|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 18 [19]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mestno redarstvo
1.7.2009 22:24:53   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


Se pa spomnim, da je enkrat en moj sodelavec tako na širok parkiral, pa je potem dobil listek za brisalec: "Če seksate tako kot parkirate, ga ne boste imeli nikoli notri!" user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: mestno redarstvo
2.7.2009 9:11:24   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

sam res, bi se jezili enako, če bi videli policijski avto parkiran na invalidih?
kazni pa tudi verjamem, da ne bi dobila (bi verjetno redarja bilo strah kaj takega naredit).


še tolk bolj ker da ti pa roka pravice parkira tam kjer ni dovoljeno pa ni čudno da je vse v ku***


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: mestno redarstvo
2.7.2009 9:14:18   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


Se pa spomnim, da je enkrat en moj sodelavec tako na širok parkiral, pa je potem dobil listek za brisalec: "Če seksate tako kot parkirate, ga ne boste imeli nikoli notri!" user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja moja mati je tud talala listke "invalidnim" osebam, tak zlo fajn  tekst je bil gor, pol jo je pa minilo, ker je očitno kretenov preveč


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: mestno redarstvo
2.7.2009 9:31:09   
mojamura
malo sem se zmotila....

:))....me je vrglo v to temo....tista fora z listkom zaradi širokega parkiranja je pa ubitačna hahaha


včeraj sem tudi v mb pri ene TC ene dve teti opozorila, da sta na mestu za invalide brez karte....pa sta rekli, saj jo imave imave - sem rekla zakaj je pa nista dale na armaturno ploščo...mislim wtf, seveda je nista imele, ampak sta mele srečo, da sta se odpeljali

< Sporočilo je popravil mojamura -- 2.7.2009 9:43:50 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: mestno redarstvo
2.7.2009 9:48:34   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

malo sem se zmotila....

:))....me je vrglo v to temo....tista fora z listkom zaradi širokega parkiranja je pa ubitačna hahaha


včeraj sem tudi v mb pri ene TC ene dve teti opozorila, da sta na mestu za invalide brez karte....pa sta rekli, saj jo imave imave - sem rekla zakaj je pa nista dale na armaturno ploščo...mislim wtf, seveda je nista imele, ampak sta mele srečo, da sta se odpeljali



pa baje po novem full komplicirajo s temi kartami...je ne dobi kar vsak...user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: mestno redarstvo
4.7.2009 19:17:04   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

no, saj se je botrca tudi že, da ne bomo nepošteni.user posted image
le še par ploskačic je ostalo. user posted image


vsaj nekdo je opazil...user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: mestno redarstvo
4.7.2009 19:37:07   
botrca
Mislim, da je dovolj pljuvanja in žaljenja...ste povedali oz. pokazali kakšni ste in ljudje in vozniki in to je to.

Še 1x: V VEDNOST VSEM: SEM SE POKESALA IN NE BOM NIKOLI VEČ PARKIRALA NA MESTU KI JE PREDVIDENO ZA INVALIDE.

Hvala vsem za razumevanje in lepo se imejte!!!!!!!!


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: mestno redarstvo
4.7.2009 20:02:36   
cmokec
user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: mestno redarstvo
4.7.2009 20:08:03   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

...kak sem bila včeraj jezna, ker sem našla listek na avtu v trgovskem centru. Ja, parkirala sem na invalidu in nikoli še nisem dobila kazni v TC. Prav presenečena sem bila, da pišejo kazni v TC...pa mi je moj dragi danes rekel (so se v službi z enim redarjem menli), da jim je Kangler ukazal naj grejo v vse TC po Mariboru. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Prebrala sem samo tale prvi post, pa mi takoj padlo na misel, da na celjskem pa pred invalidskimi parkirnimi mesti stoji tabla, na kateri piše:
PREVZEL SI MOJ PARKIRNI PROSTOR! ALI PREVZAMEŠ TUDI MOJO BOLEZEN?

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: mestno redarstvo
4.7.2009 21:30:02   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: botrca


Še 1x: V VEDNOST VSEM: SEM SE POKESALA IN NE BOM NIKOLI VEČ PARKIRALA NA MESTU KI JE PREDVIDENO ZA INVALIDE.



Pa da vidmo:

user posted image

tole je pojoča travica, pihni vanjo in če ti je zares žal, bo travica zaigrala....


user posted image user posted image user posted image

mal heca za konec debate user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: mestno redarstvo
4.7.2009 21:35:34   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Pa da vidmo:

user posted image

tole je pojoča travica, pihni vanjo in če ti je zares žal, bo travica zaigrala....


user posted image user posted image user posted image

mal heca za konec debate user posted image


Kak lepo user posted image  user posted image  user posted image ...sem pihnila

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 461
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 17 18 [19]
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 18 [19]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?