nabavo, po še preostanek stvari za našo bebico.


7.1.

(odgovor članu buccka)
Neposredna povezava do sporočila: 4132
   RE: Majčice '08
3.1.2008 14:50:13   
Taula
Glede 3d..a je v Dravljah res po novem 100 evrov? Sem brala na sosednji temi. A so nori.user posted image  Nič čudnega da je naval na Postojno.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4133
   RE: Majčice '08
3.1.2008 15:07:00   
kodrana
Taula meni je rekla že na nuhalni sestra od dr. Strahove, da je morfologija plus 3d 110E. kar dosti..

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4134
   RE: Majčice '08
3.1.2008 15:14:42   
aria81
Jaz sem poklicala k Merlotu v ambulanto (Postojno) in se samoplačniško naročila na 3D.

Sem klicala tudi v porodnišnico Postojna na 3D pa ni blo šans.

Pokliči Merlota in vprašaj.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4135
   RE: Majčice '08
3.1.2008 15:24:37   
Estrella*
iMAŠ SLUČAJNO TELEFONSKO??

(odgovor članu aria81)
Neposredna povezava do sporočila: 4136
   RE: Majčice '08
3.1.2008 15:53:06   
aurora28
Nekaj me zanima, brcike sem čutila danes dopoldan, zdaj pa kar miruje.
A je to normalno, ker sploh nevem kako pogoste morajo biti brce otroka?


Vem samo to, da je potrebno dnevno našteli po 28. tednu vsaj 10 otrokovih brc. Me kar včasih panika zagrabi, po drugi strani si pa rečem, da ne morem nenehtno brcati.

Špelin@, Estella* in TamaraJ kako pogosto ste ve čutile brce otroka dnevno pri prejšnji user posted image ?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4137
   RE: Majčice '08
3.1.2008 15:54:55   
aria81
Estrella

dr. Merlo 05/ 720 23 70

Ne vem pa kako dela.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4138
   RE: Majčice '08
3.1.2008 15:59:47   
Taula
Nekaj me zanima, brcike sem čutila danes dopoldan, zdaj pa kar miruje.
A je to normalno, ker sploh nevem kako pogoste morajo biti brce otroka?

Na začetku se ne šteje baje. Jaz čutim kaki dan ful, kaki dan nič. Ponavadi čutim zjutraj, popol.nič, pa zvečer kaj. Pač malo ma pavze vmes, pa niti ni tako velik še, ima prostor v bušiju še, in se ne čuti vsakega giba.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu aria81)
Neposredna povezava do sporočila: 4139
   RE: Majčice '08
3.1.2008 16:02:44   
Estrella*
Aria81: hvala za tel. Bom poskusila.
 
Aurora: Ne se sekirat če ga kakšen dan malo manj čutiš. Eni so pač dejavni, drugi pa komaj opazni. Moj sinko je bil relativno miren. Prve brce sem začutila okoli 18t in me je do konca bolj kot ne božal. Včasih je miroval po cel dan, drugič pa se je oglašal dokaj pogosto.......Pa je bilo vse  OK
Sedaj pa imam pravega divjaka in sem kar presenečena, da je nekdo lahko tako živuser posted image
Bebice so kakšen dan tudi bolj zmatrane in zaspane sorte, tako kot meuser posted image

(odgovor članu aria81)
Neposredna povezava do sporočila: 4140
   RE: Majčice '08
3.1.2008 16:10:57   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Nekaj me zanima, brcike sem čutila danes dopoldan, zdaj pa kar miruje.
A je to normalno, ker sploh nevem kako pogoste morajo biti brce otroka?


Vem samo to, da je potrebno dnevno našteli po 28. tednu vsaj 10 otrokovih brc. Me kar včasih panika zagrabi, po drugi strani si pa rečem, da ne morem nenehtno brcati.

Špelin@, Estella* in TamaraJ kako pogosto ste ve čutile brce otroka dnevno pri prejšnji user posted image ?



Sama sem v vseh nosečnostih do nekje 26. tedna brcike oz. premike zelo neredno čutila - včasih je kepica cel dan rogovilila, potem spet kakšen dan nisem čutila čisto nič. Vse to je normalno user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4141
   RE: Majčice '08
3.1.2008 16:21:10   
Anonimen
Sicer ne spadam ravno k majčicam,ampak vsake toliko časa pa le malce poškilim tukaj.Saj lahko a ne?Sama sem noseča kr nekaj tednov manj.Povedati vam moram samo to,da se glede dojenja apsolutno strinjam z Špelin@.To je pa res super napisala.Se vidi,da že ima izkušnje s tem.BRAVO.

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4142
   RE: Majčice '08
3.1.2008 17:39:20   
aurora28
Hvala vam, ste me takoj potolažile user posted image , sicer sem ga pa ponovno čutila, zgleda, da je danes bolj zaspan user posted image . Sem prebrala dr. Pušenjakovo izjavo, kjer je napisal, da so gibi ploda do 26. tedna dokaj neredni, saj se v tem času zelo poveča plodovnica v primerjavi z rastjo ploda in se zaradi tega gibi bolj neredno čutijo.
Pač malo me zagrabi panika in kar naprej držim roke na trebuhu in se z njim pogovarjam. Je pa res, da ko sem se ponoči zbijala na tri ure in šla na stranišče sem ga vsakič ko sem se nazaj vlegla v posteljo čutila....po moje da je imel tudi user posted image
bolj neprespano noč in mora zdaj nadoknaditi.user posted image user posted image

Taula nekaj me zanima ali nista vidva s svojim tudi kupila voziček 
Quinny 3XL Comfort?




_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4143
   RE: Majčice '08
3.1.2008 18:00:45   
Estrella*
Aria81: Sem se naročila na 3D in ga imam 30.1 ob 14.40h. Cena je 62,59 euuser posted image  18.01. pa le poročaj kako je bilo, da vidim, če boš zadovoljna.
 
JUTRI PA NAVIJAMO ZA: Najča, Naja in Narava. Vse na N. Srečno majčice!

user posted image PREGLEDI V JANUARJU 2008user posted image

 
04.01.2008: Najča(M), Naja(M), Narava (GP)
 
07.01.2008: Aria81(M), Taula (M), Estrella*(M), TamaraJ (M), Kaja08 (GP)
 
08.01.2008: Katina (M), Kastanjeta(M), Zalazoya (M)
 
10.01.2008: Petrahh (GP), 80Kaja (M)
 
11.01.2008: Čmrlika (GP)

14.01.2008: MARTINA25 (GP) 

15.01.2008: Naty (M), Anitka (M), Skye (GP) 
 
16.01.2008: GoYa (M), Nataša34 (M), majanagaja (GP) 
 
17.01.2008: Narava (M), Kodrana (M), MARTINA 25 (M)
 
18.01.2008: Aria81 (3D), Sesil (M), eole (M), Sončnica Sandra***(GP)

21.01.2008:špelin@ (M)
 
22.01.2008: CatJa (GP), mali pingo (M), BOJANC (M), Anitka
(GP) 

24.01.2008: buccka (GP)
 
25.01.2008: Aurora28 (GP)

30.01.2008: Estrella* (3D)

31.01.2008: .muki. (GP)


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4144
   RE: Majčice '08
3.1.2008 18:04:22   
Estrella*
MAJČICE 2008 

27.April 2008
user posted image  Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , MB
(O: 97cm, +5kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23                                            

 01.Maj 2008
user posted image  Peli, 2.user posted image     
user posted image  medika1   
 
02.Maj 2008              
user posted image  majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj
(O:XXcm, +7kg) 
user posted image  petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image  
(O:XXcm, +5kg)

03.Maj 2008 
user posted image  Mozart               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), NS:user posted image   
(O:95cm, +xx kg)

04.Maj 2008
 user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje
( O:107cm, +7,5Kg )
user posted image   Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra***/Poljanska dolina/(80´),1.user posted image user posted image : user posted image
, KR  
(O:103cm, +3,5kg)
user posted image  majčica24 
user posted image  Pepita ,
1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec
(O:XX cm, +4,5Kg)   

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image  

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , NS:user posted image  , MORFO:
  
(O:88cm, +0kg)
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image  
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image  

(O;XXcm, +6,7kg)
user posted image  Sashy,    1.user posted image
user posted image  Barbaw, 2.user posted image

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, NS:user posted image , MORFO:    
(O: 66cm, +1kg )


12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image , MORFO:
(O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05      

user posted image  Svojeglava user posted image :user posted image
(O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image ,
user posted image :user posted image  , MORFO:
(O:XXcm, +1kg) 
  
user posted image sankica (75´), , 1.user posted image    
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82, 1. user posted image  

14.Maj 2008  
user posted image Maja22 (74´), 6.user posted image  , NS:user posted image , Jesenice

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Buccka 


18.Maj 2008   

user posted image  Liza 
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , NS:user posted image , MORFO:   , Postojna
(O:+9 cm; +4,5kg )

19.Maj 2008

user posted image  StBarbara (80´), 2. user posted image , NS:user posted image , MORFO: 
(O:XX cm, -2kg) 
user posted image  80Kaja (80´), 3.user posted image ,
(O:XX cm, +6kg)
 
20.Maj 2008
user posted image  mali pingo/Ljubljana/ (81´), NS:user posted image , MORFO:  , Ljubljana
(O:100 cm, +6,5kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) NS:user posted image , MORFO: , Postojna
(O:XXcm, +4kg)
user posted image  najča (82´), NS:user posted image , MORFO:  ,
(O:XX cm, +1kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  Naja 3 (78´) ,2.user posted image , NS:user posted image , MORFO:
O:XX cm, +3kg)
user posted image  Zalazoya (79`), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana
(O:XXcm, +5kg)
22.Maj 2008
user posted image   Estrella*/Medvode/ (74´), 3., NS:user posted image  ,MORFO:   , Postojna

(O: 96cm, +3kg )
   
24.Maj 2008                              

user posted image  ninula    
 
25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27  
user posted image  Majabo

26.Maj 2008
user posted image  eole (78´), NS:user posted image , MORFO:  

user posted image  sesil (77´), NS:user posted image , MORFO:   ,Postojna
(O: XX cm, +1kg)

27. Maj 2008  
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´), 1.user posted image , NS:user posted image , MORFO:   ,MS
(O: 81cm /+11cm/; +4kg )          
     
user posted image  Žanai, 2.user posted image , NS:user posted image , MORFO:                       
user posted image  Valentina 2006,            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), NS:user posted image , MORFO:
(O:XXcm, +1kg) 
user posted image  BOJANC (68´), NS:user posted image , MORFO:  , Ljubljana 
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
NS:user posted image , MORFO:
(O:91cm, +0,5kg) 
user posted image Skye/Maribor/
(76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image  user posted image  
(O:74 cm /+3 cm/;+7kg )

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka
 
30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image , NS:user posted image , MORFO: ,NM

(O:XXcm, +3kg) 
user posted image  martina 25 (82´), NS:user posted image , MORFO: , Kranj
(O: xxcm, +3kg)
user posted image  natasa 34 (73´), NS:user posted image , MORFO:    , Trbovlje
(O:89 cm, +2kg)


31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image , NS:user posted image , MORFO:  Ljubljana  

( O: 91CM, +1,5kg )   
user posted image  Kaja08
(78´), 1.user posted image , NS:user posted image , MORFO: , Ljubljana 
(O:XXcm, +2kg)

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO  
user posted image  Winnie 017
SKUPAJ NAS JE 65 SREČK user posted image      

Velikost naših pikic:  http://babymed.com/tools/ultrasound/second%5Ftrimester/

 
Imamo 11user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfek, aradej, murva, KAHLOuser posted image , maska, mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joobuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 7Xuser posted image ,user posted image : 9Xuser posted image  in user posted image :50X user posted image


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4145
   RE: Majčice '08
3.1.2008 18:07:09   
Naty*
Živjo čveke! Dobr da je moj v službi, da sm mela dost časa za prebijanje med vsemi posti za nazaj user posted image . Tolk tem ste obdelale, da sploh ne vem, kaj naj komentiram!
Bravo vsem, ki ste v kratkem začele čutit vaše user posted image user posted image ! A ni lep občutek?

aurora drugače je pa tud z mojim malim tko, da kak dan ful rogovili in me kr malo boli, ko brcne, zdele ma pa že dva dni bolj počivanje. Čutim ga ko se zbudim, pa mogoče parkrat čez dan ampak čist nežno. Zvečer pred televizijo pa spet mal pomiga. Sej majo zdej res še dost prostora, pa še obračajo se, bi pa rekla, da se brce čutijo malo tud glede na to, kako je obrnjen.

špelin@ in Estrella* glede dojenja mislim, da se ne bi smela obremenjevat nobena ženska, razen tiste, ki se dojenju odpovejo, da se jim ne bi joški povesli user posted image  (ok tega res ne razumem). Ne vem, kako bo pri meni z mlekom. Če bo možno bom dojila na vsak način, ampak kaj če ne bo? Zakaj bi se ženska mogla sekirat, če nima mleka ali če se otrok nikakor noče dojiti???  Če se da je seveda prav, če ne gre, pač ne gre.... Narediš tako, da je prav za otroka in nihče ne bi smel tega obsojati.

čmrlika midva bova tud voziček in previjalno mizo oz. posteljico dobila od obojih starih staršev user posted image , ostalo bova pa tud midva začela z nule. Danes sva mal pofirbcala po eni otroški trgovinici, ampak nisva še začela kupovati. Mava našparan denar za stvari, tko da bova šla enkrat marca resno v akcijo.

Sm vidla, da ste pisale o Merlotu in 3D. Men včasih kar med pregledom preklopi na 3D, upam, da bo tud 15. 1., ko mava morfologijo user posted image . Drugače sm se pa odločla, da ne bom šla posebej na 3D. Tud midva bova rajš kupla kej za user posted image .


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4146
   RE: Majčice '08
3.1.2008 18:28:06   
Estrella*
Naty: kakšen se ti pa zdi ta Dr. Merlo?Poznaš  kakšno, ki je pri njemu opravljala 3D in kako je bila zadovoljna?

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4147
   RE: Majčice '08
3.1.2008 18:36:13   
Naty*
Estrella* men je dr. Merlo tak zdravnik, kakršnega še nisem srečala. Ne samo med G, ampak na splošno med zdravniki. Ful topel, spoštljiv človek, pri katerem vidiš, da mu ni vseeno. Js sm šla k njemu med prvo nosečnostjo in mi je on naredil abrazijo. Očitno zelo uspešno, ker nama je drugič uspelo v prvem krogu. No pa ne bom mu skoz pela hvalospevov user posted image . Glede 3D UZ ne poznam nobene, ki bi bla pri njemu, vem pa da ma ful dober, novejši UZ, tko da mislim, da bi mogl bit narejeno strokovno. Mam pa 15. 1. pri njem morfo pa lahko kej vprašam če hočeš.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4148
   RE: Majčice '08
3.1.2008 18:42:52   
Pepita
Pozdravljene, so vidi, da smo si vse resneje začele razmišljati o opremi pa cotkah. Jaz imam srečo, da bom večino stvari dobila, od cotk do opreme. Edino, kar sva kupila novo je voziček in jajčka. Vse ostalo že imam rezervirano user posted image . Posteljico, zibka je še od user posted image , previjalno bosta moja starša kupila, prevleke in vse za zibko pa posteljico tud dobim od druge kolegice, od nje tud večino cotk, pa banjico ... Pa moja sestra me bo založila.
Sem ful vesela, da bom vse dobila, seveda za dušo bom pa že nakupila stvari ... v otroške trgovine sploh ne upam, sploh pa ne blizu cotk, če je vse tak leeeeepo. Mora biti pa ful kruto, da moraš vse kupiti, potem pa v 1 mesecu preraste.

Aja, jaz bom uporabljala bombažne plenice Racman ali štorkljo. Sem se 100% odločila.
Na 3D pa najbrž ne bom šla.

Estrella  za seznam, naslednji pregled imam 15.1. Pridelala sem +6 cm. Sem pa letnik 81.

LP


_____________________________



(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4149
   RE: Majčice '08
3.1.2008 19:01:22   
katy82
Čer user posted image !

Najprej en lep pozdrav,kako smo kej?Mene dons spet neki matra,sm zjutri bruhala pa s tem trebuščkom ni nč prijetno,no sj tud drgač ni.Zdej sm pa že cel dan mal smotana pa brez volje ne vem tko bed se počutm zadnje dneve pa še ponoč nč ne spim se skoz zbujam vsa čist fertik od čudnih sanj.No pa sj bo,se pol ma luser posted image   stisneva pa nama je prec mal bolš.Po moje so to hormončki al pa tud skrbi k jih potlačm,da se ne obremenjujem.

Me je pa v smeh spravla Špelin@ z izjavo,da materinstvo prihaja od srca ne pa od  jošk user posted image user posted image user posted image ,
sj ma prav,sam posrečen je povedan.Bom upoštevala tvoj nasvet!!!

Vsem ki imate pa jutr preglede pa velik srečeuser posted image .
Za na seznam pregledov pa moram še napisat,da mava naslednji pregled 24.1., za na seznam nosečk pa ,da sm letnik 82 prčakujeva pa  user posted image ,pa prosim,če bi katera to dodala.

Lepo se mejčite pa bušije božite

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?