|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:45:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

user posted image ... jej!!! Super, Mika!!!!


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:48:42   
ninocka
Cestitke!!!! Super Mika!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 9:54:10   
Bonnie_RR
Super!user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 10:01:09   
Sonrisa
To! Bravo! user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 10:02:25   
mate0ja
Čestitke. Sm dons kar zadrževala sapo, ko sem iskala tvojo temo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 10:13:23   
Arwenko
Super Mika user posted image

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   [Brisano sporočilo]
1.12.2009 10:14:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mate0ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 10:15:43   
Vijoličarka
user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala za tole zgodbo, mika. Sicer je res usoda podjetja negotova, ampak vsaj ne boš izgubila službe zato, da bi jo neki čvekač obdržal. Držimo zdaj pesti še za podjetje, pa za vse nas.

Tvoj primer vnaša vsaj eno malo iskrico upanja, da so podjetja, kjer se ljudi ocenjuje tako, kot je treba.

Super. Res sem vesela, da vem vsaj za eno pozitivno zgodbo.

Drži se.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 10:38:56   
Rožica I
Ima Boga user posted image !!!


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 10:42:58   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Ima Boga user posted image !!!



to sem tud sama reklauser posted image .


(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 10:45:50   
zmajaz
Super! Čestitke tudi od mene. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 10:48:55   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala za tole zgodbo, mika. Sicer je res usoda podjetja negotova, ampak vsaj ne boš izgubila službe zato, da bi jo neki čvekač obdržal. Držimo zdaj pesti še za podjetje, pa za vse nas.

Tvoj primer vnaša vsaj eno malo iskrico upanja, da so podjetja, kjer se ljudi ocenjuje tako, kot je treba.

Super. Res sem vesela, da vem vsaj za eno pozitivno zgodbo.

Drži se.


Ja, tud ostalim v podjetju je vlilo upanje in vero v direktorja. Čeprav vsi vemo, da je človek na mestu, ampak v takšni situaciji vsakega stisne, kako bodo šefi odreagirali. Sej Lahk rečem tud za ostale šefe da so dobri, sploh en je res  tak, da 100 % stoji za svojimi podrejenimi, ampak žal bo ravno on izgubil največ zaposlenih. So pa tudi seveda izjeme in verjamem, da bo direktor naredil čistko med temi.

Hvala vsem za čestitkeuser posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 10:52:19   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

mika user posted image ,  zdaj pa bo pestro pri vasuser posted image  sploh , če bo mož računal obresti . Bravo.


Veš, da jih bo.... ajme meniuser posted image user posted image


Nič ajme meni, dolg je dolg. In če je bilo pol rr- ja znerviranega si predstavljam mister mika user posted image .
Se pravi, če te zdaj par dni ne bo na rr-ju, te ni položila gripa user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa hin bomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...moram dat možu za prebratuser posted image

uškinamama, joj do tebe imam tud en dolguser posted image . Našo psičko sem slikala samo zate, ampak še zdaj nisem dala na računalnik....zdaj pa res obljubim, da bom...častna Titovauser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 11:35:57   
Klemy82
Joj, mika, res si dobra, da se ti ni sfuzlalo od tega čakanja. Držim pesti, da boste prebrodili tole krizo in da obdržiš službo še naprej.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 11:39:03   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

mika user posted image ,  zdaj pa bo pestro pri vasuser posted image  sploh , če bo mož računal obresti . Bravo.


Veš, da jih bo.... ajme meniuser posted image user posted image


Nič ajme meni, dolg je dolg. In če je bilo pol rr- ja znerviranega si predstavljam mister mika user posted image .
Se pravi, če te zdaj par dni ne bo na rr-ju, te ni položila gripa user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa hin bomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...moram dat možu za prebratuser posted image

uškinamama, joj do tebe imam tud en dolguser posted image . Našo psičko sem slikala samo zate, ampak še zdaj nisem dala na računalnik....zdaj pa res obljubim, da bom...častna Titovauser posted image



Ponižno čakam. Samo upam, da ne bo mistermika čakal tako dolgo...ker potem bomo imeli na dipotu ...Jutri je zame odločilen dan user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 11:43:12   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

IZVIRNO SPOROČILO: Otika
user posted image ... jej!!! Super, Mika!!!!

Mika, čestitke in da bi še dolgo ostala tu v službi user posted image  user posted image !!!


Spremljam zgodbo in že od začetka sem verjela vate oz v tvojo zgodbo. Super, da so še tvoji nadrejeno to videliuser posted image user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 11:58:08   
Pija76
Bravo Mika, ves čas sem verjela da ti bo uspelo. Še je pravica!!!
Ampak o novi službi bi pa jaz vseeno začela premišljevat....lepo je da verjameš v podjetje, ampak verjetno v takšni nesigurnosti iz meseca v mesec težko živiš. Upam, da nisi kak zelo specifičen foh in da je kaj razpisov sedaj....

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 11:59:56   
Šarki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 12:37:11   
Anonimen
Čestitke user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu Šarki)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 13:22:49   
rija
mika super, čestitkeuser posted image

moram rečt, da sem zelo presenečena, glede na vso sranje v podjetjih....ampak POZITIVNO presenečenauser posted image

zdaj pa si privošči.......moža....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 15:20:32   
Lolek in Bolek
No Mika kaj sem ti napisala na 4 strani? Točno to. Če si pravi, greš v taki situaciji pogledat kdo ti odtehta več, kdo pa je samo dodana vrednostuser posted image
Vesela sem zate user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 15:49:24   
gita10
user posted image user posted image user posted image user posted image

Super, da se je končalo tako kot si si želela.Če ima podjetje več takšnih ljudi, ki verjamejo  podjetje bo podjetje kmalu splavalo nazaj.
Sicer pa so vsa podjetja v krizi in bo verjetno še kar nekaj ljudi odšlo- ampak če bodo vsi direktorji kot tvoj se nam nekaterim ni treba bati za službe.
Je pa res,da bi ti lahko prej javili ne pa da so čakali do zadnjega da ti povejo.

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 17:26:49   
kalbo
Ko je kriza mutivode odpadejo ponavad. Na tvojem mestu bi se pa vseeno malo oziral za novo službo, nikol ne veš, kaj ti pade mimo.

Srečno.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 17:55:41   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ko je kriza mutivode odpadejo ponavad.


Kalbo, tvoje besede iz prvega posta so mi odmevale v mislih cel čas in sem upala, da bo res tako.

Gita, resnično želim vsem, da bi se direktorji odločali tako kot se je naš. Ampak naša panoga je najbolj na udaru in bodo odpadli oz. šli na čakanje tudi zelo dobri delavci. dir. je rekel, da jih ne želi izgubit in bo naredil vse, da se vrnejo nazaj.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Jutri je zame odločilen dan:(
1.12.2009 17:58:28   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

No Mika kaj sem ti napisala na 4 strani? Točno to. Če si pravi, greš v taki situaciji pogledat kdo ti odtehta več, kdo pa je samo dodana vrednostuser posted image
Vesela sem zate user posted image


sam hudič je, ko ne poznaš še ozadja in samo upaš, da si ti tisti, ki odtehta več

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?