|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček implast bolder 3?
19.8.2009 9:15:02   
Nikita_
Punce, tiste, ki že imate vozek doma, a se vam zdi, da se ga da tudi z eno roko upravljat, se pravi, da je lahek in lahko greš brez težav tudi v kakšen bolj strmi hrib?

Kaj pa barve, so dejansko vozički tudi v živo taki lepi kot na sliki, saj veste, da slike včasih ne pokažejo dejanskega stanja?

(odgovor članu Alde)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Voziček implast bolder 3?
19.8.2009 11:40:07   
an...
živjo
mene pa zanima ali se da športni del pri vozičku nastavit na 90 stopinj?
hvala lp

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Voziček implast bolder 3?
19.8.2009 13:01:50   
Alde
IZVIRNO SPOROČILO: Nikita_

Punce, tiste, ki že imate vozek doma, a se vam zdi, da se ga da tudi z eno roko upravljat, se pravi, da je lahek in lahko greš brez težav tudi v kakšen bolj strmi hrib?

Kaj pa barve, so dejansko vozički tudi v živo taki lepi kot na sliki, saj veste, da slike včasih ne pokažejo dejanskega stanja?



Meni se zdi, da je full simple za vožnjo in zelo kompakten. Barva, ki sva jo naročila mi2 je takšna kot na netu oz. katalogu!user posted image

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Voziček implast bolder 3?
19.8.2009 13:02:24   
Alde
IZVIRNO SPOROČILO: an...

živjo
mene pa zanima ali se da športni del pri vozičku nastavit na 90 stopinj?
hvala lp


DA!user posted image

(odgovor članu an...)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Voziček implast bolder 3?
19.8.2009 13:27:59   
Anonimen
Iz druge teme:
IZVIRNO SPOROČILO: Nikita_

Če se ne motim, mislim, da paše na ta vozek samo Bobbiway lupinica, katere proizvajalec pa je isti kot za Maxi cosi, tako da je verjetno tudi zelo kvalitetna. Edina slabost je, da pri tej lupinici  ni možno uporabit isofix baze


Tukaj sem videla: http://www.implast.com.pl/do_pobrania/katalog2009.pdf ... stran 12, levo spodaj ... adapterji za MC lupinico niso serijska dodatna oprema ampak jih je kao možno dokupit ... a sem jaz to pav razumela?


< Sporočilo je popravil Otika -- 19.8.2009 13:28:17 >

(odgovor članu Alde)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Voziček implast bolder 3?
19.8.2009 15:00:54   
an...
jeee!!!!user posted image tudi naš favorit,ampak se bplj nagibamo na nakup preko spleta,..bomo videli
čao

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Voziček implast bolder 3?
26.8.2009 22:03:48   
mato85
Ojla!

Evo midva z mojo sva naročila pri slovenskem prodajalcu pred dvema tednoma(res da je dražji, kot če bi ga naročila iz Poljske, vendar sva rekla, da za par deset evrov ne bova komplicirala, pa tud garancijo v primeru okvare bova verjetno lažje uredila z našimi kot pa s Poljaki), danes pa so naju že klicali, da lahko prideva po voziček.user posted image
Voziček je točno tak kot sva želela, gre v oba avta, všeč nama je ful,... V glavnem sva ful navdušena nad njim.user posted image

In evo ga:

user posted image

user posted image

user posted image

Lep pozdrav vsem!user posted image

(odgovor članu an...)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Voziček implast bolder 3?
28.8.2009 15:01:51   
mandie
Ojla, no mi smo dobili vozek ravno včeraj iz Poljskeuser posted image , morem rečt, da so se poljaki res držali dogovora in vse je potekalo brez kakih problemov... edino malček je malo pohitel, se je rodil en mesec prezgodaj.  Včeraj smo že sprobali voziček, smo super zadovoljniuser posted image , sploh David user posted image ki je sladko spančkal.
Skratka, super stvar, mi ga priporočamo...user posted image user posted image user posted image Aja barve so res take, kot na slikah, mi imamo zelenega s pikami user posted image .

(odgovor članu mato85)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Voziček implast bolder 3?
31.8.2009 23:27:05   
Alde
O, Mandie! Super, da tudi vi2 nista imela težav s Poljaki!
Iskrene čestitke za malega korenjaka! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mandie)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Voziček implast bolder 3?
1.9.2009 13:36:45   
vitaminčica
o mato85 res je dober tale voziček.user posted image Tudi midva z mojim bova mogoče tega kupila.
A se da ročaj premikat v obe smeri vožnje(naprej-nazaj)?

čaouser posted image


(odgovor članu Alde)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Voziček implast bolder 3?
1.9.2009 18:40:41   
drobtinica29
tudi midva sma ga šla danes gledat na sedež firme in nama je tud zelo všeč!!! res je lahko vodljiv, ga obrneš na enem mestu!
sedaj se moreva samo odločiti glede barve! ali zelena ali bež! bom sporočila user posted image

vitaminčica ročaj se ne da premikat naprej nazaj, lahko pa ti obračaš košaro k sebi ali od sebe, po želji!

lp

(odgovor članu vitaminčica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Voziček implast bolder 3?
1.9.2009 21:31:59   
vitaminčica
Drobtinica29 hvala tiuser posted image

(odgovor članu drobtinica29)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
1.9.2009 23:18:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vitaminčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
1.9.2009 23:25:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Voziček implast bolder 3?
2.9.2009 15:29:07   
mandie
Hvala Aldeuser posted image

Kar se pa vozička tiče, je res praktičen, enostavno menjaš košaro ali lupinico, vse je mogoče nastaviti v obe smeri, skratka user posted image , navdušeni smo vsi...Poljaki so zakon, pa še prej ga dobiš s Poljske, kot pri našem zastopniku user posted image .

Lp vsem

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Voziček implast bolder 3?
3.9.2009 8:24:50   
lunka1
Mene pa zanima, kako je s pritrjevanjem lupinice v avto? Kako se to izvede, ali je vsa oprema zraven? Tudi jaz bi ga naročila s Poljske, ker bi zraven naročila še kup drugih stvari, ki so ful ugodne...


(Razlika med našim in poljskim je 110€, ker cena implastovega vozička pri nas še ne vključuje 20 % DDV. Ta cena se razkrije, ko izdelek 'daš v košarico'.. In prideta vozek in lupinica 610€, medtem ko je cena s 40€ poštnine s Poljske 500€)


Hvala, LP

< Sporočilo je popravil lunka1 -- 3.9.2009 8:31:43 >

(odgovor članu mandie)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Voziček implast bolder 3?
3.9.2009 21:44:05   
mandie
OJ,

Lunka, lupinico mi fiksiramo klasično, kot v vsak avto, ker itak nimamo isofixa, je čist enostavno tut tko... Mislim pa da se ne da dokupit isofix baze, razen ,če paše od kakšne druge...

Kar se cen tiče, smo mi naročili tudi že po novi ceni, ker so jih ravno takrat "popravli". Pa smo sklepali če so jih proizvajalci podražili, jih bodo najbrž naši tudi aneuser posted image . Tko da nč bat, poljaki se držijo dogovora, če maš kaj za vprašaš napišeš in ti v 1 dnevu sigurno odgovorijo.

LP user posted image

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
3.9.2009 22:15:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mandie)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
3.9.2009 22:27:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Voziček implast bolder 3?
4.9.2009 8:55:44   
lunka1
No, meni je na strani http://www.otroski-vozicki.com/si prišel tale izračun za željeni voziček, pa je to brez poštnine (btw: kolikšna je še poštnina pri nas?):


AVTOSEDEŽ BOBBIWAY 149,00 20% 149,00
Internetni popust -10,00

OTROŠKI VOZIČEK IMPLAST CLIPPER 3 489,00 20% 489,00
Internetni popust -20,00

Davčna osnova 506,67
DDV (20%) 101,33
Skupaj za plačilo EUR 608,00
Info. cena v SIT (145.701,12)

Zdaj mi pa nič več ni jasno user posted image ...


Pa še nekaj me zanima: Kakšno je "klasično fiksiranje" lupinice v avto? Sem pač nova v tem in brez izkušenj user posted image user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
4.9.2009 9:22:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nikita_)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Voziček implast bolder 3?
4.9.2009 9:45:34   
lunka1
Cena tega vozička, ki ga jaz gledam je na Poljskem 375€, lupinica pa 95€, kar pride 470€. Jaz bi zraven naročila še malo posteljnine, ki je drastično cenejša kot pri nas, tako da bo pomoje vse skupaj zapakirano v dva paketa, torej 45€ poštnine. Mene bi že samo voziček prišel 100€ ceneje.. kljub poštnini. Potem je pa samo od (ne)sreče odvisno, ČE imaš kakšne težave z vozkom. Upajmo, da jih ne bo user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Voziček implast bolder 3?
13.9.2009 15:34:35   
Anonimen
Punce mene pa zanima kako zgleda vrtenje sprednjih koles pri Bolder4 vozičku? user posted image

Mi kera lahko pomaga? Na internetu ne najdem nič pametnega... Nekje piše sicer da se vrtijo za 360° ampak meni je to malo čudno, glede na to, da je med njima gred user posted image user posted image

Pomoč prosim......... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
13.9.2009 15:54:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Voziček implast bolder 3?
14.9.2009 11:44:03   
evangelie
Mi lahko prosim katera izmed tistih, ki ste voziček že kupile (bolder 3), pove v kako velikem paketu (ali paketih) je pakiran? Potrebujem približne mere, ker ga bomo kar sami pripeljali iz Poljske :)


Hvala in lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?