|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08
4.1.2008 15:34:34   
Estrella*
MAJČICE 2008

27.April 2008
user posted image  Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , MB, (O: 97cm, +5kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23                                            

 01.Maj 2008
user posted image  Peli, 2.user posted image     
user posted image  medika1   
 
02.Maj 2008              
user posted image  majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)  

03.Maj 2008 
user posted image  Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +6kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), NS:user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:107cm, +7,5Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted image user posted image : user posted image
, KR (O:103cm, +3,5kg)  
user posted image  majčica24 
user posted image  Pepita(81´) ,
1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +4,5Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image  

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , NS:user posted image  ,
 (O:88cm, +0kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image  
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image ,  (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Sashy,    1.user posted image
user posted image  Barbaw, 2.user posted image

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, NS:user posted image , (O: 66cm, +1kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05      

user posted image  Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image sankica (75´), , 1.user posted image    
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image   

14.Maj 2008  
user posted image Maja22 (74´), 6.user posted image  , NS:user posted image , Jesenice

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Buccka 


18.Maj 2008   

user posted image  Liza 
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , NS:user posted image , Postojna, (O:+9 cm; +4,5kg )

19.Maj 2008
user posted image  StBarbara (80´), 2. user posted image , NS:user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  80Kaja (80´), 3.user posted image , (O:XX cm, +6kg)

20.Maj 2008
user posted image  mali pingo/Ljubljana/ (81´), NS:user posted image , Ljubljana (O:100 cm, +6,5kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) NS:user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image  najča (82´), NS:user posted image , (O:XX cm, +1kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  Zalazoya (79`), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana, (O:XXcm, +5kg)
 
22.Maj 2008
user posted image   Estrella*/Medvode/ (74´), 3., NS:user posted image , Postojna,(O: 96cm, +3kg ) 
 
   
24.Maj 2008                              

user posted image  ninula    
 
25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27  
user posted image  Majabo

26.Maj 2008
user posted image  eole (78´), NS:user posted image    

user posted image  sesil (77´), NS:user posted image ,Postojna, (O: XX cm, +1kg) 

27. Maj 2008  
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´), 1.user posted image , NS:user posted image , MS (O:81cm /+11cm/; +4kg )             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , NS:user posted image                         
user posted image  Valentina 2006,            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), NS:user posted image , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image  BOJANC (68´), NS:user posted image , Ljubljana 
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
NS:user posted image , (O:91cm, +0,5kg)  
user posted image Skye/Maribor/
(76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image  user posted image , (O:74 cm /+3 cm/;+7kg)  

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka
 
30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image , NS:user posted image ,NM,(O:XXcm, +3kg)
  
user posted image  martina 25 (82´), NS:user posted image , Kranj, (O: xxcm, +3kg)
user posted image  natasa 34 (73´), NS:user posted image , Trbovlje,(O:89 cm, +2kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +1,5kg )  
 
user posted image  Kaja08
(78´), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +2kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO  
user posted image  Winnie 017
SKUPAJ NAS JE 65 SREČK user posted image      

Velikost naših pikic:  http://babymed.com/tools/ultrasound/second%5Ftrimester/

 
Imamo 11user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfek, aradej, murva, KAHLOuser posted image , maska, mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joobuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 7Xuser posted image ,user posted image : 10Xuser posted image  in user posted image : 49X user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4201
   RE: Majčice '08
4.1.2008 15:37:22   
Estrella*
Taula: da ne bo fovšije sem mogla takoj popravit krivico!user posted image
V enem postu si že omenila, da se je kilaža spremenila, pa si nisem upala kar brez dovoljenja popravituser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4202
   RE: Majčice '08
4.1.2008 15:42:43   
najča
pozdravljene user posted image !

Za začetek: v letu 2008 vsem  želim veliko prijetnih trenutkov z našimi user posted image , veliko sreče in seveda zdravja....

no morfologija je za nami...baje pridno raste(kar dokazuje tudi z pridnim brcanjem že pribljižno 2 tedna) in je tudi vse ok! do danes sem pridelala skupaj 2 kg, imam pa občutek, da bodo kg malo hitreje rastli, ker so mi zapasale sladkarije....pogledale smo ga tudi na 3D ampak bo zgleda kr sramežljiv user posted image - ampak imam pa vseeno nekaj slikic...ga je treba malo hecat, da se pokaže....
Pri nas je pa tko, da lako prineseš kar usb ključek, pa ti posname gor.
Je pa podatke tudi sprintalala in pripela v materinsko knjižico.
naslednji pregled imamo pa 1.2.08

Pozdravček vsem!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4203
   RE: Majčice '08
4.1.2008 15:46:07   
Taula
Taula: da ne bo fovšije sem mogla takoj popravit krivico!
V enem postu si že omenila, da se je kilaža spremenila, pa si nisem upala kar brez dovoljenja popravit


Joj s temi popravki pa ne bi bilo potrebno hiteti. Je lepše živeti v iluziji.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu najča)
Neposredna povezava do sporočila: 4204
   RE: Majčice '08
4.1.2008 15:50:29   
Estrella*
Najča: čestitke tudi tebi za morfouser posted image . Kilogramčki so mkar zavidljivi. A je user posted image  potrjen?

(odgovor članu najča)
Neposredna povezava do sporočila: 4205
   RE: Majčice '08
4.1.2008 16:13:25   
Aurea
Pozdravljene!
Uf, koliko materiala za branje...

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Do sedaj sva kupila komaj košaro, voz, nekaj cunjic, Angel Care ki bo služil tudi kot varuška.


Taula, jaz sem se kar zamislila....
Nobene stvari še nisem kupila user posted image , čeprav vedno nekaj ogledujem, predvsem vozičke (pa mi nobeden ni popolnoma všeč), edino stvar - igračko za user posted image  - sva dobila za novoletno darilo od sorodnikov.
 
Kodrana, spraševala si glede kompletov: jaz sem si jih ogledala in se odločila, da počakam z odločitvijo tam nekje do marca, potem bom tudi že imela verjetno kaj doma in še več informacij o tem, kaj se dejansko potrebuje.
Pa čestitke za brce user posted image  To je to, sigurno. Saj boš videla, še preveč jih bomo imele user posted image  Moj(-a) ima že bioritem - vsakič okrog polnoči ali nekaj minut čez začne galamiti tam spodaj - potem pa probaj zaspati user posted image user posted image
 
Estrella, a tele benkice potem kombiniraš s kakšnimi žabicami ali kako?
 
Muki, hvala za izčrpno poročilo o negi dojk med user posted image . Sama sem sicer bolj lene sorte kar se teh stvari tiče in se tudi mazati po bušiju pozabim, kaj šele dojke user posted image
 
TamaraJ, pri meni je isto - se mi zdi, da malo pojem, pa sem že sita kot boben, potem pa kmalu zopet lakotauser posted image  Pa tole s križem imaš tudi smolo - kaj pa, če bi šla kdaj malo zaplavat? Ali pa da bi se obesila na kakšno štango za vsak dan za kakšno minuto?
 
Aurora28, razprodaje so v ponedeljek, ampak sprašujem se o smiselnosti kupovanja cotk sedaj, ker so verjetno bolj zimske na voljo, me bomo pa potrebovale poletne?
 
Katina, super, hvala za tisti seznam potrebščin user posted image , sem ga že kopirala v word.
 
Bojanc, pozdravljena, držim pesti za rezultate AC!
 
Narava, helou, lepo, da si uživala v Londonu in ja, takole potem razumeš, zakaj ogromno Britancev kupuje hiške v Toskani, Španiji, Portugalskem, Grčiji, Sloveniji... The quality of life user posted image  Jaz imam tudi vedno iste tople občutke, ko se vračam v Slovenijo, ki je res the best, sploh se ne zavedamo, kaj imamo in šele v tujini lahko to dojamemo.
 
Sesil tudi tebi čestitke za brce user posted image
 
 
Do tule mi je zneslo, ostalo pa pregledam zvečer user posted image
 
 
 

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4206
   RE: Majčice '08
4.1.2008 16:33:47   
aurora28
Najprej čestitke vsem za dobro opravljene GP in morfologijo! user posted image user posted image user posted image

Estella* O my Goddddddddd, jaz sem se od vseh zredila največ, predelala sem vsega skupaj 7,5 kg user posted image user posted image user posted image .

Mislim, da je Pepita spraševala kaj storiti pri glavobolu..no jaz edino lahko povem kaj meni pomaga in sicer ko me glava boli pojem 2 kivija in ko dobim dovolj C vitamina me kar preneha boleti. To pri meni deluje, pri nekaterih pa žal ne. user posted image

Jaz bom šla v ponedeljek v trgovino in si izbrala nekaj cotk velikosti 56 in 62, bom pa tudi izbirala med bombažnimi bodiji, ki bodo bolj tanki, brez veze, da kupujem debelejše, ker jih ne bo moj user posted image potreboval v času, ko bo rojen.

Danes je tak otožen dan. user posted image

TamaraJ mene tudi mečejo hormoni, včasih se kar tako zjočem brez razloga, včasih sem zelo vesela, čez trenutek pa me spet daje žalost....ah ti hormoni, kaj čmo. user posted image

Naty ne se obremenjeva za malo tatarskega, itak si ga pa kupila v trgovini in je majhna verjetnost, da bi kaj fasala, saj je vso meso preverjeno.  Jaz bi tudi z velikim veseljem pojedla francosko solato, pa kakšno suho salama,  ampak se ne upam in se zadržujem.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4207
   RE: Majčice '08
4.1.2008 16:51:28   
katy82
Čauuser posted image

Že prej sem se hotla oglast,pol sm pa šla prebrat zakaj se tko pizdite glede porodniškega nadomestila.Groza a ta folk to resno?????Tm sploh nism hotla komentirat k so punce že vse lepo povedale pa tud tuki se mi zdi škoda besed zgublat zarad takih nazadnjaških ljudi.Moram pa rečt,da sm dala še mojmu user posted image za prebrat pa je bil tko šokiran ,da je lahk sam reku bogi otrok.Moram rečt,da sm ga mogla kasnej potolažt k je mislu,da s 1000 evri ne bova mogla otroku nudit kar bo rabu,čist ga je zamorila ta zmešana kura.Ma sj za osnovno preživetje bomo mel,včasih bomo mal stisnl,bom pa vsaj ostala to kar sem.

Ok zdej pa dost,še dobr da sem vas prebrala,da sm zvedla,da se v ponedeljek začnejo razprodaje,odkar sm v bolniški nimam več skor nobenga stika z zunanjim svetomuser posted image .No zdej moram to sam še mojmu povedat k ma pa v ponedeljek zobarja  in to v Lj,da naju bo pot čist slučajno zanesla tja(BC)user posted image .Aja nikjer nism pa zasledila,da bi šla katera v H&M al pa v C&A.A tam majo kej za male user posted image ?








(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4208
   RE: Majčice '08
4.1.2008 17:12:22   
Estrella*
Katy82: Cunjice so tudi v C&A in H&M.Jaz sem jih kupovala v Celovcu, pa tudi v Kik-a rada zaidem. Tam moraš biti malo bolj previden, a se marsikaj najde tudi dobro in ugodno. Za tu pa ne vem kakšna je izbira.
 
Aurora: Kilce... kaj se sekiraš,  kar nekaj jih ni povedalo svoje kilaže tako, da ne veš, če sploh vodišuser posted image
Kar se tiče prekrškov pri hrani jih imam na dnevnem spiskuuser posted image
Predvsem majoneza in suha salama.....danes pa sem popapcala 2 rezinci pršutka....ups, ampak se nisem mogla zadržat.
 
Aurea: benkice, čez plenička in ponavadi pajacek/žabice. Sem se spraševala kako otroka poleti obleči....
Pa mi je kolegica, ki je majčica 2002 rekla, da je ona dala samo 1 benkico in tanke pajacke ali žabice. Pozimi smo dajali vedno dvojno benkico.
Tja do 1 meseca starosti naj bi bil malo bolj oblečen, potem pa ga je mela v sami plenički pa kakšen body s kratkimi rokavi, ker je bilo pasje vroče.....
Pravijo, da glej na sebe...če je tebi vroče bo tudi otroku. Upam, da to držiuser posted image Le kdo bi vedeluser posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4209
   RE: Majčice '08
4.1.2008 17:17:48   
Naty*
Punce hvala za tolažbo glede tatarca user posted image , se zdej mal bolš počutim.

Kar se razprodaj tiče, mene že ne bodo videle user posted image . Tud ponavadi nisem bla glih navdušena, ker ne maram gužve, rajš si stvari v miru pogledam, probam in kupim.

A veste kak problem se je pa pri men pojavu... kmal bom ostala brez bunde!!! Do sedaj sem imela št.36 in sta mi ble obe bunde prav, zdaj je pa trebuh čedalje večji in še komaj zapnem zadrgo. Kupit se mi ne splača, ker mi bo vse premajhno do konca zime....kaj pa ve nosite?? Al vam je še vse prav? Moj trebušček se je začel dvigati in očitno mam zato problem z zadrgo. Prijateljica mi je rekla, da je potem nosila bundo od svojega, ampak pri naju to glih ni izvedljivo, ker mi je pa njegova fuuuuul prevelika user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4210
   RE: Majčice '08
4.1.2008 17:31:16   
Naja30
Jaz bom tud mogla po novo bundo user posted image  Zdajšnja mi je že čisto na knap. Bom na razprodajah pogledala za kakšno fajn in poceni.

Hehe, ko ste se ravno pogovarjale o šopingu. Zadnjič sem za pikico v trebuhu kupila en body, nevtralne barve za vsak slučaj.user posted image  V hm-u imajo že kak teden ful znižanja in tako cortkane stvari, da se človek kar ne more upret.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4211
   RE: Majčice '08
4.1.2008 18:39:30   
Naty*
Punce tolk ste reklamirale temo o porodniškem nadomestilu, da smo mogla it pogledat user posted image . In js pač ne bi bla js, če ne bi še komentirala. Za popuser posted image ...

aurea sm vidla, da si se zasekirala, ker še nimaš kupljenega nič za user posted image . Naj te potolažim, da nisi edina. Pri meni doma so (s sestro na čelu user posted image ) nakupili že baje kr nekaj, ampak so rekli, da mi bodo dali tam nekje marca, ker no...so mogoče mal vraževerni. Za božička sva pa pri njegovih dobila (poleg ostalega) dva bodija z medvedki, ki sta toooolk luštkana user posted image ! Zdej pa kr gledam tista dva bodija, moj pa razmišlja, kako majhna bo ta stvarca, ki bo noter user posted image . Aja pa en prijatu nama je prinesu modre nogavičke...to je vse. Sama bova pa začela nakupovat verjetno šele marca. Tko da ni panike. Js se ne obremenjujem, ko bom začutila, da je čas bom šla pa po nakupih. Vsak pač po svoje.

Sm se pa zmenila z eno prijateljico, da mi posodi bundo, ki je ne nosi, za kak mesec ali dva, dokler je ne prerastem, pol bom šla pa v lov za večjo številko
user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4212
   RE: Majčice '08
4.1.2008 18:41:49   
Aurea
 
Estrella, hvala za pojasnilo o benkicah (kok hecni so ti izrazi za otroške stvari user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
 
Kar se tiče prekrškov pri hrani jih imam na dnevnem spiskuuser posted image
Predvsem majoneza in suha salama.....danes pa sem popapcala 2 rezinci pršutka....ups, ampak se nisem mogla zadržat.
 


Joj, jaz sem tudi danes tri žličke francoske... nisem zmogla... za "piko vdret" user posted image
Pa saj to je nenormalno - letos je bila povsod na obiskih francoska, tone pršuta in mocarele pa biftek... kaj pa za nas user posted image ??? Jaz tudi nočem preveč komplicirat glede tega, bifteku sem se letos popolnoma odpovedala, sem pa, kot že rečeno, dvakrat po malo francoske solate in čisto malo pršuta.
 
Naty, ne sekiraj se zaradi bifteka, saj je tako, kot pravi Špelin@ - večja verjetnost, da fašeš tokso preko premalo oprane solate, sploh pa nič ni 100%. Itak preveč kompliciramo, pa vsa ta opozorila na vsakem koraku in na forumu, to človeka še bolj zmede - kaj pa naše mame, sploh niso vedele, kaj je toxa, pa listeria, pa je bilo vse ok.
 

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4213
   RE: Majčice '08
4.1.2008 18:51:13   
Aurea
Aja, Naty, lahko si pa kakšen pončo omisliš, če nočeš samo prijateljičine bunde nosit?
Sicer je pa meni še vse prav (razen hlač, zdaj nosim samo 1 črne nosečniške ter spodnji del nosečniške trenerke, ki je tudi črn in zato dokaj univerzalen, pa eno trenerko za doma imam, ki sem ji odstranila elastikouser posted image ).  

Pa lepo je slišati, da nisem edina, ki še ni šla v šoping za bejbiko user posted image user posted image
No, saj se ne sekiram preveč, ker denar kljub temu kar leti iz denarnice - po načelu najprej štal'ca pol pa krav'ca - štal'ca mora biti do marca zrihtana user posted image .

Zdaj grem pa tudi jaz prebrat tisto o porodniškem nadomestilu.  

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4214
   RE: Majčice '08
4.1.2008 19:02:52   
aurora28
Meni je tudi moja bunda že oring pretesna, jo komaj zaprem in ko se pogledam v oghledalo imam zadnjo plat vso zategnjeno user posted image user posted image user posted image . Imam sicer pončo in tega občasno nosim, drugače mi je pa moj posodil svojo bundo-jakno (gre za nekakšno kombinacijo) , ki mi je prav in mislim, da jo bom do konca user posted image lahko nosila.

Naty ja zna biti problem, ker ti si bolj majhna in če je tvoj bolj velik user posted image , potem to dvoje ne gre skupaj, itak, da ne moreš nositi njegovo bundo user posted image user posted image . Moj mož je sicer velik 185, ampak ima moško konfekcijo 52 in mi je med vsemi njegovimi stvarmi edino prav ta bunda-jakna. user posted image



_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4215
   RE: Majčice '08
4.1.2008 19:09:54   
Estrella*
Bunde....jaz imam na sreč se nekaj zaloge tudi večjih številk tako, da bom normalno prebrodila do konca zime. Pomlad bo bolj kritična......
 
Jajo, sem bila spet na vroči temi in punca anonimna še kar naprej laja....
Naša Naty ji je en par krepkih napela, pa se očitno še kar goni svojeuser posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4216
   RE: Majčice '08
4.1.2008 19:10:02   
Naty*
Aurea ja pončo bi bil mogoče rešitev...bom šla mal pofirbcat in probat. Ampak js bi vseeno nekaj bl športnega, ker si pončota zraven trenirke nekak ne predstavljam user posted image . Elegantno jakno sicer imam, ki mi je prav, pa še gumbi se dajo prestavit, da mi bo še neki časa. Nimam pa nič več za k športnim oblačilom. Če si kupim pa dve številki večjo bundo, mi bo pa v ramah in rokavih prevelika. Pa so se začele težave...user posted image

aurora ja predstavljaj si, da sm js velika mal pod 160, moj pa mal čez 180user posted image . Že samo rokavi so mi 20cm predolgi user posted image . Pa še tepe me zdaj, da sm mela zmeri majhno številko pa vse oprijete stvari. Majčke sicer niso problem ko se raztegnejo, bunda pa več kot tolk ne gre.... mam tud js čist zategnjeno že zadaj user posted image ... mislim, da bo v roku enega tedna konec z njo.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4217
   RE: Majčice '08
4.1.2008 19:10:11   
najča
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Najča: čestitke tudi tebi za morfouser posted image . Kilogramčki so mkar zavidljivi. A je user posted image  potrjen?





Estrella: hja...sj ne bodo več dolgo, če bom tko pridno jedla, kot sem danes...user posted image
načeloma je user posted image  potrjen ja, sam se je pa kolegici zgodilo, da ji je ravno tako napovedovala user posted image  (tudi na morfo), ko je šla pa pri 27 tednih na 3D, si ji pa zatrdili, da bo punčkauser posted image hmmm...si mal zmeden pol....
sicer je pa tko....recimo da bo fantek, verjela bom pa šele, ko ga bom imela v naročju user posted image user posted image ...mi je pa čisto vseeno kaj bo....sam da bo zdravouser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4218
   RE: Majčice '08
4.1.2008 19:11:12   
Naty*
Estrella* se nism mogla zadržat user posted image ... sej ste jo že ve prej prav fajn prizemljile, ampak enim res sploh ne potegne...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4219
   RE: Majčice '08
4.1.2008 19:16:53   
najča
punce, jst tud še nisem nič kupla, tko na nas je res kr neki! pa sej mamo še čas! verjetno bom pa drugi mesec začela mal na kupček nosituser posted image
kar se pa bund tiče...hmmmm....ena mi tud ni več prov ja, eno bom pa lahko še malo ponosila, sam spodaj bom morala met vsakič manj  user posted image
bo treba tud mal po omarah pobrskat, če se bo kaj našlo!

(odgovor članu najča)
Neposredna povezava do sporočila: 4220
   RE: Majčice '08
4.1.2008 19:20:39   
Taula
Bunde. Mojo zapnem na knap. Imam še plašč...upam da bo ok še za kaki mesec, pa en plašček/jakna na katerem bom prešila gumbe. Pol imam pa eno veliko bundo (nič lepauser posted image ), pa bom njo nosila. Sej v službi jo bom itak dol dala. Ma brezveze mi je kupovati nekaj.
Pomlad pa...ne vem. Imam tenek plašček...a kaj ko ga ne bom mogla zapeti.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu najča)
Neposredna povezava do sporočila: 4221
   RE: Majčice '08
4.1.2008 19:21:13   
.muki.
Ojla punce,

Ker ste že omenil, da se pričnejo razprodaje, sem se zakadila v stare škatle s cotkami za dojenčka in ugotovila da imam dovolj  plišastih pajackov (spodaj so narejeni tako da so nogice pokrite, zgornji del pa so kar naramnice brez rokavčkov) in sem se malo zasekirala ali bo bebika lahko to nosila maja oz junija? Za benkice pa pravite da je dovolj samo ena in ni treba oblačit  dveh? A takoj na začeku je pa treba? Ima katera izkušnje?
Sem se spomnila reka, ki mi ga je povedala medicinska sestra ki dela pri pediatrinji. Otroka je treba pozimi obleči v eno stvar več kot jo sam nosiš, poleti pa v eno manj. Kljub temu pa nisem čist sigurna kako je prav prvi mesec zato sprašujem tisto zgoraj.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4222
   RE: Majčice '08
4.1.2008 19:36:45   
Estrella*
muki: pomoje bo najbolje, da počakamo in vidimo kakšno bo vreme. Malo bom poškilila v porodnišnici kako oblačijo svoje štručke pa bomo že skombinirali.
Če bo toplo, mislim, da bi ena benkica morala zadostovati, če pa bo tako kot lani...bom pa dala kar dveuser posted image .
Sicer bom šla še enkrat v matrinsko šolo in bom povprašala za mnenja....
Sama imam pajacke 56 in 62 vse zimske!!! Sem si še nekaj sposodila tako, da mislim da se bo že kaj našlo.
 

(odgovor članu .muki.)
Neposredna povezava do sporočila: 4223
   RE: Majčice '08
4.1.2008 19:45:01   
Anonimen
Tudi jaz sem majčica in si fulll želim biti z vama na listi:
-PDP 17.5.2008
-Mort: 10.1.2008
-1 user posted image
-imeli bomo fantka

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4224
   RE: Majčice '08
4.1.2008 19:51:09   
Naty*
edinaos dobrodošla user posted image !

Tko punce moje, js se za danes poslavljam, ker grem naprej slikat na steno mojga user posted image , ob osmih pa pred tv. Jutri vam bom pa za pokušino dala kako slikco od stene gor, čeprav še ni fertik. Če bo vse po sreči, bojo jutri končane štiri figuriceuser posted image .

Lepo spite!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?