|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
4.1.2008 19:52:03   
Taula
Nova user posted image user posted image

Dobrodošla.user posted image
17.5. pa še nobena ni imela rok.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4226
   RE: Majčice '08
4.1.2008 20:33:54   
Anitka
Uf groza, komaj sem vas uspela prebratiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ve!

Edinaos dobrodošla med nami. Kako je to lepo, še ena majčica je z nami.

Glede teme na nadomestilo se bom šla razburjat malce kasneje. Si pa mislim, da mi bo napisano spet dvignilo pritisk, kar pa ne bo dobro.

Potem prekrški glede hrane - v zadnjih dveh tednih sem jih naredila že milijon. Ja kako naj se pa uprem vsem tem dobrotam na mizi.user posted image user posted image user posted image Saj malo pa že ne bo škodilo. Če pa pršut obožujem. Njami. Mljask, mljask.

Brcike ja, kako so čudovite. Najin zakladek zaenkrat ponoči lepo miruje in počiva kot je treba. Upam, da ostane pri tem bioritmuuser posted image user posted image Pa da bo zjutraj dolgo pančkal. Zvečer kot npr. zdaj pa kar pridno telovadi, sploh ko mami sedi za računalnikom. Da ni slučajno ljubosumen na RR-jo.user posted image user posted image user posted image

Joj večina vas že veselo nabavlja, ja pa razen ene majčke nimam še nič.

Vsem tudi čestitke za uspešno opravljene GP, morfouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Skye ali katera druga morda, prosila bi za telefonsko št. na Ptuju kamor bi šla na 3D. Hvala vnaprej.

Bom danes malce krajša in se oglasim še kaj jutri.

Lepo se imejte.



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4227
   RE: Majčice '08
4.1.2008 20:34:07   
Anonimen
Taula: hvala, upam da se bomo še veliko menile, do maja je še kr daleč.

LP

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 4228
   RE: Majčice '08
4.1.2008 20:43:17   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: mozart

no, pa da se vam še jaz malo javim. Trebuh raste, da o kilogramih ne govorim. Se se ravno danes stehtala. Do 24. tedna sem pridelala 6 kg. Bo potrebno malo ustaviti sladkarije.  Zanima me, če ima katera težave z otrdevanjem trebuha? Meni se kar pogosto dogaja posebno zvečer. Je kar neprijeten občutek.

Meni se je to zgodilo enkrat, dvakrat nekje v 16., 17. tednu. Zdaj je mir hvalabogu. Ker me takoj panika.. Še posebno, ker se mi zdi v 17. tednu še zelo zgodajuser posted image

Počasi sem pričela malo gledati stvari za dojenčka, pa me zanima če katera razmišlja o pralnih plenicah, pri nas mislim da so štorklja.

In Racman, se mi zdi. Jaz sem Timija povijala v tetra do 7. meseca. No, razen za sprehode sem mu dala pampersko, ker je bil mraz in nisem hotela tvegat, da bi se prehladil. Jaz sem poskusila te za enkratno uporabo, ampak mi nakako ni šlo. Če izvem komu sem jih posodila in mi jih tisti dobrodušno vrne, bom poskusila še enkrat. Ne morem se spomnit kdo jih imauser posted image .




_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 4229
   RE: Majčice '08
4.1.2008 20:43:56   
TamaraJ
edinaos... Dobrodošla med namiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4230
   RE: Majčice '08
4.1.2008 20:52:42   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

Pa tole s križem imaš tudi smolo - kaj pa, če bi šla kdaj malo zaplavat? Ali pa da bi se obesila na kakšno štango za vsak dan za kakšno minuto?



Danes me je v trgovini tako zvilo, da sem komaj premaknila nogo. Vse skupaj je na levi strani in nisem vedela ali bom sploh stopila naprejuser posted image . V službi imam zdaj žogo in je pikico bolje. Glede štange.. sem poskusila. Ampak občutek, da mi bo trebuh počil je prevladaluser posted image . Plavanje... V Logatcu je Zapolje.. a kaj, ko je vedno polnouser posted image . Bom videla. Prejšnjo nosečnost sem imela velike probleme z vnetji, katera sem si pozdravila šele po porodu (več kot 2 leti po porodu, ko sem nehala dojit) in to z močnimi antibiotiki. Ko so me v porodni šivali mi zaradi tega vnetja anestetik ni prijel. Raje bi šla še 5x rodit kot čutila ''cvern''user posted image .. Zato se bazenov kar malo bojim. Moram premisliti. Pa se končno k ortopedu prijavit, pa rentgen... ampak šele po porodu seveda. Čakaš pa itak ko budala, tako da vprašanje, kdaj bom na vrsti.


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4231
   RE: Majčice '08
4.1.2008 20:55:32   
Anitka


MAJČICE 2008

27.April 2008
user posted image  Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , MB, (O: 97cm, +5kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23                                            

 01.Maj 2008
user posted image  Peli, 2.user posted image     
user posted image  medika1   
 
02.Maj 2008              
user posted image  majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)  

03.Maj 2008 
user posted image  Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +6kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), NS:user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:107cm, +7,5Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted image user posted image : user posted image
, KR (O:103cm, +3,5kg)  
user posted image  majčica24 
user posted image  Pepita(81´) ,
1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +4,5Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image  

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , NS:user posted image  ,
 (O:88cm, +0kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image  
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image ,  (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Sashy,    1.user posted image
user posted image  Barbaw, 2.user posted image

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, NS:user posted image , (O: 66cm, +1kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05      

user posted image  Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image sankica (75´), , 1.user posted image    
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image   

14.Maj 2008  
user posted image Maja22 (74´), 6.user posted image  , NS:user posted image , Jesenice

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Buccka
 
17.Maj 2008   
edinaos 1. user posted image :


18.Maj 2008   

user posted image  Liza 
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , NS:user posted image , Postojna, (O:+9 cm; +4,5kg )

19.Maj 2008
user posted image  StBarbara (80´), 2. user posted image , NS:user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  80Kaja (80´), 3.user posted image , (O:XX cm, +6kg)

20.Maj 2008
user posted image  mali pingo/Ljubljana/ (81´), NS:user posted image , Ljubljana (O:100 cm, +6,5kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) NS:user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image  najča (82´), NS:user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  Zalazoya (79`), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana, (O:XXcm, +5kg)
 
22.Maj 2008
user posted image   Estrella*/Medvode/ (74´), 3., NS:user posted image , Postojna,(O: 96cm, +3kg ) 
 
   
24.Maj 2008                              

user posted image  ninula    
 
25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27  
user posted image  Majabo

26.Maj 2008
user posted image  eole (78´), NS:user posted image    

user posted image  sesil (77´), NS:user posted image ,Postojna, (O: XX cm, +1kg) 

27. Maj 2008  
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´), 1.user posted image , NS:user posted image , MS (O:81cm /+11cm/; +4kg )             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , NS:user posted image                         
user posted image  Valentina 2006,            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), NS:user posted image , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image  BOJANC (68´), NS:user posted image , Ljubljana 
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
NS:user posted image , (O:91cm, +0,5kg)  
user posted image Skye/Maribor/
(76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image  user posted image , (O:74 cm /+3 cm/;+7kg)  

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka
 
30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image , NS:user posted image ,NM,(O:XXcm, +3kg)
  
user posted image  martina 25 (82´), NS:user posted image , Kranj, (O: xxcm, +3kg)
user posted image  natasa 34 (73´), NS:user posted image , Trbovlje,(O:89 cm, +2kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +1,5kg )  
 
user posted image  Kaja08
(78´), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +2kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO  
user posted image  Winnie 017
SKUPAJ NAS JE 66 SREČK user posted image      

Velikost naših pikic:  http://babymed.com/tools/ultrasound/second%5Ftrimester/

 
Imamo 11user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfek, aradej, murva, KAHLOuser posted image , maska, mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joobuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 8Xuser posted image ,user posted image : 10Xuser posted image  in user posted image : 49X user posted image



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4232
   RE: Majčice '08
4.1.2008 20:57:39   
Anitka


user posted image PREGLEDI V JANUARJU 2008user posted image  

07.01.2008: Aria81(M), Taula (M), Estrella*(M), TamaraJ (M), Kaja08 (GP)
 
08.01.2008: Katina (M), Kastanjeta(M), Zalazoya (M)
 
10.01.2008: Petrahh (GP), 80Kaja (M) ,edinaos (M) 

11.01.2008: Čmrlika (GP)

14.01.2008: MARTINA25 (GP) 

15.01.2008: Naty (M), Anitka (M), Skye (GP), Pepita (GP)  
 
16.01.2008: GoYa (M), Nataša34 (M), majanagaja (GP) 
 
17.01.2008: Narava (M), Kodrana (M), MARTINA 25 (M)
 
18.01.2008: Aria81 (3D), Sesil (M), eole (M), Sončnica Sandra***(GP)

21.01.2008:špelin@ (M)
 
22.01.2008: CatJa (GP), mali pingo (M), BOJANC (M), Anitka (GP) 

24.01.2008: buccka (GP), Katy82 (GP
 
25.01.2008: Aurora28 (GP)

30.01.2008: Estrella* (3D)

31.01.2008: .muki. (GP)


user posted image  PREGLEDI V FEBRUARJU 2008user posted image

01.02.2008: Naja3 (GP), najča (GP)



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4233
   RE: Majčice '08
4.1.2008 21:03:28   
Anonimen
Hvala, hvala, hvala sem srečna majčica

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4234
   RE: Majčice '08
4.1.2008 21:05:30   
Anitka
Edinaos to pa kar verjamem, da si srečnauser posted image

TamaraJ mene že skoraj dva tedna boli v desni strani noge. Ni kolk ne vem pa kako bi opisala. Včasih komaj stopim kak korak naprej. Ja plavanju se pa zaradi vnetij žal tudi jaz izogibam.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4235
   RE: Majčice '08
4.1.2008 21:23:14   
TamaraJ
Upam, da ne bomo vse kriplaste po poroduuser posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4236
   RE: Majčice '08
4.1.2008 21:25:31   
zalazoya
čer mačke

uff ste se razpisale, jaz sem pa dons bolj slaba. Me boli v trebuhu na levi strani tako, da komi hodim, če ležim je OK, hodim pa bolj težko, a ma kera kakšno idejo kaj bi blo. user posted image  Mal me skrbim, potolaži me edino to, da user posted image  brca. Sem mela težave s prebavo in sem si kupila laneno seme in je kar nucal, ne verjamem da bi blo od tega. Me je kak mesec nazaj že na desni strani tko bolel pa je nehal edino na dotik pa še vedno malo zaboli, sej niti ne vem če je blo isto, ma bedno, ginekologa mam v torek a mislite, da bi blo bolj prej to pogledat in če kam naj grem k je vikend.

Drugač pa čestitke za opravljene preglede in pozdravček novi nosečki- dobrodošla.

Grem kar nazaj ležat.

čau

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4237
   RE: Majčice '08
4.1.2008 21:29:08   
špelin@
Čer user posted image
 
edinaos, welcome user posted image
 
Glede bunde imam jaz to srečo, da sem si pred nekaj leti v navalu neumnosti kupila preveliko user posted image user posted image  Ampak jo bom zdaj lahko s pridom nosila že v tretje user posted image user posted image
 
Glede teme o porodniškem nadomestilu oz. starševskem dodatku bi rekla samo to, da sem se zavestno odločila, da tam ne bom sodelovala. Lahko bi napisala cel roman, ampak po drugi strani je škoda mojega časa. Hja, če pogledam dohodke naše družine, bi komot lahko rekla, da smo med tistimi, ki smo si "drznili" imeti ne le dva otroka, naštimali smo še enega - kljub temu, da anonimni finančno ne sežemo niti do gležnjev. Ob sami misli na 5000 EUR mesečno se mi pa itak začne vrteti v glavi user posted image  user posted image  user posted image
 
Estrella*, daj še moje kile "dvigni" na +3 - čeprav bo šlo po moje zdaj vsak dan bolj na gor user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4238
   RE: Majčice '08
5.1.2008 8:51:26   
Naty*
Jutro! Najprej sm še mogla prečekirat temo na porodniškem nadomestilu, povedat moj sklepni govor in zdej sm tud js tm končala user posted image . Ker je pa res čist brez veze vse skupi...

zalazoya js pa mislim, da bi lahko blo zarad problemov s prebavo. Ker jih mam js tud občasno in me tud ful trebuh boli. Če si se pa še zelo trudla z odvajanjem je pa to tkointko normalno.

Anitka mene tud še zmer ful boli nogauser posted image . Najhujše je ko ležim na kavču pred televizijo. Mogoče zarad položaja. Mi je pa res MALO pomagala blazina, ki sem jo dala med noge, ampak ker je šlo na bolš, sem vse skup opustila. In evo...bolečina je prišla nazaj.

Kera je že zadnjič rekla, da je zoprno bruhat s trebuščkom? No se ji pridružujem pri tem mnenju, ker je res! Js sm včeri zvečer ful bruhala, očitno kombinacija hrane glih ni bla prebavljiva user posted image ... Sm že kr malo pozabla, kako je, odkar mi ni več slabo. Obup!

Taula zadnjič si rekla, da teb še nič kolostrum ne izteka iz bradavic. Tud men niti malo. Je pa baje normalno, da enim šele v sedmem mesecu, al pa celo šele kak dan po porodu. Tko da mislim, da se nam še ni treba sekiratuser posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4239
   RE: Majčice '08
5.1.2008 9:49:44   
Estrella*
Edinaos: dobrodošla med čvekicami! Sem se že spraševala, kdaj se bo nova majčica javila. Včeraj se je kolikor vem Jana81user posted image No, ni se več javila. Mejbi lejter
 
Špelin@, Naty: Jaz sem tudi danes zjutraj napisala sklepni govor na vroči temi. Sem malo gruntala, da nas je res sprovocirala čist po nepotrebnem. Takim itak ni pomoči pa , če se še tako trudiš.
 
Taula: Kolostrum....saj ni važno kdaj ti začne curljati, po  porodu bo ziher, prej ga pa tako ali tako ne rabišuser posted image , samo paca in fleka ti majčke. Nič kaj prijetno.
 
Naty: boga...ja kaj si pa jedla? Jaz sicer še nisem bruhala...sem pa v 1 nosečnosti in res ni nič prijetno. Jaz imam probleme s pekočo zgago user posted image . Trebuh se je tudi meni opazno dvignil in veselo pritiska na želodec....posledice so katastrofalneuser posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4240
   RE: Majčice '08
5.1.2008 9:58:20   
Estrella*
MAJČICE 2008

27.April 2008
user posted image  Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , MB, (O: 97cm, +5kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23                                            

 01.Maj 2008
user posted image  Peli, 2.user posted image     
user posted image  medika1   
 
02.Maj 2008              
user posted image  majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)  

03.Maj 2008 
user posted image  Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +6kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), NS:user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:107cm, +7,5Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image : user posted image
, KR (O:103cm, +3,5kg)  
user posted image  majčica24 
user posted image  Pepita(81´) ,
1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +4,5Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image  

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , NS:user posted image  ,
 (O:88cm, +0kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image  
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image ,  (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Sashy,    1.user posted image
user posted image  Barbaw, 2.user posted image

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, NS:user posted image , (O: 66cm, +1kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05      

user posted image  Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image sankica (75´), , 1.user posted image    
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image   

14.Maj 2008  
user posted image Maja22 (74´), 6.user posted image  , NS:user posted image , Jesenice

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Buccka
 
17.Maj 2008   
edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image

18.Maj 2008   
user posted image  Liza 
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , NS:user posted image , Postojna, (O:+9 cm; +4,5kg )

19.Maj 2008
user posted image  StBarbara (80´), 2. user posted image , NS:user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  80Kaja (80´), 3.user posted image , (O:XX cm, +6kg)

20.Maj 2008
user posted image  mali pingo/Ljubljana/ (81´), NS:user posted image , Ljubljana (O:100 cm, +6,5kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) NS:user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image  najča (82´), NS:user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  Zalazoya (79`), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana, (O:XXcm, +5kg)
 
22.Maj 2008
user posted image  Estrella*/Medvode/(74´), 3.user posted image , NS:user posted image , Postojna,(O: 96cm, +3kg ) 
 
   
24.Maj 2008                              

user posted image  ninula    
 
25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27  
user posted image  Majabo

26.Maj 2008
user posted image  eole (78´), NS:user posted image    

user posted image  sesil (77´), NS:user posted image Postojna, (O: XX cm, +1kg) 

27. Maj 2008  
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , NS:user posted image , MS (O:81cm /+11cm/; +4kg )             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , NS:user posted image                         
user posted image  Valentina 2006,            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), NS:user posted image , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image  BOJANC (68´), NS:user posted image , Ljubljana 
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
NS:user posted image , (O:91cm, +0,5kg)  
user posted image Skye/Maribor/
(76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image  user posted image , (O:74 cm /+3 cm/;+7kg)  

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka
 
30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image , NS:user posted image ,NM,(O:XXcm, +3kg)
  
user posted image  martina 25 (82´), NS:user posted image , Kranj, (O: xxcm, +3kg)
user posted image  natasa 34 (73´), NS:user posted image , Trbovlje,(O:89 cm, +2kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +3kg )  
 
user posted image  Kaja08
(78´), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +2kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO  
user posted image  Winnie 017
SKUPAJ NAS JE 66 SREČK user posted image      

Velikost naših pikic:  http://babymed.com/tools/ultrasound/second%5Ftrimester/

 
Imamo 11user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfek, aradej, murva, KAHLOuser posted image , maska, mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joobuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 7Xuser posted image ,user posted image : 10Xuser posted image  in user posted image : 49X user posted image


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4241
   RE: Majčice '08
5.1.2008 10:17:52   
katy82
Jutrouser posted image !

Kako smo kej spančkale,jst končn k en polhekuser posted image user posted image user posted image user posted image

Naty*  tista k je bruhala sm bla pa jst pa je res hudo a ne?Bogica sam,da je minilo.user posted image user posted image

Edinaos dobrodošla med nami,zdej nas je pa že res velik srečkuser posted image k bomo maja okupirale porodnišnice.user posted image

Glede tistga porodniškega nadomestila sm pa mislila da se je včer zaklučl pa zgleda se bo to v nedogled vlekl al kaj.Sm rekla da ne grem več gor zdej mi je pa Naty* lušte nardila,da grem hitr brat kako si jo spucala,k včer si jo kr ornk,upam,da se ti kdaj ne zamermuser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4242
   RE: Majčice '08
5.1.2008 11:05:42   
Naty*
Estrella* včeraj zvečer mi je ful zapasala jabolčna čežana, kar je čist vredu ane...če si ne bi šla čez 15 minut skuhat argo juhce user posted image ... Tooolk mi je blo slabo, da je blo za znoret! Sicer se je moje nosečniška slabost že čist umirila, ampak če ne znam pazt kaj jem...pol pa maš ane.

katy82 a ti si bla tud tista revca...ja res je hudo. No pa glavno, da ponavad kr hitro mine ane...mislim tri urce slabosti in bruhanja ni nič v primerjavi s prvimi mesece, ko je blo non stop user posted image . Kar se pa tiče une teme pa mojih komentarjev...ja priznam ženska me je čist sprovocirala user posted image . Pa dvomim, da bi se mi katera tule gor lahko tolk zamerla user posted image , poleg vsega je pa še anonimna (dokler se ji ni zataknilo user posted image )!

U glavnem punce nasvet....čudne kombinacije hrane, niso vedno tud zdrave!!!!user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4243
   RE: Majčice '08
5.1.2008 11:30:26   
katy82
Evo mene nazaj,sploh ne bom komentirala,razen tega,da svaka čast,da ste jo tko lepo zabijale,jst sm se raj odmaknla k je itak vse brezveze.
Mam bolši recept mojeuser posted image ,nažgala sm mal Tine Turner da smo se mal znorele s user posted image ,je velik bolš k pa une kure brat.

Aja nism vam še povedala,da je moj user posted image najdu ugodne previjalne komode v Mengšu,niso delane po naročilu jih dobijo neki na zalogo pa bom že požrla sam,da dobim k mi zgledajo kar cartkane.Mi je prec ena skrb manj,sj na konc vidš,da se vse uredi,včasih je treba sam mal cajta.Najraj bi šla pa tistmu prodajalcu fige pokazat,da sm najdla še lepšo in cenejšo previjalko,pa mi za to ni treba nobenmu posebi po 10 evrov dajat.

Zdej pa pridne bodte se grem mal crklat

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4244
   RE: Majčice '08
5.1.2008 11:38:16   
špelin@
O, danes ste pa že pridne user posted image
 
Glede une teme, ki ji ni videti ne konca ne kraja user posted image , je sploh škoda karkoli komentirati. Oz. sploh brati določene izjave. Človek se potem čisto po nepotrebnem obremenjuje z razmišljanjem in kalkuliranjem. Za koji kuser posted image ? Nima smisla. Vse vemo, da nas je večina na biiistveno manjših dohodkih, da smo veseli, če nam kdaj priskočijo na pomoč (tudi finančno) naši starši, da pač primerjamo cene, tudi predebatiramo tule gor, če je treba, in fajn pretehtamo nakupe ipd.
 
Včasih pojamramo in kakšen virtualen objem tudi ne škodi user posted image  Glavno, da preguramo in se imamo radi.

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
poleg vsega je pa še anonimna (dokler se ji ni zataknilo user posted image )!


Se dogaja tudi "najboljšim" user posted image
 
Naty*, tudi jaz sem se med prazniki zafrknila s čudno kombinacijo (in količino!) hrane, zato sem imela ravno tak obisk školjke user posted image
 
Punce, uživajte ob vaših dragih user posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4245
   RE: Majčice '08
5.1.2008 11:39:26   
Taula
Zdravo user posted image

Teme porodniško nadomestilo ne berem več. Škoda časa in živcev. Sem povedala mojemu user posted image  za slavno anonimno in 5000 evrov, pa je samo rekel, da je lahko govoriti če ti starši po možnosti dajo tako službo, firmico. Sem pa pravo sumila, ker sem si jo zapomnila že enkrat, ko je pljuvala po trgovinah varianta La Vie, Popek da je tam poceni cenena roba.user posted image
Drugače sem pa malo že napeta, ker imam v ponedeljek morfologijo. Končno bom spet videla piko, upam da bo vse ok.user posted image

Neki me zanima...ali katero kaj špika v nožnici?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4246
   RE: Majčice '08
5.1.2008 11:42:38   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Drugače sem pa malo že napeta, ker imam v ponedeljek morfologijo. Končno bom spet videla piko, upam da bo vse ok.user posted image


Saj veš: user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4247
   RE: Majčice '08
5.1.2008 12:16:50   
Estrella*
Neki me zanima...ali katero kaj špika v nožnici?


Taula, mene isto. Ne vsak dan in nikakor ne morem ugotovit zakaj. No, kadar dalj časa stojim na mestu se pojavi to čudno špikanje, ki meni liči na rahle krče. Ne vem zakaj se to pojavlja, v prvi nosečnosti sem opazila, da se je začelo dokaj pozno v 8 mesecu, sedaj pa kar toliko prejuser posted image
Mislim, da ne bi smelo biti nič narobe.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4248
   RE: Majčice '08
5.1.2008 12:23:21   
Taula
Hvala za odgovor.

Še nekaj me zanima...glede na to da bomo rodile maja..ali pridejo v poštev pajacki, majčke z dolgimi rokavi (bombaž vse seveda), bodiji z dolgimi rokavi. Ali boste ve bolj kupovale bodije z kratkimi rokavi?user posted image



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4249
   RE: Majčice '08
5.1.2008 12:28:26   
Čmrlika
Ni časa, ampak....moj user posted image  še vedno bolan...
Pa kaj dogaja s to temo porodniško nadomestilo...me mika pa kr ne upam it brat....mi katera pove, kje se začne najbolj zanimivo? user posted image user posted image Please, da ne zgubim preveč časa... Madona sem radovedna, pa mi moj dragi kr pravi bejž dol pa se ne sekirat  na RR-ju...Nova user posted image  welcome, pa lepo bodite vse ostale srečke nosečke!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?