|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
4.1.2008 10:28:45   
Taula
Kolk ste pridne. Ste mi lušt naredile z kruhom. Nisem še nič jedla. Včeraj sem se vagala...drugi teden mi pridiga ne uide.user posted image  Treba bo zmanjšati vnos kalorij, ker bom drugače sod maja.user posted image

Naty* za tatarca se ne sekiraj, sej si ga verjetno jedla iz trgovine. Jaz sem tudi npr. jedla pršut iz trgovine, pa ni zaželjeno. Vsak se kdaj prekrši.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4176
   RE: Majčice '08
4.1.2008 10:32:47   
Pepita
Dobro jutro še od mene. Jaz imam pa en problem, že 2 dni me nepretrgoma boli glava, najhuje je ponoči, tako, da moram vzet Lekadol. Včeraj sem v 12 urah pojedla 3. Me je G potolažil, da lekadol ne škodi, samo vseeno, mi ni ravno prijetno se basat s kemijo. Zdaj me pa skrbi, ali naj grem k zdravniku?, G?, ali naj potrpim.

Morda pozna katera kakšno učinkovito domače zdravilo, ker tole je pa res že hudo.
Lp


_____________________________



(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4177
   RE: Majčice '08
4.1.2008 10:37:09   
TamaraJ
Bogauser posted image . Žal nič ne poznam, razen lekadola. Meni je včasih prijela črna kavica (mini dozica, brez sladkorja in s stisnjeno limono noter, mislim četrtino limone v npr. pol deci kavice ). Sicer pa počitek, nič branja, tv-ja, računalnika... Pa masaža npr. ušesnih mečic, cele glave.. Upam, da mine čimprej

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Pepita)
Neposredna povezava do sporočila: 4178
   RE: Majčice '08
4.1.2008 10:38:41   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
ker bom drugače sod maja.user posted image


Če ti je kaj v tolažbo: itak bomo maja vse sodi, ne glede na pridobljeno kilažo user posted image  Jaz sem bila v pretekli nosečnosti prav smešna - bi lahko trebuh pred sabo kar v karjoli vozila user posted image
 
Sem se pa zdajle fajn nasmejala sama sebi: delala sem čistko v torbici in ugotovila, koliko krame je v njej user posted image user posted image  
Denarnica za dokumente in papirnat denar (ki ga trenutno ni notri), denarnica za kovance (o, polna - pretežno samih centov user posted image ), 5 gumic za lase, dve šminki (ena že čisto porabljena, ker sem na Petrolu z njo pisala prevožene kilometre na račune user posted image ), prastar korektor za prikrivanje mozoljev (me prav zanima, če je sploh še uporaben user posted image ), figurica Fione (Shrek) iz kinderjajčka, star kemični svinčnik (ne piše), 1 plenica za enkratno uporabo, tablica za ABC cestninjenje, kartonček od zobarja, kartonček od ginekologa iz LJ, denarnica male pike (polna evrov user posted image user posted image ), moje rokavice, rokavice male pike, mobitel in krema za roke. Pa jaz bi rabila potovalko user posted image user posted image user posted image
 
Mmmmm, kako diši kruh - še nekaj minut in bo pečen user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4179
   RE: Majčice '08
4.1.2008 10:39:35   
MARTINA25
OJLA noseške!

TamaraJ jst pojem fullll velik ananasa......sam ne mi rečt da ni za priporočljic za nosečnice????
Drgač pa sva si tud midva z user posted image  omislila veliko pikapolonico (šparavček) in v njo vsak dan vrževa vsak po 1 Evrček.....pa se kr lepo nabira moram rečt!!!



(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4180
   RE: Majčice '08
4.1.2008 10:41:29   
špelin@
Joj, Pepita, če je res hudo, bo najbolje, da greš do zdravnika user posted image

(odgovor članu Pepita)
Neposredna povezava do sporočila: 4181
   RE: Majčice '08
4.1.2008 11:11:41   
Naty*
Punce hvala za tolažbo, js res upam, da ga nisem preveč posruser posted image  s tistim koščkom. Čeprav me bo verjetno žrlo do morfologije. Zdej sm še mojmu šla jamrat, da me skrbi in je reku...sej sem ti reku, da ga ne jej, kaj pa če bo res kaj narobe...eh....smotana sm user posted image .

Pepita js sm mela tud zdej dva dni hud glavobol (tud ponoči), ki je počasi preraščal v migreno. Najprej sm probala z lekadolom, pa ni pomagal niti malo...tud kava ni pomagala, nazadnje sem vzela pol nalgesina (čeprav se ga zdej otepam do konca). No pol je blo boljše. Žal meni nobena naravna stvar ne pomaga, tko da nimam kej svetovat. Res pa eni pravjo, da jim pomaga kava z limono, tko kot je Tamara rekla. Pa mrzli obkladki na teme ali čelo (kjer je bolečina hujša).


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4182
   RE: Majčice '08
4.1.2008 11:28:05   
kodrana
Naty* možnosti, da se okužiš s tatarcem, ki je bil kupljen v trgovini (spar, mercator, tuš) je tako majhna, zenemarljiva.. to je zadnjič dr. Pušenjak eni odgovoru, ker je jo isto skrbelo, kot tebe. tako da, le brez skrbi.

Pepita mene tudi na vsake toliko zelo boli glava. nabija mi noter, tišči, sploh ne morem potrest z glavo, ležat.. nimam recepta. čakam, da mine. mine čez dan ali dva. hudo je, če kar ne mine.. če bo glavobol prehud obišči zdravnika.

špelin si nas pa res "zrajcala" s tistim kruhom.. pa sirovke.. njami njami.

na uni temi porodniško nadomestilo, je tud mene čist razuser posted image .

dajte mi povedat,a še ktero dajejo hormoni? mislim, mene meče.. prov res. zdaj med prazniki sem skos po mojemuser posted image plezala..user posted image user posted image pa skos ga neki lupčkam, božam.. čist sm nora.








_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4183
   RE: Majčice '08
4.1.2008 11:53:03   
TamaraJ
Ja, kodrana... jaz se tudi podpišem pod ''žrtve'' hormončkov. Ful me stvari hitro razpuser posted image , pa tud ganejo in na manjka dosti, da sem na robu solzic. Pa na momente se celo smilim sama sebi, ker se moj ne ukvarja kao zadosti z mano. In če nahruli Timija (čeprav si pošteno zasluži lumpek) mi gre na jok kao ubogi moj mali siiiinkoooouser posted image user posted image ). Upam, da mine in da se vrnem med normalno prebavljive ljudiuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4184
   RE: Majčice '08
4.1.2008 11:54:34   
buccka
Tudi mene velikokrat boli glava, vendar pomaga že polovička lekadola. Čeprav vstrajam do zadnjega, če pa je prehudo pa kar vzamem polovičko.
Mene pa dons muči vrtoglavica, že celo noč pa še vedno. Pritisk je ok, no pulz je nekaj čez 100. Mi je prav groza, upam, da bo jutr bolje. Kaj priporočate za vrtoglavico?

Ker grem v ponedeljek v nabavo za našega sončka, me zanima, kake pajacke priporočate? Katere številke in kako debele?


_____________________________

moja princeska Lin je prijokala na svet dne 09.05.2008

http://trudy.moj-album.com/

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4185
   RE: Majčice '08
4.1.2008 12:00:50   
jana81
Naty sploh se ne sekiraj zarad tatarca,to je moja najljubša hrana, mi  ga naredimo doma,ko imamo koline. Jedla sem ga od božiča še potem 4 dni, pa ni bilo nič narobe.
Pepita za glavobol zelo pomaga olje 31 ali kitajska mast/olje, se namažeš ob sencah, in čez 10 minut te preneha glava bolet, jaz to prkticiram že par let.
 
Mene je tudi danes malo čudno pogledala na pregledu ker sem se od prejšnjega pregleda zredila za 4 kg, je rekla se poznajo prazniki a ne? pojedla sem namreč vse kar sem videla...zdaj grem pa na malo bolj zdrvao hrano, vsaj za kake 14 dni.
Drugače pa mi povejte a ve ste dobile rezultate od morfologije za domov? jaz jih nisem.
 


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4186
   RE: Majčice '08
4.1.2008 12:10:46   
Taula
Drugače pa mi povejte a ve ste dobile rezultate od morfologije za domov? jaz jih nisem.


Kaj ti ne vpiše samo v materinsko podatke? Morfo imam v poned. tako da ne vem še.user posted image

Buccka glede cunjic...jaz bom kupila bodije (primerne za poletje), pa kake večje pajacke za jesen. Npr. za starost 6 mesecev. To piše po mesecih ali številke? Katera se spozna na touser posted image

Kam pa boste šle pogledati? BC? Pikapolonica? Iana?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4187
   RE: Majčice '08
4.1.2008 12:16:33   
TamaraJ
Jaz imam za dojenčka že vse cujne in mislim, da ne rabim nič več No, razen povijalnih in tetra plenic. Bom kupila nove.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4188
   RE: Majčice '08
4.1.2008 12:19:47   
narava
Pozdravljene.

Sem ze nazaj s pregleda, ze v sluzbi spet. Sicer je moje trenutno pocutje na user posted image , boli me grlo (ne morem pozirat), glava me boli kot bi mi cela nekam tja v tri dni utripala, kosti me bolijo, iz nosa mi tece, pa tecna sem! Uh, komaj cakam, da pridem domov in se zavijem v kovter ter do jutri kar prespim vse..

Edina svetla tocka je bil danasnji pregled user posted image  Zredila sem se za 2 kg, kar pomeni na seznamu vse skupaj +3 (so far so gooduser posted image ). Pritisk nizek, ok. Pregledala mi je velikost maternice (moj strah je bil, da mi trebuh ne raste dovolj in da raste prepocasi - v primerjavi z vami, ki jih vidim na slikicah tukaj). Je kao rekla, da je ze kar velika zogica. Seveda sem bila presenecena (ji povedala za svoj strah), pa je hitro privlekla UZ in mi bandita pokazala tudi od blizu! user posted image  Res pridno raste in ni cisto nic narobe z njim. Se velikost trebuha mu je izmerila in rekla, da je vse ok in da ustreza tednom nosecnosti. Uf, kaksno olajsanje. Vseskozi mi v glavi nekje brni, da je  za 5 dni premajhen (glede na O) in da je kaj narobe, pa me je danes pomirila, da je to cisto statististicno in cisto relativno racunanje. ok.

Morfologijo imam torej 17.1. Dala mi je jutranji termin, se ni dalo dobiti drugega termina. Sicer ok, samo upala sem, da bo user posted image  zraven, vendar zaradi sluzbe najbrz ne bo mogeluser posted image  Bomo ze nekaj probal zrihtat.

No tolk. Aja, sm jest tud sledila debati o porodniskem nadomestilu. Prav zanimivo se mi zdi koliko sredstev nekateri rabijo, da bi bili "sigurni" da bodo lahko svojemu otroku nudili zadovoljivo (o moj Bog!) zivljenje.. tle bi lahko uporabili Spelinin citat, da ljubezen in materinstvo ne prideta iz joskov pac pa iz srca, vendar bi samo spremenili, da ne prihaja iz denarnice, pac pa dejansko iz srca. Pa seveda, govorim o luksuzu, ne o zivljenju. Kaj cmo. Jaz sem kar zadovoljna s svojim povprecjemuser posted image

lp, n.

p.s.: bogi moj user posted image  ko danes pridem domov. ze tako me hormoni mecejo z dnevne v kuhno, zdaj ko pa sem se dodatno tecna zaradi tega kar se me loteva, bom pa se tolk bolj tecna..ohh..sej se bom probala nazaj drzat user posted image

lep vikend april/maj/jun-ciceuser posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu buccka)
Neposredna povezava do sporočila: 4189
   RE: Majčice '08
4.1.2008 12:22:16   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: buccka

Ker grem v ponedeljek v nabavo za našega sončka, me zanima, kake pajacke priporočate? Katere številke in kako debele?



Ker bo takrat maj in bo toplo in potem sledi poletje, glej bolj v to smer, da bodo tanke majčke, bodiji... Raje ga oblečeš kot čebulco, če je bolj hladno , kot pa kaj debelejšega. Bolje je kupovati oblekce sproti, ker ne več, kako hitro bo otročeh rastel in kaj bo res potreboval. In kupiš kar res potrebuje. Za začetek pa vzemi od 56 naprej in je bolje zavihat, kot imeti premajhno. Meni so bile zelo uporabne benkice takoj na začetku (kot je Estrella omenila). Tiste tetra in čez mako ter bombažne žabice. Potem pa bodyji.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu buccka)
Neposredna povezava do sporočila: 4190
   RE: Majčice '08
4.1.2008 12:25:53   
TamaraJ
Bravo narava za pregleduser posted image user posted image . No, samo da si zdaj pomirjena in lahko uživaš nosečnost naprej. Trebušček pa kljub temu lahko slikaš, da ga pohvalimouser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4191
   RE: Majčice '08
4.1.2008 12:53:53   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ
Trebušček pa kljub temu lahko slikaš, da ga pohvalimouser posted image


ja sej to je lih fora, da ga skor ni videt user posted image  to, da je ze kar velika zogica je komentirala, ko sem lezala na hrbtu in je tipala maternicno, trebuha pa itak ni nic videt sploh. tko da - nic jasn user posted image  ampak, sam da je vse ok

lp, n.

gremooo domoooooovv

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4192
   RE: Majčice '08
4.1.2008 13:21:59   
Estrella*
Narava: user posted image  za pregled. Dobro, da je naredila UZ, da si se pomirila. Moj nasvet glede trebuščka je: uživaj sedaj ko veš, da je z user posted image  vse OK in je buši majhen, ker vsaj zadnji mesec, če ne že kaj prej (verjemi mi) ti bo pošteno v napotouser posted image  
 
Taula: za jesen je malo riskantno kupovati, pa vendar če kupiš št.74 ne boš mogla falit. Glej, da bodo iz naravnih in ne kakšenih umetnih materialov (slabe izkušnje)
Body pa 62 in 68.
 
Jana81: Si ti majčica s PDP 7.5.08??
Podatke o morfo mora G vpisat v MK na stran 12. Poglej in sigurno so tamuser posted image

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4193
   RE: Majčice '08
4.1.2008 13:23:47   
Taula
Taula: za jesen je malo riskantno kupovati, pa vendar če kupiš št.74 ne boš mogla falit. Glej, da bodo iz naravnih in ne kakšenih umetnih materialov (slabe izkušnje)
Body pa 62 in 68.


Hvala. Itak kupujem bombaž. Kaki oblekici se ne bom mogla upreti. To že vem.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4194
   RE: Majčice '08
4.1.2008 14:15:01   
mozart
no, pa da se vam še jaz malo javim. Trebuh raste, da o kilogramih ne govorim. Se se ravno danes stehtala. Do 24. tedna sem pridelala 6 kg. Bo potrebno malo ustaviti sladkarije.  Zanima me, če ima katera težave z otrdevanjem trebuha? Meni se kar pogosto dogaja posebno zvečer. Je kar neprijeten občutek.

Počasi sem pričela malo gledati stvari za dojenčka, pa me zanima če katera razmišlja o pralnih plenicah, pri nas mislim da so štorklja.

še podatki za seznam- 1. nosečnost, pridelala 6 kg.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4195
   RE: Majčice '08
4.1.2008 14:41:42   
Estrella*
MAJČICE 2008 

27.April 2008
user posted image  Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , MB, (O: 97cm, +5kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23                                            

 01.Maj 2008
user posted image  Peli, 2.user posted image     
user posted image  medika1   
 
02.Maj 2008              
user posted image  majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)  

03.Maj 2008 
user posted image  Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +6kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), NS:user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:107cm, +7,5Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted image user posted image : user posted image
, KR (O:103cm, +3,5kg)  
user posted image  majčica24 
user posted image  Pepita(81´) ,
1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +4,5Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image  

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , NS:user posted image  ,
 (O:88cm, +0kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image  
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image ,  (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Sashy,    1.user posted image
user posted image  Barbaw, 2.user posted image

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, NS:user posted image , (O: 66cm, +1kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05      

user posted image  Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  , (O:XXcm, +1kg)  
user posted image sankica (75´), , 1.user posted image    
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image   

14.Maj 2008  
user posted image Maja22 (74´), 6.user posted image  , NS:user posted image , Jesenice

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Buccka 


18.Maj 2008   

user posted image  Liza 
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , NS:user posted image , Postojna, (O:+9 cm; +4,5kg )

19.Maj 2008
user posted image  StBarbara (80´), 2. user posted image , NS:user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  80Kaja (80´), 3.user posted image , (O:XX cm, +6kg)

20.Maj 2008
user posted image  mali pingo/Ljubljana/ (81´), NS:user posted image , Ljubljana (O:100 cm, +6,5kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) NS:user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image  najča (82´), NS:user posted image , (O:XX cm, +1kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  Naja 3 (78´) ,2.user posted image , NS:user posted image , (O:XX cm, +3kg) 
user posted image  Zalazoya (79`), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana, (O:XXcm, +5kg)
 
22.Maj 2008
user posted image   Estrella*/Medvode/ (74´), 3., NS:user posted image , Postojna,(O: 96cm, +3kg ) 
 
   
24.Maj 2008                              

user posted image  ninula    
 
25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27  
user posted image  Majabo

26.Maj 2008
user posted image  eole (78´), NS:user posted image    

user posted image  sesil (77´), NS:user posted image ,Postojna, (O: XX cm, +1kg) 

27. Maj 2008  
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´), 1.user posted image , NS:user posted image , MS (O:81cm /+11cm/; +4kg )             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , NS:user posted image                         
user posted image  Valentina 2006,            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), NS:user posted image , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image  BOJANC (68´), NS:user posted image , Ljubljana 
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
NS:user posted image , (O:91cm, +0,5kg)  
user posted image Skye/Maribor/
(76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image  user posted image , (O:74 cm /+3 cm/;+7kg)  

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka
 
30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image , NS:user posted image ,NM,(O:XXcm, +3kg)
  
user posted image  martina 25 (82´), NS:user posted image , Kranj, (O: xxcm, +3kg)
user posted image  natasa 34 (73´), NS:user posted image , Trbovlje,(O:89 cm, +2kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +1,5kg )  
 
user posted image  Kaja08
(78´), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +2kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO  
user posted image  Winnie 017
SKUPAJ NAS JE 65 SREČK user posted image      

Velikost naših pikic:  http://babymed.com/tools/ultrasound/second%5Ftrimester/

 
Imamo 11user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfek, aradej, murva, KAHLOuser posted image , maska, mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joobuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 7Xuser posted image ,user posted image : 10Xuser posted image  in user posted image : 49X user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4196
   RE: Majčice '08
4.1.2008 14:42:05   
Naja30
Ojla punce.

Mene pa G nič ne krega zarad kg-jev. Pa tudi če bi me, saj so moj problem, ne njen.user posted image  V glavnem, ta mesec sem jih pridobila še +2,5 tako da je skupno +5,5. Nasl. pregled pa imam 1.2.
Ja, danes sem imela UZ in se je naša pikica na začetku lepo nastavljala. G je naredila vse meritve, izmerila, vse je ok, bp. Potem pa ko je priklopila na 4d, pa se je dete obrnilo in smo gledali samo ritko, hrbet, zadnji del glave... tako da mi niti ni na cd zapekla nič. Tudi spola se ni vidlo, ker je bila popkovina med nogama. Še bolje! Veliko lepše je izvedeti, ko se otrok rodi.user posted image

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 4197
   RE: Majčice '08
4.1.2008 14:50:25   
Estrella*
Naja3: čestitke za uspešno opravljeno morfouser posted image . Upam, da moj tudi ne bo kilogramov komentiral. Do sedaj jih sploh preveril niuser posted image
 
Mozart: lepo, da si se oglasila po dolgem času. Z otrdevanjem trebuha nimam težav ...še V 1 nosečnosti se tudi ne spomnim, da bi jih imela. Mislim, da je Katina nekaj pisala o tem...
Pralne plenice.....sama jih ne mislim uporabljat razen , če bom imela smolo, da bi mali fasal kakšno alergijo, potem pa vsekakor.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4198
   RE: Majčice '08
4.1.2008 14:55:11   
Estrella*
user posted image PREGLEDI V JANUARJU 2008user posted image  

07.01.2008: Aria81(M), Taula (M), Estrella*(M), TamaraJ (M), Kaja08 (GP)
 
08.01.2008: Katina (M), Kastanjeta(M), Zalazoya (M)
 
10.01.2008: Petrahh (GP), 80Kaja (M)
 
11.01.2008: Čmrlika (GP)

14.01.2008: MARTINA25 (GP) 

15.01.2008: Naty (M), Anitka (M), Skye (GP), Pepita (GP)  
 
16.01.2008: GoYa (M), Nataša34 (M), majanagaja (GP) 
 
17.01.2008: Narava (M), Kodrana (M), MARTINA 25 (M)
 
18.01.2008: Aria81 (3D), Sesil (M), eole (M), Sončnica Sandra***(GP)

21.01.2008:špelin@ (M)
 
22.01.2008: CatJa (GP), mali pingo (M), BOJANC (M), Anitka
(GP) 

24.01.2008: buccka (GP), Katy82 (GP
 
25.01.2008: Aurora28 (GP)

30.01.2008: Estrella* (3D)

31.01.2008: .muki. (GP)


user posted image  PREGLEDI V FEBRUARJU 2008user posted image

01.02.2008: Naja3 (GP)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4199
   RE: Majčice '08
4.1.2008 15:00:23   
Taula
Kolk se lepo vidi na seznamu +1 kg. Žal je krepko več že.user posted image  Plus 5 kg je že skupaj.user posted image  December se pozna.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?