|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 13:36:21   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Ma, dej, ta tvoj direktor špana cel RRuser posted image ! Reci mu, da boš kure ven spustila, če se ne bo spametoval user posted image !


Skratka, kakorkoli že bo, bo ok user posted image ! (po principu vsako zlo za nekaj dobro)


user posted image ...fajn se je malo nasmejat, hvala rožica.....pa tud vsem ostalimuser posted image  

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 13:39:30   
Anonimen
Mika, jaz navijam zate!!! user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 13:41:37   
aluš
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: aluš

mika, kako se pa sodelavec obnaša. Tisti, ki nič ni od njega. Je samozavesten, prepričan, da se mu ne more nič zgoditi, a je tudi vse na trnih?

pa jaaa, on misli, da se mu ne more nič zgodit.....pa to popizdiš no. On meni govori, ja veš teški časi so , on pa dobesedno greje stol in nič druga. Sodelavka se je smejala in rekla, da mu mormo priznat, da je res đek, da mu tako uspeva se obdržati. In baje je v prejšnji službi bil isti, da so se ga komaj znebili.

hjooooooooooooooooooooooooj...še pol ure



Joj, joj, tudi mene že resno zanima, kako se bo končal. Drugač pa je po vseh firmah isti dre.. Sem sama isto probala. Ma eni znajo lezt tja noter....Ne vem, jaz ne znam, tud se nočem naučit, samo bi bilo bolje se prilagodit "tržnim razmeram", ****t..., ker ne vem kdaj človek najde delodajalca, ki zna cenit njegovo delo (jaz ga zdaj sicer imam, je pa drug problem da ne vem do kdaj, ampak čist zaradi x razlogov), na katere na žalost ne more tudi sam lastnik kot direktor in delodajalec nič vplivat.

Je pa dober tale tvoj sodelavec, ta bo po mojih izkušnjah kar lepo vozil skozi lajf. Će znaš, znaš. Tudi ko te nekje končno pogruntajo in v rit brcenejo, se ker si prilagojen "podlim tržnim razmeram" kmalu spet znajdeš na še boljši poziciji.Sem mislila, da vsaj njega tudi mal matra, to bi pomenilo, da je bilo najbrž tudi njemu kaj namignjeno, da ni vse tako ziher, ampak očitno je to res še en slab znak zate. Čeprav jaz misli, da na koncu boš res dobila še za en mesec. Potem pa spet ponovi vajo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 13:42:09   
nejcko
Sicer vem, da služba je služba, ampak takle odnos ... ne hvala. Če bi bila na tvojem mestu, tudi če bi me obdržali, bi si takoj začela iskati drugo služno. Ker tole je čisto je... v mozeguser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 14:02:39   
Anonimen
pi.zda, a lahko preklinjam? user posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 14:14:38   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

pi.zda, a lahko preklinjam? user posted image


komot...jaz bom glih zdaj vse svetnike dol potegnila, ker dir. še ni in pitaj boga kdaj pride

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 14:17:32   
Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

pi.zda, a lahko preklinjam? user posted image

--------------
Ti lahko user posted image !

Drugače pa najboljši možni razplet- Mika, tebe po vseh kolobocijah..... obdržijo user posted image . Potem pa v roku 1 tedna....daš odpoved user posted image in se zaposliš pri konkurenci, ki s tvojim prihodom, prevzamejo biznis ex firmi user posted image .
Ni slabo za en ponedeljek, kaj user posted image ?

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 14:24:17   
Vijoličarka
Držim pesti in pošiljam pozitivno energijo v glavo tvojega šefa, čeprav bi se mu bolj podala ena brca v rit. Upam da bo zmogel, 'revež'. Groza, on bo moral povedati kdo dela in kdo ne in kaj je dobro za oddelek, ti pa izgubiš SAMO službo. Grrrrrrrrrrrrr user posted image

Resnično upam, da bo zmagala zdrava pamet in potem lahko TI mirno rečeš sodelavcu: 'saj veš, težki časi....'.

Če se bo drugače obrnilo, boš pa vsaj te agonije rešena. In upam da boš našla še boljšo službo.

No vsak čas mora biti, kajne? user posted image

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 14:24:41   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I


IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

pi.zda, a lahko preklinjam? user posted image

--------------
Ti lahko user posted image !

Drugače pa najboljši možni razplet- Mika, tebe po vseh kolobocijah..... obdržijo user posted image . Potem pa v roku 1 tedna....daš odpoved user posted image in se zaposliš pri konkurenci, ki s tvojim prihodom, prevzamejo biznis ex firmi user posted image .
Ni slabo za en ponedeljek, kaj user posted image ?


Ma pri konkurenci je še slabše, res slabše...odnosi na psu, dela pa isto kot pri nas, bolj malouser posted image . Pri nas je vseeno dober kolektiv. Izjeme so pa kot povsod, sam da se ravno jaz morala naletet na eno takšnouser posted image

Mater, jaz se kar dogovarjam (podzavestno) za jutri, kaj moram uredit. Ko odložim mobi, pa se spomnim, da sploh ni nujno, da sem še jutri tukaj v službi

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 14:28:32   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

pi.zda, a lahko preklinjam? user posted image


Se ti pridružujem. Tole je čisto nečloveško. 

user posted image  user posted image user posted image


Mika, zdrži še malo. Upam da se ne bodo spet izmazali do jutri.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 14:30:31   
aluš
Kako je že s tisto zadevo. da če ti danes ne dajo nove pogodbe, pa nobeden nič reče in jutri prideš v službo, pa ti nobene ne reče da opojdi domov, da imaš potem po vseh zakonih zaposlitev za nedoločen čas. Bo katera kaj več vedela, jaz samo ve, da je ena fora.
In če je to res, danes takoj, ko greš lahko šibaj domov, se ne oglašaš na telefon, jutri se pa pojaviš v službi in mogoče ti pa rata.
Ali sem čisto mimo brcnila? V prejšnji službi, ko so nam tudi takole podaljševali in do zadnjega vlekli, da nisi vedel kaj si, so se delavke pogovarjale v tem smislu.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 14:31:36   
pety78
Mater, jaz se kar dogovarjam (podzavestno) za jutri, kaj moram uredit. Ko odložim mobi, pa se spomnim, da sploh ni nujno, da sem še jutri tukaj v službi


A nimaš odpovednega roka? A če dobiš odpoved, si že jutri doma? user posted image

Veš kaj, itak imam občutek, da boš ostala, ker menda se bodo ja potegnili za tistega, ki je dober za frimo.


_____________________________



(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 14:35:28   
Arwenko
pety mika ma pogodbo za določen čas, ko ji poteče, ji poteče user posted image

Držimo pesti...aja mika s tisto pri naših sosedih nič ne bo, že imajo nekoga, pride drug teden poskusno.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 14:39:00   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

pety mika ma pogodbo za določen čas, ko ji poteče, ji poteče user posted image




Ne drži. Ne vem podlage samo ima aluš kar prav.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 14:42:12   
Vijoličarka
Pety78, mika je omenila, da ji je kadrovska prejšnji teden rekla, kaj se živcira, saj je še do torka v službi. Mika ima pogodbo za določen čas, ki se, kot razumem, izteče v torek, torej jutri.

Žal, vse se tako zdi, da jo mislijo vleči do jutri, ko se ji pogodba izteče, hkrati jo držijo v negotovosti, da do zadnjega dela veliko in kvalitetno, da iztisnjejo iz nje vse, kar se da.

Upam da se je ta 'ubogi' šef že pojavil in da bodo končno rekli bobu bob.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   [Brisano sporočilo]
30.11.2009 14:43:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 14:46:21   
**Tinkara78**
http://inforum.informiran.si/ShowPost.aspx?PostID=2874

http://www.pravozatelebane.com/index.php?option=com_content&task=view&id=23&Itemid=113

Mika poglej tu malo!

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 30.11.2009 14:48:01 >

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 14:57:31   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: aluš
Kako je že s tisto zadevo. da če ti danes ne dajo nove pogodbe, pa nobeden nič reče in jutri prideš v službo, pa ti nobene ne reče da opojdi domov, da imaš potem po vseh zakonih zaposlitev za nedoločen čas. Bo katera kaj več vedela, jaz samo ve, da je ena fora.

To načeloma drži, ampak koliko ljudi, zaposlenih za določen čas, pa naslednji dan, po poteku pogodbe, sploh pride v službo, če jim nihče nič ne reče?
Kolikor je meni znano, je tako, da mora delodajalec delavca predhodno obvestiti. Če govorimo o pogodbi za določen čas, potem je večinoma govora o 1-mesečnem odpovednem roku (med trajanjem pogodbe, seveda), kar pomeni, da naj bi delodajalec delavca najmanj 30 dni pred potekom pogodbe PISNO obvestil o tem, ali mu bo pogodbo podaljšal ali ne. OK, saj vsi vemo, da se to redkokdaj dogaja (sploh pri zasebnikih), ampak vseeno - obstaja catch, da če tega ne naredi, potem se ti smeš dan po poteku pogodbe lepo naslikati na delovnem mestu. In v trenutku, ko primeš za delo, si zaposlen za nedoločen čas (če te ne že prej pošljejo domov z besedami "kaj pa ti tukaj, saj nisi več zaposlena").
Enako velja tudi, če nastopiš delo, preden si podpisal pogodbo. Če dokazljivo začneš delati pred podpisom, si zaposlen za nedoločen čas.

Ampak saj spet poznamo prakso... kdo se bo pa dr*al s tem.


Prenehanje pogodbe o zaposlitvi za določen čas
77. člen
(splošno)

(1) Pogodba o zaposlitvi, sklenjena za določen čas, preneha veljati brez odpovednega roka s potekom časa, za katerega je bila sklenjena, oziroma ko je dogovorjeno delo opravljeno ali s prenehanjem razloga, zaradi katerega je bila sklenjena.
(2) Pogodba o zaposlitvi, sklenjena za določen čas, lahko preneha, če se pred potekom časa po prejšnjem odstavku o tem sporazumeta pogodbeni stranki ali če nastopijo drugi razlogi za prenehanje pogodbe o zaposlitvi v skladu z določbami tega zakona.

54. člen
(posledice nezakonito sklenjene pogodbe o zaposlitvi za določen čas)

Če je pogodba o zaposlitvi za določen čas sklenjena v nasprotju z zakonom ali kolektivno pogodbo ali če ostane delavec na delu tudi po poteku časa, za katerega je sklenil pogodbo o zaposlitvi, se šteje, da je delavec sklenil pogodbo o zaposlitvi za nedoločen čas.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 16:42:26   
mika
Hvala za podane linke, bonnie rr, tvoj zadnji potemnjen odstavek...tako bom jaz jutri...Normalno moram prit v službo, ob 7ih se bosta dir. in šef pogovorila. Dir. je bil zadržan in se danes ni mogel vrnit na firmo. Če bo šef res povedal to, kar mi je obljubil, potem ni dvoma, da ostanem. Samo od njega je sedaj odvisno kaj in koliko si bo upal povedati. Če ne dir. ne bi želel, da sem še zaposlena pri njih, bi mi takoj povedal. zgleda, da bo tudi govora o sodelavcu in kam naj njega dajo...tako so mi danes namignili.

Šef mi je tud rekel, da bi se rad z dir. pogovoril na 4 oči, da ne more govorit pred vsemi. tako da je moje prepričanje o tem, da je splinil na dopust, bile pravilne. Upam, res upam, da bo zmogel.

Arwenko, hvala da si vprašala pri sosedih.

jutri je odločilen dan se vleče v nedogled...mogoče bo jutriuser posted image ...ja spet se mi malo fuzla

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 16:46:41   
Sibil_
Mika-do kdaj imaš pogodbo?S katerim dnem ti preteče? Ker če ti je danes pretekla in greš jutri delat ti po zakonu morajo dat pogodbo za nedoločen čas. Ne sprejmi ničesar manj od tega.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 16:48:29   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Mika-do kdaj imaš pogodbo?S katerim dnem ti preteče? Ker če ti je danes pretekla in greš jutri delat ti po zakonu morajo dat pogodbo za nedoločen čas. Ne sprejmi ničesar manj od tega.user posted image



Tocno tako. Drzim pesti, da uspe.user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 16:50:47   
Ulla80
sam mika resno - če greš jutri delat in ti ne dajo podpisat nove pogodbe za določen čas, ti morjo dat za nedoločen čas. stoprocentno.ne morš ti jutri delat, pol pa ne več, zato k ti je dons poteklouser posted image če te takoj zjutraj, ko prideš v službo, ne odslovijo, češ da ne delaš več, ker ti je poteklo, oz. ne podpišeš nove pogodbe in takoj ko samo eno stvar službeno nardiš, magari sprejmeš klic, si za nedoločen čas.

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 17:03:37   
Anonimen
koliko dni prej ti pa morajo dat novo pogodbo v vpogled? a ni nek zakonsko določen rok tudi za to? user posted image saj ti ni treba še isti dan podpisat user posted image

ma, hudiča nooo. cel RR je živčen zaradi enega luleka. in potem imej rad ljudi...user posted image

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 17:09:45   
Ulla80
mizantropuser posted image user posted image ajme....user posted image

ne vem, vsaj dva, tri dni prej, da maš čas prebrat itd.


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
30.11.2009 17:21:21   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Mika-do kdaj imaš pogodbo?S katerim dnem ti preteče? Ker če ti je danes pretekla in greš jutri delat ti po zakonu morajo dat pogodbo za nedoločen čas. Ne sprejmi ničesar manj od tega.user posted image

LP,
Sibil RR


Ja, tako je. sam tu pa jaz postanem šajser..pa moja veza je še tukaj, da ne bi njej pol pod nos kaj metali zaradi mene...sej veste ...ti si jo pripeljala itd

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?